IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

walta
26. jún 2011

@little_miracle ahojky.... no ja neviem, mne dr. o nejakom OHSS nehovoril a hned mi nasadil tu davku, co mi dal. Snad vie, co robi... a ty uz pichas, ci?

apolenka6
26. jún 2011

@zuzanka7834 áno Zuzka pauzujeme a žiadosť na IVF zatiaľ nepodávame,neviem nejak sa na to necítim to musím byť presvedčená ,že do toho chcem ísť 😒
Teraz sa teším na dovolenku kt.bude v auguste neviem ešte kde (?) sa teším potrebujeme nabrať síl 😉 a verím,že bude taká dobrá ako tá tvoja 🙂 a ešte niečo dala som sa zlákať na cvičenie podľa pani Mojžišovej ,neviem či si o tom počula ,dozvedela som sa ,že to u nás v meste cvičí fyzioterapeutka a nič nestratím ak to vyskúšam ,spevním si pánvové dno,odblokuje mi prípadne bloky v krížovej oblasti ktoré môžu tiež brániť k otehotneniu a ked nič iné budem sa aj lepšie cítiť 😉 na prvé stretnutie idem v stredu.........

apolenka6
26. jún 2011

@pici ahoj!už ťa hlávka nebolí? 😕 cítiš sa? a kedy ideš na krv?

pici
26. jún 2011

@apolenka6 ja sa citim vecer ako opita. z nicoho nic mi je tak ze rovno do postele lebo mam motaky, a pritom ked zmeram tlak mam vysoky a to mam bezne nizky. hlava ma boli rano vecer, a brucho takisto. uz som si na to normalne zvykla . a spim jak medved

apolenka6
26. jún 2011

@pici veríme,že to všetko má svoj dôvod 😀 😲 čo pre ten dôvod nespravíme 😉 ked už ten spánok spomínaš aj ja už sa poberiem na odpočinok ...dobrú noc prajem medvedku 😀

zuzanka7834
26. jún 2011

@apolenka6 si este prihlasena?

zuzanka7834
26. jún 2011

@pici zlaticko ako sa citis? Vsetky tieto Tvoje priznaky su mi nejake podozrive 😉 Kedy ides na krvicku?

zuzanka7834
26. jún 2011

@walta srdienko Ty si teraz na IVF? Ja mam doma schvalenu ziadost a ideme sa na to vrhnut hned v najblizsom cykle, kazdym dnom cakam ms, dnes mam akurat 29DC, tak myslim, ze do nejakych 2-3 dni ju tu mame... Bude to nas jediny pokus az do buduceho septembra, tak dufam, ze uspesny 😅

zuzanka7834
26. jún 2011

si tu pisem sama so sebou... 😅 😅 😅 😀 😀

apolenka6
27. jún 2011

@zuzanka7834 dobré ránko Zuzanka!veru nebola som tu už išla som hned spať ako som ešte odpísala Pici..chcela si niečo? 😕 pekný deň všetkým prajem!!

kaaaty
27. jún 2011

Dobré ránko babizne v piatok som uz nestihla napísať, vstrebávala som informáciiu "HCG 197" 🙂 dnes idem po liečiky

aby
27. jún 2011

@pici vieš čo včeličky v pohodke včera som sa nasiala heh 😀 😀 😀
mm prišiel s tým, že dostal kolo 30 žihadielok 😀 😀 😀 a to mi hovoril deň pred tým, že ku včelám zásadne nie kraťasky 😀 😀 😀 no a jedna že ho aj do guliek 😀 😀 😀 vravím že potvorky sú teraz bujaké a robia si didžinu 😀 😀 😀

aby
27. jún 2011

inak dobré ránečko a krásny dníček 😉
včera som macherka trénovala a drisla som s koňa a dneska ma bolí celý človek 😒

pici
27. jún 2011

@zuzanka7834 citim sa stale rovnako.. da sa povedat ze fajn :D krv idem v pondelok, tak este tyzden cakania je predo mnou...
@aby jeeeeeeeeeee tak manzel je dopichany? pche... to je tak, ked zenam radia muzi ako neurobit zasadnu chybu a dat si kratasky a dojde s 30 zihadlami :DDD
@kaaaty gratulujem ku krasnemu ciselku :D
@apolenka6 asi ani nie... :D

aby
27. jún 2011

@pici tak tak 😀 😀 😀

pici
27. jún 2011

@aby a co teraz pichas?

ketere
27. jún 2011

@kaaaty jééééééééj 😀 😀 😀 teším, teším 😀 ...zasa sa raz potvrdilo, že testy klamú.... gratulujem moja 🙂
Kaaty, to bolo Tvoje prvé IUI??? Prepáč, ale som nejaká dezorientovaná z tých všetkých info.... 😒

kaaaty
27. jún 2011

@ketere ďakujem bolo to druhe IUI stimulované merionalom a po dvojitej davke pregnylu urcite svoje urobila aj laparka a drilling v aprili.....13dpo mi uz test ukazoval ducha... Verím že ma budeš nasledovať 🙂 🙂 🙂

little_miracle
27. jún 2011

@kaaaty super.....gratulujem 🙂 ........ takychto uspechov by sme tu potrebovali viac... 😲

fomarik
27. jún 2011

@kaaaty Božinku, to sú skvelé správičky!!!!!! Mojenko, gratulka veľká. Budem držať palčeky, aby ste to dotiahli do úspešného konca!!! 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😎 Aj mne robili driling vaječníkov -- možno práve to pomohlo aj nám a tiež na 13DPO som našla ducha!!! Držkajte sa aj s fazulienkou!!!

fomarik
27. jún 2011

@aby tak včielkam sa zachcelo manželovýhc guliek..no teda, beťárky sú to..teda tá jedna, čo si na to trúfla 😉 A že si bacla z koníka? No nič príjemné 😖 . ja by som sa na koníka bála 😨 vysadnuť i ked su to prekrásne zvieratá. 😵

fomarik
27. jún 2011

@apolenka tak cviky podľa Mojžišovej? Moja bývalá kolegyna s jej cvikmi otehotnela. No, neviem, či na 100% to bolo práve vdaka tým cvikom, ale tiež sa dlhší čas snažili a nič. napokon si objednala CD a knihu s jej cvikmi a povinne, pravidelne sa tomu venovala a veru... chlapček má už 3 roky. Požičala to aj mne. Tam je podstatné to správne prekrvenie panvy a upevnenie panvového dna. Tak nech ti pomôže, aby ste na tu dovču vykročili 100%ne pripravenííííí 😀 😀 😀 😀

ketere
27. jún 2011

@kaaaty ..tak to dúfam 😀 ...jediné, čo by ma mohlo ešte zabrzdiť je ten drilling... to som ešte neabsolvovala, a práve to môže byť ešte problém...... no uvidíme 😒

aby
27. jún 2011

@pici vieš čo ešte nie až od stredy teraz len provera 😀

@fomarik mňo vieš keď to musí trénovať, chlap má prezmenu aj vykĺbený členok. Ale bola to moja vina no nič kto nepadá jazdí pod svoje možnosti 😀 😀 😀
už nebudem hapať 😀 😀 😀

alibabaa
27. jún 2011

@kaaaty juj 🙂 je super, ze postupne nam tu pribudate, dodava to silu ist dalej 🙂

tinasc
27. jún 2011

@kaaaty gratulujeeeeem... krásne číslo... a ktorý deň si bola na krvi?

tinasc
27. jún 2011

@zuzanka7834 tak super, že idete do toho, tak budem držať palce 🙂

petuska123
27. jún 2011

ahojte baby.tak uz som domka mierne vytrata napisem ako som dopadla a idem spat .takze odobrali mi 9 oocytov z toho povedali za 6 je zrelych a to 2 boli jednotkovej kvality 3 dvojkovej a zbytok 3kovej kvality.na vklad pojdem sobotu alebo v nedelu.dobru noc

fomarik
27. jún 2011

@tinasc zlatko, tebe sa blíži to sono už tento týžden, že? myslím, že si písala že 30-teho 😉 , či?

fomarik
27. jún 2011

@petuska123 😀 😀 😀 😀 no pekne, pekne, pekná úrodička. tak nech sa im len darí, aby bolo z čoho vyberať. teškám sa stebou! A cez víkend máš vklad...no super..... tehuliek tu bude pribudať len taký fukot 😎 😎 😎 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre