IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
31. máj 2012

@sijust jeeej tak to je super ze vsetko dobre dopadlo.Stelinka ma krasnu vahu 🙂 a je to 100%dievcatko superrrr.No mna to len este caka a poviem ti mam trosku strach ze co mi budu robit.Pozdravujeme a pohladkaj za nas Stelinku.Co ti vlastne robili ?

tinka9075
31. máj 2012

@mirka2010 ahoj Mirka ja sa mám zatial dobre čakám na schválenie žiadostí a potom idem na peenku v robote ma to nejak nebaví ale aspon že mám dobré babenky čo spolu robíme za tými mi bude smutno,a stále mi hovoria že ked budem tehu tak musím sa príst každý mesiac ukázat 🙂 🙂

cmelica
1. jún 2012

@mirka2010 ahojte !!! Miruska aky ste s Maroskom krasny!!! 🙂 🙂 🙂 pozdravujeme a posielame bocku 🤐 🤐

cmelica
1. jún 2012

@dasaa ahooj!!! co mas nove??? ako sa citis??

tinasc
1. jún 2012

@cmelica dobré ránko moja a čo tebe sa nedá spať? 🙂

sijust
1. jún 2012

@mirka2010 jeej to su krasne fotecky 🙂 Marosko je spapanie...macko maly 🙂 a maminka aka kocka...tc,tc,tc 😉 ako sa citite po injekciach?uz je malinkemu lepsie?

sijust
1. jún 2012

@dasaa Zlatko a coho sa bojis?prietoky su normalne sono...dr pozrie,ako Simonke prechadzaju vyziviny cez snuru...ako rastie,ci je vsetko ok...zisti vahu...nebojkaj 😉 a dakujeme za pohladkanie,odovzdane 😅 dlho som si myslela,ze to ustojime bez poraskanej koze,ale kedze nasa bambulka sa tlaci kazdym dnom viac a viac dopredu,tak sme vcera aj napriek pravidelnemu natieraniu nasli popraskanu kozu na brusku,pod pupkom 😨 to sa dalo cakat...pritom Stelli nie je velka,ale ked idem,najskor brusko,dlho dlho nic a potom ja 😀

walta
1. jún 2012

@majca55 ahojky a diiiky.... vcera nevedela zaspinkat vecer, stale sa budila, nakoniec som ju polozila vedla seba do manzelskej postele, a tam nakoniec zaspala o polnoci, lebo ked zamrncala, nemusela som uz vstvat k nej, taka som uz bola unavena. Potom o 3h rano som ju prelozila naspat do postielky... no to bola noc ☹

walta
1. jún 2012

@mirka2010 ahojky... myslim, ze proti TBC sa este da zaockovat neskor, popytaj sa na to pediatra. Mne sa tak zda, ze ked Marosko absolvuje ostatne ockovanie, tak potom sa to bude dat, len sa na to spytaj. Nasa mala papka kazde 3h, v noci vydrzi aj 5-6h, spinka, len tuto noc nevedela zaspinkat. Byvame v novom dome, v susedstve mame svokrovcov a aj mm starych rodicov a fuuurt su tu nasackovane-babka a aj prababka...a hlavne vecer, ked je z okupana a mala by ist spat. Dnes som rozhodnuta im povedat, ze po kupani uz bude mat klud, ziadne okukavanie, potom mi nespi. A vcera uz zaspinkavala, nahodou troska otvorila oci a jej prababka uz sa toho chytila, ze aha, ved nespi a zacala jej rozpravat somariny, robit grimasy... no mne to ide neskutocneeeee na nervy... len neviem, ako je to povedat, ze si to neprajem, aby sa neurazila. Furt umyvam dlazky, co mi ich pochodia bosymi nohami, papuce si dat ani za svet!!!! S tymto ja teraz bojujem- pomoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc 😠 😠 😠

walta
1. jún 2012

@dasaa dakujeme pekne.... ako sa mavas? 🙂 🙂 🙂

icipxe
1. jún 2012

@walta najlepsie narovinu... ze ked ju rozblaznia nech si ju vezmu na celu noc , lebo nespi... :D ale nie ved hadam sa na to nemoze nikto urazit, ved malinka potrebuje rezim.. tak povedz slusne ze na navstevu su kedykolvek vitané, ale po kupkani uz mala pojde spinkat a potrebuje klud. no prinajhorsom sa urazia..a le tak zase sa casom odrazia.. hlavne ze ty a mala budete mat klud nie :D

mirka2010
1. jún 2012

@tinka9075 to je uzasne mat take kolegyne...ale najdolezitejsie je aby si cakala babatko a chranilo ho ako sa len da...uvidis, ako si budes uzasne tehotenstvo uzivat a kolegynky si budes chodit pozerat...aj ja to tak robim 🙂 a kedy by mala byt ziadost schvalena???

mirka2010
1. jún 2012

@cmelica dakujeme....🙂 a vy sa ako mate??? ako Branulko? kopka???

mirka2010
1. jún 2012

@sijust dakujeeeeeme🙂 malicky to ockovanie znasa lepsie, tuk tuk tuk....ako to predtym....akurat isiel spinuskat pokladik a potom pojdeme do hrackarstva kupit malickemu nieco k jeho prvemu velkemu sviatku 🙂 a ty sa ako mojinka citis??? ako Stellinka???

mirka2010
1. jún 2012

@walta ach moja, no uplne ta chapem...lebo ked ti malu takto rozkokosia na noc tak to je to najhorsie, vsak to jej ani poriadny rezim nemozes urobit, ked ti tam chodia a rozpravaju na nu....no nejakym milym sposobom im to povedz...napriklad akoze hovoris na malinku....ze uz ides spinkat anjelik, vsak potrebujes klud,....a babicka tichucko,....lebo malicka potrebuje uz klud po kupkani...a babicky pochopia, uvidis 🙂 tak to je krasne dievcatko, ked krasne papka kazde tri hodinky a ako krasne spinka....juuuj, tak si spokojna, vsak??? juuuj, take malicke babatenko, urcite ju za mna pohladkaj....🙂 a mliecka mas dost od zaciatku??? prikrmovali ti ju v porodnici?

sijust
1. jún 2012

@mirka2010 ved dnes ma chlapcek velky den...jasne,treba mu nieco pekne kupit 🙂 rano mi maminka volala a hovori:krasny sviatok ti prajem a ja ze aky mami? 😀 ze pre nu budem dietatko cely zivot,bolo to zlate 🙂a nasa Stellinka sa strasne tlaci dopredu,asi chce vyskocit alebo co 😀 ...uz som si myslela,ze to zvladneme bez strii,ale vcera rano som si nasla popukane brusko pod pupkom a vecer este nic,sila...ani sa nedivim,ta koza musela povolit...inak sa citim fajn...poslickovia utichli...uvidime,co sa bude diat... 😅

walta
1. jún 2012

@icipxe @mirka2010 aaaach jaj, dievcence.... musim im to povedat na rovinu, sak co... to bola strasna noc, a to mi mala zaspavala o 21h, teraz ledva o polnoci... ja som uz ledva na nu videla, unavena som padala dole hubou... uz od 28.4. som ju zacala prikrmovat nutrilonom, a uz papa iba nutrilon, mliecko sa stratilo nejako. V porodnici som mala tolko mlieka, ze som ho musela odsavat a vylievat do umyvadla, lebo vtedy ona este tolko nevypila. Malicku som pohladkala 🙂 🙂 🙂

mirka2010
1. jún 2012

@sijust ano, ano...dnes je vlastne den nas vsetkych....🙂🙂🙂 ale ja ho prezivam dnes uplne inak, ked uz mam vlastne dietatko....urcite mu urobime niecim velku radost a v nedelu pojdeme na MDD do nakupneho centra, budu tam Disney postavicky...a to uz sa tam neskutocne tesim 🙂🙂🙂 inak, ja som cely cas strie nemala a po porode som ich uvidela....to bol sok...ale nie je ich tak vela...tak malicku moooc pozdravujeme 🙂 a nech maminke este nevyskoci z brusinka 🙂

buba13
1. jún 2012

vsetko najlepsie vasim detickam k ich sviatku. nech vam robia radost ako doteraz 😉

mirka2010
1. jún 2012

@walta presne tak,,naozaj to musia pochopit, nie je to sranda...lebo malicka potrebuje svoj klud a hlavne ked ju chces naucit aby pekne zaspinkavala na nejaku dobu...takze urcite si to pories...drzkame palce...takze uz nekojis??? a ako malicka znasa umele mliecko? lebo nas maly mal v porodnici zase malo mliecka, tak mi ho prikrmili tri krat...ale neznasal to velmi dobre...mal aj koliku, brusko ho bolkalo a potom ked sa mu ulavilo, tak mal prisernu hnacku z toho....takze preto sa pytam ako to malicka vasa znasa???

mirka2010
1. jún 2012

@buba13 dakujeme veeeeeeelmi pekne 🙂

cmelica
1. jún 2012

Všetkym detickam aj tym co este pekne plavaju v bruskach prajem krasny sviatok!!! Hladkame vas všetky 🙂 🙂 🙂 🙂

cmelica
1. jún 2012

@mirka2010 ahoj!! mame sa dobre,dakujem 🙂 hej skor sa tam mrvi ako kopka 🙂
co mate dnes s Maroskom na plane??? Moja prosim ta v com peries vecicky???

cmelica
1. jún 2012

@tinasc ahooj!! vystrajala som mm do prace a viem sem este nakuknut,kym zaspim znova 🙂 🙂 🙂 a ty???

buba13
1. jún 2012

@cmelica dakujeme aj vasemu krasavcovi v brusku prajeme vsetko naj a hladkame ho 🙂

majca55
1. jún 2012

@cmelica moja ty nemožeš spavať?ako skoro ty si mm vyprevadzala že? 😀 😀

mirka2010
1. jún 2012

@cmelica ahojky zkaticko...tak este sa mrvka? ale najdolezitejsie je, ze ho citis...to je to najkrajsie...no v plane mame ist nieco malemu kupit a pojdeme k svokre...🙂 az v nedelu pojdeme na MDD do nakuplneho centra, tam sa tesime 🙂 ale dnes ja Marosko poriadne mrzuty, asi ho bolia tie nozicky a este k tomu toto pocasie...ach, jaaaj...a periem v Dreft baby senzitivy, velmi dobry prasok a nadherne vonia 🙂

cmelica
1. jún 2012

@majca55 hej hej ,to ja takto kazde rano 🙂 zavislacka 😀 😀

cmelica
1. jún 2012

@mirka2010 tak si to pojdete pekne uzit 🙂 to je krasne uz podstupovat taketo akcie,ze?? jooj tak ho bolkaju nozicky??fukame mu ich 🙂 dakujem za radu 😵

mirka2010
1. jún 2012

@cmelica no je to uzasne ist s nim niekde uz ako rodicia 🙂🙂🙂 samozrejme, ja sa na to tesim viac ako on, lebo on to este nevie, ze tam pojde,...jedine tam tie krasne postavicky bude vidiet, to sa podla mna bude veeeelmi tesit...je noazaj velmi vnimavy...tak sa tesime...vsak uz o chvilku aj vy s Brankom budete takto chodit..,naozaj si to uzivam...laska moja milovana, vsetko by som mu dala...tak ho milujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre