IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzsat
21. júl 2016

@lucka222 zalezi asi ako tomu veris. ja som prvy krat do toho sla ze sa asi nepodari kedze je len 10-15% uspesnost. takze sklamana som bola ale nic viac... moj muz zasa jeho to polozilo. druhy krat som tomu verila lebo som dost schudla a brala inofolic a ked to nevyslo nevedela som to este tyzden predychat. do tretieho som sla hned a s tym ze ak nevyjde ideme skusit ivf koncom roka zatial schudnem este viac.... a tretie sa podarilo.... dufam ze to dotiahmem do uspesneho konca.a tebe drzim silno palce

lucka222
21. júl 2016

@zuzsat dakujem. Ale musim si vybavit tu pn lebo je neuveritelne ako sa mi stupnuje stres v robote. Dufam ze to pojde.

bedova
21. júl 2016

@zuzsat dik za odpoved,dnes som si zo zvedavosti urobila test a mam tam slabulinku ciarku,po uschnuti vidiet lepsie.Dalsi test si spravim v sobotu,to uz urcite nebudem mat vsebe pregnyl.

bedova
21. júl 2016

@lucka222 ahoj,ja ked som bola teraz na iui,tak som sa pytala doktorky ci mozem normalne pracovat,lebo sa aj dost nadvyham tazkych veci a ona mi povedala,ze to budeme riesit ak budem tehotna.Tak ti skor odporucam ist ku svojej obvodnej.

vanilka83
21. júl 2016

@lucka222 Ja si myslim ze to nema na to vplyv ja som v ten den normalne sla hned od dokt.do roboty preberala som sama kopu noveho tovaru a vykladala krabice ja si prave myslim ze je dobre ked na to moc nemyslis a moc sa nesledujes ja som si urobila prvy test az na 10.den po a nic len duch slaby potom som urobila den pred ocakav.menzesom a ten bol negativny.tak som to brala ze nic ze sa to nepodarilo a ze idem rovno na druhy pokus tak to musis brat ze ked nie teraz tak sa to podari potom.drz sa! ;)

zuzsat
21. júl 2016

baby akoze waw ze ste po iui sli do prace.ja som toho schpna 3dni nebola. po iui asi 3hodiny po tom som mala take bolesti ze som bola rada ze lezim a krcim sa... opatrne som si safala aj vstavala co ma maternica bolela akoby ma zvnutra depilovali .. nafuknuta som bola a prve tri dni som asi kazdych 10minut s prepacenim prdela a tak som bola rada ze som sama doma a mozem to zo seba pustat. . je pravda ze tie dni sa ma aj nas pes bal ale co uz.... kazda zena to inak znasa.... ja som bola na iui 3x a bolesti som mala zakazdym neznesitelne

lucka222
22. júl 2016

@bedova
@vanilka83 Ďakujem Vám za radi. Viete dievčatá ja cítim že potrebujem klud a byť v psychickej pohode. V robote to je stale len horšie. A Každým dňom sa tam cítim pod väčším tlakom. A raz som už tehotná bola asi v 6týždni som potratila. Pred 4 rokmi. Možno aj preto chcem biť račej doma, Vtedy som začala krvácať v robote a odtiaľ sme išli z mužom rovno na pohotovosť.

lucka222
22. júl 2016

@zuzsat To som nepočula ešte že by niekto al takéto problémy po iui ale dobre vedieť, Ak by niečo aspon nebudeme letieť hneď na pohotovosť 😝

wanda52
23. júl 2016

ahojte baby, chcem sa opýtať, či ste všetky pred IUI brali hormóny?Mne dali recept na tabletky , aby sa mi vytvorilo okrem môjho ešte jedno vajíčko, že je to istejšie ako pri jednom.. Ja mávam pravidelnú ovolku, tak som z toho trochu zmätená, že načo umelo vytvárať ďalšie vajíčko...

alexslovakia
23. júl 2016

@wanda52 no mne nedal ale keby som isla na tretie tak sme boli dohodnutí že budeme stimulovat aby ich bolo viac.druhe nám vyšlo aj s jedným.

zuzsat
23. júl 2016

@wanda52 ja som tiez ovulovala normalne. ale centra takto clostylbegitom stimuluju normalne . ttch 5 dni ta nezabije a naozaj je vacsia sanca na tehu... mne sa aj napriek stimulke podarilo iui az na 3.krat.

wanda52
24. júl 2016

Ďakujem baby, ja myslím, že to tiež zvládnem s tou stimulkou, je to zrejme väčšia šanca 🙂

alexa1983
25. júl 2016

@wanda52 ajoj , mne nedávajú nič, len jednu injekciu deň pred zákrokom a potom som brala progesterone po zákroku až dokým som nešla na krv za 14 dní, teraz idem na druhý pokus a tiež mi nedali žiadne lieky iné lebo ovuláciu a hormonálny profil mám v poriadku. Mne moje telo bojuje proti spermiám, vytvára protilátky ktoré ich zabíjajú, takže skúsime posledný krát toto a už máme podanú žiadosť aj na umelé : /

krpeccukru
25. júl 2016

Ahojte baby treba verit ze sa to podari..i ked my sme neverili ale stale v kutiku srdiecka som dufala..nam sa podarilo hned na prvy krat.teraz sme v 25 tyzdni a vserko je ok...den kedy sme isli na sono potvrdit ci sa to podarilo sa mi na brusko objavilo srdiecko a zmizlo..vtedy spm si ppvedala zazraky sa deju..drzim Vam palceky baby .....

wanda52
25. júl 2016

@alexa1983 a do ktorého centra chodíš? Ja mám len strach, či mi tie lieky nejako negatívne neovplyvnia môj prirodzený proces ovulácie.. Ja mám tiež hormonálny profil v poriadku a ovulujem pravidelne. Brali mi ešte v centre krv - na protilátky proti spermiám atď, tak tie výsledky zatiaľ neviem.

vanilka83
25. júl 2016

@wanda52 ahoj nic sa neboj ja som mala tiez ovu jak hodinky stale perfektnu a presnu ale v centrach to tak proste robia aj ja som brala clostyl a pregnyl pred iui aby boli vyssie sance a mali sme velmi zly spermiogram len 12 milionov a zly tvar a na iui ma byt minimum 20 mil. a vyslo nam to na prvy krat vobec ti to cyklus nerozhadze iba ti to moze zvysit pocet a velkost folikul a to je dobre cim viac tym lepsie neboj oni vedia co robia a clostyl vazne pomaha nic ti to nenarusi

wanda52
25. júl 2016

@vanilka83 Ďakujem, si ma ukludnila 🙂 Nás čaká v septembri naše prvé IUI, keby to tak vyšlo...

vanilka83
25. júl 2016

@wanda52 Aky mate problem?lebo aj na tom zalezi ....inak ze iui sa vobec neodporuca pri zlom spg a uz vobec nie pri takom ako sme mali my a ze sa posiela rovno na ivf a vidis vyslo to a to som sa nejak extra nepripravovala dokonca som pila vela kavy aj pivo pred tym a nespala som vobec vlastne som si povedala ze to uz necham vsetko na nich a nejak som sa uvolnila asi aj moj muz uz vyhadzal vsetky doplnky vyzivy do kosa a asi nam to pomohlo uz sme to cele proste nechali v rukach bozich a zrvraj to pomaha najviac keby si vedela kolko penazi sme minuli na vitaminy cvicenia doplnky fyzioterapiu ovu a tehu testy!boze to je vsetko len biznis neboj v centre vam pomozu ked nie na prvy tak na druhy treti krat...uz to nechaj na nich 😉 drzim palce!

zuzsat
25. júl 2016

zeny co ste po IUI uspesnom... do kedy vam kazali brat utrogestan resp. progesteron. mne povedali ze do konca 8tt. ale podla druheho pokynu ze 14 dni mi to vyjde ze vysadim tabletky tak 8tt+6 ale nie je to skoro???

vanilka83
25. júl 2016

@zuzsat ahoj mne kazali do konca 12.tyzdna a ja aj musim asi pojdem na rizikove

zuzsat
25. júl 2016

@vanilka83 a preco ? si spinila ci co?

alexslovakia
25. júl 2016

@zuzsat ja som dobrala balenie a bolo. Viac mi nedali

zuzsat
26. júl 2016

@alexslovakia no ja mam este jedno cele cize na 23 dni este... a v ktorom tyzdni si asi dobrala?

alexslovakia
26. júl 2016

@zuzsat ja hneď keď som to zistila ze som.to bolo nejaký 4tt.doktor mi viac nepredpisal. Vtedy som mala iba gestacny vak

alexa1983
26. júl 2016

@wanda52 ajoj, chodím do Repromediky, Drábekovi.

zuzsat
26. júl 2016

@alexslovakia tak ja teda dnes vecer si dam posledny krat ako mi lekarka povedala a uvidime co sa bude diat....

vanilka83
26. júl 2016

@zuzsat yes a este stale...nie kazdy den sice ale mavam to obcas 😒

bedova
28. júl 2016

Ahojte dievcata,tak moje druhe iui nevyslo,test negativny a este som aj zacala krvacat,zajtra ale idem pre istotu na krv.

vanilka83
28. júl 2016

@bedova Aj ja som mala negativny test a aj som spinila a boleli ma prsia ako pred kramamy a vyslo nam to na prvy krat tak este nezufaj pockaj pekne na krv

zuzsat
28. júl 2016

@bedova drzim palce aj tak

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre