IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

moschin0
31. okt 2016

hpv virus a ureaplazmy su dve veci... ano upreaplazmy ma strasne vela zien, mne co doktor povedal, ze netreba sa s tym stresovat, ze kedysi sa o tom tak nehovorilo, lebo guideliny hovorili o inej hranici odkedy to bolo treba liecit a teraz tu hranicu zvysili. a proste uz to ma viacej pacientiek. moze to byt aj jeden z problemov pri snazeni sa. lebo sa vytvaraju zrasty a tym padom moze dojst aj k nepriechodnosti vajcovodov...velmi dobre na to zaberaju atb, sice niekedy az po 2 kolach uzivania...

zuzsat
31. okt 2016

@moschin0 mas pravdu 😉

sisa217
31. okt 2016

@moschin0 dakujem..takze zas viem nieco viac :.) co som citala na forach tak na ceskom koniku pisali ze u nich sa to ani nelieci...tak som bola z toho v soku ze ako je mozne ze my sme vyfasovali antibiotika..a ano docitala som sa ze urepalzmy brania pocatiu alebo aj sposobuju predcasny porod...tak dufam ze sa preliecime a bude to ok 🙂

sisa217
31. okt 2016

baby a poradte mi prosim..pred hyfosy pohl. styk moze byt? alebo len tak ze nepojdeme naplno nikde na nete to neviem najst a do centra sa uz nedovolam ☹

moschin0
31. okt 2016

moze byt pohlavny styk, ale nechodte naplno, oplodnene vajko sa moze pri zakroku vyplavit a to by bola skoda. vscsinou by mal byt zakrok pred ovulaciou..

sisa217
31. okt 2016

@moschin0 no ved prave my naplno ani nemozme ist nakolko bereme tie atb...len som sa nestihla sestricky spytat ze ci moze byt sex alebo ne 🙂 dakujem za info 🙂

moschin0
31. okt 2016

@sisa217 jaaaj, vsak jasne, nedoslo mi, prepac.. ale ked si tak spominam, my pokial sme brali atb, sme mali zakazany sex, lebo jednemu by uz stihli zabrat atb a druhemu napriklad nie a by si to partneri medzi sebou potom pinkali, myslim tie ureyplazmy... tak teraz neviem...

sisa217
31. okt 2016

@moschin0 a vies co?po dnesnom dni v robote od sexu upustam lebo som totalne znicena...tak to nechame az na potom...istota je aj tak istota 🙂

moschin0
31. okt 2016

@sisa217 tak aspon vinko na zregenerovanie ;) a drzim palce pri hyfosy ;) nech su oba tip top ;)

illinka
31. okt 2016

@wanda52 mam tam hysteroscopio+ hycosy , strich abrasio andometrii

zubrienocka
31. okt 2016

Ahojte, mne IUI vyšlo na 1x. Robené v Heliose Martin. Odchádzala som odtiaľ a zavolala sestre, že som tehotná. Proste som to cítila. A vyšlo to 🙂

moschin0
31. okt 2016

@zubrienocka super, skvela sprava 🙂 a nadej pre nas vsetky 🙂 drzim palce ✌️a vsetko dobre do tehulkovania 😘

zubrienocka
31. okt 2016

@moschin0 Moj poklad už má 4 roky...len som tu dlho nebola a náhodou natrafila na túto diskusie...ale ďakujem...možno niekedy ešte budem 🙂

moschin0
31. okt 2016

@zubrienocka tak este lepsie 🙂 gratulka. asi by to aj chcelo uz braceka alebo sestricku ;)

sisa217
2. nov 2016

Ahojte, takze dnes som dovolim si povedat uspesne po HyFoSy...vsetko je krasne preichodne a takisto vysledky z hormonalneho profilu su v norme...doktor povedal ze s takymi vysledkami aj u mna aj u partnera nechape co tam robime 🙂 ale kedze sa nedari tak sme tam spravne...dnes mi povedal ze vidi krasne dominantne folikuly a hned v piatok nas chcel poslat na iui ale bohuzial ☹ bereme obaja antibiotika na te ureaplazmy tak to nechal az na dalsi cyklus ☹ som z otho nestastna pretoze ak by sa to nepodarilo tak by sme mali sancu este na dalsi cyklus ale takto to vyzera ze ak sa to nepodari tak znova budeme jeden cyklus stat kvoli vianociam :( ale slubil ze v roku 2017 uz budeme ocakavat prirastok tak ja mu verim....akonahle dobereme antibiotika ideme sa snazit aj sami a mozno iui ani nebudeme potrebovat (to by bol ten lepsi pripad a peniazky by sme minuli na postielku 🙂 ) no a ako sa citim teraz 3 hodiny po HyFoSy? boli ma podbrusko tak ako este nikdy ale bude to asi taka bolest ako pri menstruacii lebo ja som jedna z tych stastnejsich a ked ocakavam alebo mam menstruaciu tak ani neviem, nic ma neboli....celkom dost krvacam ale doktor mpovedal ze to nebude dlho trvat...tak dufam ze zajtra uz bude vsetko ok 🙂 tak to je zatial vsetko odo mna pokracovanie priste 🙂

zuzsat
2. nov 2016

@sisa217 tak drzim palce. ste rovnaky pripad ako ja s muzom. vsetky vysledky ukazkove a nedarilo sa 2 roky... a vysli 3.iui ked sme sli hned za sebou

sisa217
2. nov 2016

@zuzsat no len nam to hocijako zrejme nevide 2x po sebe ☹ uvidime co mrcha kedy pride, vsetko zalezi od nej ale moje 30 dnove cyklusy nevestia nic dobre ☹ jedine keby sa ozaj podari bez toho iui 🙂 a ked nie tak v novom roku pojdeme na umele, nemam s tym fakt ziadny problem, som ochotna podstupit vsetko, no doktor o umelom zatial nechcel ani pocut...nechame sa prekvapit 🙂

zuzsat
2. nov 2016

@sisa217 no u mna tiez nechceli ani pocut o umelom. po 2.neuspesnom iui sme sa dohodli ze este 3.iui a ked nevyjde vypisu zuadost lebo kedze nemame ziaden problem tak by poistovna neschvalila az po 3 neuspesnych iui..

alexslovakia
2. nov 2016

@sisa217 ani ja som nemala pravidelny cyklus teda myslím 28dní.mrchu som mávala každých 30-31 dní a podarilo sa na druhýkrat. Teraz sa teším z trojtyzdnoveho drobca. Treba si iba veriť a dáte to všetky. Snažili sme sa takmer 2.5roka. Obaja sme zdraví.tento rok som bola prvá tu ktorej sa to podarilo a po mne sa to podarilo všetkým ktoré sme sa snažili.verim že aj tebe sa zadari. Tu je môj poklad,je zdravý, krásne rastie a priberá.

zuzsat
2. nov 2016

@alexslovakia je nadherny.... my cakame Lilianku 😀 pipik sa stratil na morfologickom utz 😀

alexslovakia
3. nov 2016

@zuzsat jeee gratulka veľká teším sa s tebou

baculka262
4. nov 2016

@alexslovakia krasny drobcek vela zdravia prajem obom 😉

alexslovakia
5. nov 2016

@baculka262 ďakujeme

lavender21
5. nov 2016

Ahojte, ja by som Vás chcela trošku potešiť, my s manželom sme boli 14.10 na našu prvú IUI a hneď prvá nám vyšla. 3 dni predtým som bola na vyšetrenie HyFoSy, kde sa ukázal prechodný len jeden vajcovod, tak som bola dosť skeptická, ale napriek tomu to vyšlo. A to sme prvú insemináciu skúšali bez stimulácie. 18. deň po IUI som mala HCG 250 🙂 potvrdilo sa tehotenstvo, teraz čakáme na prvý ultrazvuk. Snáď je drobec na správnom mieste a bude sa statočne držať...

zuzsat
5. nov 2016

@lavender21 urcite vsetko bude dobre. a blahozelam... netreba si pripustat nic zle... ja ked ma napadla blba myslienka ze cosi sa mozecstat. ved budme uprimne je toho okolo nas kopec.tak som si povedala ze to najlepsie z mojho muza vlozili do mohej dokonalosti a to dietatko proste uz od zakladov je dokonale 😀 😀 😀

boredka
7. nov 2016

Ahojte 🙂 zajtra ma caka odber krvi po nasom prvom IUI a dozviem sa ci to vyslo alebo nie...akoze su to riadne nervy..cely cas si hovorim bud kludna uz to aj tak nezmenis ...

wanda52
7. nov 2016

@boredka džíme palce, hlavne kľud.. Ja som bola najviac nervózna po druhom IUI lebo som mala takú nádej, to prvé som znášala s väčším kľudom. Veľmi ti to prajem, nech ti to vyjde.

boredka
7. nov 2016

@wanda52 dakujem velmi pekne ... dufam ze vysledky budu v ten isty den...aj si testovala pred krvou? Ci zbytocne?

veroniq85
7. nov 2016

@boredka drzim palce aby to vyslo😘 a obdivujem ze si netestovala. Ja som testovala test bol negatívny a krv potom tiez. Bola som z toho psychicky dost znicena ale uz som sa trochu pozbierala a idem skusat stastie dalej. Co sa tyka krvi ja chodim do gynfivu a tam su vysledky v ten den o 14.

wanda52
7. nov 2016

@boredka Ja som sa netestovala ani po prvom IUI, ani po druhom. Vydržala som až na krv. Lebo vieš, keby mi vyšiel domáci test negatívny, aj tak by som stále dúfala a čakala na výsledky krvi...preto som sa ani netestovala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre