IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

ursula5
23. nov 2011

@kostickabonnie krásne si to napísala 😀 😀 😀 veru nemajú prácu a štát ich živí a my makáme platíme odvody aj navyše aby mali z čoho dostávať a nám to idú zrušiť, no na hlavu postavené!!!! 😀

ursula5
23. nov 2011

@lussinkaaa ja po 9 mesiacoch 😀 a do centra chodíme už od februára 2011 😉

alibabaa
23. nov 2011

@tinasc tak zevraj odjakziva teda zakon z 2004 hovori, ze schvalena ziadost plati iba 6 mesiacov.. 😲 😲 😲 tak potom sa uz jedine spytat v centre. ja si zajtra rano na krvi hned dohodnem termin konzultacie kvoli KET a potom sa spytam... ale ty budes mat konzultaciu urcite skor, tak daj potom vediet co ti povedali..
a ze ta tvoja ziadost by mala platit tiez len tych 6 mesiacov... lebo ze nikdy neplatila rok... 😕

sijust
23. nov 2011

@mirka2010 mas pravdu moja,je to jeden velky stres,lebo su to nase poklady a radsej by som umrela ako by sa mu malo nieco stat 😖 tie kiahne su asi v tehu nebezpecne,ale myslim,ze to bude u vas v poriadku!a ked si ich uz mala,tak sa nemusis bat...myslim na vas....uz sa vam to krati,sa tesite co? 😉

sijust
23. nov 2011

@lussinkaaa ahoj, ja po roku a pol...moja dr.mi povedala,ze do 30tky je rok snazenia v normale po 30tke pol roka...drzim palce 😉

tinasc
23. nov 2011

@alibabaa tak ako mi mohol tvrdiť doktor, že platí rok, ja ho... juj... takže som v háji a budem musieť žiadať znova, lebo akurát koncom decembra majú zatvorené... ja idem na konzultáciu až 7.12. teraz mi kvôli nemu prepadne druhý pokus...

alibabaa
23. nov 2011

@tinasc pocuj, ale oni tvrdili aj mne ze ta ziadost plati rok. a dokonca na recepte, ktory som dostala mam napisanu platnost do 2012 ale teraz neviem datum.. mne ju schvalovali cca v maji.. tak to musi byt nejaky blud ze plati iba pol roka...
neviem comu mam verit. ale ked ti dr povie ze plati rok tak plati rok. a ked pride faktura, tak mu ju dam preplatit... !

tinasc
23. nov 2011

@alibabaa a komu si tam volala v tej poisťovni? lebo ja som volala len na infolinku a tam mi nič nevedeli povedať...

lussinkaaa
23. nov 2011

@ursula5
@sijust dakujem za vase reakcie 😉 my sa snazime zatial "len" 6 mesiacov, no uz ma zacina zozierat otazka, ci je u nas vsetko v poriadku 😒 . Mam za sebou 1 spontanny potrat v 6 tt, a velmi som verila tomu, ze do pol roka budem znova tehu. Zial nie je tomu tak a aj ked si to nechcem priznat, z mesiaca na mesiac je sklamanie vacsie a vacsie 😔 . Rozmyslam, ci sa mam obratit na lekara uz teraz, aby sme v pripade nejakych problemov zbytocne nestracali dalsie a dalsie mesiace. Fakt neviem co mam robit. Kocky, drzim vam palce, nech sa u vas coskoro zadari a nech su z vas stastne maminky 😉

7bambulik9
23. nov 2011

@majca55 No to ti už neviem povedať mám tam ročné pauze. Ale zdá sa mi, že 1 krát to bolo 6 mesiacov. Asi na tom niečo bude. Ale ono to je jedno, keď si dávam žiadosť, tak už mám všetko dopredu nachystané. Ide iba o hormonálny profil a cytológiu. A potom už len počkám na schválenie a šup pri menzese sa začína, takže nevidím nikde problém či je to 3 alebo 6....

alibabaa
23. nov 2011

@tinasc na infolinke, overovala si aj zakony ich platnost a tak..

majca55
23. nov 2011

@7bambulik9 hlavne to musia v centre ti povedať ale pýtaj sa lebo ked sa neopýtaš nikto ti nič nepovie ☹ musíme sa domáhať a stáť si za svojím poznám to veľmi dobre 😵 😉

majca55
23. nov 2011

@ursula5 moja držím moc moc palce na zajtra 😵 do vianoc budeš tehulka tfuj tfuj aby sa fazulka udržala 😵

adikasala
23. nov 2011

@mirka2010 neboj bude vsetko v poriadku,,neni povedane ze si to od malej chytila a ked si uz kiahne mala tak by si mala byt uz imunne odolna...pripadne si zavolaj doktorovi 😉

mirka2010
23. nov 2011

@sijust mojinka, no mala som kiahne, ale to ta nenecha len tak...clovek sa strasne boji....hlavne ja si pamatam na zaciatku tehu som to strasne zle zvladala vsetky tie testy a teraz ku koncu sa bojim porodu a vsetkeho, aby malickemu ani buchnatik do bruska neublizil...ved ho lubim nadovsetko 🙂

mirka2010
23. nov 2011

@adikasala volala som doktorovi, tak povedal, ze hlavne nemam byt v blizkosti cloveka ktory ich ma...ze ak som bola s niekym z rodiny, tak nic zle nehrozi...a teraz som stretla aj sestricku v obchode z gynekologie...a zlata, povedala, ze ak som ich mala, nemoze sa nic stat....tuk, tuk, tuk

majca55
23. nov 2011

@mirka2010 neboj moja je super,že si ich už mala nehrozí ti nič ani malinkému 😵

mirka2010
23. nov 2011

@majca55 tuk, tuk, tuk...ano....uz som kludnejsia...ale nespala som skoro nic, ach jaaaaj

majca55
23. nov 2011

@mirka2010 to ti verím zlatko strach je strach 😉 ale všetko bude dobre a tých neprespatých nocí ťa ešte čaká 😵

mirka2010
23. nov 2011

@majca55 🙂 mas urcite pravdu, lebo uz je to tak, ze sa o tie nase ratolesti strasne bojime...sama to uricte dobre poznas...len tento nas poklad je pre nas vsetkym...a ja som sa priserne prelakla...ach, jaaaj...a ako sa mas???

majca55
23. nov 2011

@mirka2010 si super maminka ktorá sa o svoju ratolesť bojí 😵 mám sa dobre teraz si akosi nič neuvedomujem tak som zvedavá či nám toto 3 IUI prinesie šťastie v podobe malej fazulky 😵

mirka2010
23. nov 2011

@majca55 mojka, si zlata....a my vam mooooooooooc prajeme aby si mala v brusku fazulku vytuzenu....teda dievcatko prekrasne 🙂 mozno je aj dobre, ze si nic tak neuvedomujes a praveze ten vysledok ta potesi...my tomu verime...ako som uz pisala, tento rok je plodny!!!!! musi to vyjst 🙂 kazdej snazilke 🙂

majca55
23. nov 2011

@mirka2010 dakujem zlatko 😵 a presne ako píšeš ja si tiež myslím,že tu v tejto našej témičke sú všetky babulky ktoré si to veľmi zaslúžia a to najkrajšie by bolo keby sme všetky boli do vianoc tehulky 😵 😵 ty nám predáš tu štafetu 😵

tinasc
23. nov 2011

@mirka2010 neboj sa, ak si raz mala kiahne, tak sa ti nič nestane, neboj sa, buď kľudná 🙂

apolenka6
23. nov 2011

@lussinkaaa no my tak po 9 mesiacoch a trvá to dodnes už 4 roky ubehli .......nič nestratíš ak pôjdeš ku dr. radšej skôr ako neskoro,ale to nie je určite tvoj prípad 😉

walta
23. nov 2011

ahojte dievcata.... no, je to tu, prve pohyby, uz asi tyzden ma malicka kopka... je to krasny pocit... dnes zase troska hnedeho na wc papiery, myslim farbu, ako keby vytok, alebo co.... neviem, ci sa mam zase bat, alebo co... pomoooooc 😒 😒 😒

ursula5
23. nov 2011

@lussinkaaa ja si myslím, že pokiaľ si bola už tehu tak ešte počkaj chvíľku, musíš si to rozmyslieť veľkú rolu hrá aj vek, ale ja osobne si myslím že ešte počkaj 😉 držím Ti palce

ursula5
23. nov 2011

@majca55 ďakujem Ti moc za podporu teda snažím sa veriť, že to bude pravda 😉 tak zajtra ešte dám vedieť či som išla a potom sa na chvíľku odmlčím 🙂

majca55
23. nov 2011

@ursula5 dobre moja ved pre bábetko všetko 😵 😵

tinka9075
23. nov 2011

@ursula5 držím velmi palčeky aby sa podarilo 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre