IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzsat
29. okt 2016

@wanda52 no ale sanca bola vacsia. u teba nerozumiem preco najprv neurobili tu priechodnost ☹ takto to vyzera akoby fakt len zmykali penazi z ludi ☹ mne bez toho nechveli robit iui

wanda52
29. okt 2016

@zuzsat však uvidíme, čo ďalej, ale dám si skontrolovať aj priechodnosť a ty si bola na laparke alebo Hyfosy?

boredka
29. okt 2016

ahojte chcem sa spytat ci niekto po IUI mal utrogestan a mal neziaduce ucinky ine ako unava a zavraty. Ja ho uzivam vkladanim som len 4 DPO ale mavam po najedeni pocit na zvracanie, respektive mi byva nevolno. Neviem ci to ma suvis s utrogestanom alebo este s liekmi ktorymi ma stimulovali... nakolko som intolerantna na laktozu a viem ze napr v letrozole sa laktoza vyskytuje...snad to prejde :( Dakujem vopred za vase skusenosti.

zuzsat
29. okt 2016

@boredka neziaduje ucinky su pri uzivani oralnom cize keby si zapijala tabletky....vkladanim mozes mat vedlajsi ucinok max. ze ta zacne dole svrbiet stipat ze proste sa zmeni PH v posve. takze moze to byt z tabletiek ktorymi ta stimulovali alebo znamenie ze to vyslo 😉 😉 😉

zuzsat
29. okt 2016

@wanda52 budem za blbu ale fakt neviem. mne len dali antibiotika diazepan ktore som mala uzit 2h pred zakrokom potom mi vstrekli cez kateter tekutinu do vajecnikov a ultrazvukom sme pozerali ci vyteka...bola tak neonovo sfarbena 😀 mala som ich priechodne a tak sme sa dohodli na 1.iui

boredka
29. okt 2016

@zuzsat dakujem si zlata 🙂 no som realistka je este skoro na tehotenske priznaky... predsa nie som zvyknuta vobec jest lieky a zrazu ich v priebehu tak kratkej dobe telo tolko prijalo... asi to len treba prezit 🙂 citala som aj zahranicne stranky a je zopar ludi ktori pri vkladani mali nevolnosti ale tak asi je to tym ze kazdy sme iny a inak to znasame ... ale dakujeeem 🙂)

zuzsat
29. okt 2016

@boredka dobre pises.kazde telo sa s tym inak vysporaduva... ja som bola len feeeeest podrazdena 😀 😀 😀 inak vobec nic

veroniq85
29. okt 2016

@zuzsat aj ja som bola pri uzivani progesteronu velmiiiii podrazdena. Normalne som nespoznavala samu seba. Hroza

wanda52
30. okt 2016

@zuzsat tak to bolo Hyfosy a nepamätáš sa, koľko si za to platila? Niekde som čítala, že okolo 120 Eur.

zuzsat
30. okt 2016

@wanda52 patam bolo to 124eur presne

wanda52
30. okt 2016

@zuzsat dakujem, ja sa na to tiez objednam.. Nie je to nejak bolestive?

zuzsat
30. okt 2016

@wanda52 ja som ona 😀 mna zakrok nebolel. bol neprijemny ale nebolel... no po asi hodine ma zacalo veeelmi boliet podbrusko... ale to ma bolelo aj po kazdom IUI lebo takto mi reagovalo telo po kazdom takomto zasahu do maternice. ale vravim ze ja som ina... vela bab nemalo ziadne pocity a fungovali normalne. urcite sa nemas coho bat

illinka
30. okt 2016

@wanda52 ja som bola v heliose a ic som.neplatila

wanda52
30. okt 2016

@illinka ale v Heliose HyFoSy nerobia, nie?

mina1834
30. okt 2016

@wanda52 ahoj môžem sa opýtať ty si šla na to hyfosy sama od seba alebo ta na tonposlali z iscaru? A ak môžem sa spýtať kde si bola na zákrok nakoľko to hroI aj nne

wanda52
31. okt 2016

@mina1834 ja som sa rozprávala so svojou gynekologičkou, že akými spôsobmi sa dá zistiť priechodnosť vajíčkovodov, ona mi odporučila HyFoSy , lebo to nie je taký zákrok ako laparoskopia. Nie je to síce také presné ako laparka, ale pokiaľ chceš zistiť priechodnosť a nechceš ísť pod narkózu, je to ten najľahší spôsob. Ja sa chcem na to objednať do Ba, ževraj to robia v Gin Fiv. Inak ja chodím do Heliosu.

pravdoluba
31. okt 2016

Baby, ja ani netuším ako to vydržať ešte ďalší týždeň kým pôjdem na krv. 😊

boredka
31. okt 2016

@pravdoluba zdielam tvoje pocity 🙂 a hlavne ako na to clovek nema mysliet ...

zuzsat
31. okt 2016

@wanda52 potvrdzujem. ja som chodila do Gyn fiv aj na iui a vsetko takze aj tam mi robili tie HyFoSy za 124eur. mne povedali ze bez toho mi IUI neurobia 😀 😀 😀

pravdoluba
31. okt 2016

@boredka veď to 😊, že nemyslieť ☺

wanda52
31. okt 2016

@zuzsat zase v Heliose robia IUI aj bez toho vyšetrenia, aj keď v podstate, ak nie sú priechodné vajicovody, tak sú to zrejme zbytočne vyhodené peniaze..

zuzsat
31. okt 2016

@wanda52 ved toto mi povedali.ze najprv chcu zistit ci vobec iui ma vyznam. a zdalo sa mi to ferove z ich strany. a tiez to vysetrenie je tusim potrebne ak budes chciet IVF. ja som z gyn fiv velmi spokojna aj ked nie so vsetkymi lekarmi... ale z tou ku ktorej som chodila som bola veeelmi spokojna

illinka
31. okt 2016

@wanda52 robia...ja som bola.v januari...som si to ale sama po ivf vynutila... aj genetiku som si tam davala

illinka
31. okt 2016

@wanda52 teda priechodnost mi robili nie laparoskopiu.musim pozret doma papiere

wanda52
31. okt 2016

@illinka môžeš prosím pozrieť, že akou metódou? ďakujem

sisa217
31. okt 2016

Ahojte...takze davam dalsie info ako sme dopadli po prvom neuspesnom iui...zo sterou mi zistili ureaplazmu co je vraj chronicky zapal ktory sa nemusi nijako prejavit a vraj ho ma kazda druha...tak sme aj s priatelom dostali atb na 10 dni aby sme sa preliecili obaja nakolko sa to vraj prenasa pohl. stykom..ostala som prelaknuta ze to je pohlavna choroba ale vraj nie je...skoro som tam odpadla..sestricka povedala ze to mozme mat v tele aj 10 rokov proste ze je to normalny zapal bez prejavu...dnes sme 6 den od uzivania atb..v stredu idem na HyFoSy takze zistime priechodnost i ked nechapem preco mi to nespravili hned pred prvym iui co si myslim ze je zaklad ale nevadi,na tento cyklus sa s iui mozem rozlucit kedze bereme tie atb...no a brali mi aj krv na hormonalny profil..vysledky este neviem to sa budem pytat v stredu po hyfosy...tak drzte palce nech nam vsetko dobre dopadne a dalsi cyklus sa mozme snazit osto sesto 🙂

wanda52
31. okt 2016

@sisa217 ahoj a ty chodíš do ktorého centra?

sisa217
31. okt 2016

@wanda52 ahoj do gyn fiv v nitre

zuzsat
31. okt 2016

@sisa217 asi ti zistili HPV virus ze? ma to kazda druha.

sisa217
31. okt 2016

@zuzsat asi ano..povedali ze to nie je nic vazne a ze sa to prelieci len tymi atb...tak dufam ze to tak aj bude..teraz som velmi zvedava na to hyfosy ci je vsetko tak ako ma byt a dufam ze dalsi cyklus hned pojdem na iui

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre