IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
6. nov 2012

@kostickabonnie papa aj ja ho idem nasadiť uja utroša 😝 tak dobrú noc 😉

kostickabonnie
6. nov 2012

@majca55 ale to si pametas, ze to ty spolu s cmelicou ste nakopli nas 😉 takze drzime palce, aby si sa k nam mohla pridat 🙂

kostickabonnie
6. nov 2012

@tinka9075 2x2 ...uzasny pocit 😉 😀 😀

apolenka6
6. nov 2012

@majca55 to som rada,že ťa nakopneme 😉 🙂

majca55
6. nov 2012

@kostickabonnie moja už tolko ubehlo aja stale nič 😝 asi idem premyšlať 😀

tinka9075
6. nov 2012

@kostickabonnie ja mám 3x2 a v brne dávajú po vklade že 4x2 no to musí byt príjemné tiež ved ako sa hovorí utrošu nikdy nie je dost 😀 😀

cmelica
6. nov 2012

@mirka2010 jasne Mirka kludne to predaj..ved ja kym sa s mm este dohodnem... dakujem Branusko super...strasne zacal vsetko okolo seba vnimat a uz vie co je pre neho dobre 🙂 🙂 strasne rad sa pestuje a najradsej buva na nas 🙂 je to zlaticko 🙂 🙂 a fotecky som nejake pridala 😀
a vy s Maroskom ako?? juj to budu vianoce ked uz takto pekne vsetko vnima ... aj uz mate darceky pre neho??

walta
6. nov 2012

@apolenka6 ahoj moja zlata... siiilno na teba myslim a drzim palce... urodu si mala bohatu, iste sa oplodni vela vajok , nech su co najkrajsie, aspon 8-bunkove... drzte sa 🙂

kostickabonnie
7. nov 2012

Dobre ráno kočky, tak ako sa hovorí 'po smiechu býva plač' tak ja som zažila hroznu noc, o jednej som sa zobudila na príšerne bolesti a nafúknuta som bola ako zaba. Ked som na wc. Tlačila, tak na papieri bola krv taká ružovo červená ☹ pochopila som že to sú sakra mrcha bolesti spojené asi s ohss, včera som totiž malo pila. ☹ alebo tá horšia alternatíva, ktoru tu ani nechcem spomínať. Bola som 32 dc takže čas mrchy. Myslíte že to prejde alebo sa mám pripraviť na najhoršie? Mám dnes radšej ostať doma??

apolenka6
7. nov 2012

@kostickabonnie čooo??? to nie !!chod niekam k dr. !! aj kamarátka krvácala a spravila si test a bola tehotná ..alebo zavolaj do MT čo ti povedia!!! na OHSS je neskoro asi si myslím a nikam nechod ...

apolenka6
7. nov 2012

@kostickabonnie určite vyhľadaj lekára ..ked bol na teste viditeľný duch 😕 ako som ti písala ona bola tiež vystrašená a bola tehotná nakoniec aj ked krvácala !!!!

apolenka6
7. nov 2012

@kostickabonnie aj krvácaš ešte,alebo to bolo ,len na papieri 😨

kostickabonnie
7. nov 2012

@apolenka6 teraz som vložila utros a výtok je len bledohnedy. Len neviem ako dostať zo seba ten vzduch. Možno toa krv bola z utrosu lebo včera ma to po vlozeni stipalo možno tam praskli nejaké drobné cievky. Len tá bolesť bola neskutočná. Ja som Ši myslela že to bude hnačka ale to ma bolelo spredu aj zozadu ako hrozné kramy. Dúfam že sa to už nezopakuje.

apolenka6
7. nov 2012

@walta dakujem pekne uvidíme máme PK tak snád budú silné a musím im veriť drobátkam mojim ..dnes zajtra majú najťažší prelom 😝 😉

apolenka6
7. nov 2012

@kostickabonnie príznak tehotenstva je aj nafúknute a dr.hovoril,že aj utroš nafukuje ...aj si niekam volala? možno by si mala zvýšiť vkladanie utrošu na 3x za deň zavolaj tam ! nič tým nestratíš a pýtaj si Krajkoviča ..budem čakať čo ti povie ,na teste bola čiarka a ja jej verím aj TVOJMU drobcovi!!!!!!!!!!

apolenka6
7. nov 2012

inak ja som nejaká divná dokážem veriť a bojovať za druhé dieťatko a byť skalopevne presvedčená že je to u druhého dobré!!! a u seba si tak silno neverím 😖
@kostickabonnie

kostickabonnie
7. nov 2012

@apolenka6 este som nikam nevolala uvidím ako sa dnes budem cítiť. Zrušila som vsetky pracovné stretnutia keby sa mi pohorsilo tak zavolám zajtra, ale pochybujem že poradia niečo rozumne
Ďakujem ti veľmi pekne za podporu lebo ja ked sa podelim o problém tak sa mi už nezdá taký strašný aj ked v noci mi nebolo všetko jedno a môjmu mužovi dvakrát 😖,

apolenka6
7. nov 2012

@kostickabonnie OK je to na tebe 😉 len maj nôžky vyložené a nič ťažké nerob a oddychuj a pi vodičku
určite si sa zľakla to ti verím aj mm ja idem upratať byt, trošku pohybu konečne a nemyslím na drobátka ..zajtra volám a čakám,len dobré správy 😉

adikasala
7. nov 2012

@kostickabonnie klud...aj ja som v den testu mala huste hnede spinenie a potom krvacanie az do 8 tyzdna a valentinka vydrzala..hlavne hore nohy a oddychuj na gauci nevstavaj pre nic iba na wc...drzkam palce

apolenka6
7. nov 2012

@kostickabonnie @cmelica dievčatá ked ste išli na vklad ste niekde písali ,že sa nemám umývať mydlom vraj to nemá embryo rád....a to vám v heliose povedali? lebo mne nikto, a v papieroch to nie je napísané ,len,že mám mať plný mechúr 😕

ursula5
7. nov 2012

@mirka2010 ahojte 🙂 noc prebehla normálne teplota nenabehla ani reakcia na nožičkách zatiaľ nie je, len kakáme viac sa mi zdá 🙂 zatiaľ je to v pohode nachystala som si ja nurofen čajík som mu navarila na noc ale zatiaľ sme nič nepoužili ani čípky, tak ešte uvidím či príde niečo alebo nie ale je pravda viac sa chce nosiť a nechce sa hrať, včera uspával manžel lebo moje ruky už nevládali 🙂
@kostickabonnie krásny duch!!! držím moc palce 😉

kostickabonnie
7. nov 2012

@apolenka6 som si teraz pisala so sestrou, ona mala rovnake priznaky, tri dni sedela na wc, cakala na prehanky s bolestami a po troch dnoch sa rozhodla ist k dokimu a je z toho moja neterka 😉 tak dufam, ze sme sestry a mame rovnake priznaky....a ze aj mne tak rychlo ustupia

ursula5
7. nov 2012

@apolenka6 ja som sa umývala len čistou vodou a ani som sprey nepoužívala skoro 3 mesiace povedala mi to bylinkárka 😉

kostickabonnie
7. nov 2012

@apolenka6 ja som dala sprchu len tak bez mydla a inych sprchovacich gelov, lebo som sa ponahlala....teraz tiez nic nepouzivam na intimnu hygienu, ale sprchac a sampon ano 🙂

ursula5
7. nov 2012

@kostickabonnie no ako je to lepšie už nekrvácaš??? držím fakt moc palce aj ja som krvácala neboj a teraz máme 3 mesiace len kľud a musíš veriť 😉

cmelica
7. nov 2012

@apolenka6 ja som si kupila detsku niveu bez parfemov a tym som sa umyvala...zacala som tt pred vkladom a vobec som sa nevonackovala ... aj veci v ktorych som isla boli bez parfumu a nohavicky som poctivo zehlila,aby som sa zbavila bakterii...no ale asi som to prehanala...

cmelica
7. nov 2012

@kostickabonnie ty krvacas?? som to nezachytila...

cmelica
7. nov 2012

@ursula5 moja a co si mu davala na vpich?? len studeny obklad?, ci nic??ja mam z toho taky strach....

cmelica
7. nov 2012

@tinasc ako sa mame??? a co Lukasko??? juj kedy nam ho ukazes??? drzkajte sa! 🙂 🙂

ursula5
7. nov 2012

@cmelica zatiaľ som mu nič nedala nikde, kázala mi doktorka že až keď bude mu puchnúť nožička tak mám dávať obklady ale zatiaľ žiadna reakcia nenastala tak len čakám a kontrolujem 😉
pichajú do oboch nožičiek, vy kedy idete?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre