IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzancek22
25. okt 2010

@fomarik no to tie vajká rastú tak ako majú, mna tiež pobolieva ľavá strana

fomarik
25. okt 2010

@zuzancek22 dúfam, že je to tým. I ked vajká ma zvyknú bolieť trošku inak....ako keby mi ich išlo rozrthnúť.

Božinku, ja mám taký strach, aby dorástli na požadovanú veľkosť. Nech už je streda. Zajtra v práci budem veeeeľmi nervozna! 😠

zuzancek22
25. okt 2010

@fomarik nervozitu nechaj doma, ja som nemyslím nato čo je, aký je deň , ale teším sa čo ste tu napísali , že čo si prečítam.
musíš sa zamestnať niečím iným, aj ked viem že to nieje ľahké 😵

aby
25. okt 2010

@fomarik človek nikdy nevie 😒
inak ja som mala po operáciii cez ovuláciu také bolesti ako pri mrche som umierala 3mesiace a od vtedy pri každej 😖
neboj sa to zvládneš 😉
hlave sa nestresovať !!!
držím prsty 😀

zuzancek22
25. okt 2010

bóoooooože píšem jak maďar. 😠

aby
25. okt 2010

@zuzancek22 presne to mi mangel hovorí veď niečo si nájdi aby si na to nemyslela 😀 macher vravím, že to sa nedá hlavne keď mi chodí za zadkom aby som nič nemusela robiť heh 😀

fomarik
25. okt 2010

Snažím sa robiť rozne veci. vyšívam, žehlila som si vlasy, robila som si prípravy do práce( do školy), žehlila mojej polovičke kapsáče do práce, urobila som si puding s banánom, nalakovala nechty..... asi pojdem pomaly radšej spať... ale sami nechce!

darla333
25. okt 2010

@fomarik Mozno je to ovu 😉

zuzancek22
25. okt 2010

@fomarik no presne ako ja, z práce sa flákam kade tade, a doma robím všetko možné.

fomarik
25. okt 2010

@darla333 Dúfam, že to uvo ešte nie je. I ked včera a predvčerom sme si tie vajká poistili 😀 Pretože od stredy máme mať abstinenciu.

zuzancek22
25. okt 2010

@fomarik presne tak to má byť, netreba všetko nechávať na doktoroch 😀

apolenka6
25. okt 2010

@zuzancek22 no tak štastnu ruku pri kupe teho testu 😉 aj ja sa teším čo si prečítam na MK pekne nás tu pribuda niekedy sa v tom strácam...a táto fotočka je na 1**

v555
25. okt 2010

@fomarik,ja by som mala ísť v nedelu alebo v pondelok ale ešte neviem nič lebo idem na sono až v piatok.Možno ani nikde nepojdem,mna už nič neprekvapí.

zuzancek22
25. okt 2010

@apolenka6 dik za jednotku 😉

apolenka6
25. okt 2010

@fomarik neboj to budu pštrosie vajcia tak sa mužíčkove spermijky dobre trafia 😀 ajajajáááj to budem aj ja happy ked budem mat 3 vajka tak teraz mám mrchu presne na 28dc a o mesiac idem aj ja užívat clostyl už budem odratávat 😕 😕 už sa teším inak to ti nezávidím mávat mrchu tak nepravidelne ešteže to nepoznám 😒 ale?to nie je dôvod nebyt maminkou 🙂

apolenka6
25. okt 2010

@zuzancek22 ja si foto nedám aj ked ma to trošíčku láka vystupit z tiena fantoma

fomarik
25. okt 2010

@apolenka6 My chceme foto, my chceme foto 😉

apolenka6
25. okt 2010

to si ma pobavila ani neviem ako sa mám napchat do tej obrazovky 😀

apolenka6
25. okt 2010

@aby to máš teda mužíčka čo ta šetrí ten môj taký nie je len ojedinele 😒 myslím si keby som bola tehu tak by sa to zmenilo (málinko by som to využila) 😉

aby
26. okt 2010

@apolenka6 neboj tiež to nieje vždy, no mne stále vraví to nieje choroba! heh 😀 ja sa tak ani nesprávam, ale niekedy neuškodia raňajky do postele teda hádam cez víkend 😀

apolenka6
26. okt 2010

@aby ranajky do postele?to som vidala len v telke 😀 sem tam aj ja mám ranajočky ale za stolom aj to poteší 😵 😵 tak sa mi nechce íst do práce.....no čo už 😝

aby
26. okt 2010

@apolenka6 jasné, že aj to 😀
ešte že mám voľno 🙂

petuska123
26. okt 2010

ahojte baby 😉

katy33
26. okt 2010

@zuzancek22 V piatok ideme do MT, a v nedelu by som mala dostat ms, tak dufam, že budeme hned moct začat stimulovat, pretože tento mesiac z toho nič nebolo, neboli žiadne vajka 😔 My ideme teraz do MT po 1x, prestupujeme z PN, tak dufam, že dr. v MT budu stačit testy a vysledky a budeme moct hned začat pracovat na fazulke 😎 Mysliš, že mi budu ešte robit nejake testy, ked mam už všetko za sebou - horm.profil, spermiogram, laparku, prefuky, driling, niekolko mesiacov clostilu-bez uspechu 😕 Nechcela by som, aby sa to zasa oddialovalo, ja chcem priamo dr. poprosit, aby sme hned začali 😒 , snád ma nevyženie 😝

katy33
26. okt 2010

@fomarik Zlatko, nemusi to byt neskoro, ja mavam ovulku tiez az na 17 -18.DC a pregnyl mi davaju až na ten 16.DC Ta bolest bruška je vporiadku, mala som tiež jeden cyklus, ked som si každy mesiac myslela, že pride mrcha a nič, ono ti tam ešte asi nejake tie vajka dalšie dorastaju 😀 😀 😀 Zajtra to dopadne super, uvidiš to, vajok na rozdavanie 😝 A ak vam to bude vychadzat na piatok, sa možno stretneme 😎 Je super, že ste sa poistili 😀 , pretože tie vajka ti budu praskat postupne, nie všetky naraz, čiže je o to väčšia šanca - ja ked som mala tych 5 vajok - tak mi 15DC dali pregnyl - 16DC som už mala o jedno menej, do pondelka mi popraskali dalšie tri a na sone som mala ešte jedno, z kt. si mysleli, že mi zostala cysta a na druhy den prasklo aj to 😉 Mam pocit, že i tebe tam najdu ešte o ten kusok navyše 😀

zuzancek22
26. okt 2010

@katy33 tak to ti vážne neviem povedať, že či ti budú ešte niečo robiť, alebo či hend budeš stimulovať na IUI, ja som zostala u Vodičku, presne preto, lebo neviem čo by ma tam čakalo a aby sa to zbytočne neoddalovalo.

katy33
26. okt 2010

@fomarik Ešte ma napadlo, vy ste boli na folikulometrii v centre, myslim, že v nedelu? Ked je treba, oni sa nam takto prisposbia? Aj sa niečo priplaca 😒

petuska123
26. okt 2010

@katy33 ahoj tak ja trosku nechapem jednej veci vam davaju clostil aby ste mali vyecsi pocet vajok???a tem clostil davaju aj ked sa tvori vajko???lebo mne moj gynekolog nechcel dat ziadnu stimulaciu lebo tvrdil ze by to mohlo v m ojom pripade nie dobre dopadnut tak to uz fakt nechapem 😒

aby
26. okt 2010

Ahoj bambulky :0)))

katy33
26. okt 2010

@zuzancek22 Dr. Vodička teraz odišiel do Olomouca? Tam sa všetko asi plne hradi, však ☹ moj muž by tiež najradšej zostal u neho, normalne si ho oblubil, a ked si chlap oblubi dr., tak to už je čo povedat 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre