IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

bibi11
31. máj 2011

@ketere Ďakujem🙂 Dúfam, že to bude dobré....A ty máš za sebou IUI?

bibi11
31. máj 2011

@hope2011 Ďakujem krásne. uvidíme v ten piatok, som strašne zvedavá....Len ked ja by som chcela už 1x v živote vidieť aj pozitívny tehot. test...

zambilka
31. máj 2011

@bibi11 ja som tiež nejaka zmetená z toho neg testu lebo mám dost silné krče v maternici ale take iné ako na menzes tak neviem 😕 snád sa ešte prekvapím 🙂 dnes som si kupila časopis bolo tam rozpisane iui a že vraj 14 den najskor odporučaju testovat keby sme tak vydržali nie? 😀

bibi11
31. máj 2011

@zambilka no presne, také krče mám aj ja, hocikedy cez deň a je to iné ako ked mám mať menzes...Tak ti budem strašne silno držkať palce aby ti to vyšlo🙂 Musíme vydržať na magický 14 deň. A kedy ideš na krv? Ja v piatok.

zambilka
31. máj 2011

@bibi11 ja asi až v pondelok kedže mi to padlo na sobotu 😝 chcela som v piatok ale vydržím 🤐 aj ja ti držím palce .. a nemala si ani naznak žiadny na teste ducha? 🙂

tinasc
31. máj 2011

@bibi11 no ako každému vyhovuje, ale mne sa chcelo neskutočne spať, mala som pocit, ako keby som si vypila 😀

tinasc
31. máj 2011

@zambilka ahoj 🙂

ketere
31. máj 2011

@bibi11 hej, prvé... 25.05. som šiesty deň po IUI, hcg test mám 8.6...

zambilka
31. máj 2011

@tinasc 😀 no keby som utroš zapíjala asi by sa mi nikto nenechal ostrihat 😀

zambilka
31. máj 2011

@ketere aj tebe držím palčeky kolko čakateliek sme tu 🙂 😉

ketere
31. máj 2011

Ďakujem, aj Tebe nech to dobre dopadne.... nejako sme sa tu nazberali 🙂 🙂 🙂

hope2011
31. máj 2011

@bibi11 presne chapem, co pezivas...ja som po tom tuzila taktiez....uvidis, dockas sa...a ked citis nieco v sebe ze to vyslo..tak tomu ver a najdes si tak krasne // alebo ti to povedia z krvicky...to su nadherne spravy....a mooooooooooc ti to aj ostatnym prajem aby to uz mali vsetky 🙂

ketere
31. máj 2011

@hope2011 ...len dúfame, aby si mala pravdu 😉

bibi11
31. máj 2011

@zambilka Nič som tam nemala, klasický negatívny test. A ty si mala aj ducha?

bibi11
31. máj 2011

@ketere a ty už máš za sebou aj test hcg? mne povedali že mám prísž na 14 deň po IUI...

hope2011
31. máj 2011

@ketere ale jasneeeee.vsetko bude dobre....a kazda sa dockate 🙂 moc vam to prajem 🙂 vsetkym, vsetkym .-)

bibi11
31. máj 2011

@hope2011 Ďakujem krásne za povzbudivé slová🙂 Vidím, že vy už máte poklad v brušku, krsáne. Gratulujem🙂) Ked sa môžem opýtať, podarulo sa vám po IUI alebo po IVF? Prepáč mi ak som nejako moc zvedavá.. 😅

zambilka
31. máj 2011

@bibi11 no mne sa zdalo že tam duch je ale veeelmy slabý 😒 aj muž ho videl, ale to neberem lebo to bolo fakt slabučké

bibi11
31. máj 2011

@zambilka no podla mňa,ked bol duch, tak sa zadarilo. Skús test cez víkend a uvidíš že bude silnejšia🙂 Držím ti pästičky🙂 A testovala si ráno? Lebo ja navečer a to by sa asi nemalo.....najlepšie je vraj ráno, vetdy je koncentrácia hcg najvyššia...aspoň tak som to čítala

zambilka
31. máj 2011

@bibi11 ano ráno, jak som nan škulila ešte ochrapaná ešte mi aj spadol na zem 😠 no len to ma štve že som neni o nič mudrejšia 😅 blby test nech je bud pozit alebo negat a nie duch 😝

bibi11
31. máj 2011

@zambilka presne, nech je buď alebo🙂 Ale nebojkaj, ja si myslím, že ti to vyšlo ked bol duch. ja som nikdy ešte nemala ani len ducha....🙂 Ja som vždy videla len jednu paličku. Ako dlho sa snažíte ked sa smiem opýtať? My 2,5 roka...

zambilka
31. máj 2011

@bibi11 no mi 8 rokov 😅 ja mam zasebov už 3 ivf neuspešné 😔 teraz som po 1iui z darcom 🙂

bibi11
31. máj 2011

@zambilka Fu, tak ty už máš asi preskákané s manželom všeličo...Ja som teraz bola 1x na IUI...Ale po pravde, nikdy by som neverila že budeme musieť navštevovať centrum aby sme mohli kočíkovať detičky...Smutné.... ☹ ☹
Musíme len veriť a nestresovať aby to dobre dopadlo🙂

zambilka
31. máj 2011

@bibi11 veru ani nás to nenapadlo že sa budeme takto trápit 😔 ešte že sme sa brali mladý a plný síl 🙂 ktorej už momentalne nejak nemáme 😨

bibi11
31. máj 2011

@zambilka Verím ti, že síl už nie je toľko, ale podľa mňa toto sú veci, ktoré buď životy dvoch ľudí viac spoja alebo rozdelia...Je mi do plaču, keď čítam, alebo vidím v telke ako - väčšinou muž - odíde od rodiny keď sa nedarí dieťatko...To musí byť pre tú ženu hrozné. tak buďme radi, že máme pri sebe mužov, ktorí ás podporia a vydržia s nami všetky útrapy🙂 Budem na teba myslieť, aby vám to vyšlo, veď to už si predsa zaslúžite 😉

zambilka
31. máj 2011

@bibi11 🙂 veru dufam že všedky budeme raz štastné maminky 🙂 🙂 a moj mužík je fantastický človek a ked sme sa dozvedely že problém je u neho mal čo robyt aby to rozdychal 😔 ale spolu sme to prekonaly a bojujeme dalej aj ked už z darcom ale to nam nevadí 🙂

zuzana151
31. máj 2011

@fomarik no teraz by som mala byt 12 tt a nepovedala mi dr ze mam prist na ultrazvuk. Az 6. juna idem ale iba na vysledky pre krv co mi len minuly tyzden 1krat brali. A to by mi uz nemali robit sono zospodu teraz najblizsie??? akoze celkovo mi to pride take trosku cudne, ze nemam este ani tehotensku knizku 😖 ale tak dufam ze malicke je v poriadku ved podla minulotyzdnoveho sona sme v poriadku 😉
a vy sa mate ako?

rena2312
1. jún 2011

ahojte kocky!!som tu nova...napisem len tolko,ze po 7 rokoch konecne rozhodnutie padlo IUI...no a to sme museli menit lekara aby nam to behom roka doporucil...neuspesna liecba po clostile a dufiku...jediny vysledok je zatial prestimulovana,, ☹ nasledkom coho v pravo cista a v lavo folikul vhodny na oplodnenie....no to mi bolo povedane vcera takze este tento mesiac pockat ci to vide prirodzenou cestou,alebo uz len navstivit Helios-v Martine...
uz teraz my v hlave behaju myslienky ako to vsetko dopadne...aka bude prva navsteva,aky bude zakrok,kolko krat to bude mozne absolvovat a ked nie IUI tak posledna sanca umele...
povedali sme si ze skusime vsetko dostupne a toto je asi ta posledna moznost.je to dost od ruky sme z NDCA,takze strach aj z dochadzania.PRAJEM VSETKYM,ABY TO CAKANIE NA ZAZRAK PRISLO CO NAJSKOR!!!!

ketere
1. jún 2011

@bibi11 nie, vyššie som písala, že testík je 8.6. /takto o týždeň v stredu - bude to 14-ty deň/.... stále ma láka tehotesnký test, ale to by bolo ešte skoro - dnes je 7 deň po IUI...........

ketere
1. jún 2011

@zambilka držím moc moc palčeky, nech to už konečne výjde.... 8 rokov je strašná doba...... neboj, ten duch bude silnejší a silnejší 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre