IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

maminka1986
14. nov 2014

@adulkam tak ty si tehu už???? či ako? som to nepochopila či IUI ti vyšla pred tým? ahaa manžl preč hm
moj je doma my skušame už pomaly 2 roky ja mam PCO :/ ale mala som folik no minule až jeden aj to povedal že nevei či zabere clostyl a zabral... a teraz berem zas manžel menj pomalé na 1ml mal okolo 16mil ... takže tak🙂 IUI ideme skusiť určite

adulkam
14. nov 2014

@maminka1986 precitaj vyssie som pisala

maminka1986
14. nov 2014

@adulkam AHA .(( iui vyšlo ale MA to mi je luto ach jaj .((
a kedy chcete ist zas? ked sa budeš asi psychicky citiť že nato?
o nas nevedia rodičiai ani svokrovci že chodime do MT....kiežby vyšlo IUI a prekvapili ich na Vianoce ach bože...
a protilátky si mala? hm podrobne vyšetrenia by ti mali urobiť

monvitka
14. nov 2014

ahojte, chcem Vás povzbudiť, že IUI môže vyjsť aj na prvýkrát. Boli sme koncom septembra v Heliose a teraz končím 9tt. Hádam všetko dobre dopadne. Držím aj Vám prsty 😉

erijan
14. nov 2014

@monvitka super, gratulujem 🙂 a vy ste preco isli na iui? povzbud nas, ze pri akej dg sa podari na 1.sup 😵

monvitka
14. nov 2014

@erijan Problém bol vo mne, silné PCO. Na clostil som reagovala, vajíčko sa vytvorilo. Partner bol v poriadku.

denika19
14. nov 2014

@monvitka ahoj. A mala si niake priznaky týždeň po IUI? Či az na krvi si zistila.

hennka2
15. nov 2014

.. Ahojte dievcata, ja sa chystam na IUI cca o 3 tyzdne - 1 x ... Vase skusenosti ? podarilo sa ? nepodarilo sa ? , popr. rada, podpora ...

monvitka
15. nov 2014

@denika19 týždeň po IUI nemá zmysel testovať, ak si si pichala Pregnyl, ten sa môze držať v tele aj 10 dní a robí pozitívne tehotenské testy, ale to asi vieš. Príznak som mala bolestivé naliate prsia ale to som nepovažovala ani za príznak, lebo to môze byť aj z Duphastonu. Deň predtym ako som mala ist na krv som nevydržala a urobila si test, bol pozitívny.

1vierocka
19. nov 2014

hennka2 ahoj, ja som bola teraz 2.krat a zial neuspesne, ale nezufaj mozno u teba to bude ine 🙂

erijan
20. nov 2014

@monvitka a ak sa mozem opytat, v den iui ti este robili usg alebo nie a rovno iui ? a stretli sa niekedy s tym, ze nebolo potrebne pichnut Preg. alebo Ovitr. na spustenie ovulky ?

monvitka
20. nov 2014

@erijan ahoj, sono mi v deň IUI už nerobili..

erijan
20. nov 2014

@monvitka oki, dakujem...pytam sa na tu inj.na spustenie ovulky, pretoze mne povedali, ze kedze mam dobre vysledky hormonu /robili mi horm.profil/ ze nemusim pichat... ale vsade citam, ze vsetky baby si pichali pred iui 😒

monvitka
20. nov 2014

@erijan no ja som vôbec neovulovala...keď si v poriadku, tak IUI sa dá robiť aj v natívnom cykle, bez liekov Clostil a injekcie Pregnyl. Bud rada, že nemusíš pichať 😉

erijan
20. nov 2014

@monvitka ano, ja som bez stimulacie, hormonalny profil mam uplne v poriadku, mala som si kupit inj.Ovitr. na pichnutie den pred iui, ale volali mi, ze hormony co mi brali den predtym su v poriadku, ze nemam pichat...tak ma to prekvapilo, ked vsetky dievcata pichali, aj take ze napr.nebrali hormony na stimulaciu ale inj pred iui pichali... tak dufam, ze ju v mojom pripade naozaj nebolo treba 😖 ukludnila si ma 😉

erijan
20. nov 2014

@monvitka a este mozem jednu otazku ? nevies nahodou kolko ste mali mil. malych plavcov pri iui ? myslim uz po swim-up, pred zakrokom...

ela0211
20. nov 2014

Ahojte,po toľkých rokoch snaženia sa nám to vdaka Heliosu v Martine podarilo😄Boli sme 22.10 na konzultácii,a 02.11 sme absolvovali prvé IUI.18.11 kontrola a výsledok?Som tehotnaaa😄,na prvy sup!A to mam39 rokov.Takze kocky treba len veriť,ze zázraky sa deju 🙂

erijan
22. nov 2014

@ela0211 gratulujem 🙂 a ak sa mozem opytat, mali ste nejaky zdravotny problem,alebo sa len nedarilo ? a bola si aj stimulovana ?

ela0211
22. nov 2014

@erijan Ďakujem!Najprv sme mysleli,že asi niečo nefunguje,manžel mal pomalé spermie.Chodili sme k urologovi,ja ku gynekologovi,a mysleli sme ,že je to asi vážne...Až som toto leto povedala,že nebudeme sa trápiť a vyskušame centrum.Po prvej konzultácii a vyšetreniach nás pani doktorka uistila,že sme uplne zdraví,a asi nám to nejde len prirodzene:odporučala hned IUI.Brala som clostil,a potom pred bol pichnutý Pregnyl,a potom som brala duphaston,inak nič viac.A ono to dopadlo super,keby ma moj gynekolog od centra neodhovaral,tak máme hádam babatko už dávno!Nečakať a konať 😉

erijan
22. nov 2014

@ela0211 tak to je super, ze si sa rozhodla pre CAR 😉 niekedy staci len trosku pomoct 🙂 ... a mozno sa nedarilo kvoli tym pomalsim plavcom a nespravnemu nacasovaniu... len nechapem preco si brala clostyl aj pregnyl ked si uplne zdrava ? lebo iui sa robi aj v prirodzenom cykle bez stiulacie 😨

ela0211
23. nov 2014

@erijan Lekárka nám to doporučila,tak sme to dali aj s liekmi.Ved prečo nie???Aspon máme krásny výsledok! 😉

maminka1986
10. dec 2014

ahojte baby bola som na IUI 26.11 dnes som 14 den...test begativny...strašne sklamanie plač olesť aj hnev....tak som verila dufala a nič....ja už neviem ozaj :(((aj na krv som bola dnes u mojho gyndoša...a začinam aj tak špiniť :((((( v čom a človek veriť už? ach....

maminka1986
10. dec 2014

zabudla som dodať bolo tp naše prve IUI...:(

ela0211
11. dec 2014

@ela0211 ť
@maminka1986 je mi to veľmi ľúto!Aj my sme dopadli zle , maličké nerástlo ...Musím ísť na kyret,je mi z toho všetkého zle...Sklamali má aj v sanatóriu,keď bolo všetko ok tak sa starali,ale keď nastali problémy,dali ruky preč.Ked som chcela hovoriť s dr.Krajkovicom poradiť sa, tak buď tam nebol alebo nemal čas.Dostala som sa iba k p.Mikulovej,a tá mi dala radu:vyriešite si to do Vianoc!Tak to ,aby som im nepokazila sviatky?Bola som šokovaná ich reakciou.Uz nikdy viac Helios v Martine,všetko je to len biznis....biznis s našimi životmi....A tebe prajem veľa zdravicka, neboj raz sa to podarí,všetko má svoj čas a vesmír má detičky pre všetkých!

maminka1986
11. dec 2014

@ela0211 ahoj ach to nemylsiš važne toto povedali??????
bože moj :(((to mi je luto ....ozaj uprimne luto :((
ja som dnes písala s nou ked hovoriš o Mikulovej a ppovedala mi že nech prideme v januari...lebo keby chcem brat clostyl -lebo len špinim od včera tak by som ho aj mohla brať a mylsim žeby som na 13dc mala foliky a ist na IUI to vychádza na 23.12 ...ale odhovara ma aj muž ...že nech si užijeme vianoce a v januari pojdeme....
je to biznis bohužial beru nas tam ako..čisla...ach je to smutné...a kde teraz pojdeš?????odkial ste??

ela0211
12. dec 2014

@maminka1986 Veru muž má pravdu,užite si pokojne Vianoce,nechaj tomu čas.My pôjdeme tentoraz do Trenčína,vola sa to Cegys,dr.Hlavacik.Mame to bližšie,hlavne sa naozaj o teba zaujímajú,a ešte robia IUI za lepšiu cenu(35€).Musim povedať,že tento pán doktor sa naozaj snažil mi pomôcť.Aj keď teraz musím v 8 tt podstúpiť zákrok,lebo nám bohužiaľ nerastie...potrebujem teraz trochu vydýchnuť z toho všetkého a na jar sa chystáme to opäť absolvovať,ale už v Trenčíne.

maminka1986
12. dec 2014

@ela0211 no pojdeme v janurai .(((čo mi rpide neskoro ale....odhovra ma ja kaoška aj znama..že budem v strese či to stihneme idu sviatky čo to popijeme zabavime na disku pojdeme a tak....
fiiha trenčin ano???? len za 35e????? je to možne???
no my sme zo stred slovenska neviem kolko je to od nas hm...j my by sme to mali možno bližšie v martine IUI stoji 100E...hm a na akej urovni to je tam? lebo helios je ozaj naurovni...neviem no :/ ako neviem ako tam je nejdem sudit ani nič len ma zaujima ako to tam je či ej to taka klinika atak...hm ...a oddýchni si aj ty hlavne ...

witch393
19. dec 2014

Ahoj kočky ... 16.12 som bola na IUI mala som pregnyl ... dnes som si spravila tehu test aby som vedela či ešte mam v sebe pregnyl a je tam slabulinká čiarka .... takže keď budem testovať neskôr nap. 7dní a čiakra bude silnejšia ako tá dnešná to už nebude kvôli pregnylu však??? alebo môžem od dnes aj ovu testami a budem vydieť či sa zosilňuje?? 😅

monvitka
21. dec 2014

@witch393 pregnyl sa drží v tele aj 10 dní, zbytočne skôr testovať

erijan
22. dec 2014

Dievcata, ktorym vyslo iui - ake ste ste mali velke dominantne folikuly, kedy vam kazali pichnut inj na spustenie ovulky pred iui?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre