IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zabka60
10. sep 2011

@cmelica 😀 ja tiez 😀 budem mat dve deticky 😀 ....aspon dufam 😉

cmelica
10. sep 2011

@zabka60 samozrejme ze budeme 😀 😀 😀

hope2011
10. sep 2011

@adikasala ahojky, si zlata....no od rana nastastie uz nic, klop, klop, klop...takze som v strehu, jasne, keby daco tak hned ideme...a ty sa ako drzkas,??? ako je tebe?

majca55
10. sep 2011

@zabka60 rano aj večer po dve 😒 😒 strašne ma picha dole v podbrušku aj teba to pichalo prvý deň?

majca55
10. sep 2011

Chcem sa vás opýtať či vás pichalo v prvý deň po IUI v podbrušku?mňa hrozne a mala som na slip.vložke trošku hnedastý výtok ☹

zubrienocka
10. sep 2011

@ketere Ahoj, dakujeme, ze si sa o nas bala. Zlata si 🙂. Na USG ideme 4.10. Zdá sa mi to nejako neskoro. Najradsej by som travila u lekara kazdy tyzden a videla nasho krtka. Robi Ti lekar aj fotky? My mame dokonca aj video z usg. Ten nas krtko je riadny atlet, furt robi kotrmelce alebo skace 😀 . Ked sme boli 2.9. na USG,tak sme mali 5,5 cm. Snad sme teraz taky velky ako vy 😵 . Uz mas tusenie, co to bude? Ja tak vnutorne citim, ze chlapec 😀

zubrienocka
10. sep 2011

@zambilka Urcite bude uspesne... inu moznost predsa nepripustame 😀 . Bol by v tom cert, aby sa v Tvojom zrelaxovanom tele neuhniezdil maly zazrak. Budem na Teba moc mysliet a drzat Ti palce. 🙂 Mne tehulkovanie ani tak neleti. Najradsej by som uz rodila 😀 😀 😀

adikasala
10. sep 2011

@hope2011 a da sa.spinenie pobudlo uz dva dni nic....tak sa zda ze z horsieho sme vonku. 🙂stale iba lenosim snazim sa nic nerobyt a byt stale doma, ale mavam obcas pichanie trosku pobolievanie v okoli maternici,si myslim ze to je normalne,,ved sa musi zabyvat nas maly stuplik 🙂 v pondelok sa uvidi ako to snami pokracuje,dufame ze budeme vydiet srdiecko a aj pocut 🙂a nebudem muset prelezat cele tehulo,lebo uz teraz ma to nebavi..... 🙂

cmelica
10. sep 2011

@majca55 nemusis sa bat..mne povedali,ze to mozem mat aj 2-3 dni, ten vytok...ale bol len jeden den 🙂 je to sposobene tym zakrokom,a mne este ked ten krcok posuvali....v podbrusku ma pichalo 5 dni...tie preve 2-3 su take silnejsie bolesti...

hope2011
10. sep 2011

@adikasala no vidis, swom stastna, ze spinenie je prec....uricte je vsetko v najlepsom poriadku a malicke sa uz krasne zabyvalo a uz sa na 9 mesiacov ani len nepohne....to ze ta picha, alebo boli v oblasti maternice, alebo vajecnikov je uplne normalne, som ti minule pisala, ze ja som to mavala uplne bezne do tretieho mesiaca, potom uz len niekedy, takze to neber ani troska ze by to malo znamenat nieco zle....v pondelok uricte budete pocut srdiecko a sa tesim ako nam to das vediet 🙂

majca55
10. sep 2011

@cmelica díky moja ale tie bolesti sú dosť silné ani sedieť sa mi nedá poriadne 😒 ale najdoležitejšie bude nech sa uchytí fazuľka 😲 🙂

zuzanka7834
10. sep 2011

Kukulienky Katarinka @katy33 mi rano pisala, ze su v nemocnici na infuzkach lebo mala bolesti, tak na nu aj s Vikinkou prosim myslite, nech sa daju cim skor do poriadku...

zabka60
10. sep 2011

@majca55 ano presne vsetko ako pises,aj vytok,aj bolesti,ale brutaaaaaaaaaaaaaalne 😠 ale na druhy den rano ma nebolelo ani nic a potom uz len kazdodenne trapenie bolest ako na mrchu a to s utrosu,caka to aj na teba ☹

sijust
10. sep 2011

@zuzanka7834 zlatik to fakt? ☹ a co sa stalo?tie klbiky?dobre sa mi zda?ze myslim na nu a posielam pusku a objatie na dialku 🙂 ...a ty ako?v pondelok ides na krvicku?netestla si este?keby si vedela ako na teba myslim 🙂 kiss

apolenka6
10. sep 2011

@zuzanka7834 Ano aj mne písala myslím si na ňu snád bude všetko Ok a bude skoro domka,a myslím si aj na Teba ako dopadnete 😕 😉 veľmi Vám to prajem..!!!!!!!!!!!!!

apolenka6
10. sep 2011

@sijust aj mne písala,že mala bolesti chvála Bohu nekrvácala,dávajú jej infúzie a malú pozorujú ..viacej neviem,len že je hladná 😀 😀 celá Katka a ani sa nečudujem ved nemocničná strava brr 😖

majca55
10. sep 2011

@zabka60 už mám strach ztoho utrosu ☹ tak dufam,že aj mna zajtra nebude nič bolieť 😉

tinasc
10. sep 2011

@adikasala teším sa, že je všetko v poriadku, len pekne oddychuj 🙂

tinasc
10. sep 2011

@zuzanka7834 budeme na ne myslieť, ak sa s ňou spojíš pozdrav ju odo mňa, dúfam, že je všetko ok 🙂

tinasc
10. sep 2011

@majca55 neboj sa Tebe z utrošu nemusí nič byť, ja som z neho nič nemala akurát to bolo nepríjemné 😉

majca55
10. sep 2011

@tinasc díky lebo dnes mi fakt není dobre 😒 ani sedieť tak som mala strach ale vydržím už hádam všetko,lebo mimino hrozne chcem 😲

zuzana151
10. sep 2011

@hope2011 mojko ja som si krv nikdy nenasla verim ti ze musis byt riadne vystrasena ☹ ☹ ☹ ☹ najlepsie bude ked to povies svojmu dokymu . Bolesti nemas ziadne?? Nebojkaj, to bude nieco s maternicou zvacsovanie alebo prekrvovanie, chlapciatko je v poriadku !!!! Myslime s Oliviou na vas 😲 😲 😲 😲 😲 😲

cmelica
10. sep 2011

@majca55 veru tak,,,ani mne nic z neho nieje,,,az na ten vytok po nom...pokial nam to ma pomoct,tak presne musime vydrzat 🙂 a neboj boleti pominú a uz pride len to prijemnejsie obdobie 🙂 🙂 moooc nam to prajem 😀

majca55
10. sep 2011

@cmelica ja som sa len vystrašila vydržím pre našeho krpčeka všetko len nech knám už príde 😲 😲 😲

cmelica
10. sep 2011

@majca55 verim,ze pride uz coskoro ho budes drzat v naruciiiiiiiiiii 😀 😀
pekne nozky hore,aby sa fazulka citila ako v bavlnke 🙂

ketere
11. sep 2011

@zubrienocka 🙂 🙂 🙂 to sa vešnu teším, ten váš krpec je nejaký hyperaktívny už teraz 😀 😀 😀 tak chlapca??? a chcela by si čo?? či asi to je jedno.... Ja neviem, a ani nemám tušenie, ale som veľmi zvedavá... Mozno o kúsoček viac by som chcela chalana, ale fakt len o kúsoček... Ale ako sa hovorí, nech to bude čo to bude, len nech to je zdravé, no nie? 🙂 Aj ja by som na tej koze u lekára ležala najradšej každý druhý deň 😀 My video nemáme, ale rada by som, ale náš doky to nedáva, dáva len foto.. už mám 3 - robím si zbierku🙂 Možno aj my inak pôjdeme až začiatkom októbra, leboo ja sa mám dokymu ozvať posledný septembrový týždeň, že ma objedná, takže neviem ako bude mať čas... Ale už sa neviem dočkať🙂) a ešte sa neviem dočkať na 3Dultrazvuk, čo robia v 20tt, ale to máme fakt ešte času dosť 😖 Ozaj, už vyberáte mená?

tinasc
11. sep 2011

@majca55 všetko bude ok uvidíš... a keď ti bude robiť zle, tak ho budeš jesť, aj tak sa dá 🙂

zabka60
11. sep 2011

@majca55 bre rankooo...tak ako sa citis????uz je dobre???malo by byt 😉 no a kazda na utros reaguje inac,ja celkom v poho,ale nieje to najlepsie

hope2011
11. sep 2011

@zuzana151 ahojky, dakujem za upokojenie, poradnu mam az v piatok, ale od vcera uz nic, chvala Bohu, klop, klop, klop.....maly krasne vecer manzela pokopkal, tak sme boli stastni, je jasne, ze cokolvek by bolo, co nebude, tak by sme leteli na pohotovost....vobec nechapem co to mohlo byt..mozno nejaka zilka mi praskla, alebo nieco take....vsak som zvedava co mi na to dr povie....inak v ten piatok budem mat aj tu glukozu, tak uz teraz sa tesim! ako sa mate s Olivkou?

majca55
11. sep 2011

@zabka60 pekný deň prajem už je lepšie tie kruté bolesti ustúpili akurat ked si sadám tak musím opatrne
@zabka60 😉 ale inak celkom pohodička tfuj tfuj až nezakriknem ☹ 😎 utros vložený teda dva 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre