IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
7. dec 2012

@dadax84 Ešte raz gratulujem! !! 😵 my budeme v približnom termíne tehotenstva ja som mala poslednú MS 22.10 a teraz som asi tak 6tt+4 v pondelok začínam 7tt 😉 ale istotne to budem vedieť v piatok, 😕 idem na sono srdiečka 😝
tiež som zvedavá na mm reakciu 😉

dadax84
7. dec 2012

@apolenka6 ďakujem,tak my budeme menší o 6 dni 🙂 budeš mi radiť, v utorok idem na utz. dozviem sa viac. Jeeeeeeeeeeeeezisinko, vy už idete na srdiecko? To je úžasné 🙂 mm reakcia? Bude sa mi smiať a stale mi bude hovoriť že ho klamem 🙂

majca55
7. dec 2012

@dadax84 vau krasne HCG gratulujem 😵 😵

cmelica
7. dec 2012

@mirka2010 @sijust @dasaa ahojte kocky a deturence!! aky bol mikulas?? dufam,ze ste posluchali nedostali ste uhlie :D :D my sme tak poskromnejsie tento rok...cokoladky my dvaja a malicky vyzivy a malickosti od nasich 🙂 najviac ma pobavil akoze spievajuci sob..Branusko nemohol od neho ocka odtrhnut 🙂 Zlaticko nase 🙂 inac sa mame dobre 🙂 sem tam sme strasne placlivy a to hlavne ked by chcel buvat a neda sa mu... joj to sa vtedy len pestuje ... tak ale to k tomu patri.. vnima strasne okolo seba vsetko a lezat...to kdeeee uz sedkat by chcel...aj hlavicku uz tak zdviha ked je v polosede...
no a kocky co som zachytila tie vlasy aj mne strasne padaju..tod som nasla brankovi aj na dudke..hrozneeeeeeeee...uz len kontrolujeme ci niekde nema on a ked mu tu dudu davam tak pokukam zo vsetkych stran,ci nahodou niekde ...
pozdravujeme vas!!!!! pusinky kockam a Maroskovi tapaka 🙂

cmelica
7. dec 2012

@kostickabonnie @dadax84 @tinka9075 @apolenka6 @alibabaa tehulky ako sa nam mate??? dufam,ze odpocivate 🙂 a co nevolnosti?? trapia vas?? ci to mate tak ako ja,ze som ani nevedela... juj ale vas postupne pribuda 🙂 len tak dalej a sirte virusiky dalej .... najviac poprosim pre nasu @majca55 😵
drzkajte sa a hladkam vam brusinka

miranda123
7. dec 2012

@tinka9075 co je to pk???? ja este neviem ako to bude prebiehat.. o 2mesiace ma ist manzel este raz na spermiologiu a potom sa uvidi. ale na prvom vysetreni mu uz hovorili ze asi budeme potrebovat umele oplodnenie.. kedze ich ma malo a spomalene.. snazime sa uz vyse roka a nic.. aj ovulacne testy mame a nic.. nedari sa.. tak na 90% to tak za 4mesiace budeme riesit umelo... aj sa tesim na jednej strane.. lebo je vacsia sanca ze budu dvojičky 😉 a po tom tak tajne tuzim.. tak uvidime..

majca55
7. dec 2012

@cmelica moja zlatučka dakujem moc moc 😵 😵 pozdravujem Branuška cmuk 😲

miranda123
7. dec 2012

@alibabaa fu. no do ba isto namierene mat nebudem. skor KE alebo BB alebo na sliači kde bol manzel na spermiologiii tak vraj aj tam zrejme robia.. byvame totiz na strednom SR, ale pochadzam z KE, Na super kliniku v KE uz mam kontakt, tak to uvidime kde to nakoniec poriesime.. ale dakujem ti veeeeeelmi pekne za orientacne ceny.. aspon sa mi ako tak robi predstava o tom.. kedze to pre mna bola jedna velka neznama.. 😎

dasaa
7. dec 2012

Ahoj @cmelica nasa dostala zeleninku aj cokoladku ale to som zjedla ja 😀.Na Mikulasa sme chceli prekvapit Simonku ze mm sa oblecie za Mikulasa a ze jej da balicek .Ale nepodarilo sa nam to bo mm mal mat volno ale nakoniec musel ist do prace.Rodicia by mali zajtra donies Simonke balicek tak som zvedava co tam bude.

mirka2010
7. dec 2012

@tinka9075 tak jasne, mamicky co maju dvojicky to inak vnimaju,lebo si to prezili a vedia o com to je a hlavne vidia hlavne tie vyhody...ja ked vidim mamicku s dvojkocikom, tak si poviem, uf, si dobra ze to zvladas...naozaj v dobrom ich obdivujem 🙂 ale samozrejme kazda jedna by sme to zvladli, vsak co moze byt krajsie ako sa starat a milovat svoje deticky? 🙂

mirka2010
7. dec 2012

@sijust presne viem, ake to je ked ti niekto tvoje milovane dietatko pochvali...ale Silvuska vasa mala je noazaj take krasne zlaticko na spapkanie zlatulinka...skoda ze ste tak daleko...by boli s Maroskom riadna dvojka 🙂ale ja dufam, ze v lete si nejake to stretko dame aj s ostatnymi maminkami a buducimi maminkami...bolo by to pekne, co povies????

tinasc
7. dec 2012

@kostickabonnie mne doktori vždy počítali termín pôrodu od poslednej MS, nikdy sa ma nikto nepýtal na deň OPU alebo podobne... aj mi to tak skoro vyšlo...

walta
7. dec 2012

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Dodatocne- krasneho Mikulasa, dievcence 😉

alibabaa
7. dec 2012

@cmelica nakazim kolko len chces 🙂 nasu @majca55 aj by som sa velmi tesila.. tak ako sa tesim z @dadax84 ...
dnes sme boli na ultrazvuku. mame 29mm a srdiecko nam krasne bije. konecne som videla na monitore nasu najdrahsiu lasku. taka som bola plna citov, ze som sa len usmievala ako slniecko na hnoji 😀 😀 😀 😀
buduci tyzden idem na krv a pre tehotensky vodicaaaak 😀 cize knizocku a 20.12 som znova objednana na ultrazvuk.

alibabaa
7. dec 2012

@tinasc aj mne doktor pocita podla ms a povedal ze sme taky velky ako mame byt v v 9tt+6... kedy si bola na uzv a kolko mal maly mm ??
ja som dnes bola na uzv a mimco ma 29mm 🙂

tinasc
7. dec 2012

@mirka2010 hej veru je to papkajko, má krásne líčka, veru musím ho stále pusinkovať, inak sa nedá 🙂

alibabaa
7. dec 2012

@walta dakujeeem je naaadherna 🙂 🙂 🙂

walta
7. dec 2012

@alibabaa ahoj.... dakujeme za pochvalu... drz sa a uzivaj si tehulkovanie 😉 😉 😉

tinka9075
7. dec 2012

@mirka2010 ahoj no ja sa to trošku snažím spracovat že budem mat dvojičky ale už sa aj teším budem mat dve detičky naraz a bude 🙂 🙂 budú to moje zlatíčka 🙂 🙂

tinasc
7. dec 2012

@alibabaa ja som bola niekedy koncom 8 tt a neviem koľko malo mm už si nepamätám 🙂

tinka9075
7. dec 2012

@walta aká je už velká babulka rýchlo rastie 🙂 🙂

mirka2010
7. dec 2012

@dasaa nooo sice mozno divny...ale od vas urcite uprimny...a kazdym rokom to bude krajsie a krajsie, ked to budu tie nase lasky vnimat viac a viac...ten nas bol zase taky rodinny a myslim, ze kazdy si to uzival o to viac, ze prvy krat je s nami v rodine diedatko a tak si to chcu vsetci co najviac uzit 🙂 inak, som ti popisala komenty na fotocky...ja som z tej vasej malej uplne hotova...ona je taaaaaaak krasna...daj jej prosim ta za mna boztek....🙂

mirka2010
7. dec 2012

@tinasc tak to presne viem, ake to je...tie licka sladke krasne...ja tiez Maroska non stop pusinkum az mi hovoria, ze nech ho tolko nepucim...ale on sa necha...a tym padom ho bozkavam a objimam stala a stale...a vasa mala ako s Lukaskom??? tiez ho pusinkuje???

alibabaa
7. dec 2012

@apolenka6 v dnp je to tak ze ok skoncenia dnp musis do 8 mesiacov nastupit na matersku. mne koncila dnp okolo 21.10 a volala som do sp a pani mi povedala ze splnam tu lehotu 🙂

mirka2010
7. dec 2012

@tinka9075 budu a budu to milovane a uzasne babatka...lebo sa narodia urcite skvelym rodicom....lebo tak to ma byt...🙂 a ozaaaaj...vsak aj zhananie vybavicky si mozes uzivat skor...aby si to stihla...a inak minule som sa ta pytala, ci budes mavat s dvojickami viac kontrol?

mirka2010
7. dec 2012

@alibabaa ahojky a ty sa ako mas buduca mamicka???? citam ze ti este vyslo dnp...to je skveleeee 🙂

mirka2010
7. dec 2012

@walta jemine...ty si uz krasna babika 🙂🙂🙂 strasne rychlo to leti...ako sa mate??? co mate nove???

tinka9075
7. dec 2012

@mirka2010 na výbavu mám ešte čas 🙂 🙂 asi budem chodit častejšie k doktorovi a budem viac kontrolovaná ale nevadí len nech sú bábetká ok 🙂 🙂

alibabaa
7. dec 2012

@mirka2010 byva mi stale zle... skusam nove a novej jedla ale stale sa vyhybam tej zelenine a cibulke s cesnakom... to je ziva katastrofa.. a uz mi nejde ani kuracie maso.. asi som sa ho prejedla. co ma najviac stve tak malo pijem. vobec to nedokazem ... huba sa mi skrivi a zaludok obrati ked si idem dat cosi pit.. je to az na mozog.. co mam robit??? neviem si uz rady...

mirka2010
7. dec 2012

@cmelica ahojkyyyy 🙂 no u nas bol Mikulas uplne uzasny...moj ocino sa prezliekol do kostymu...ale on sa vola Mikulas, takze k Maroskovi prisiel skutocny a tym padom este aj prezleceny, takze sme si to vsetci naplno uzivali....zlaticko, napis mi do IP tvoj mail..vzdy posielam nejake fotocky aj cez mail,.tak vas budeme nimi troska obstastnovat...🙂 tak Branusko uz chce sedkat??? to je take zlateeeee....juuuj, hned by som ho vycmuckala...sikovnicka maleho 🙂 inak mne tiez priserne priserne padali vlasy...potom to nejako ustalo...a teraz mi vyrastuju tie hlavne nad celom a vyzeram niekedy poriadne smiesne 🙂 takze ti to urcite prejde 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre