IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

jalanecek
9. jún 2011

@aby zlatko verim aj ja dneska som snou na fc pisala ona je taka silna berie to suprovo je to moj vzor aj ja som sa rozhodla ze pojdem k dr nech mi urobia stery chcem vediet ze som zdrava/...chcem si tim byt jista... 😉 😉 😉

zambilka
9. jún 2011

@tinasc ahoj mojka ako? 🙂 🙂

olajcova
9. jún 2011

@jalanecek Ako moja netestovala si dneska? 🙂

fomarik
9. jún 2011

@tinasc zlatko, ja sa sem večer asi nedostanem, tak si tvoje správičky omrknem až zajttra, bo máme problém s intwernetom. Noťas nejde vobec a táto stará šunka sa hocikedy vypína. Dufam, že máš pre nás a hlavne pre seba samé dobré správy s vysokáááánskym hcg!!! 😉

fomarik
9. jún 2011

A zajtra hor sa na sono do helíka. tešímsa nielen ja ale aj malinká v brušku, dáva to riadne najavo 😀 😀 😀

katy33
9. jún 2011

@fomarik Zlatinko, tak zajtra si to pekne-krasne užite 🙂 Princeznička sa Vám zasa predvedie v celej svojej krase-juuuuj, viem si predstavit, ako sa velmi tešite 🙂 Ved sa ani nenazdaš a už bude Livinka buvkat u maminky v naruči, juj, už nech je to tu 🙂 🙂 😲 😲 Budeme na vas mysliet 🙂

ketere
9. jún 2011

@zambilka no supeeeeeer 🙂 tak šup šup lekárovi aby nasadil niečo na stimuláciu vaječníkov 🙂 ....áno, už dnes máš rátať ako prvý deň cyklu.... 🙂

zambilka
9. jún 2011

@ketere ahoj mojka už mám pripravený clostil 😀

ketere
9. jún 2011

@zambilka ...no čítala som si po odoslaní príspevku.... tak len pekne papaj clostil, nech sa vytvorí krásne a hlavne TO PRAVÉ vajko a nech IUI dobre dopade🙂)) ....ja čakám práve na mrchu, a 2-3dc mám isť k dokymu dohodnúť sa na stimulácii.... tak uvidíme čo mi dá tento mesiac, minulýá som mala merional injekcie, keďže na clostil 2x1 nereagujem.... 😒

ketere
9. jún 2011

@tinasc moja ako dopadlo hcg?????? Dúfam, že extra extra vysokéééééééééééééééééé 🙂

zambilka
9. jún 2011

@ketere fuha ty nereaguješ na clostil? 😒 ja som pri 1 iui papala jen 1 tabletku denne a mala som pekny jeden folikul a teraz budem papkat 2 denne a dufam že aj vajka budu dve 😅 a inak merional je dobrý 😉

tinasc
9. jún 2011

ahojte, hcg je 198, o tri týždne ideme na ultrazvuk 🙂 ďakujem vám všetkým za držanie palcov, stále tomu nemôžem uveriť, dúfam, že všetko dopadne dobre 🙂

ketere
9. jún 2011

@tinasc gratulujem zlato.... teším sa veľmi veľmi moc, držím päste nech je všetko v poriadku 🙂 🙂

adikasala
9. jún 2011

@tinasc tesim sa stebou!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 bude sestricka alebo bracek drzte sa!!!!!

ketere
9. jún 2011

@zambilka no ja som najprv brala 1x1 a vajko, potom som mala mesiac pausu, a potom znova 1x1 a nič, a ďalší mesiac 2x1 a zasa nič a tak mi dal tretí mesial merional a bolo jedno vajko... povedal, že ešte sa dá zvýšiť clostil na 3x1, ale keďže som ho mala už 2mesiace posebe, tak už mi dal radšej ten merional, lebo údajne clostil sa viac mesiacov po sebe nemôže.... že najviac 2... tak možno keď som mala minulý mesiac iba ten merional, tak mi dá teraz clostil 3x1 a snáď už taká "konská" dávka zaberie... no uvidíme čo vymyslí doky.... dám potom vedieť....

zambilka
9. jún 2011

@tinasc supeeer gratulujem konečne tu mame dalšiu tehulku 🙂 😀 budeme sa snažit ta nasledovat 😉 😀

tinasc
9. jún 2011

ďakujem babulky, stále tomu nemôžem uveriť 🙂

zambilka
9. jún 2011

@ketere to som nevedela že z clostilom je to takto 😕 určite ti 3 tabletky zaberu 🙂
@fomarik mojka ty si nebrala 3 mesiace za sebov clostil? 😕

fomarik
9. jún 2011

@zambilka áno brala som ho tri mesiace - tri cykly, potom mesiac pauza a potom 6 mesiacov - teda 6 cyklov bez prestávky 😉

ketere
9. jún 2011

@zambilka no veď uvidíme🙂 dám potom vedieť, že čo mi vôbec naordinoval... ja si len myslím, že skúsi clostil 3x1 😉

fomarik
9. jún 2011

@zambilka inak ja som najprv mala dávku 2x1 ale nemala som ani jeden folik, potom mi zvýšili n a3x1 kedy som mala len jeden, tak som si potom sama dávku clostilu zvýšila n a4x1 a mala som tri foliky, z ktorých sa nám podarilo otehotnieť 😅

fomarik
9. jún 2011

@tinasc zlatko super!!!!! 😀 😀 😀 😀 To jem krásna hodnota..ja som pri prvom testovaní mala hodnotu 37 a ty máš skoro 200!!!! 😀 😀 😀 😀 Vidíš, a to si si myslela, že nič, ked si mala ten jeden testík minulý týžden negatívny. ja som ti hovorila, že ešte máš stále dva dni na to, aby sa tehulkovstvo naozaj prejavilo!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Veľmi vám držím palce!!!!!!! 😲 😲 😲

tinasc
9. jún 2011

@fomarik ďakujem, toto bolo druhé testovanie, hodnotu prvého neviem, ale to nič hlavne že sa to potvrdilo 🙂 hej máš pravdu, už som si myslela, že zase nič z toho... no vravím nemôžem tomu uveriť 🙂

fomarik
9. jún 2011

@katy33 veru tak, tešíme sa. Zajtra podám infošky, ako sme podrástli. A vy sa ako máte? Buršinko rastie? Stále ti chutí papinkať????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinasc
9. jún 2011

@fomarik držím palce na zajtra 🙂

fomarik
9. jún 2011

@tinasc je to také prekrásne že sa tomu uveriť ani nedá, ale ono ti to pomaličky dôjde, že budeš dvojnásobná mamuľka 😉 (alebo troj??? 😕 ) Tak o tri týždne ťa čaká sono???? ...jémine, ešte len vtedy bude radosti!!!!!!!! 😀 😀

tinasc
9. jún 2011

@fomarik hej, no uverím, až uvidím na utz, že tam niečo je a na správnom mieste... inak dúfam, že bude všetko v pohode, ja som taká silnejšia osoba, tak dúfam, že ani komplikácie nebudú 🙂

fomarik
9. jún 2011

@tinasc jasné, že to bude všetko dobré, presne tak, ako to má byť!!!!! 😎 😎 😎 😎

tinasc
9. jún 2011

@fomarik verím tomu 🙂

ketere
9. jún 2011

@fomarik hmmmm... tak neviem prečo mne lekár povedal, že sa môže clostil jesť len max 2 cykly za sebou... zvláštne..... no veď uvidíme...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre