IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
12. mar 2012

@ursula5 juj moja to boli isto pohyby krásne tak zajtra daj info čo na poradni aj fotečku pýtaj 😲 😲

majca55
12. mar 2012

@walta juj moja tak ty asi pojdeš aj skor nevadí aspon nemusíš dlho čakať 😵 viem čo to je neísť na WC takže hned je lepšie že? 😵

majca55
12. mar 2012

@tinka9075 tfuj tfuj nech je všetko ok držím palce 😵

mirka2010
12. mar 2012

@walta ahojky, tak parada...som rada, ze je vsetko ok, aj moj maly bol dlhodobo dole hlavickou...a aj kontrakcie som mala uz od 6 mesiaca...ale potom ake su tie porodne tieto boli nic 🙂 hlavne je, ze prietoky su v poriadku a ze ste spokojnucke...veru, kazdym dnom to moze prist...aj ked ja som cakala a cakalaaaaaaaa a maly si pekne hovkal u maminky, az kym ho neprivolali 🙂 pekne malicku hladkame 🙂

tinka9075
12. mar 2012

@dadax84
@walta dakujem babenky len nech je všetko v poriadku 🙂 🙂

tinka9075
12. mar 2012

@majca55 dakujeeeeeeem zajtra idem k dokimu snád bude všetko ok 😉 😉

walta
12. mar 2012

@majca55 veru, je mi ooooovela lepsie, sak to uz bolo nenormalne nieco, brucho bolelo a nic, az dnes sa to podarilo- huraaaaa 😀

walta
12. mar 2012

@mirka2010 dakujeme za pohladkanie 😉 no som sama zvedava, kedy to pride... uz to ale dlho nebude trvat

walta
12. mar 2012

@tinka9075 neboj, vsetko bude v najlepsom poriadku... myslim na teba/vas 🙂

tinka9075
12. mar 2012

@walta dakujem no tebe sa to už blíži a babulku budeš mat pri sebe 🙂 🙂

cmelica
12. mar 2012

@tinka9075 super!!tak uz len nech ide vsetko tak ako ma 🙂 🙂 tfuj tfuj tfuj

cmelica
12. mar 2012

@walta ahooj!!!tak uz sa otvaras??tak cochvilka sa budeme tesit z dalsieho babatenka 🙂 🙂 🙂 🙂 tesim sa moooc 😀
a veru viem si predstavit ako sa ti ulavilo 😵

tinka9075
12. mar 2012

@cmelica dakujem to pomohli tie tehu vírusky čo ste mi posielali 🙂 🙂

walta
12. mar 2012

@tinka9075 veru, uz o par dni ju budem mat pri sebe... este porod zvladnut a budem za hviezdu 😀 😀 😀

cmelica
12. mar 2012

@ursula5 juuj moja ,ze uz 19tt 🙂 🙂 🙂 🙂 teda leti to ako voda 😀 tak uz sa ti drobcatko pekne ozyva?? musi to byt naozaj uzastne,to simranie 🙂

tinka9075
12. mar 2012

@walta neboj pôrod zvládnes my všetky babenky ti budeme držat palce 🙂 🙂

walta
12. mar 2012

@cmelica veru, uz sa zacinam otvarat, coskoro sem napisem, ze mame dalsie bábo do "klubu" A to ulavenie je obrovskeee 😀

cmelica
12. mar 2012

@dasaa ahoj moja!!!dakujeme za pekny den,my uz len prajeme peky vecer 🙂 mame sa v celku fajn 😀
a ty sa pochval??malicka kopka o sto dvesto,co??kedy ides na poradnu???

walta
12. mar 2012

@tinka9075 snad ano... ved myslite na mna, budem to potrebovat 😉

tinka9075
12. mar 2012

@walta musíš si myslet že ti všetky držíme palce a všetko pôjde rýchlo 🙂 🙂

adikasala
12. mar 2012

@tinka9075 ahojky gratulujem a drzkam palce aby to bolo vsetko v poriadku 🙂

tinka9075
12. mar 2012

@adikasala dakujem no budem to potrebovat teším sa tak opatrne 🙂 🙂

majca55
12. mar 2012

@dasaa ahoj celkom sa dalo a ty moja ako? teraz tu si malo venuješ sa manželovi čo 😀 😀

kostickabonnie
12. mar 2012

ahoj @dasaa @cmelica @tinka9075 @majca55 @dadax84 a ostatne 🙂 dnes bolo u nas strasne skarede pocasie, mrholenie, vietor, no otras, kedy uz pride jar??? ja by som sa pomaly mala chystat do Prahy, aspon ubytko zarezervovat, naplanovat bludenie prazskymi ulickami... bola niektora z vas v Prahe na imuno? ci nahodou neviete, ako dlho sa caka na vysledky.. 😨

bobinka77
12. mar 2012

@majca55 moja takže krv v poriadku a od zajtra si mám pichať aj gonal 150 a v piatok zase kontrola. 🙂 inak zrejme mám 6 folikov 🙂 moja zlata tak možno sa aj stretneme v piatok ak ti mrcha príde vo stv.alebo piatok 🙂 juuuuj ale sa bojím zajtra toho pera nejak som už zabudla ten postup nastavenia dávky ☹ ako sa cítiš? Koľko tekutín vypijes za deň?

adikasala
12. mar 2012

@walta ty brdo ty sa uz otvaras tak to uz bude o chvilku 🙂 ani sa mi to nechce verit...malinka sa uz pyta von...dalsia na rade som ja,dufam ze si este pockam aspon do konca aprila,,,termin mam na 5 maja 🙂 drzim palce a myslim na teba

cmelica
12. mar 2012

@sijust a ty moja sa mas ako???

kuspitka
12. mar 2012

@walta joj moja tak super.dnes same dobre správy..

adikasala
12. mar 2012

@tinka9075 fufam ze inkecie pichas 😀 😀 aby to bolo poistene

tinka9075
12. mar 2012

@kostickabonnie tak aj u nás bolo špatné počasie ale ked mi doki oznámil radostnú správu tak pre mna vyšlo slniečko 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre