IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
30. sep 2012

@kostickabonnie to ani neviem ja pozerám talent 😀 😀

kostickabonnie
30. sep 2012

@apolenka6 ja som si prave otvorila čierne olivy, lebo na veceru som mala pirohy lekvarove 😉

apolenka6
30. sep 2012

@kostickabonnie a kedy čakáš MS? to nafúknutie ja mávam tiež 😠 ja budem aspoň doma tak mi bude doma pohodlnejšie (tepláky na gumu to istia ) 😀 a prsia tiež bolievajú ....
no ja budem PN nemôžem moc opúšťať svoj domov inak by som išla 😀 🤐

kostickabonnie
30. sep 2012

@apolenka6 inak, aj ja sa zamyslam nad tym, co teraz obliekat, aby ma na bruchu netlacilo 😀

apolenka6
30. sep 2012

@kostickabonnie olivy mám rada ,ale ich samé nevyhľadávam 😕 lievance??? to by som si skôr dala
neboj ja si črevá nemôžen napichnúť ani náhodou ,mám tam dosť pneumatiky 😠

apolenka6
30. sep 2012

@kostickabonnie legíny ,nie? to ťa nebude tlačiť

apolenka6
30. sep 2012

do kelu ešte aj telke jedia nanuky!!! 😠 😠 😠 čo prepnem na Angeliku ??

apolenka6
30. sep 2012

@tinka9075 teraz nemôžeš nič! tak musíte byť oddelení 😝

tinka9075
30. sep 2012

@apolenka6 od zajtra už môžem doki vravel že 5 dní nesexovat ale ja vydržím až do testu a ked som riziková tak asi prvé tri mesiace bude manželíno bez sexu 🙂 🙂

apolenka6
30. sep 2012

@tinka9075 manželíno??! 😀 😀 neboj vydrží aj 9. mesiacov bude rád ,že budú dieťatká na ceste ...a dá pokoj ,jedine,že by chcel ešte niečo dorobiť prsty, atd.... 😀 😀 😀

tinka9075
30. sep 2012

@apolenka6 ved bude musiet čakat 😀 😀 ked nie tak ho pošlem na Jerichov 😀 😀

apolenka6
30. sep 2012

@tinka9075 ty si teda 😀 😝

tinka9075
30. sep 2012

@apolenka6 no ved ked bude nespokojný ale ved ešte chlapi aj ruky majú 😀 😀

apolenka6
30. sep 2012

@tinka9075 ty už máš nočné chúťky tuším 😝 ...ja mám,ale na sladké
zajtra si idem pre PN ,ale moja Dr. robí až poobede tak doobeda budem doma a PNku si zanesiem až v utorok do práce a na sociálnu

tinka9075
30. sep 2012

@apolenka6 ale nie chútky nemám 🙂 🙂 ja som bola na sociálnej v piatok zaniest papiere na peniaze 🙂 🙂 do roboty posielam len kopiu to im stačí 🙂 🙂

walta
30. sep 2012

🙂 🙂 🙂 Ahojte dievcence.... dnes ma nasa mala pol rocika.... velmi ju milujeme, cela rodina, nech je len zdravunka 😉 😉 😉

tinka9075
30. sep 2012

@walta ahoj všetko najlepšie malej babulke vela zdravíčka a nech robí maminke a tatínkovi len radost 🙂 🙂

apolenka6
30. sep 2012

@tinka9075 aj na sociálnej si musím zaplatiť ešte DNPO za september ,a to fakt si nemala kontrolu ked si PN aj na DNPO 😨 😨

walta
30. sep 2012

@tinka9075 dakujeme krasne, ona je nas pokladik a vymyselnik malinky... pozdravujeme 🙂 🙂 🙂

apolenka6
30. sep 2012

@walta aj ja sa pripájam ku gratulácií ,aby bola malá hlavne zdravučká robila nadalej radosť celej rodine 🙂

tinka9075
30. sep 2012

@apolenka6 nie nikto mi neprišiel mne aj gyndoš povedal že mi nik nepríde vraj to záleží aj na doktorovi 🙂 🙂

tinka9075
30. sep 2012

@walta nech vám len pekne rastie do krásy babulka malá 🙂 🙂

apolenka6
30. sep 2012

@tinka9075 do 3 dní sa nosí PN ,že? donesiem ju až posledný deň a hotovo 😀

tinka9075
30. sep 2012

@apolenka6 áno do troch dní musíš dat vediet 😉 😉

apolenka6
30. sep 2012

@tinka9075 zajtra si dám v prvom rade oprať,lebo som nemohla prať nemala som to kde sušiť ..musím mrknúť aké bude počasie 😕

walta
1. okt 2012

@tinka9075 bre raaaaanko.... dakujeme krasne.... prave spinka, a ja sa tu mozem "zatial" realizovat 🙂 🙂 🙂 Je to uzasne, ako nam rastie pred ocami, je to nas pokladik sikovny 😉

apolenka6
1. okt 2012

dobréé ráánko ,je toto možné?!!? neviem či som zle spala ,alebo čo 😕 ale bolí ma krk ,nemôžem sa poriadne otočiť do ľavej strany ,ťahá ma tam 😖 včera kríže ,dnes krk 😖 .....na do dôchodok som súca 😠

mirka2010
1. okt 2012

@apolenka6 no kraaaaaaasne ste si to spravili...veeeeeelmi,ale naozaj veeeeeelmi sa mi to paci...aj obyvacia stena je nadherna...krasny aj ten obklad...urcite sa poriadne z toho vytesujete...no krasa...🙂🙂🙂 teraz uz len nohy hore a zasluzene mozete oddyhovat 🙂

mirka2010
1. okt 2012

@walta jemine, uz pol rocka mate??? to neskutocne letiiiiii....tak malickej prajeme krasny pol rocik, hlavne nech je zdravucka a nech vam staaaale robi taku radost...co uz vsetko vie???

mirka2010
1. okt 2012

@tinka9075 nateraz sen a co nevidiet krasna skutocnost....🙂 inak sa ako citis???? ja som si myslela, ze kasel uz lepsie...a vobec...celu noc zase priserne kaslanie...kedy uz toto skonci????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre