IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

petuska123
22. sep 2011

ahojte baby.tak vysledky z genetiky mame ok.takze sa blizi 2 kolo.
a @zabka60 ja tiez chodim do iscare v MT a mala som tiez taky isty problem po IUI ze test negativ.a nevedela som ze ci mam pokracovat v uzivani utrosu tak som si zavolala do caru a tam mi povedala ze mam uzivat utros nadalej na dalsi den zopakovat test a ak nedorazi aby som sla na krv k svojmu gynciarovi a dat vediet ako som dopadla.k svojmu gynciarovi som sla z dovodu aby som sa nemusela teperit do MT,takze na tu krv som sla utros som brala nadalej ale vecerom mi mrcha uz dorazila.to aby si vedela na buduce ako postupovat. mrcha ti dorazi aj za brani utrosu takze je to jedno.

ludinka
22. sep 2011

@petuska123 tak super ze to mate ok, celkom rychlo vam to spravili viem ze niektore baby cakaju aj pol roka
a v druhom kole ides mat zase kratky protokol?

petuska123
22. sep 2011

@ludinka neviem viac nic budu mi volat a pokdeme sa dohodnut ako ako dalej.

ludinka
22. sep 2011

@petuska123 aha...myslis ze v is care nam spravia genetiku aj ked zatial nejdeme na ivf? to je asi uz posledne vysetrenie co nemame teda okrem laparky...

petuska123
22. sep 2011

@ludinka no nas objednali takze sa skus opytat genetik chodi raz za mesiac do caru.laparo nemam ani ja.

ludinka
22. sep 2011

@petuska123 dik za radu opytam sa nabuduce ale najprv este musim pockat na posledne vysledky z krvy a este som zvedava aj na tu cystu- v pondelok idem na sono 😒

sijust
22. sep 2011

@zuzanka7834 mojecka,strasne sa tesim,ze takto krasne postupujete 🙂 myslim na teba,aby bolo vsetko ok a mohla si letiet za tatinkom 🙂 ja uz picham o sto sest 😉 s Petrikom mame z toho normalne udalost dna 😀 zajtra idem na sono do Mt...tak uvidime...pohladkaj za nna brusinko 🙂

sijust
22. sep 2011

@hope2011 Miruska moja,vobec neviem kedy bude vklad...beriem zdvojnasobene davky...zajtra idem do H.tak uvidime...citim sa celkom fajn,som na baterky ako obycajne,Petrik ma podozrieva,ze ja urcite v noci nespim a nieco robim 😀 a vy ako?

fomarik
22. sep 2011

@zuzanka7834 zlatíčko moje, až mám zimomriavky od šťastia!!! Veľmi ale veľmi sa teším s tebou. Vidíš, štafeta bola úspešne odovzdaná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ten pocit aten zvuk prvého tlkotu srdiečka♥ je na nezaplatenie!!!, však? 😀 😵 Ten týžden nejak s drobčekom vydržíte a potom šup za Peťkom!!! Takže sono ti robil Krajko? On je posol dobrých správ a spolu sním to dotiahnete až do úspešného konca.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Posielam silné objatie ♥ 😲

petuska123
22. sep 2011

@fomarik tak posun dalsiu stafetu 🙂

noa_33
22. sep 2011

@pici @alibabaa @tinasc tak uz som mudrejsia 😀 PPSP - protilatky proti ludskym spermiam a PPZP protilatky proti zona pellucida (ochranny obal vajicka) 😝 pekny den

zabka60
22. sep 2011

@petuska123 no mne doki odmietol vziat krv,nechal ma este tento tyzden doma a mam stale testovat,dnes som skusila a negativny,takze mrcha sa niekde asi pozabudla,nevadi,vsak raz musi prist 😅 ...utorok idem na kontrolu a ak nedojde a doki mi odmietne sono urobit,zavolam do caru co mam robit a ak budem mat cystu,tak neviem 😔 ...a kedy sa chystate druhe kolo??

tinasc
22. sep 2011

@zuzanka7834 no tak moment, pekne do radu, my ktoré sme už tu dlhšie hádam dostanú štafetu skôr no nie??? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinasc
22. sep 2011

@zuzanka7834 no a dúfam, že tam v UK sa o teba budú dobre starať, počula som, že tam je zdravotná starostlivosť otrasná, či?

tinasc
22. sep 2011

@noa_33 aháá... tak na tie spermie robili aj mne... a možno aj to druhé, ale to mi nepovedali, len to, že som pozitívna na protilátky na tie spermie... hroznéééé 🙂

zuzana151
22. sep 2011

@hope2011 ahoj mojenko, ako sa mate??
My sme sa prave vratili z poradne a zase mame "zazitok" malu som vobec nevidela ale uz som si zvykla. Vraj je otocen dole hlavickou a pekne rastie, to su vsetky info 😒 ale hlavne ze je v poriadku,len to sono sa jej moc nepacilo lebo kopkala ako o zivot 😉 jedine co sa pani doktorka chytala a bola ustretova a mila, bolo ked mi chcela dohodit jej znameho porodnika - k tomu urcite nepristupim platit si este aj za porodnika a ak by mal mat pristup ako ona tak to dakujem pekne
Uz mame aj termin nastupu na matersku - 2.11 , hlavne ze v praci este ani nevedia ze som tehotna , normalne mam stresy to oznamit 😖

tinasc
22. sep 2011

@zuzana151 nevedia, že si tehotná? to na tebe nie je nič vidno?

zuzana151
22. sep 2011

@tinasc 😅 no nemala som az take velke brusko, ja som to viac menej tajila kvoli prac.zmluve, ktoru som mala na dobu urcitu. TU mi uz ale predlzili, tak to je ok, teraz si cerpam dovolenku a ked sa vratim budem to musiet povedat. Normalne trapne si budem pripadat 😕

sijust
22. sep 2011

@tinasc dakujem moja 🙂

petuska123
22. sep 2011

@zabka60 coskoro

tinasc
22. sep 2011

@zuzana151 ale neboj sa, nebude to trápne povedať 🙂 akurát budú kukať, ako ďaleko už si 😉

zuzana151
22. sep 2011

@tinasc len ako ma budu vsetci nenavidiet aj kolegovia, ze som vypocitava ☹ z toho mam najvacsie stresy

tinasc
22. sep 2011

@zuzana151 aspoň uvidíš akí naozaj sú... môžeš im povedať, že si sa veľmi bála o bábo, že neviem čo... tak si to nepovedala...

zambilka
22. sep 2011

@ketere ahoooj dnes dorazil menzes takže v pondelok začínam clostilom 😀 tešiim aj bojím 😝 ale tentokrát budem tehu a pekne až do konca a HOTOVO!!! 😀

pici
22. sep 2011

@zuzana151 a nech si to kludne myslia.. na tvojom mieste by urobili rovnake, tak to vobec neries

alibabaa
22. sep 2011

@zuzana151 plne suuhlasiim s @pici 🙂

zuzana151
22. sep 2011

@pici ale ved jasne ze kazdy by to tak urobil,ale mna budu urcite moralizovat , ze sa to tak nerobi a podobne..ale ved to je len moja sikovnost ze som to dokazala tak dlho tajit 😕 a zakon mi to v podstate ani neprikazuje oznamit to

alibabaa
22. sep 2011

@zuzana151 neprikazuje. ja mam dokonca kamosku, ktora je trosku korpulentnejsia , teda pri sebe a na nej to nebolo vidiet az kym nenastupovala na matersku 😀 😀 povedala sefke, ze: tento tyzden som tu naposledy, od pondelka nastupujem na matersku 😀 😀 😀 skoro ju slak trafil 😕

hope2011
22. sep 2011

@sijust ahojky zlaticko....no moja, ale hlavne ze sa nieco deje....no aj my pojdeme do Heliosu buduci tyzden v piatok som nas objednala na 4D sono. a ako to robis , ze mas tolko energie???? ja som tiez taky akcny typ, ale teraz som velmi ochorela, tak lezim, mam prisernu nadchu, chytili ma moje slavne dutiny, tak sa liecim...ale malicky je so mnou....a stale mi dava najavo svoju pritomnost, tak z toho som najstastnejsia....mojinka zlata, drzakm moc, moc palce a hlavne ma o vsetkom informuj 🙂

hope2011
22. sep 2011

@zuzana151 no tak to je sila...ze dr je mila len vtedy ked jej ide o kseft...ach, jaaaaaj...ale hlavne ze malicka je v poriadku...pokladik zlatucky....a to stale nechapem ako maskujes v robote to, ze si tehu???? ako sa to da???? to nemas velke brusko uz??? ja ho mam take velke, ze aj keby som chcela, tak by sa to nedalo...to fakt este nikto, nikto u vas v robote nevie ? tak si to dokazala, si pamatam, ked sme sa o tom bavili este na zaciatku...ale ze to takto dlho vydrzis....klobuk dole 🙂 no ja som chora, som PN., lezim doma lebo ma chytili dutiny, tak som z toho nestastna..nic na to nemozem uzivat...a ja to mam vzdy velmi zapalene,tak bojujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre