IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zambilka
14. júl 2012

@ketere ahoooj gratulujem k babulke 🙂 aj ostatne baby čo si ma pametáte 😉 tak som nakukla že ako sa máte chcem vam povedat že nakoniec sme boli zas na ivf a podarilo sa som v 24tt a budeme mat chlapčeka 😉

tinasc
14. júl 2012

@mirka2010 no ja dúfam, že bude pyšná na bračeka a bude sa cítiť dôležitá 🙂

tinasc
14. júl 2012

@zambilka ahoj, jasné že pamätáme, to sme na tom skoro rovnako, ja som v 25tt a tiež budeme mať chlapčeka 🙂 boli sme na druhom ivf 🙂 tak gratulujem a nech je drobček zdravučký 🙂

ketere
14. júl 2012

@zambilka super, super, super 😀 😀 😀 vieš, že som si na Teba častokrát myslela, že ako sa máte, a ako pokračujete??? paráda, hrozne sa teším 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 kedy máš termín?

walta
14. júl 2012

@mirka2010 mozno sa mu uz nalievaju dasienka a pobolieva ho to... uvidis, coskoro budu aj prve zubky 😉

apolenka6
14. júl 2012

@dadax84 no ved nás sa tu nájde ešte väčšia kôpka 😝 čakateliek 😉

apolenka6
14. júl 2012

@walta ja bývam od Renátky na skok ,už mi raz pichala pregnyl večer ked bolo treba ..nemusela som ísť na pohotovosť 😕 sa inak čudujem že dr. stíha chodiť aj do nemocnice slúžiť 😨

apolenka6
14. júl 2012

@majca55 dnes zas opuch o trošku klesol,len neviem čo bolesť,lebo ma bolela hlava tak som si musela dať tabletku ..a mám to stlmené 😕 😉 a na prievan dávam pozor 🤐
inak ked ma mm videl opuchnuté líce prvý krát, tak sa to snažil odlľahčiť ,že ako som sa krásne vykŕmila ked nebol doma

cmelica
15. júl 2012

ahojte KOCKY! 🙂

tak @dassa sa ma dobre 🙂 zotavuje sa po narkoze a Simonku jej nosia zatial len na papanie pokial nezacne sama fungovat... pravdepodobne v stredu pojde domov ak bude vsetko v poriadku a malicka nebude mat zltacku.. vsetky vas pozdravuje 😵 😵 😵 😵

cmelica
15. júl 2012

@apolenka6 zlaty to mm 🙂 🙂 takze opuch uz klesa a aj bolest uz nie je urcite taka,ze?? ani sa nenazdas a ani nebudes vediet ,ze ta nieco bolelo 🙂

tinasc
15. júl 2012

@apolenka6 určite to čoskoro prejde a bude to v poho 🙂

tinka9075
15. júl 2012

@cmelica pozdravujem Simonku aj mamičku a nech sa držííí 🙂 🙂

tinka9075
15. júl 2012

babenky už sme doma po dnešnej kontrole mám 20 vajok injekcie pichám takú istú dávku lebo vajká musia podrást 🙂 🙂 v stredu mám ešte sono a krv v piatok by mohol byt odber to si myslím len ja tak dúfam že to tak bude 😉 😉

kostickabonnie
15. júl 2012

@majca55 nie dve, tri 😠

kostickabonnie
15. júl 2012

@dadax84 nie, ja som tretia a ty si stvrta 😀 😀 😀 lebo si mladsia 😀 😀 😀 ako sa mas?

majca55
15. júl 2012

@kostickabonnie jasne babulky sme 4 a dufam,že sa aj my už pridame 😝

majca55
15. júl 2012

@cmelica dakujeme za super spravičku nech sa držkaju babenky 😵

majca55
15. júl 2012

@apolenka6 moja ale si ideš vytrpieť chuda moje a si PN?

apolenka6
15. júl 2012

@majca55 nie nie som PN zajtra idem hned ráno na kontrolu a o 6hod. mám byť v práci ,ale si to budem musieť nadrobiť čo budem meškať 😝 zas je to dnes lepšie,ale bolí to občas ..ale to tak asi má byť a postupne to hádam zmizne úplne 😕 ..do dovolenky by som chcela byť fit 🙄

apolenka6
15. júl 2012

@kostickabonnie júj prepáč ..sme štyri 😉 musíme byť nová "výprava " tehuliek 😀 lebo už tu všetky pomaly odrodia nemajú náhradničky 😕 musíme to napraviť

apolenka6
15. júl 2012

@cmelica aby to už bolo a nič ma nebolelo ! potrebujem byť na dovolenke zdravá 😨 "ak" by musel ísť zub nakoniec von tak až po dovolenke,lebo si ju nechcem pokaziť 😠
pozdravujem mamičku @dassa 😵 😵 😵 už sa na ňu teškáme a na malúúúúú!!!

apolenka6
15. júl 2012

@dassa Ešte som ti oficiálne negratulovala !! vieš zub jedoval 😠 😠 😠
Prajem VÁM veľa,veľa krásnych chvíľ v živote !!! nech ste najšťastnejšia rodinka 😉 😉 😉 malej Simonke v živote to najlepšie,najkrajšie a hlavne zdravie 😉 😉

apolenka6
15. júl 2012

@tinasc a ty čo? už si oznámila tú správu rodine,či stále je to Vaše tajomstvo? 🙂 😉 a malá?

majca55
15. júl 2012

@apolenka6 kedy idete?

apolenka6
15. júl 2012

@majca55 hned v začiatku augusta ,ešte nemáme nič kúpené ,ale last minut hľadáme ako vždy 😉

majca55
15. júl 2012

@apolenka6 do vtedy budeš isto fit 😵

apolenka6
15. júl 2012

@majca55 no ešte čakám na vyjadrenie dr. zajtra 😕 či nepovie aby išiel von...a mm zub zostal? pomohlo mu to ? tiež ho to takto dlhšie bolelo?

majca55
15. júl 2012

@apolenka6 moja nezostal musel von 😝

apolenka6
15. júl 2012

@majca55 no pekne 😖 no ,ale nemusím byť mm prípad 😕 a čo ako si víkendovala ? ja som si včera kúpila nové plavky,okuliare slnečné, sa mi v stredu pokazili ,bočnica sa mi odtrhla a nedalo sa to opraviť a presne pred mesiacom mi na ne skončila 2voj ročná záruka-smola ,tak mám nové 😅 ..a môžem ísť na dovolenku základ mám 😀 a mm má dnes narodeniny tak sme mali návštevu a som robila tiramisu 😝

majca55
15. júl 2012

@apolenka6 jasne nemusiš byť ten isty pripad ja si musim ešte plavky isť kupiť 😝 inak dnes len odychujem je u nas škaredo 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre