IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

lina129
7. sep 2015

@spetule cozeee? to vazne? kolko dni si po vklade? este to nemusi nic znamenat, vela bab zacalo krvacat a boli nakoniec tehu... a test si si neskusila urobit? este nestresuj, pls, este to nemusi byt normalna ms...

spetule
7. sep 2015

@lina129 Jsem 8.den po vkladě. Na nidační krvácení mi to přijde silné...nechci dělat předčasné závěry, proto počkám až co řekne Dr. na kontrole. Test jsem zatím nedělala.

clarissa77
7. sep 2015

@spetule boze to ma velmi mrzi 😔😔😔 ani neviem co nato povedat 😢 drzim palce nech to neni nic vazne, len plany poplach ❤️

sandria33
7. sep 2015

@spetule nevesaj hlavu, este nicnie je stratene, mozes byt tehu aj ked krvacas.

hennka2
8. sep 2015

@spetule .. treba pockat na kontrolu, vysledok krvi. Kolko zien krvacalo a bolo tehotnych. Krv je ista. Velmi drzim palce, este nie je nic stratene.

spetule
8. sep 2015

@hennka2 @sofinka18 @lina29 @sandria33 @clarissa77
Děkuju všem za podporu, opravdu si toho vážím. Ale mrcha dorazila v plné parádě. Opravdu nejde o nidační špinění. Dnes jsme si volala do CARu. Mám vysadit Utroš a v pondělí na kontrole pro jistotu udělají krevní test, ale výsledek už je v podstatě jasný. Mrzí mne, že jsem Vás moc nepovzbudila, ale věřím, že Vám se to podaří!!!

clarissa77
8. sep 2015

@spetule je mi to velmi luto 😔 a mozes ist na dalsi pokus?

spetule
8. sep 2015

@clarissa77 Teď si dáme chvíli pauzu (aby se tělo i účet daly dohromady) a příští rok uvidíme.

clarissa77
8. sep 2015

@spetule a mozno sa podari prirodzene. Drzim silno palce 🍀❤️

spetule
8. sep 2015

@clarissa77 Děkuju <3

spetule
14. sep 2015

@hennka2 @sofinka18 @lina29 @sandria33 @clarissa77 Zdravím děvčátka moje, tak info z dnešní kontroly v CARu: TT negativní, výsledky krve budou ve čt (ale už jsou jen kontrolní pro vyloučení mimoděložního těhotenství), doporučení na genetiku a imuno. Teď 2-3 cykly přirozeně, pak zkouška KETu s jiným stimulačním protokolem. Děkuju Vám všem za podporu. Držím Vám pěsti ve Vašem snažení! Ať se tu brzo zase objeví pozitivní zprávička!!!!

clarissa77
14. sep 2015

@spetule drzim palce nech vsetko dobre dopadne. Nech sa to podari cimskor a najlepsie prirodzene. My sme dnes boli 1.krat v Brne - naozaj musim povedat sto a jedno oproti Gyn-fivu. Dr.Vrana sa s nami o vsetkom podrobne porozpraval. U nas to skutocne vyzera bez akehokolvek problemu. Idem sa objednat na repro imunologiu a hematologiu - pre istotu. A odporucil nam IUI aj niekolkokrat za sebou bez akychkolvek liekov, kedze u mna vsetko prebieha ako ma. Tak som sama zvedava. Davame tomu cas do konca roka a potom skusime dalsi krok..

spetule
14. sep 2015

@clarissa77 Super! Rozhodně rozumné řešení 😉 Tak ať výsledky dobře dopadnou a nech se přirozeně brzy podaří 😉

sandria33
15. sep 2015

@spetule drzim palce, nech to cim skor fide. Hlavne je mat psychi na tom spravnom mieste a ked nad tym nebudes moc uvazovat, mozno sa podari aj prirodzene 🙂

verroni28
15. sep 2015

Ahojte, chcem sa spytat, zostal mi utrogestan 1krabicka cela, plus par guliciek z druhej krabicky a este aj pregnyl. Tak neviem ci to tu mozem niekomu posunut alebo to mam vratit do lekarne?

sandria33
20. sep 2015

Ahojte, prvy mesiac idem bez stimulacie a liekov, uz mi meska 4 dni, vcera aj dnes som mala chvilu slaby ruzovkasty vytok. Test som si este nerobila, kedze lekaren u nas je zatvorena a doma nemam ziaden po ruke... nemali ste to niektora? Myslim ten ruzovy vytok...

coralee_wiley
21. sep 2015

@sandria33 jaaaj ti drzim prsty, nech je to onooo 🙂

sandria33
21. sep 2015

@coralee_wiley tak zase nic, mrcha dnes dorazila, sice s 5 dnovym ineskorenim, ale dosla....

spetule
21. sep 2015

@sandria33 ☹ To mne mrzí... jako by si nemohla dát na devět měsíců pauzu, co? :-/ Je to m*cha.

spetule
21. sep 2015

@sandria33 PS: Nic si z toho nedělej, mně se taky pořád drží...

sandria33
21. sep 2015

@spetule mne len vzdy luto pride toho, ked si spomeniem, ze niekto ma dieta a nechystal sa na neho, alebo ho vobec nechcel a niekto by aj chcel, ale nejde to prirodzene

spetule
21. sep 2015

@sandria33 Bohužel, v tomhle spravedlnost hledat nelze....ale taky jsem si říkala, že o Vánocích místo pod stromeček si půjdu stoupnout k babyboxu 😀

sandria33
21. sep 2015

@spetule ja som zacala malovat vo volnom case, ktoreho mam sice malo, ale nejaky sa najde... chytili ma tie relaxacne omalovanjy pre dospelych, aspon to precisti hlavu 🙂

coralee_wiley
21. sep 2015

@sandria33 no to je na nervy:( ja idem buduci tyzden skusit 2 pokus iui, tak budem opat dufat v zazrak🙂

sandria33
21. sep 2015

@coralee_wiley budem silno drzat prsty. Ja tento mesiac vynechavam kvoli alergologii

clarissa77
21. sep 2015

Aj ja vam vsetkym drzim palce. Ja musim IUI tento mesiac vynechat, vyslo mi to terminovo maximalne nevhod 😔 budem tu cakat na pozitivne spravy od vas + pozitivne testy 😉👍

clarissa77
30. sep 2015

@coralee_wiley ahojky..ako to s tebou vyzera? Viem ze sa pytam este skoro, ale myslim na teba a drzim palce 😉

coralee_wiley
3. okt 2015

@clarissa77 dva dni ma pichalo v podbrusku, ale uz nic, a v podstate to ani neriesim, mali sme fakt zly spermiogram, takze ani tomu nedavam sance, ale🙂 nadej umiera s prichodom ms 🙂 takze do vtedy budem verit🙂

clarissa77
3. okt 2015

@coralee_wiley zly spermiogram?? Ako to? Ach jo, je mi to luto 😔 ale ten spravny cas je este pred nami. Raz sa to musi podarit 👍 drzim palce

sofinka18
4. okt 2015

Dievčatá, držím Vám palce, ja som sa rozhodla, že dáme tomu zasa voľný priebeh a tento rok už neplánujem IUI ani nič iné. Budem sa tešiť s Vami a s radosťou čítať pozitívne novinky.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre