IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirus11
3. máj 2011

@hope2011 no ved uvidime.ale kopka statocne.ale hokej sa mu moc nepaci.

mirus11
3. máj 2011

@alibabaa dakujeme velmi pekne,aj ked popredu

mirus11
3. máj 2011

@tinasc no je to stale rovnako,len beriem cipky na zvracanie,tak to sa zlepsilo.ale bojim sa,ze ked ich vysadim,tak to bude opet to iste.

tinasc
3. máj 2011

@mirus11 ale hádam sa to upraví... držím palce 🙂

apolenka6
4. máj 2011

Dobré ráno!! utekala som ráno pozrieť ako dopadol hokej 😖 škoda
Ráno vstávam a strašne ma začalo hrdlo bolieť to nie!!! musím to zastaviť nech to zostane,len pri hrdle takže budem cmúľať Septolete 😨

aby
4. máj 2011

Brej a krásne slnečné ránko 😉

@hope2011 mňo dneska 8mi deň 😒
@apolenka6 presne ako píšeš aj mňa akosi začalo hrdlo škrabať fuuu 😖
Mňo skočím si na gyndu a do lekárne a bude to 😀 😀 😀

apolenka6
4. máj 2011

@aby Bré ránko cica! 😀
No ,ale mňa akosi dosť reže v tom hrdle ☹ aj hlava bolí ...ja nechcem byť chorááá!!! 😒 a tento čas mi,len k tomu dopomôže 😕 Tak mrcha ešte neprišla čo?? to bude asi hormónmi čo máš ešte v sebe ked to tehu nie je ...pekný deň 😉

aby
4. máj 2011

@apolenka6 mňo mne septolete nepomôže dám si aspirin, coldrex a Cčko no a ešte imunal no ešteže mám dneska voľno fuuu 😒
EE ešte nem no uvidíme čo krv, ale nedávam tomu nádej tak sa pomaly chystam na vyvolávačku 😒
no vieš po vysadení všetkého mrcha bola riadna no a teraz nič 😒
Aj tebe krásny deň, idem ja ku potvorkám poriadok robiť 😀 😀 😀 jarné upratovanie, tam hodím čistiaci granát heh 😀 😀 😀

adikasala
4. máj 2011

ahojte babenky tak sa vam ozyvam po piatku.davam sa pomalicky do poriadku.a zacinam mysliet pozitivne.aj ked to neni lahke.vcera som volala do centra rozpravala som sa s doktorom.ze by sme mohli este skusit 4 iui.ale oni bezne uz neodporucaju.len ja som ho skusila nalomit,kedze som mala asi vajko oplodnene,tak ze skusime mozno sa podari,a vcera mi prisli homeopatika zo slovenska co beriem kuru od jedneho doktora z nitry.pomohol vela parom tak skusim pokracovat aj stym.clovek nikdy nevie 😉 😉 😉 .
tak sa majte krasne a ja sa vam obcas ozvem aby som bola v obraze co mate nove
@hope 2011drzim palce aby bol dnes ten najstastnejsi den v tvojom zivote velmi ti to prajem!!!!

hope2011
4. máj 2011

ahojte vsetky moje....takze dnes sme testovali a vysli nam // 🙂 ani sme neverili vlastnym ociam, ale su tam🙂 takze dakujem vam za podporu a prosim vas, aby ste nam drzlai palce...nech vsetko dobre ide....zajtra mame krvicku a sono🙂

alibabaa
4. máj 2011

@hope2011 JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

hope2011
4. máj 2011

@alibabaa no vidis🙂 a ty ma budes onedlho nasledovat🙂

dzuli08
4. máj 2011

@fomarik Ahoj moje a všetky babenky, dlho som neodpisovala. Tak výsledky trippte testov sú negatííííívne. Jemine ja som taká neskutočne šťastná, bála som sa poriadne. A ešte taký stres keď som volala sestričke o výsledky tak povedala, že mám počkať, že sa ide pozrieť a zrazu v telefóne počujem "ojej" no ja tla 160/100, že sú zlé a ona tak za minútku, že je všetko ok, normálne som jej nechcela veriť. Ale kašľať na to, sme zdravučkíííííí a to je skvelé. Pribrala som už 4,5 kg. Bola som aj v poradni, lebo v nedeľu ma strašne bolelo brucho a začali mi z ničoho nič tŕpnuť nohy, tak sme sa boli ukázať pani doktorke a keď som videla drobca, tak som bola hneď pokojnejšia. Všetko bolo ok a brucho ma bolelo z toho, že cez víkend sme to prehnali s prechádzkami a vraj mám nábeh na kŕčové žily, čomu neverím, lebo nikto v našej rodine ich nemá. Ale je to jedno, pre drobca všetko. Nevieš, aké vyšetrenia mi budú robiť teraz? Malo by to byť to morfologické sono, či? Do poradne idem 18+5tt.

alibabaa
4. máj 2011

@hope2011 konecne sa nam to tu pohlo... uz sme to potrebovali ... zlatko tak ja dufam... ale iba tak potichucky... strasne moc gratulujem zlatko... drzim palceky aby vsetko bolo v poriadku. a ty si fakt vydrzala 14 dni a neurobila si ani jeden test ???

dzuli08
4. máj 2011

@hope2011 Skvelééé gratulujem a držím prštiská. :D. Jeden si si zatiaľ robila ?

dzuli08
4. máj 2011

@katy33 A ty si bola v pondelok v centre, či? Nenašla som nikde príspevok, čo ti na babuľku povedali supiš doktori z Heliosu. Už sa aj bruško začína ukazovať?

hope2011
4. máj 2011

@alibabaa ano fakt som vydrzala 14 dni a nerobila skorej test....neviem, ja som taky trpezlivy cloviecik....vsetko dolezite nas este len caka...naozaj nechceme sa predcasne moc radovat...zatial budeme cakat na vysledky a na to ako to pojde...aby vsetko bolo v poriadku🙂

hope2011
4. máj 2011

@dzuli08 ahoj, no zatial len jeden...kupila som si mamatest.....takze ten by mal byt spolahlivy, klop, klop, klop.....aj tak najdolezitejsia je krvicka...takze zajtra bude dolezite co mi povedia🙂

dzuli08
4. máj 2011

@mirus11 To je krásne, keď už cítiš drobca, ja stále nič kurňa. 😠 Nejaký jej lenivý 😀 . A aké meno idete dať? Nejak som nepostretla, či si to už písala.

dzuli08
4. máj 2011

@hope2011 No jasné, držím pršteky teda na zajtra, je to na dobrej ceste zatím, tak gratulujeme a tešíme sa na ďalšieho spoluobčana. 😀

zuzancek22
4. máj 2011

@hope2011 huráááááááááááááááááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀 , strááááášne gratulujem.

hope2011
4. máj 2011

@zuzancek22 dakujem krasne....ale zatial je to iba test....krv zajtra aj sono...to bude dolezitejsie🙂 naozaj sa nechceme predcasne moc radovat!!!! ale dakujem!!!!

hope2011
4. máj 2011

@dzuli08 ano, dakujem pekne....uvidime, co bude...ale naozaj sa budem modlit, aby to bolo vsetko dobre, klop, klop, klop🙂

fomarik
4. máj 2011

@hope2011 supiš-pupiš mojenko!!!!!!! Potichučky sa teškám s vami.Užasnéééééééééééééééééééééé. Tak nech to aj krvička potvrdí. Juj, ale som šťastná. Aj naša malá začala kopkať, ked som si prečítala tvoju správu z dnešného testovania. Dáva vás pozdravovať!!!

walta
4. máj 2011

ahojte vsetky moje zlate... tak, vcera sme boli v CARe v BA a postup je takyto: kedze ziadost mame schvalenu, uz by som relativne aj mohla zacat so stimulkou, ale ja si to odkladam az na junovu menstruaciu, bo chcem ukoncit skolsky rok, kedze som ucitelka, lebo ak mi urobia IVF, tak na 100% zostavam doma, lebo v skole sa raz dva stane, ze decka vas nastvu a jedovat sa nemienim, ani troska, a nepodstupim ziadne riziko, aby sa mi nieco stalo, chapete. Kedze som to tak navrhla aj dr., tak sme sa dohodli na tom, ze teraz na 10. den MC sa pridem ukazat, zase folikulometria, a ak mi budu rast folikuly aj bez stimulky, skusime este jeden pokus IUI. Chcela mi dr. dat aj clostil, aby som stimulovala, ale ja som odmietla, sak ked bude folik narasteny, pichne sa mi pregnyl a urobi sa mi IUI, a ak nebude narasteny, tak IUI nebude. Takto sme sa dohodli a potom teda v juni by sme isli do toho, myslim na IVF. Lebo niekedy mi foliky narastli aj bez stimulky, tak to tak skusime a je. Lebo nechcem sa zbytocne pchat s hormonmy, lebo ak dojde k IVF, tak tam si tie hormony uzijem do sytosti. Asi tak. Tak dnes ma prist mrcha, cize idem ratat dni, kedy do BA na folikulometriu.
V podstate sa aj na to tesim, ved skusit to este mozeme aj s IUI.
Pekny dnicek kamaratky moje 🙂 🙂 🙂

fomarik
4. máj 2011

@dzuli08 takže trpple testy su negatívne. Skvelé!!! Malý mrnusik je v poriadku!!!! takže máš nábeh na krčové žily? No, to mi je luto, ale nemusí to tak byť. U nás v rodine má krčové žily každý druhý a ja zatiaľ nie, klop,klop, klop. No, mojenko teraz ťa čaká to biometrické sono,kde budu babatenko merať od hlavičky po patičky. Ak budeš chcieť, napíšem ti , čo znamenaju skratky toho, čo budu na miminku merať, dobre? Mne to robili v 20tt. A samozrejme dalšie odbrey ťa čakajú.... krvný obraz, glykémia, hormony štítnej žľazy. Ja som mala dnes poradnu a pila som tu glukozu...bleeeee, ale dalo sa. Ja som doteraz pribrala 2kg..huráááááá - konečne dalšie kilečko navyše. A ešte mi merali rozmery panvy. Na matersku idem 14.7, takže potiahnem od va týždne PN dlhšie, pretože zmluva mi končí koncom juna ale som v ochranej lehote.
Tak sa mi držkajte!!!!!!!!!

petuska123
4. máj 2011

😢 zomrela

dzuli08
4. máj 2011

@fomarik Takže čaká nás toho dosť, ale sú to už asi menej stresové vyšetrenia, ako tieto testy. To sa teším ako nás budú merať, ale ja tam aj tak asi nič neuvidím a budem sa stále niečo vypytovať. Ako dlho trvá to sono? A za tie skratky by som ti bola veľmi vďačná, nech viem o čom hovorí doktorka, nech som aspoň trochu v obraze :D. Ja som včera stretla kolegyňu a tiež mi hovorila, že som urobila dobre, že som odišla, lebo že to sa v robote nedá vydržať. Tie nervy a stresy. Naši idú o 2 týždne maturovať, takže v škole pohroma, všetci robia nervy a orpavujú známky. A ešte to divné kontinuálne vzdelávanie. No taká som rada, že som domka a nie v tom blázinci.
A kedy ťa malá začala kopkať? Ja nič necítim, len také šteklenie nad pupkom, ale to bude asi žalúdok a nie mrňús 😀 😀

dzuli08
4. máj 2011

@petuska123 Ojej dokelu. Úprimnú sústrasť moja prajem ☹. Život je krutý. A bábatko je v poriadku?

fomarik
4. máj 2011

@walta milá naša kamarátka!!! Takže v juni idete na IVF. Uplne ťa chápem, že počas šk. roka nechceš nič podcenovať. Ved ja som s aradšej tiež hodila na PN, ako sa zožierať s nevychovanými cigánmi. Ja som učila na dedine, kde bola samá čierna- černota a v špeciálke sporuchami správania. Ked is mala ovulku aj bez stimulky, veru, je lepšie ked teraz do seba nebudeš pchať hormony, ved v lete si ich tvoje telíčko užije až-až. Tak sa maj zatiaľ pekne, počítaj dni a o 10 dní nech máš aspon jeden pekný folík, aby ste skusili ešte jedn u IUI. pa moja!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre