IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
2. mar 2012

@tinasc ahooj!!tak si spokojnejsia,ze??a co polepsilo sa ti aspon trosku???ano staci ti ist v tedy 🙂 🙂

tinasc
2. mar 2012

@cmelica no čo ja viem, či sa mi polepšilo... no chystám sa celý víkend leňošiť, budem sama, takže spánok a potenie sa... tie atb ešte nebudem brať a dúfam, že ani nebudem, ale mám ich v zálohe... no a zdá sa mi, že si potrebujem len odkašliavať, nie že ma dusí... ale to zatiaľ... 🙂

apolenka6
3. mar 2012

Krásnu slnečnú sobotu vám prajem !!! 🙂 🙂 🙂 dnes bude krásny deň 😉

majca55
3. mar 2012

@apolenka6 dakujem aj ja prajem všetkým naozaj je pekne konečne 😵 😵

dasaa
3. mar 2012

vsetkym babenkam prajem prijemny dnicek 🙂

tinka9075
3. mar 2012

babenky užite si krásnu sobotu je ozaj krásne 🙂 🙂

kuspitka
3. mar 2012

ahojte.tak ja mám 3 foliku a su 9,9a13.este v pondelok idem na sono....

kostickabonnie
3. mar 2012

@apolenka6
@majca55 @dasaa @tinka9075 dakujem, je sice krasne, ale u nas fuka silne vetrisko...bola som na 1,5 hod. vonku so psikom, takze som vyfucana 🙂 aj vam krasny den

kuspitka
3. mar 2012

dievčatá viete mi povedať ,koľko dni sa čaká na IUI,keď pichnú pregnyl?

sijust
3. mar 2012

@kuspitka ja som ho mala pichnutý 36 hod.pred....

sijust
3. mar 2012

@walta fakt uz len chvilka a budes mat Charlottku pri sebe 🙂 kamaratke sa akurat vcera narodila dcerka o tri tyzdne skor...tak som bola uplne v soku,volala mi-bola este na sale,ze to islo velmi rychlo,ani sa nestacila spamatat 🙂 na to 4D som bola u nas v TN vola sa to Cegys-centrum gyn.starostlivosti...a obidvaja dr.co to robia su aj porodnici...

kuspitka
3. mar 2012

@sijust aha dobre dakujem

majca55
3. mar 2012

@kuspitka držím moc palce 😵

walta
3. mar 2012

@sijust ahojky....ano, uz len par dni a je tu den "D"... a je to mozne, ze sa aj nasa vypyta skorej na tento svet, preto sa ani necudujem, ze tvojej kamaratke sa 3 tyzdne pred terminom narodila dcerka, lebo take nieco podobne sa stalo aj mojej kamoske, ale to uz bolo pred 5 rokmi. Ale verim, ze ta nasa este nieco vydrzi 😀 😀 😀 Niekedy sa ale citim, ze sa rozpadnem uz 😀 Budes rodit v TN, predpokladam ...

kuspitka
4. mar 2012

@majca55 dakujem budem ho potrebovat

jaaaaa
4. mar 2012

Ahojte dievcata ...neviem, ci mi tu poradite ,ale spytam sa pre istotu 🙂 Som 5 DPO inseminacii a vcera a dnes mam slabe hnede spinenie a vcera k tomu este aj taky biely tahavy vytok,ale ten uz dnes nemam ,ale to hnede spinenie ostava ˇ(je to velmi malo ,ale je ) ...okrem toho som mala vcera zvysenu tels.teplotu 37,4 a dnes opat slabo cez 37 ,tak sa chcem spytat , ci niekto z Vas zazil cosi podobne, tak skoro po inseminacii .. Okrrem toho ma hned od prveho dna bolelo podbrusko a ono to sice stale troschu ustupuje, ale citim to stale .. dakujem za odpoved

cmelica
4. mar 2012

@jaaaaa ahooj!!sice som takuto skusenost nemala,ale mohlo by to byt aj zahniezdovanie 🙂 🙂 niektore kocky maju v tom obdobi slabe spinenie...drziiim mooooc palce aby to tak bolo 🙂 🙂 🙂 tfuj tfuj tfuj 😵 😵

kostickabonnie
4. mar 2012

@jaaaaa ja som pri oboch pokusoch mala hnede spinenie na 7 DPO a teplotu zvysenu az do mrchy...na ktory den cyklu ti robili IUI ?

buba13
5. mar 2012

@dasaa @cmelica @tinka9075 @majca55 ahojte 🙂 prepacte, ze som sa neozvala skor... nejako som nemala vo stvrtok cas sem skocit a v piatok ma schmatla nejaka pliaga. mam taku nadchu ako hrom! uz som zase v praci. sice som poriadne tretiu noc nespala, ale tak je to lepsie. lekarka mi dala bioparox. ako sa mavate?

majca55
5. mar 2012

@buba13 ahoj ja super pekný víkend za sebou a od stredy pichám injekcie 😵 moja len sa riadne prelieč a bioparox ti kto dal?to je antibiotikum 😨

buba13
5. mar 2012

@majca55 a dokedy ich budes pichat? a kedy idete na vec? 😉 bioparox mi dala moja obvodacka. aj tehotne to mozu. aj ked som sa pytala gynekologa, tak povedal, ze je to ok 😉

majca55
5. mar 2012

@buba13 no aspon budem vedieť ked budem chorá 😝 asi tak 3 týždne 😝 koncom marca mi vychádza punkcia a potom za 5 dní vklad všetko záleží na ktorý den dostanem mrchu 😵

buba13
5. mar 2012

velmi vam drzim palce. velmi ta obdivujem, ze si pichas tie injekcie. pre mna su injekcie nocna mora! no jasne. budes vediet. to su jedine ATB co mozeme 🙂 tesis sa vsak? joooj do decembra sa rodinka rozrastie 😉 🙂

mirka2010
5. mar 2012

@cmelica
@majca55
@walta
@sijust
@dasaa ahojteee dievcata...ako sa mate? ako ste prezili krasny slnecny vikend? My sme konecne pobehali po vonka, malemu sa velmi v kociku paci, tak sme z toho stastni...dnes sa aj zasmejkal prvy krat nahlas, tak urobil maminke hned za rana uzasnu radost...srdecne vas aj s Maroskom pozdravujeme a posielame boztek 🙂

majca55
5. mar 2012

@mirka2010 dakujem moja 😵 takže už je zneho malý smejko teším sa ja som mala super víkend s mm a teraz od stredy začínam pichať injekcie teším sa lebo sa blížim k svojmu snu 😵 😵

jaaaaa
5. mar 2012

@kostickabonnie .... ahoj , takze tiez si mala zyvsene teploty a to špinenie ? mne to robili na 11 .den cyklu , prvy x . dokonca na 8.den cyklu ,ale to bol plany poplach .. takze nie je to ziadna katastrofa, hej ?

petuska123
5. mar 2012

@mirka2010 ahoj aky si mala porod??neviem ci si to tu uz pisala

cmelica
5. mar 2012

@mirka2010 ahooj!!!mali sme paradny vikendik u znamych s detickami 🙂 🙂 🙂 tak uz sa Marosko pekne usmieva na vas 🙂 🙂 🙂 Dakujeme a a j vam krasny dnik 😵 😵

mirka2010
5. mar 2012

@majca55 jeeeej, uz od tejto stredy...tak to je super sprava...budeme na vas mysliet a samozrejme mooooc drzat palce, aby sa to naozaj uz podarilo a vy mali v brusku vytuzeny poklad 🙂 injekcii sa nebojkas, vsak nie? 🙂

mirka2010
5. mar 2012

@petuska123 ahojky, rodila som cisarskym...kedze som cez dva tyzdne prenasala a maly uz bol vacsi, takze skusili sme aj prirodzene ale nakoniec to islo cisarskym....uz rozmyslas nad porodom? joooj, mas este veeela casu 🙂 ako prezivas tehulkovanie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre