IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
26. okt 2010

Dievčatá, zajtra držte palce. Idem na tú folikulometriu. Snád nám vajká narástli do krásy 😔

petuska123
26. okt 2010

@fomarik drzime a verime a ty si nerobievas ovu testy??

apolenka6
26. okt 2010

@fomarik budutaké krásne ako valkonočné vajíčka 😉 budem držat palce!!!!a ty si už bola niekedy tehotná?

apolenka6
26. okt 2010

@strelicia pre toto si test nekupujem ale?aj ja si myslím že je to skoro na ukázanie // 😉

zuzanka7834
26. okt 2010

Ahojte dievcence, v tejto teme som bola asi iba raz, pred nasim IUI a teraz sa snazim skor nechodit na konika, lebo az do nasledujuceho cyklu sa velmi nesnazime, tak aby som sa zbytocne nerozrusovala, ale z casu na cas mi to predsa len neda a aspon nakuknem 😉

@strelicia nestresuj, ze sa ciarky neukazali, dnes je este skoro. Ja som po IUI testovala na 11-ty den, a rovno na hcg v krvi a ked som zmatena volala Gatovej, ze co to, ona povedala, ze jedenasty den je velmi skoro. Vraj mali kopec pripadov, ze este dvanasty den bolo hcg iba 1 (ako v mojom pripade) a na 14-ty den to potom vyskocilo. U nas to zial nebol tento pripad 😒 Ale snad sa podari na dalsi pokus... Zalezi od folikov na buduci mesiac... Tie zatial rastu, aj ked Clostil som brala iba v auguste, 2x1. IUI dokonca ani nebolo v ten mesiac, lebo folik dorastol extremne rychlo a praskol rychlejsie, nez doktori mohli nieco riesit (stale si myslim, ze tie vajicka nedozreli iba praskli prazdne) lebo potom som na 18DC dostala mrsku (inak bola dlzka cyklu tak 32-35dni). Hned dalsi cyklus vsak vajka dorastli bez liekov, tak sme boli na IUI, ktora ako som uz vsak povedala, nedopadla uspesne 😢 Vajko dorastlo aj tento mesiac, tiez bez clostilu, ale teraz nam nijak to snazenie nevychadza, vela stresu, a v rozhodne dni sme ani neboli s mm v jednom meste ☹ Ale buduci cyklus by som chcela zase skusit clostil, nech vajok dorastie viac a ak Pán Boh dá, IUI sa podarí, ak nie, ideme dalej, vsetko od zaciatku... 😔

Joj ale som sa nejako rozpisala 🙂 Strelicia, @zuzancek22 a vsetky ostatne baby, ak ste po IUI, vydrzte do toho 14-teho dna, je to tazke, ale ta viera, ze sa to naozaj mohlo podarit je krasna, aj ked to nakoniec nemusi prvykrat vyjst, tych par dni nadeje navyse za to stoji 😉

@fomarik draha Tebe drzim oooobrovske palciska na zajtra, nech ma cakaju len same dobre spravy v ip 🙂 Rozdajte si to dnes s mm, ja mam taku skusenost, ze vtedy vajka rychlejsie rastu 😀 (aspon podla poslednych troch mesiacov, co clostyl, ten je nepodstatny 😉 ) Kazdopadne budem na Teba velmi mysliet 🙂 Velmi velmi velmi! 🙂

@apolenka6 mne sa zda, ze som sa ich na to pytala (lebo my sme boli na folikoch 1.septembra) a Krajko mi vravel, ze robia aj cez Vianoce). Vela si z toho rozhovoru nepamatam, lebo som bola v strese 😅 Ale dava to logiku, ved nase tela si naozaj robia co chcu a nejake sviatky im nic nehovoria... A este ak niekomu robia IVF, tak tam by bola blbost vynechat cyklus, ak si zena cely mesiac picha hrozne injekcie (a este aj drahe) len preto, ze je nedela... nie?

Baby a vy chodite vsetky do Heliosu?

apolenka6
26. okt 2010

@zuzanka7834 jooj to si ma potešila 😵 😵 ja chodím do Heliosu tiež.To sa mi len zdá alebo rada píšeš? 😀 mne všetko trvá som taká menšia začiatočnička 😝

zuzanka7834
26. okt 2010

@apolenka6 no, trochu som sa rozpisala, davno som nebola na konikovi, a asi mi to chybalo 😀 Ako dlho chodite do Heliosu?

carmenuska
26. okt 2010

Ahojte, ja som sa tu neukazala od nasho IUI, aby som na to nemyslela a myslite, ze sa mi to podarilo? Chcem sa vas opytat, ako pocitate tie dni po oplodneni? Vo stvrtok to budu presne 2 tyzdne, cize je to 13 den ci 14 den po oplodneni? Neviem ci sa pocita hned aj ten prvy? Neviem kedy mam testovat a ani sa mi moc nechce po tych vsetkych testoch s jednou / nemam chut a viem ze sa nad nim zas rozrevem ako male decko....Inak viem ze to nebolo uspesne, uz 2 dni ma boli mrchovsky brucho, prsia straaaasne, vyhadzana som n atvari presne ako pred ms, no klasicky scenar. Ja mavam cyklus 27 dnovy, cize presne zajtra by osm oficialne dostala ms. Kazdopadne vam dam vediet a vam ostatnym drzim prsty. Do kolkych dni od vysadenie utrosa ste diostali ms?

apolenka6
26. okt 2010

@zuzanka7834 od mája, mám všetky vyšetrenia cez leto som nemohla nič podniknút a až v sept.som bola na 1IUI neúspešnej 😒 plánujeme 2 kolo koncom novem. začnem s clostylom atd...

apolenka6
26. okt 2010

@carmenuska ja som dostala po vysadení utroša na 2den ja mám cyklus 29-31 IUI my robili 16dc tak sa mi to trochu predlžilo a menz.som mala až na 34dc 😠 asi sa ráta od 1dna oplodnenia neviem určite

v555
26. okt 2010

@carmenuska,to nie su dni po oplodnení ale dni po ovulacii.Oplodnenie nikdy nevieme kedy nastalo,pretože ked sa robí IUI neznamena to,že v ten den dojde k oplodneniu.Do troch dní môže dojsť k oplodneniu 😉

v555
26. okt 2010

@zuzanka7834,ja chodím do Heliosu už tretí rok 😉

katy33
26. okt 2010

@zuzancek22 Neboj, moja, ja som mala presne tento isty scenar minuly mesiac - zostala mi 30mm cysta - hned som sa pytala dr., že čo ak prave vtedy sa zadarilo a ona vravela, že to nevadi, vraj by sa ta cysta riešila až po tehotenstve, ale su to folikularne cysty a oni prichodom menstruacie prasknu - su ovplyvnene horm. zmenani. Mne hned po par dnoch praskla, mala som vtedy smoli, pretože všetky vajka mi vtedy popraskali až ako 30mm a to už neboli dobre 😠 Takže hlavu hore a myslim, že ta vysoka sliznica už o niečom značí, tfuj, tfuj, tfuj 😀

katy33
26. okt 2010

@fomarik Zlatko, držíme palceeee najviaaac ako môžeme 😎 daj vediet, kolko tam nakoniec tych pštrosych vajok je, myslim, že cela kopa 😀 😀 😀

apolenka6
26. okt 2010

@katy33 ahoj už si doma s práce?na teba nemôžem neako natrafit

strelicia
26. okt 2010

baby inak s cystami vam poviem prijemnu spravicku. moja mama mala problemy prvykrat otehotniet, lekari ju posielali na operaciu cysty a tu davali za pricinu tym problemom. ona vsak nesla, a nakoniec jej cysta praskla sama. a cuduj sa svete hned nasledujuci cyklus som vznikla ja 🙂 drzim palce.

apolenka6
26. okt 2010

ja som mala asi tak pred 6 rokmi velkú cystu 8cm.tak mi ju vybrali na bruchu mám 10cm.rez niekedy si myslím či nemôžem otehotniet pre tú operáciu..... ☹ nemala som sa dat rezat neboj zuzanček22 to nie je tvoj prípad 😉

zuzanka7834
26. okt 2010

ahoj @carmenuska, tie Tvoje priznaky mi pridu ako tehotenske, uplne vazne... podla toho, co tu po kadejakych forach citam, tak su priam ukazkove 😉 Ja som mala tiez dilemu s tym ratanim dni, podla mna to rataju az od dna po IUI... A ms som dostala po prvej vynechanej tabletke utrogestanu... drzim palce 😉

@apolenka6 takze sa na to dame asi spolocne 🙂 Ja by som tiez chcela ist buduci cyklus, dnes som myslim 19DC. Jeej, ja neviem kolky DC mam! To je parada, dostavam to z hlavy von 🙂 🙂 🙂 (ale este stale som si to relativne rychlo vyratala... hm).

apolenka6
26. okt 2010

@zuzanka7834 tak čakáme spolu na budúci cyklus a pôjdeme na to! 🙂 mne práve končí mrcha, to už máme v oku my snažilky to je ako choroba rátat,rátat a rátat......dobrú noc

zuzanka7834
26. okt 2010

@apolenka6 😉 Dobrú! Idem aj ja spinkat 🙂

zuzancek22
27. okt 2010

@zuzanka7834 nie ja do Heliosu nechodím chodila som do PN ale dúfam že už nič nebudem potrebovať. 😀

aby
27. okt 2010

@zuzanka7834 ja chodím do heliosu a som 4deň po IUI 😀

petuska123
27. okt 2010

bre rano baby.. 🙂

apolenka6
27. okt 2010

@petuska123 dobrééé ráááno babulky... 🙂

strelicia
27. okt 2010

@zuzancek22 drzim palce. ty si o den popredu oproti mne. musi nam to vyjst 😵

katy33
27. okt 2010

@apolenka6 No, mojenko, to bude tym, že doobeda mam volno, ked ty robkaš a v noci, ked pridem z prace, ty už asi spinkáš 😅 Ale nechapem to, ved včera som bola do 23.00 na pc a vôbec mi neukazal, že niekto reagoval ešte po mojom prispevku 🙄 Ale nam to leti, ani sa nenazdame a už tu bude december a stimulka 😉 V praci ako, ludia nehnevaju 😝

katy33
27. okt 2010

Caute kočuly, takže zajtra už konečne doberam posledny duphaston a v piatok MT 😝 Mrcha by mala prist cez vikend a dufam, že buduci tyžden už budeme silno stimulovat 😀 Sa normalne teším, kočky moje 😎

zuzanka7834
27. okt 2010

@zuzancek22 teda drzim palce, aby si uz nic take nepotrebovala, a ani pri druhom a tretom babatku 😀

@aby aj Tebe aj Tebe!!! Velke palciska Vam drzim vstkym co ste po 🙂

aby
27. okt 2010

@zuzanka7834 dík moc ja nám drzím bambulám prsty nech sa nám fazuľky podaria čoskoro, musíme sa podporovať 😀
verím, že sa to raz podarí 😀

fomarik
27. okt 2010

@katy33
@aby
@zuzanka7834
@strelicia
@apolenka6
@zuzancek22
@v555
@petuska123 Takže sme po folikulometrii. n a14DC máme plno malých folíkov, ale žiadny dominantný. aj tie tri vajká, čo tam boli v nedeľu, už nie sú...teda 1 ale má iba 11mm, čo je veeeeľmi málo. A takl som dúfala, že všetko dobre dopadne. Od rána volám do Heliosu Dr. Gaťovej, zatiaľ je stále na sále a tak mi bude v priebehu dna volať ona. Ešte v kútiku duše verím, že moj doky nemá také kvalitné sono, ako je v heliose 😉 a že si vajká nevšimol.( Som ja ale naivná) 😔 😔 😔 😔 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre