IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
18. sep 2012

@cmelica ahoj 🙂 čítala som priebeh tvojho pôrodu a bolo to "zaujímavé " 😕 ale pokladík v rukách stojí za to ,že? 😉
ja už čakám koncom týždňa MS a ide sa odratávať 16 deň a pôjdem na to 😝 PMS mám už poriadné ,nech sa mi to konečne spustí 🙂
ešte chodím do práce a v budúci týždeň je posledný pracovný potom idem na PN 😅
a ty? užívate si Braňuška ,krásne priberá a už pripravujete aj krst?
ešte som zabudla ty si si kedy pichala injekcie? ak sa mi to nezdá tak ty si si večer pichala nie? ja si ich chcem k večeru pichať ak by som náhodou nebola doobeda doma nech nestresujem :.D

tinasc
18. sep 2012

@apolenka6 ďakujem 🙂 neboj sa sľubujem, že sa dám do pôrodu dokopy... ono mi zase dokopy nič nie je, len mám nádchu, ale otravuje ma ten večne tečúci sopel ☹

walta
18. sep 2012

@apolenka6 ahojky... na hodoch bolo dobre, aj pocasie vyslo.... ked s dr. budem hovorit, popytam sa jej na vela veci a dam vediet 🙂 🙂 🙂

walta
18. sep 2012

@cmelica ahojky moja... aj ja som si precitala priebeh tvojho porodu.... no pekne rychlo sa narodil, chrustik malinky... posielame pusinku a pekny dnik vam zelame 🙂

mirka2010
18. sep 2012

@majca55 tak super moja, to som rada...ze stale bojujete 🙂 dufam, ze nas budes o vsetko informovat 🙂

mirka2010
18. sep 2012

@cmelica ahojky, no som rada ze som si precitala ako to prebiehalo...Branusko sa aj tak straaaasne rychlo na svet pytal...nedal a nedal si dohovorit...ved take drobatko...jeminku, 45 cm, to mu musi byt vsetko straaaasne velke...ale krasny je pokladik maly...takze porod si zvladla, si velka sikulka, potlacit 3 x to je nadhera, super ze si sa moc netrapila aj ked urcite si si bolesti uzila poriadne...vsak ktory porod neboli? ale uz sa urcite krasne s Branuskom doma tulkate, mojkate...take krasne vonave babatko...urcite radost ho drzat v naruci...ako si sa vzila do ulohy mamicky?

dasaa
18. sep 2012

@cmelica ahoj tak ako sa ma drobcek a aj ty ?Tiez som citala tvoj pribeh z porodu.Ale zato to stalo ved uz mas drobceka je zdravucky a aj krasne pribera. 🙂 posielame mu boztek.

dasaa
18. sep 2012

Ahoj @mirka2010 ako sa mate?Uz zacina byt vonku zima aspon u nas je dnes dost chladno.Ani neviem ako mam obliekat malu v takom pocasi ☹.Gratulujem Maroskovi k 8 mesiacom 🙂 🙂

tinka9075
18. sep 2012

@apolenka6 ahoj už je lepšie len ma stále hlava bolí asi od toho smrkania 😉 a najhoršie je že aj muž je chorý ale dúfam že to prejde 😉 teraz to príde ked to najmenej potrebujem 😒

dasaa
18. sep 2012

@tinasc och ta co to ?urcite ti to pomoze a ty sa budes mat uz ovela lepsie.Drzime prsteky aby si bola cim skor zdravucka.A inak ako sa citis myslim ako tehulka.

mirka2010
18. sep 2012

@dasaa dakujeme Dasenka...no veru aj tu je uz chladnejsie...ja mam taky flisovy jesenny fusak, takze tam mu je paradne teplucko, obleciem mu vzdy v takomto pocasi dlhe body, pancusky, nohavice, dlhe tricko, bundicku, niekedy uz aj salik, samozrejme ciapocku a sup do fusaka...hovori sa, ze dietatko musi mat vzdy o vrstvu naviac od toho co mas oblecene ty...teplotu jej skusaj na siji vzadu na krku, alebo chod rukou au na chrbatik, tam zistis, ci jej nie je zima, alebo nie je prehriata...ruky nie su ukazovatelom teploty...a inak sa ako mate???

dasaa
18. sep 2012

@tinka9075 moja dobre citam si chorucka?

tinka9075
18. sep 2012

@cmelica tak ty si mala rýchly pôrod 😉 ale hlavne že ste obaja v poriadku a Branko pekne priberá 🙂 🙂 to dobehne neboj pozri ja som mala 1200kg a aká baba zo mna vyrástla 😉 😉

tinka9075
18. sep 2012

@dasaa ahoj no som ochorela ani neviem ako ale že vraj je tej choroby dost aspon u nás 😒 raz mi je zima raz teplo už nech to prejde ale čajíčkujem tak snád sa to umudri 😉 😉 a Simonka poslúcha? 😉 ozaj a psíka máte doma ? 😉 😉

dasaa
18. sep 2012

@mirka2010 jeeej dakujem ja jej skusam vonku merat teplotu na hrudniku.Doteraz som jej davala body alebo tricko s dlhym rukavom a dupacky jasne ze aj ciapocku.Ale v kociku ma zavinovacku keby nahodou jej bola zima a aj deku ma.
Mame sa dobre Simonka mi akurat spinka a ja kludne mozem citat co ste napisali 🙂.Vcera som jej bola kupit par veci bo vsetky veci co mame su jej velke a ona je nasa Simonka malinka na tie veci. Dnes som volala doktorke o vysledok bo ked sme boli na poradni tak som jej povedala ze mala ma zelenu stolicu tak preistotu jej zobrala vyter.Ale vysledok dopadol dobre to ma koli tomu ze papa nutrilon a nie moje mliecko.

dasaa
18. sep 2012

@tinka9075 tiez som trosku nachladena a aj Simonka nam zacala kychat.Aspon u nas je tiez vela ludi nachladenich ale vraj ze je to koli tomu ze pocasie sa stale meni rychlo. Ano poslucha nas aj ked ma par dni take zle ale uz to nie je az take hrozne ako na zaciatku.Ked jej davam papat z flasky tak taka podarena je ze stale ked si potiahne tak usmev da a takto pokracuje stale az kym vsetko nespapa.Potom sa usmeje a zacne sa s nami rozpravt aspon sa snazi. 🙂.Psika teraz nema doma maju ho moji rodicia bo niekedy nechodim vonku a s nim treba ist stale.A aj mm je stale v praci.Ved mm robi od 1.8 vkuse 7-dni v tyzdni este vobec nemal volno tak som zvedava ako dlho tak bude tahat.

mirka2010
18. sep 2012

@dasaa tak som rada, ze vysledok mate v poriadku...aj nas maval niekedy zelenu stolicu, u nekojenych deti neviem, ale u kojenych je to normalne, maval to len jedno obdobie, asi okolo tretieho mesiaca, potom mu to preslo...ale vzdy je lepsie s tym ist a poradit sa s dr...s tym obliekanim, to bude teraz cosi...chladnejsie a chladnejsie dni....vobec sa na to netesim...co som sa ja maleho naobliekala ked bol taky malicky????? ach, to bolo trapenie...a teraz to pride znova len s tym rozdielom, ze on sa tak strasne neznasa obleikat, vzdy place, naozaj to nema rad...ach...a ty uz vobec, vobec nekojis?

tinka9075
18. sep 2012

@dasaa som počula že je nejaký vírus či čo 😒 😒 aspon že z malinkej máte radost 🙂 🙂 tak psík si musí zvykat ale ved ked bude Simonka väčšia už bude dobre 😉 😉 ja to tiež musím nejak potom vymysliet ten jeden so mnou spí v spálni a ked bude bábo a ho odstavím no neviem ako si bude zvykat ked je naučený len so mnou taká cicka malá 😀 😀

dasaa
18. sep 2012

@mirka2010 uz nie.Len si odstriekavam mlieko aj tokazdy druhy den mi nie co vinde s nich par ml.Och mirka a nasa neznasa ked jej davam ciapocku potom tak zacne plakat

dasaa
18. sep 2012

@tinka9075 on od zaciatku nechce prist k malej a neskutocne ziarli aj ked sa mu venujeme

tinka9075
18. sep 2012

@dasaa to psíci žiarlia a poriadne 🙂 🙂 kamoška má tiež bábetko a minule u nás s malím bola tak sme sa smiali lebo ked ho položila na postel tak sa od neho ani nepohol a strážil ho a ked sme malého šli zobrat tak len tak špatne na nás pozeral 😀 😀

dasaa
18. sep 2012

@tinka9075 no nas minule ked som ho mala doma tak vrcal na malu alebo aj na mojicg rodicov bo kecali s malou.Ked bude manzel doma a bude mat normalnu pracovnu dobu tak si ho zoberieme naspet .

sijust
18. sep 2012

@mirka2010 ahoj mojinka,mame sa celkom fajn...malinka je zlaticko sikovne,uz zacala chytat hracky do ruciciek a triast nimi...pasticky cmula,slinky tecu...ked jej dam hranu dlane,ide mi ju uhryznut...tak hloda 😀 uz sa jej zrejme nalievaju dasienka, uz sa vie aj sama zabavit,ale vyzaduje si,aby som s nou komunikovala...ked sa na mna zasmeje tym "jamkatym"usmevom,tak idem do kolien 😅 len keby trosku lepsie spinkavala...cez den spi malinko...vecer zaspi o 8mej...to mame taky ritual...bolo obdobie,ked potiahla aj do 2hej a teraz max do 23tej a koniec...kazdu pol hodinu/hodinu je hore...asi ma take obdobie...co uz?!ale aspon na nieco je toto dobre...ked sa nevyspim a stale kojim,tak uz mam naspat svoju vahu a stale to ide dole..som rada,lebo som pribrala az 17kg 😖 mliecko mi tecie prudom...niekedy nestiha prehltat papulka moja krasna 😅 a vy ako zlaticka 8mesacne? 🙂

mirka2010
18. sep 2012

@dasaa tak to mame presne to iste...ciapka, uhlavny nepriatel..to asi vsetky deticky neznasaju...ja si to vsimam, nepoznam ani jedno ktore by chcelo mat ciapku a pockaj ked si ju esze Simonka zacne stahovat, nas to robi velmi rad a je z toho cely vyteseny ked vidi ako sa mu podarilo a ja mu ju dam znova a on znova stiahne...no uzasna sranda...inak a tvoja mamina ako dlho kojila? vies ze uz nemas mliecko, mate to geneticky?

mirka2010
18. sep 2012

@sijust tak je obrovsky sikovna...babika malicka...je super ze uz si vie aj hracku chytit...to uz bude coraz sikovnejsia a sikovnejsia...nas mal rad velmi take sustave hracky co maju hryzatka...to sa vedel s tym prehrat neskutocne dlho..teraz ho uz samozrejme tak neputaju, ale to je normalne,...momentalne ho fascinuju knizky, prevracia si strany a pozera na obrazky, chodime aj do jedneho centra u nas do Panta Rei atam si sadne pri detskych knizkach a vie sa tam prehrat aj hodinu 🙂 som stastna, ze mas tolko mliecka, je to uzasne kojit svoje babatenko...ale moc sa teda nevyspis...co to tak ze je tak casto hore? a to si ju stale prilozis a ona cucka? ci ta potrebuje len citit a upokojit sa na prsnicku? aj nas sa teraz castejsie budi, on krasne do 7,5 mesacia sice v etapach, ale maval krasne noci..teraz uz dva tyzdne je to uplna pohroma, naozaj som stale, ale ze staaaaale minimalne do tej stvrtej pod chvilou hore...potom aj celkom pospim, ale aj sa budit zacina skor...a este nas caka zmena casu, no to bude!!!

apolenka6
18. sep 2012

@walta O.K. budem čakať 😉 a ty ako sa mávaš a čo malá? rodinné vzťahy sú už lepšie ? svokra atd...

apolenka6
18. sep 2012

@tinka9075 to som rada,že sa cítiš lepšie a do piatku budeš celkom fit 😉 ved to choroba je nepozvaný ,nečakaný hosť 😠
ale to v tomto období to bude tak

apolenka6
18. sep 2012

@sijust ako dobre sa to číta maminka ,cítiť že si veľmi šťastná aj ked trošku unavená 😉 to je super,že chudneš aj moja švagriná tak pri kojení schudla a bola chudučká a je 😕 ako ani pred tehotenstvom nikdy nebola ....
ja budem rada ked otehotniem a na váhe mi nezáleží,len nech mám pokladík i ked budem rada ked by som schudla 😀

tinka9075
18. sep 2012

@apolenka6 ahoj no lepšie sa cítim len mám teplotu mne sa vždy niečo stane ked to nie je vhod 😠 😠 ale do piatku to musím nejak vyležat ja chcem íst na vklad 😉 😉

tinasc
18. sep 2012

@dasaa ďakujem, no čo už, niekde som prechladla a neviem kde... no však hádam to čoskoro prejde...inak aj moja malá kašle a soplí, to je určite tým počasím, čo bolo jeden deň tak krásne a na druhý deň o 10 stupňov menej... takého výkyvy nie sú dobré... aj na zajtra tak hlásia 18 stupňov a dnes je 25... tak sa na to "teším" ☹ inak sa mám dobre, akurát je to už riadna záťaž pre nohy, niekedy ma už riadne bolia 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre