IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
17. nov 2011

@cmelica ano videla som a mam aj fotku 😀.Bola som len na sone a krv mi nebrali .Uz som videla fotku ale ja tam vidim //

dasaa
17. nov 2011

@majca55 jasne ze budem na teba mysliet a budem ti drzat prsteky aby to uz vyslo na 100%. 🙂. Ano vcera som bola na kontrole a dr.Gatova mi povedala ze je vsetko poriadku.Tak sme radi 😉

majca55
17. nov 2011

@dasaa ty si tam zlatko kedy bola?ja som bola u nej 14,00hod.asi ty ráno že škoda?aj mna potešila a bola taká pozitívna že až až dobrý pocit mám teraz zo všetkého 😵a už si vydela aj niečo?

dasaa
17. nov 2011

@majca55 No ja som bola sikovnejsia v poradi som bola 2 😀 😀 😀 😀.My sme tam uz boli pred siedmov rano.Ano robila mi sono a dala mi aj fotky juuuj ake to je malilinke 🙂.Potom dam fotku len nech sa nabiju baterky.No vedela som ze ides aj ty ale nevedela som ze o kolkej ale stale som myslela na teba ze co a ako.Od rano mala dobru naladu a este sme ju potesili ze nadalej chceme chodit ku nej .

dasaa
17. nov 2011

@alibabaa urcite ty to vyjde ved ked tak sa vezme uz si nasa tehulka. A ako sa mas a co mas nove ?

majca55
17. nov 2011

@dasaa ja tak isto aj som ju pochválila v sobotu mi to bude robiť Krajko ale aj tak je to super ona si berie dovolenku konečne tak aj tak som rada a potom stále ku nej budem chodiť 🙂

dasaa
17. nov 2011

@majca55 a nevies dlho bude na dovolenke?.Ved aj jej treba zrelaxovat 🙂

adikasala
17. nov 2011

@apolenka6 super aspon cez sviatok si mozes dat byt do poriadku....a ja mam sviatok uz od 1 septembra 😀 co som doma,,,teraz\aj ja coto uz porobym,tiez som si uz skrine dala do poriadku aj som v deckej uz upratala skrinu pre babiku 😲 uz len nalozit vecami ale to pocka az po sviatoch zo zlavami si nieco zacnem kupovat 🙂

ursula5
17. nov 2011

@majca55 tak to máš krásnu úrodičku tak držím moc palce na sobotu 🙂 už to vyjde 😉

adikasala
17. nov 2011

@walta jej tesim sa ze ziadneho bacila ti nenasli.....a dufam ze ti to prejde 🙂 skus si zvlhcit trosku byt ak mate teplo v byte moze aj sucho sposobyt kasel.viem ze teba to trapi uz dlhsie ale aj to moze byt pricina

ursula5
17. nov 2011

@walta tak to je dobré, že žiaden bacil nie je 😀 hádam to už prejde 🙂

adikasala
17. nov 2011

@majca55 drzim palce aby bolo uspesne toto iui 🙂 ved vyzera ze to tu zacina pekne pribudat tehulkami 🙂

dzuli08
17. nov 2011

@apolenka
No ranka ešte celkom nie je zahojená, ale to neva. Najhoršie, že ešte stále nesedím a to tento víkend krstíme :D
Tak narýchlo prikladám nejaké fotočky.
Kto po mne prebral štafetu?

adikasala
17. nov 2011

jej nadhera.....krasnu babiku mate!!!!drzkajte sa 🙂@dzuli08

walta
17. nov 2011

@adikasala ahoj moja.,.. som rada, ze vsetko je ok, aj ked zbavit sa kasla je riadna fuska... robim vsetko mozne, aby to preslo... byt tehu v zime pre mna je dost zle, kvoli tym pataliam okolo mojho zdravia, ale dufam, ze privediem nasu dcerku na tento svet v zdravi

walta
17. nov 2011

@ursula5 ahojky.... verim, ze to uz celkom prejde a bude mi uz dobre ... ty sa mas ako?

adikasala
17. nov 2011

@walta no aj ja sa bojim aby nieco na mna nieco nenaliezlo....stranim sa vsetkych podozrivych chripkovych 🙂

mirka2010
17. nov 2011

@cmelica fiiiiiiiiiha, tu sa nieco ukazuje 🙂🙂🙂 dusik???????? a co dnes testik ukazuje????

pici
17. nov 2011

@dzuli08 no ta je nadherna.............. mala krasnucka

mirka2010
17. nov 2011

@dzuli08 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, aka je malicka nadhernaaaaaa 🙂 uplne prenadhernaaaaa, moc, moc gratulujeme, vsak sme ani este nepokecali, ako si porodila....

mirka2010
17. nov 2011

@ursula5 ahojky, moc, moc dakujem za odpoved 🙂 nejako som tomu pochopila...tak uvidime, ked nastupim na MD 🙂

walta
17. nov 2011

@dzuli08 ahojky moja zlata.... malicka je krasnucka.... vela zdravicka vam obom zelam... aj my cakame dievcatko 🙂

walta
17. nov 2011

@adikasala vela vitaminov v ovoci, caje a medik.... tym sa aj ja dopujem... a snad to zaberie... drzme si palce 😉 😉 😉

sijust
17. nov 2011

@cmelica zlatik ja som takuto carecku mala tiez 11den ale po vklade...je dost silna na to,ze si po IUI...podla mna je to jasne tehotenstvo...a nehovorila som to???a ty chces info o IVF 😀

sijust
17. nov 2011

@dzuli08 mojecka,to je prekrasna princezna...hned by som ju celu vypusinkovala,ta musi vonaaat 😔

sijust
17. nov 2011

@majca55 zlatinko,tesim sa s tebou...toto IUI bude urcite uspesne!!!....nebojkaj,vsetko bude dobre 🙂este tu dopisujem jednu vec...ohladne Krajkovica,viem,ze sa na neho nazory roznia...ale mne velmi pomohol...v pondelok,ked mi robil sono...taky bol zlaty,ukazoval to srdiecko a tak sa tesil,gratuloval aj Petkovi-mm,ze moze byt na nas pysni,ze sme to zvladli...povedal mi,ze kedykolvek budem potrebovat,mam sa mu ozvat...ja Gatovu zboznujem,to je jasna vec...ale na Krajkovica tiez nemozem ani slovo povedat...myslim,ze sa na sobotu nemusis bat,je to velky odbornik!moc drzim palce!

buba13
17. nov 2011

@tinka9075 @cmelica @majca55 zatial ziadna navsteva. mne sa tak dnes nechce trcat v praci. och

adikasala
17. nov 2011

@walta no snazim sa jest vela ovocia....ved aj musim mam dietu 😠 koli gestacnej cukrovke trosku mam zvyseny cukor tak ma dali na dietu 😉 inak celkom to zvladam snazim sa dodrziavat limity.

cmelica
17. nov 2011

@buba13 super len nech je tam kde je mrcha jedna!!! 🙂 🙂

cmelica
17. nov 2011

@sijust joj zlatko hadam si ju tam najdem aj zajtra 🙂 zalohu musim mat vzdy,kdyby neco 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre