IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zambilka
27. júl 2011

@katy33 ahoj tak si pozriem aj ten film 😀 😀 a ty si si istá že budeš mat chlapca? 😉 čo ked sa tam baba roztahuje 😀

zambilka
27. júl 2011

odchááádzam ideme z mm na pizzu 😉 😉

katy33
27. júl 2011

@zambilka Určite si ho pozri 😉 No ja mam taký pocit, že by tam mohol byt chlapčurik 😀 😕 ....uvidime, čo tam na dr. vykukne 😀 😀 😀 ...aj meno mam len pre chlapčeka a vecičky automaticky pozerám(zatial nekupujem) len modré 😀 😝

katy33
27. júl 2011

@janula123 Ahoj mojenko, vitam ta tu medzi nami a prajem, aby ste sa čo najskôr dopracovali k svojmu velkemu snu...samozrejme, že tento rok to istí 😉

fomarik
27. júl 2011

@katy33 rande so zuzankou bolo krátke. Ale tak ma potešila, ked som ju tam zazrela. Ponáhlala sa za mnou, aby to stihla ešte počas vychádzky. Mali sme asi 5 minut pre seba. Popluvala som ju, ale len tak decentne...pevne dufam, že to padne na urodnu pôdu.
Tak Davidkovi sa nepáčia rifličky? Beťár je aj ten,ked mamulku už teraz takto kopká. Ale je to kráásne, však?
Ohladomm sekcie neviem nič, iba tolko, že bude ale kedy, netuším. Posunuli mi o 2 ttýždne tt. Takže namiesto 35+4 sme sa prehupli na 37+4.

janula123
27. júl 2011

@katy33 Ďakujem za privítanie. 🙂
U Vás sa ako dlho po užívaní Clostilu podarilo?

katy33
27. júl 2011

@fomarik No tak to je super, je vidiet, ako Livinka chce ist rychlo už za maminkou a oni ju nie a nie dat von 😀 Zuzinka, je hrozne zlata, usmievava, prijemna babulka, ja verim, že ešte na seba natrafime v MT , ale to už ona bude mat fazulky v brušku 😉 🙂
To kopančekovanie a žblnotanie je ta najkrajšia vec v živote, aku môžem zažit, vždy mi to rozprudi všetky endorfiny a som potom cela bez seba 😀 ...dnes sa malinkemu akosi nechce hybat, ako som dala dolu rifle, tak ho necitim, ale asi si chce pooddychovat, on vždy najviac vyčina večer, sa smejeme, že to chytil náš rytmus, v noci žije a cez den spí, dufam, že mu to nezostane, ked už bude pri nás 😀 😀 😀 ...da mamine zabrat, aby vedela, čo si tak vymodlila 🙂 ....joj, Lucinka, to je take nadherne, že už bude Livinka o chviločku pri vas, verim, že tieto dni sa ti najviac tahaju, však?

katy33
27. júl 2011

@janula123 Mojenko, u mna clostil uplne zlyhal, ani davka 4x1, kt. som si sama naordinovala 😕 ...nedokazala vytvorit žiadne vajko a tak sme vyše pol roka, chodili len na kontroly a nič z toho, k IUI sme sa nevedeli dopracovat, no ja som bola v auguste na LSK a drilingu vaječnikov a v zime sa mi začali z clost. robit cysty, tak mi ho v auguste v centre vysadiili a dali sme žiadost do poist. na injekcie merional, kt. som mala stimulovat na IUI...no ako sme čakali na schvalenie žiadosti, tak sa nám fazulka podarila prirodzene, takže jeden velky zazrak 🙂
Zazraky sa deju, ver tomu 😉

fomarik
27. júl 2011

@katy33 veru, teraz je to najhoršie...aj fyzicky aj psychicky. Som nedočkavá, neviem kedy, čo, kde, ako???!!!! Ale do oficial terminu máme uz len 30 dni a kedže už teraz viem, že to bude skor..... tak ma to trolilinku upokojuje.
Katuška, ja som len veeeľmi zvedavá, či sa v tvojom brušinku schováva Daviduško alebo Daviduška 😉 Ale tvoja intuícia ťa asi nesklame.
Veru, Zuzanočka je skvelá!!!!!!! Aj Apolenočka...ešte s tebou si musím dať rande 😉

katy33
27. júl 2011

@fomarik Aj ja si myslim, že ma intuicia nesklame, i ked mamina stale tvrdi, že to bude princeznička, no uvidime 😀 My si dame stretko, už ked budu pokladiky na svete, potom si prideme nahovorit nevestu 😀 😎 Ja verim, že si vyletik urobime, viem, že sa stretneme osobne, proste to viem a potom nas čaka to stretko všetkych štyroch, ako sa nam Zuzka vrati z Londýna, začneme snovat plany 😀 😉
Ja stale sledujem, či sem aspon raz za den nakukneš, ak by si tu chybala, už aj by som myslela, že Livinka sa prediera von 🙂 😉

tinasc
27. júl 2011

@sijust ďakujem... ale prebolí to, aj keď na to už nezabudnem... ale ideme ďalej, normálne sa teším na návštevu centra, čo mi doktor povie a ako budeme postupovať 🙂

tinasc
27. júl 2011

@walta to môže byť dobré znamenie 🙂

walta
27. júl 2011

@sijust dakujem velmi pekne za tvoju priazen, no je to fakt tazke tooolko cakat- i ked ide len o 2 tyzdne... zajtra je z stvrtok- huraaaaaaaaaaa

janula123
27. júl 2011

@katy33 Jéj, tak to hej, dostali ste krásny darček. 😵

walta
27. júl 2011

@aby co som si citala viacere fora na nete, kazda, co otehotnela, opisovala pocity, ked este nevedela, ci je tehu, ako pocity pred mrchou... taaaaaaak tie zatial mam 😉 , no na druhej strane to nemusi nic znamenat 😢

zuzancek22
27. júl 2011

@walta chorvátsko

tinasc
27. júl 2011

@aby takže ty takéto bolesti máš, no teda... dúfam, že ti niečo na to zabralo... inak aj ja chodím ešte stále ohnutá, nemám už síce kŕče, ale vnútro mi zostalo nejaké rozboľavené, ani vystrieť, ani zakašľať, kýchnuť vôbec nie...
inak dnes som bola teda u obvodného, že mu dám tú správu... a on dnes ani na budúci týždeň neordinuje 😲 😲
no takže ako mu mám dať do troch dní správu, keď neordinuje a on ordinuje len raz do týždňa... teda my tu na dedine...

walta
27. júl 2011

@zuzancek22 tak kraaaaaaaasnu dovolenku zelam, poriadne si oddychni a opat ta tu rada uvidim a vymenime pismenka 😉 😉 😉

tinasc
27. júl 2011

@fomarik tak princezná má krásnu váhu, inak mne na poslednom utrazvuku tvrdili, že bude mať 3500g, mala však 4010g... takže sranda... ale za chvíľku ju budeš mať v náručí a budete si len užívať jedna druhú 🙂

vtacatko2
27. júl 2011

ahojte vsetci, prosim vas o radu som po prvom IUI a naozaj verim ze sa pridam medzi tie ktorym to hned vyslo 🙂 chcem sa ale spytat, chodim do MT helios a tak sa mi zda ze mi utrogestan kazali brat 10 dni ale vela zien tuna na modrom koniku pise ze ho maju brat 14 dni az do teh. testu, a este sa chcem spytat kedy odporucate robit teh . test doma, ten utrogestan to neovplyvni? a este od tej IUI mam stale bolesti v podbrusku, mate s tym niekto skusenost? je to dost vycerpavajuce ale budem vdacna za odpoved 🙂

majca55
27. júl 2011

@zuzancek22 jej aj ja idem zajtra večer do chorvátska,sme bez liekov a potom pojdeme na IUI. 🙂 prajem peknú slnečnú dovolenku 😉

tinasc
27. júl 2011

@vtacatko2 utrogestan neovplyvní výsledok testu... len si ho urob tak najskôr na 10 deň od iui 🙂 skôr by ti to mohol ovplyvniť pregnyl, ak ti ho pichli 😉

tinasc
27. júl 2011

@majca55
@zuzancek22 tak peknú dovolenku prajem... aj ja chcem ísť do Chorvátska... nemáte v kufri voľné miesto 😀 ? ja som si z Chorvátska vždy priniesla len tie najkrajšie spomienky 🙂

katy33
27. júl 2011

@vtacatko2 Ahoj moja, nepišem z vlastnych skusenosti, ale zo skusenosti babuliek tu, takže utrogestan vždy beru až do krvneho testu, lebo ten napomaha lepšiemu uhniezdeniu fazulky a podporuje tehotenstvo, a ked bude krvička pozitivna, čo nepochybujem, že bude 😉 , tak sa utrogestan berie až do konca 12tt 😉 Tehu testik podla mna ma vyznam robit až ten 13.DPO, ale krvička je vždy na 100% a testy sem-tam klamu...myslim to , že su negativne a krv je nakoniec pozitivna 😉 Držim palčeky, nech sa vam toto IUI vydari 😉 Utrogestan neovplyvni tehutest , ale pregnyl, kt. ti pichli pred IUI, niekedy zostane v tele aj 10-11 dni, je to individualne a ten môže spôsobit pozitivitu tesu 😉

tinasc
27. júl 2011

@katy33 ja som pregnyl v tele nemala už po týždni 🙂

si31si
27. júl 2011

@vtacatko2 tiež chodím do heliosu a brala som utroš 14 dní až do krvi a tehu test som si robila den predtým čiže na 13 žial sa nepodarilo ale bolesti v podrušku som nemala vôbec 😉

zuzancek22
27. júl 2011

@walta moc dik, dnes mi inak vyšiel uplne ukážkový ovu test, tak sme natom popracovali, tak bola by som rada keby tá motyka konečne vystrelila 😀

zuzancek22
27. júl 2011

@majca55 a kam idete?

fomarik
27. júl 2011

@vtacatko2 bolesť po IUI je celkom normálne, samozrejme, ak netrvá príliš dlho. Mna podbruško bolelo asi tri dni. Utrogestan som brala 14 dní až do krvneho testu na hcg. Klasický tehu test sa neodporuča robiť skor ako po 13 dnoch...ale to už pojdeš aj na odber. Nám to vyšlo na 3x. Atest som mala pozitívny na 13DC. Tak držím palec, aby ti to vyšlo!!! 😉 Tiež sme chodili do Heliosu.

walta
27. júl 2011

@zuzancek22 jeeeejda, no bodaj by si uz konecne mala stasticko , drzim palce 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre