IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

petuska123
25. feb 2011

@miyya zeby to tak bolo aj u mna??? 😉

tinasc
25. feb 2011

@petuska123 môže byť, prečo nie? 🙂

petuska123
25. feb 2011

@tinasc hm len teraz presne neviem kedy bol sex 😀

adikasala
25. feb 2011

@apolenka6 ahoj ideme az v aprili chceme si dat prestavku este mesiac.ako som pisala s katy mam taky dojem ze april bude uspesny 😀 😀

tinasc
25. feb 2011

@petuska123 to je jedno, hlavne že bude pozitívny výsledok 🙂 🙂

dzuli08
25. feb 2011

@miyya Tiež si to myslím, pretože ja som začala špiniť pri uhniezďovaní hneď na 4 deň po ovulácii a trvalo to asi 6 dní

dzuli08
25. feb 2011

@mirus11 Presne tak, ja som si to hovorila dnes celý deň. Tak ma žalúdok bolel, ale pomohla kuracia polievočka 😝 . A ty mávaš občas nejaké bolesti, také pichnutia alebo niečo?

apolenka6
25. feb 2011

@katy33 Ti poviem ked pôjdem na budúci týždeň do práce normálne budem mať absťáky ked nebudem na MK 😀 😀 no už budem chodiť na 8h ráno. 😝 🙄 fúú vôbec sa tam neteším....jedine na to,že budem mať zmenu iné nič 🙄
Veru Petra je šikulka ...a nechtíky zlobia !? no ja ked som ich mala prvý krát hrôza to bola 😠 ale časom som sa naučila a ja aj tak mám rada kratšie, tak to bolo o to rýchlejšie a vlastne máš francúzsku ? 😕 No len by sa skúsil mm zakúsnuť!!! 😠 😠 by som mu nenavarila a bolo by 😀 😀

zuzanka7834
25. feb 2011

Boooze baby, 5 stran, to nestiham citat! 😉 Co stihnem stihnem, ak nie, docitam snad cez vikend, takze sa nedeste ak budu moje reakcie trochu opozdene alebo ak ste na rovnake otazky uz medzicasom odpovedali 😉

@dzuli08 vitaj medzi nami, nova spisovatelka 😉 a gratulujem, naozaj uprimne 🙂 🙂 🙂 Dufam, ze sa aj nam raz podari taky zazrak, tentokrat nam to bohuzial nevyslo, ale to iste vies ☹ Mali sme to asi rovnako nacasovane - podla toho co pises a aky termin porodu Ti vychadza. Ja som mala vcerajsok trochu smutny, lebo som mala v kalendari poznacene, ze by uz malo byt vidiet srdiecko 😔 Dakujem, ze si sa ozvala, si nadej, ze sa to moze podarit a hlavne vtedy, ked to clovek necaka 🙂 Len by som sa chcela opytat, od januara si nebrala vobec ziadne lieky? Ani pregnyl Ti nepichli? My budeme bez liekov tento mesiac a planovala som aj bez folikulometrie 😕

A este nieco... nehovor to nikomu, aspon do konca 12tt. Ja som nevydrzala a pochvalila som sa 3 ludom - maminke, kolegovi a naj kamoske a nedopadlo to dobre, ak sa nam podari druhykrat (co verim, ze ano), tak to budeme vediet len my s mm, aspon tie prve mesiace...

zuzanka7834
25. feb 2011

@apolenka6 srdienko ja som to nemyslela zle, nechcela som cistit zaludok 😉 Len ze nie kazdy kto je jedinacik sa musi automaticky spravat ako jedinacik 😉 Ja by som sa napriklad radsej delila aj na desatiny, len aby som mala surodenca, vsetko co som kedy v detstve mala materialne by som tomu obetovala 🙂 🙂 🙂 Ale ten potrat by nasral aj mna, lenze to zeny, ktore k dietatku pridu ani nevedia ako si nevedia vazit (teda, teraz aby som neskatulkovala ja, vzdy sa najdu aj take 😉 ) Vela zdaru s novou kolegynou 😉

Mici a cestu do MT si vychutnavam rovnako ako Lucka, samozrejme iba v pripade ked nejdeme cez Harmanec, lebo tam sa mi chce grckat kazdych 5km 😀 😀 😀 Neviem, preco, ale ten MT beriem ako velku nadej od uplneho zaciatku...

@mirus11 Boze Mirka, nadherna fotocka, to uz je jasna babika, uz to nie je iba fazulka 🙂 🙂 🙂 Nech Vam krasne rastie 😉

@walta Walti myslela som na Teba vcera cely den, som rada, ze si v poriadku, vysledky budu tiez, neboj 😉

walta
25. feb 2011

@zuzanka7834 ahoj Zuzi....no, cely den mi bolo ok, a teraz ma boli podbrusko, som nesvoja, ani spat neviem...az sa bojim, aby to nebolo nieco zle... musela som si dat aj tbl od bolesti...dnes som aj dost chodila, as som mala lezat v postely ☹

petuska123
26. feb 2011

@dzuli08 ahoj 6 dni ti trvalo to spinenie??ale mala si aj pozit.vysl.na teste vsak??

walta
26. feb 2011

dobre ranko, dievcata... v noci som zaspala az o 3h, tak rano som potiahla... teplotu zatial nemam, som to vcera prehnala s chodenim 😒 😒 😒

petuska123
26. feb 2011

cavte baby neviem co mam robit.v iscare cez vikendy nerobia tak si tam nemam ako zavolat...tospinenie co mam raz hej raz nie tak je v stale a neviem ci mam nadalej uzivat utros alebo ho vysadit.mate nejaku radu pre mna???vcera test negat. ☹

katy33
26. feb 2011

Dobre ranko - aspon pre mna 😎 , papulky moje 😉
@walta Zlatinko, aj ja som zaspala až pred tretou a teraz premyšlam, čo rychlo na obed 😀 😝 Len pekne oddychuj, kuriatko, nohy hore 😉
@petuska123 mojenko, ja už neviem, ja by som asi ten utroš normalne vysadila, pretože to špinenie môhlo spôsobit aj to vysadenie a potom znova uživanie utrošu a ak nie , tak v pondelok hned na krv, poprosit o čo najrychlejši vysledok, aby si vedele , či utroš vysadit, aby sa ti zbytočne nepredlžoval cyklus 😉 😕

petuska123
26. feb 2011

@katy33 tak ho teda vasadim dnes som si uz nedala.a dufam ze nerobim sprostost. clovek ked neviem co ma robit nema kam zavolat! 😠

katy33
26. feb 2011

@petuska123 Hmmm, veru, to nie je bohviečo, v Heliose funguju stale -aj cez vikend aj cez sviatky...aj maš ist potom do car na kontrolu, al. maš hned začat brat tabl. na dalšiu stimulku, či? 😕

petuska123
26. feb 2011

@katy33 a keby som skusila do heliosu zavolat??aj ked tam nechodim??ci ma odbiju ze niesom ich pacientka??

walta
26. feb 2011

@katy33 ja chvalabohu mozem oddychovat, obed je uz uvareny, svokra varila... byvame zatial u svokrovcov, tak ona je pani v jej kuchyni. Ale uz sa tesim do tej svojej, pretoze ja rada varim aj peciem. A dnes by mi ani nedovolila nic robit, som bleda, a som rada, ze mozem lezat. Vcera mi nic nebolo, tak som chodila jak herecka a v noci som mala vysledok. Tak ma bolela maternica, ako keby mam dostat mrchu, este horsie. Chvalabohu ma uz neboli, ani neplotu nemam, ale nebudem pokusat, radsej zostatem v postely

mirus11
26. feb 2011

@kaaaty no ja som tiez brala clostilbegyt,potom som si davala pychnut pregnyl a o 2 dni mi robili iui.a IUI mi robili v 14DC rano a aj som otehotnela a potom som brala po IUI utrogestan

mirus11
26. feb 2011

@dzuli08 no mavam pichnutia v podbrusku,ale viem ze je vsetko v poriadku,lebo prve 3 mesiace mi ebyvalo ani zle,ale od 13tt ako keby s tym utalo-to vraciam skoro kazdy den .

mirus11
26. feb 2011

@zuzanka7834 dakujeme zuzka-ale babika je akasi nespokojna zo stravou-az teraz som zacala vracat a to som v 13tt

kaaaty
26. feb 2011

@mirus11 no dufam ze vsetko pekne po tebe zopakujem 😀 ...ktore dni si brala clostil? ja mam 3-7
ju ake uz mas brusko rastiete 🙂

kaaaty
26. feb 2011

@petuska123 a nemas kontakt priamo na doktora doktoruk? U koho si?

katy33
26. feb 2011

@petuska123 No to neviem, ako by to oni brali, no viem , že na internete ma dr.Krajkovič svoju poradnu, kde radi všetkym ženam - je to dr. z Heliosu, skus to najst 😉 ...a ved zavolat môžeš, cez telefon ta nikto nevidi 😝

jalanecek
26. feb 2011

@katy33 ahojky keksikovali mi jsme neposlechli pana docenta a aj tak jsme to riskli 5 folikulou a ms aj tak prisla ale taku ako som pisala som ju este nemala nevioem co je somnou ci mi doznievaju este hormony s cloctiku ale kazde rano mi je zle od zaludku som ako opita no neviem v pondelok ideme na ultrazvuk na meranie folikulou na 11 den cyklu a potom nase prve iui no uvidime..

fomarik
26. feb 2011

@petuska123 http://www.sanatoriumhelios.sk/sk/faq toto je link na poradnu Heliosu, kde odpovedá Dr. Krajkovič 😉

fomarik
26. feb 2011

Krásne počasíčko, vrátila som sa z prechádzky...dobre mi padla. len keby to slniečko už svietilo stále.

fomarik
26. feb 2011

@dzuli08 milá moja tehuľka. Mám presne všetko to isté, čo opisuješ ty. teda ten výtok prešiel hned ako som vysadila utroš. Aj tie bolesti ma sem-tam potrápia, ale dá sa to vydržať. ja teraz cítim také pnutie po oboch stranách brucha. Inak ten strach ma drží neustále. Povedala som si, že ked budem vidieť akciu srdiečka, už ma nič nebude trápiť, ale predsa... vždy sa bojím a mám strach, aby bolo všetko v poriadku. Už teraz sa neviem dočkať najbližšieho sona, aby som mala dušičku na pokoji, ked budem vidieť moje babatenko, ako robí kotrmelčeky.

zuzanka7834
26. feb 2011

@walta nemoze byt ta bolest z toho, ze Ti dozneli anestetika? Mne raz sekali zub mudrosti, vtedy som nic necitila ani ked som prisla domov a asi po dvoch hodinach ma premohla taka strasna bolest, ze som tomu nechcela verit, a to boli len injekcie... Skus v pondelok zavolat dokymu... neupozornili Ta dopredu ze sa nieco take moze objavit? Podla mna to bolo len preto, ze si chodila, skus ostat lezkat. A neboj, nebudte to nic nezvycajne... Urcite.

@petuska123 ja by som mozno tiez utros vysadila, ale postupne, po jednej tbl by som uberala...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre