IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
1. máj 2011

@katy33 tak mm sa podujal a odoberá od teba kilečka 😀 len nech si dá určite je šťastný 😵 😵 😵 Len pekne ležkaj a oddychuj treba !! aj si bratovi povedala ,že si tehu určite al. to ešte tajíte ? ja som to moc skoro povedala ,ale ty už máš aj vačok 🙂 tak už môžete 😕 chod si teda pekne ľahnúť aby si zajtra zvládala dlhú cestu ....neboj prídem nakuknúť v stredu! 😉

tinasc
1. máj 2011

@mirus11 tak to je dobre, že aspoň nemusíš byť v nemocnici, je to tam ubíjajúce, no a to že máš za chvíľku svadbu... no snáď sa ti to tak upraví, že zvládneš svadbu...

tinasc
1. máj 2011

@apolenka6 pekné posolstvo...

apolenka6
1. máj 2011

@mirus11 óóóóó 😨 zlatko tak takto to máš sťažené ?!? 🙄 🙄 len pekne lež ako máš aby bábo bolo v poriadku 😉 neboj všetko dobre dopadne aj svadba 😵

apolenka6
1. máj 2011

@tinasc pravda? ako pre mňa ušité 😵 - trefa do čierneho u mňa, veľmi ma to potešilo a povzbudilo....

tinasc
1. máj 2011

@apolenka6 hej, hej, ja sa do kostola moc nedostanem... 😉

apolenka6
1. máj 2011

@tinasc ja ,len v nedeľu chodím pravidelne a vo sviatky ...neuškodilo by mi aj v týždni ... 😉

tinasc
1. máj 2011

@apolenka6 hmmm, veru aj mne by sa zišlo asi častejšie 😉

zuzana151
1. máj 2011

@hope2011 Ahojky , no prihlasila som sa na to DNP iba min. utorok, ale to staci platit 27 tyzdnov do nastupu na matersku dovolenku a to splnam. Ono je to na tebe kolko budes platit ale nemala by si zarabat viac ako 1116 eur v hrubom. Takze ked chces potom mat tu maximalnu matersku ako ja 😀 670 eur tak 1116 - tvoj plat v hrubom napr. 700 takze 1116 - 700 = 416 x 0,044 % (vymeiavaci zaklad ) = cca 18 eur mesacne. A co to je 18 eur mesacne oproti 670 mesacne
No co sa tyka tej prace tak to som si na 100 % ista ze keby poviem ze som tehu, ze mi tu zmluvu nepredzia. 😠 uvidim ako dlho sa mi podari tajit a rozpravat ako priberam a chuti mi jest 😀 Tehu priznaky stale ziadne , v stredu ideme na sono.
A ty sa mas ako?? Uz mate po 2 IUI??? Som tu menej, tak to nestiham vsetko citat, ale dufam a verim ze vsetko bude ok a budes uz coskoro patrit k nam 😲

zuzana151
1. máj 2011

@fomarik Aha takze to si budeme musiet asi vypytat , dufam ze to pojde aj v Iscare vytlacit uz si chcem zacat robit zbierku nasho pokladiku 😉 super akcia 50 eur 😀
to dufam aj ja ze uz uvidime srdiecko a aj pocut budeme , boze sa tam rozrevem 😉

zuzana151
1. máj 2011

@fomarik boze ja tomu moc dobre nerozumiem tomuto poisteniu ale mne povedali tusim ze treba to platit 27 tyzdnov pred nastupom na matersku. A to potom ked budem PN tak nemusim platit?? A ty si uz teraz na materskej? Ja som myslela ze este pracujes neviem preco 🙂 a tych 120 budem moct dostavat aj ja? Vsak to by bolo ake super 790 tolko ani nemam plat 😀 a kedy si to mam zacat vybavovat?? Ja tymto veciam vobec nerozumiem 😒

apolenka6
1. máj 2011

No teda!!!! 😠 😠 vôbec som nevedela stav hokeja 😕 a skoro ma vykotilo ked som to zbadala 0:3 😖 fúúú tak to pochybujem,že to vyhráme ☹ škoda 😢

zuzana151
1. máj 2011

@fomarik uz mas riadne brusko krasne!!!! A ako sa ti spava? 😉

hope2011
2. máj 2011

@fomarik dakujem ti velmi pekne...uvidime, co nas v stredu na testiku caka🙂 a inak mas nadherne brusinko, naozaj krasnucke...urcite tam je malickej velmi dobre.-)

hope2011
2. máj 2011

@zuzana151 ok, dik za info ohladom toho platenia...no ja som si to platila asi 7 mesiacov...potom som to stopla, tak som zvedava, ako na to nadviazem, dufam, ze s tym nebudu robit problemy. ja som si priplacala 25 euro..ani neviem uz ako som to vypocitala...ale myslim, ze to nemuselo byt az tak vela...hlavne nech to nezrusia, lebo je to naozaj obrovska pomoc mamickam......
ano, som po druhom iui....teraz v stredu si budem robit testik, tak uvidime....som taka....vsak asi vies....uz na mna ide stres troska, ze ak to nevyslo....a tak uz v myslienkach sa pripravujeme na to, ze sa pojde na ivf...co uz......takze ziadne tehu priznaky stale nemas??? ani prska nebolkaju???? no tesim sa na nejaku fotocku zo sona🙂🙂🙂

hope2011
2. máj 2011

@apolenka6 to je nadherne posolstvo...naozaj prenadherne....🙂 takze vidis, to je jednoznacne znamenie pre teba🙂

hope2011
2. máj 2011

@mirus11 ahoooj, tak tebe sa takto pohorsilo...ale hlavne ze si domka...nebojkaj, urcite vsetko bude dobre...aj svadba bude krasna....hlavne lezkaj a naozaj nic, nic, nic nerob...aby babatko bolo pekne spokojnucke🙂

apolenka6
2. máj 2011

Dobré ránko 🙂 🙂 🙂
@hope2011 Ahoj aj ty sedíš pri PC od rána? 😀 ja tu raňajkujem ,pozerám TV a mrknem aj sem 😀 o 8hod. musím byť v práci tak som tu ,len na skok a ťa pozdravím ešte 😉 😉

apolenka6
2. máj 2011

@katy33 tak dnes šťastnú cestu prajem 🙂 a napíš mi sms ako a čo nové vám povedali budem čakať 😵 😕

petuska123
2. máj 2011

bre rano baby.tak a uz zas zarezavat v praci musime 😖 ach jaj.dakujem vam za luciu je strasne co ich postihlo a dnes na nich myslite maju tazky den 😖 .nechcem pisat verejne co ich dnes caka.krasny a zaroven aj smutny den,

lucy1311
2. máj 2011

caute baby,
ja som uz po laparke, urobili driling vajecnikov, polycysticke sa mi nie celkom potvrdili, je to tak na 50:50 s poruchou v nadoblicke (nevylucuje sa nejaky hormon a preto nie je ovulka) ... bola na tych vajecnikoch len jemna blanka, inak vsetko chvalabohu ok ... tak priatel naliehal, ze skusime, ci sa nepodari prirodzene este 1-2 mes, ze mozno po drilingu naskoci ovulka .... dnes som 13. DC, bola som na sone a mam 12mm folikul! No viem, ze na 13. DC to nie je bohvieco, ale aj tak sa tak tesim ako keby tam uz fazulka bola 😀 ... lebo doteraz som nikdy spontanne ovulku nemala ... keby sa to tak prirodzene podarilo, ze nemusim ist na ziadne zakroky, tak to by bol tohtorocny zazrak! Priatel ide v piatok do Barcelony na vikend, tak snad to nedorazi prave vtedy, lebo tomu sa zas povie smola roka 😖 ... uz len teda nahradnika zohnat 😅 😀

walta
2. máj 2011

@apolenka6 dakujem ti krasne, drz palce, ved nic ine sa ani teraz robit neda... zajtra ideme do CARu, tak uvidim, co bude... 🙂

walta
2. máj 2011

@zuzana151 ahoj zuzi, aj ja si to platim... mne to vyslo nejakych 21€ mesacne, tak snad sa toho dockam, ze to aj vyuzijem.... podla mna sa to oplati, ked zena zostane na materskej, alebo aj potom na OCRke, ked je dieta starsie.Moja kolegyna to vyuziva, resp. az zneuziva pravidelne.... asi tak 😀 😀 😀

hope2011
2. máj 2011

@apolenka6 ahoj, ale ani nie....to len rano, kym idem do prace, tak tu pridem kuknut...a potom uz len vtedy, ked sa mi da....tak tu nakuknem, co kocky pisu.....je to pre mna obrovsky relax tu byt, pisat si s vami....cerpat nadej a energiu a taktiež ju aj všetkym odovzdavat🙂

hope2011
2. máj 2011

@lucy1311 tak super, ze si bola na laparke...aspon vies, co je s tebou...a hlavne mozes byt kludna, ze je v celku
vsetko dobre....takze naozaj drzime palceky aby sa to podarilo prirodzene....treba verit v zazraky🙂

petuska123
2. máj 2011

@walta tak potom daj avizo ako sa bude postupovat dalej.mne sa este neozvali ohladom ziadosti 😢

fomarik
2. máj 2011

@zuzana151 Ja som od začiatku decembra na PN-ke a pokiaľ si na PN, nemusíš mesačne platiť. ja som na rizikovom. Na materskej budem 8 týždnov pred termínom porodu. Tých 120 eur sa vybavuje až ked už porodiš a budeš na materskej. Sú všelijaké diery v zákonoch, ja mám dobru kamošku na sociálke,ku ktorej zhodou okolností patrím a pomáha mi vo všetkom kde a ako čo najviac vydolovať peniažkov.
Mne sa spáva dobre. Ja som nikdy nespávala na brušku, takže s tým problém nemám. Občas často musím meniť polohu z boka na bok, lebo si maličkú niekedy pritlačím. No a ked mi vnoci začne kopkať, tak to sa samozrejme dobre spinkať nedá, ale je to užasný pocit.

mirus11
2. máj 2011

@tinasc no to dufame.ale setrime sa.

mirus11
2. máj 2011

@hope2011 no ved oddychujeme a malinky uz kopka kazdym dnom viac a viac

fomarik
2. máj 2011

@apolenka jeej, zlatinko prekrásne posolstvo si vytiahla. Treba sa toho držať. Na tej dovolenke sa vám to podarí prirodzene, ako katy. Inak včera som sa už vypla, pozerala som superstar. Tak kuriatko moje, pekný dník ti prajem!!!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre