IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirus11
6. jan 2011

@v555 dakujem za upresnenie.

fomarik
7. jan 2011

Som späť od mojho dokyho 😒 . urobil mi sono, nič mi k tomu nepovedal, ale ja som videla nie bublinku ale machuľku. Spýtala som sa aká je veľká a zabil mi že 3mm. Hovorím mu, to nie je možné, ked pred týždnom mala 6mm a vycapila som na neho fotky .. Nato zareagoval, že on už videl 3mm plod a nie vačok. ja tomu nechápem!!! Do 17-teho sa asi zbesniem!!!!!Neodpustil si poznámku, že prečo si vkladám utrogestan a neužívam duphaston, ževraj je lepší. Od pondelka zabudol, že ma mal dať na PN...ževraj na základe čoho ma má vypísať!!!!!!! 😠 ( a to mi v pondelok tvrdil, že do 12tt som určite na pN). ešte ma upokojil tým, že pri sone povedal, že vidí tam jednoznačnú tehotnosť. A mna potešil pohľad na našu machulku. Ale potom si pritiahol sono k sebe a potom som už nevidela nič 😖

fomarik
7. jan 2011

a tehu mi počítal od IUI, nie od poslednej mrchy. Povedal, že to zodpovedá 5 tt, teda od 3.12 ked bola IUI.

zuzancek22
7. jan 2011

@fomarik inak zaleží aj natom aké má kvalitné sono, a ako vie z neho čítať. moja neboj všetko je v naj naj poriadku.

katy33
7. jan 2011

@fomarik jaj, mojenko, ja to stale vravim, že ten tvoj dr. nie je kompletny 😠 Ja by som od neho zdrhalaaaaaa....určite nema tak vybavene sono ako sono v centre, čo môžeš od neho čakat, ked ti vedel povedat, že nemaš žiadne vajka a v MT boli zrazu tri? 🙄 Pekne sa v centre na všetko popytaj a mam pocit, že tehotenstvo ti budu počitat inak ako on a určite budeš vo väčšom tyždni 😉 17. - to je v pondelok, ak sa nemylim, ach, keby nam už konečne IUI vyšlo 😔 Včera som zvyšila clost., tak uvidime, čo to spravi 😖

katy33
7. jan 2011

@apolenka6 Mojenko, aj ty si si predošly cyklus zvyšila clost., či 😕 Neviem, asi sa mi to už trochen mieša 😝 A čo choroba hnusna, dala sa už na usup? Ako sa citiš?

katy33
7. jan 2011

@zuzancek22 Kuriatko, už maš predoperačne za sebou, či ta to ešte čaka...myslim na teba, viem, že sa ti to bliži, myslim 12.1 si pisala, mm ma prave vtedy narodeniny. Uvidiš to, že 14.1. už budeš domka tukat do klavesnice 😉

zuzancek22
7. jan 2011

@katy33 ahojček, no takže predoperačné mam, a ano dobre si si pamätala 12.1. nastupujem, ale domov ma pustia najskor v nedelu, ked som na dokiho vyrukovala s tým že či ma pusti v piatok domov. tak mi povedal zabudni. ..... najskor v nedelu ak to nebude až pondelok, ☹ asi tam zošediviem, čo tam jááááá budem robiť

apolenka6
7. jan 2011

@katy33 dajujem za opýtanie už je choroba na ústupe ešte pokašliavam,ale bude to už len lepšie....hádam 😀 Ja užívam clostil 2 mes za sebou,ten 1 som si zvýšila z 2x1 na 3x1 prvé 3 dni a potom už len 2x1 a tento mesiac mi to zvýšili v MT na 3x1 a som to tak nechala tak tento predošlý cyklus som poslúchala,ale ak pôjdem na budúce tak si to asi 😕 zvýšim,ale len trošíčku,lebo to bude moje posledné IUI .To si neni sama komu sa to trochen mieša ved nás tu je dosť na to aby sme mali na to nárok 😀 nedá sa si všetko o každej pamätať!ja na to hlavu nemám 😉 Tak si si zvýšila dávku?

apolenka6
7. jan 2011

@fomarik Toto čo tu píšeš je hroznééé 😠 😠 😠 😠 ten tvoj Dr je nacista či čo? 😠 😠 ako píše katy on na sone nemal vajko a v MT 3 tak o čom to je?!neboj všetko je v úplnom poriadku ty a aj fazuľka!!!!!!!!!!!!!!Ja ti neviem čo ťa stresuje.... ☹
Inak mňa už doma poráža ťa obdivujem už si 2 mes.doma tuším jáj ha

apolenka6
7. jan 2011

@katy33 inak tvoj mm je kozorožec ako ja ja mám 16.1 narodeniny už 29 😔 a dieťatko nikde ☹ a do 30r.som chcela mať 2 detičky

apolenka6
7. jan 2011

@zuzancek22 a čo PN ti vypíše tvoj dr?možno budeš mať fajn spolubývajúcu a ti to rýchlo ubehne 😉

zuzancek22
7. jan 2011

@apolenka6 no ved budeš mať, a hneď dvojíčky 🙂, a čo sa týka spolubývajúcej na izbe, tak bývam sama.

apolenka6
7. jan 2011

@zuzancek22 sama? ☹ tak to ti bude dlho,ale ved si písala,že máš net na telefone tak hádam tak si skrátiš čas .Jedine tak stíham 2 do 30 😀 😀

katy33
7. jan 2011

@zuzancek22 ...Zuzi, ja ked som bola na LSK, ležala so mnou jedna žienka, kt. tiež robili konizaciu, operovali ju v ten isty den ako mna a na druhy nas hned pustili obe domov, ale s prisnym prikazom žiadne prace a ležat. Ked som sa jej pytala po operacii, či ma nejake bolesti, povedala, že ani nevie, či jej dačo robili, pretožeju nič nebolelo....ono to asi zaleži aj od toho, aka bude u teba rekonvalescencia, ale myslim, že ty budeš fit raz-dva....a už si nasadila wobenzym? Ja som si ho dala ešte pred operaciou 😉

zuzancek22
7. jan 2011

@apolenka6 na každú raz príde, ja tomu moc verím.

katy33
7. jan 2011

@apolenka6 🙂 ..zlatino, presne tak, ako piše zuzanček, ono to ešte stale krasne stihaš - dve jednym vrzom 😀 Ešte aby sme tu obe nebrazdili mesto so širokymi kočikmi 😉 😝 ...sa nemestime vedla seba na chodnik 😕
Zvyšila som si tu davku na 4x1, ale len dva dni 😕 ...uvidime, či tam niečo dr. vykuzli na sone, pondelok sa akosi rychlo bliži a ja už začinam mat bobky 🤐

zuzancek22
7. jan 2011

@katy33 bude to super, veď formarik posiela tehulkovské vírusíky, takže to by v tom bol čert aby to nešlo.

zuzancek22
7. jan 2011

@katy33 no ja viem, eventuálne púšťajú na 2 deň domov, ale ako ma doktor už pozná tak vie že ja by som bola už v pondelok v práci, a hlavne ide o to že povedal, že mi urobí konizáciu tak aby mi nemusel šiť krčok , budem síce viac krvácať, ale že keď chciem otehotnieť, tak to radšej urobí bez.

katy33
7. jan 2011

@zuzancek22 Moja reč 😎 ..Si si zajednala VIP izbu, tam budeš mat tv 😉 ...aj navštevy budeš môct prijimat hocikedy, môže tam drahy pri tebe pobudnut 😉

katy33
7. jan 2011

@zuzancek22 Aha.....ale moja, s tou pracou to naozaj nenahanaj, bude musiet vyčkat, musiš sa zocelit 😝 Kolko ti povie, aby si bola doma, tolko bud, jasneeee 😕

apolenka6
7. jan 2011

halo,halo to tu nikto nie je?ja som si spravila cviklu mňam čo robkáte ?my sme mali upchaté potrubie odtoku tak sme krtkovali 😀 😝

fomarik
7. jan 2011

😠 😠 😠 😠 😠 😠 Pol dna sa mi nedalo prihlásiť na Koňa!!!! ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Ževraj mám iné heslo! Zmenila som si ho, a aj tak to nešlo. Nanovo som sa zaregistrovala cez Mirkov email a taktiež nič!!! ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Juj, ale som sa vytočila!

fomarik
7. jan 2011

@apolenka6 no, tak si mala o zábavku postarané 😖 Inak najprv som to prečítala že ste trtkovali 😕 .... a nešlo mi to do hromady s upchatým potrubím.

zubrienocka
7. jan 2011

Ahojte babenky, viete mi poradit? Odhodlavam sa navstivit Helios MT. Mozete mi povedat, ako financne vyjde konzultacia, IUI, ci IVF spolu so vsetkymi vysetreniami? Spermiogram sme si uz u nich davali robit. Dakujem 🙂

apolenka6
7. jan 2011

@zubrienocka ahoj! my ked sme boli na konzultácii na IUI tak sme nič neplatili a myslím,že sa nič neplatí ani pri konzultácii na IVF zatial o ničom takom neviem 😕 samotné IUI stojí 100e ešte aj za krv po 14dňoch len už neviem presne 😕 to budem vedieť 14.jan ked tam pôjdem.Ak potrebujete pomoc tak dlho neváhaj a budeš bližšie ku dieťatku 😉
@fomarik No to áno zábava 😠 júj ale som sa zasmiala ,že trtkovali 😀 😀 😀 😀
No aspoň,že si sa sem dostala na MK čo by sme tu bez teba robili? 😉 naše svetielko nádeje

zubrienocka
7. jan 2011

@apolenka6 Dakujem, IVF je asi drahsie,ze? Som pocula, ze az okolo 2000E.

apolenka6
7. jan 2011

@zubrienocka ja sa zatial o to nezaujímam 😎 to sa spýtaj na téme o IVF ale asi si sa už informovala tak držím palce!

v555
7. jan 2011

IVFstojí ak ste do 39rokov,tak to vyjde približne :lieky na stimuláciu 400€,cesta aspon 6 krat do centra,ak sa rozhodnete pre ICSI tak približne 250€záleží od množstva oocytov,ktoré budú odobraté a napichnute spermiami.Takže tych 800€,viacej určite nie.Ak ste prekročili vekovú hranicu 39 rokov tak sa platí všetko a to by vychádzalo na tych 2000-2500€.

zubrienocka
7. jan 2011

@v555 Dakujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre