IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
21. jún 2011

@wodanka A ak sa môžem spytat na IVF ste boli s mm spermiami? Ty si asi vporiadku, však...lekari to aj nejako odôvodnili, prečo sa nezadarilo? To mi je luto, no ale verim, že mamulkou určite budeš, ved sa stale nevzdavate a to je to najdôležitejšie 🙂 😉

wodanka
21. jún 2011

@katy33 poslala som Ti IP

ketere
21. jún 2011

@zambilka super, teším sa s Tebou, budem na Teba vo štvrtok myslieť🙂 Držím päste, tento raz to určite vyjde🙂 Aj ja si myslím, že naše IUI vyjde na víkend... veď dám vo štvrtok vedieť🙂 Držkaj sa moja🙂

ketere
21. jún 2011

@kaaaty ahoj zlato, no ako pokračujete?? My máme po merionale 1 folikul, vo štvrtok idem na ultrazvuk, a dohodneme sa,. kedy bude IUI... dnes mal folik 13mm..

kaaaty
22. jún 2011

@ketere ahoj super ze mas folik...drzim palce, nech len rastie 🙂 ...Ja som si vcera robila test 11dpo a nic ☹ ...čiarka bola iba jedna...na krv idem v piatok....to bude na 100%...neviem čo ďalej 😒

katy33
22. jún 2011

No , babulky, prišli sme od dr., estrička nam vzala krv, videla mi strach v očiach, tak ma hned ukludnila, že toto je v tehu uplne normalna vec a chodi im tam vela tehuliek. O tyžden idem za dr. a ta mi nasadi liečbu, aby malo miminko všetko, čo treba - vraj to si drobec vycucal, čo sa len dalo a maminke nič nenechal - ja to stale hovorim, že to bude po mm - je to pahltnik pahltny 😀 A, že ked som nemala problem pred tehu, tak po pôrode sa to da znova do normalu 😉 Aspon troška sa mi polavilo, som zvedava, čo nam chrustik ešte vycuca 😀

katy33
22. jún 2011

@kaaaty Mojenko, je to zavčasu 11.DPO, nezufaj, prosim, vyčkaj na krvičku, nadej tu stale je, dokonca i tu boli žienky, čo mali test negativny a krv pozitivnu 😉 Testom sa neda verit, ja som tiež mala už potvrdene tehu krvou a jeden test som mala negativny, bol to rapiclear - už ich nikdy nechcem vidiet 😠

katy33
22. jún 2011

@ketere Super, tak možno už v piatok sa pôjde do toho. Nech len folik pekne krasne dorastie 😉

zambilka
22. jún 2011

@wodanka ahoj ja teraz idem na 2 iui z darcom 🙂 tiež som bola na 3 ivf a nič 😒 tak skušame takto 😉 určite to nevzdajte vždy su nejake možnosti 🙂 prajem vám vela štastia 🙂

wodanka
22. jún 2011

@zambilka dakujem za povzbudenie..drzim Ti palce nech to vyde.. snad sa aj my s mm k tomu odhodlame.. kam chodis do centra?

dzuli08
22. jún 2011

@katy33 No vidíš, nakoniec to všetko dobre dopadlo 🙂))) Teším sa

tinasc
22. jún 2011

@katy33 supeeeeer, tak vidíš, všetko je v poriadku 🙂

katy33
22. jún 2011

@dzuli08
@tinasc To ma len sestrička tak uistovala, tak dufam, že tie krvne testy, čo mi robila dnes, nebudu až take zle 😉

tinasc
22. jún 2011

@katy33 ale určite, bábetko si zobralo z teba čo potrebovalo, tak to dobre dopadne 🙂

zuzanka7834
22. jún 2011

@fomarik @tinasc @adikasala @katy33 @pici @dzuli08 @apolenka6 @little_miracle @zubrienocka @aby (dúfam, ze som na nikoho nezabudla)

Ahojte kuriatka moje 🙂 Som tu nebola sto rokov!!! Pred dvoma tyzdnami sme nasli jeden last minute a tak sme az do vcera boli v Turecku, jáááj, či bolo dobre 😉 Bolo to take rychle, ze sme sa ledva stihli pobalit, totiz vo stvrtok na obed nam z cestovky poslali ponuku s tym, ze mame pol hodinu na rozmyslenie a o desiatej vecer sme uz boli na ceste do BA 🙂 Ak sa mi vecer podari ukradnut si kusok casu, mozno sem supnem nejake fotocky, ale bojim sa, ze dnes toho bude vela - vybalovat, prat, upratovat, varit a este maju prist aj svokrovci, tak skor zajtra ako dnes 😉 Dnes uz podctivo zarezavam v praci, ale som taka zrelaxovana, ze si to uzivam 😉.

Avsak moja najdolezitejsia novinka je, ze po prichode domov ma cakal list z poistovne, schvalili mi ziadost, jupí, takze som mala stastie a trvalo im to rovne 4 tyzdne. Dnes som volala do Helika, lebo naposledy mi Krajko povedal, ze recept mi poslu aj postou. Teraz mi vsak recepcna povedala, ze by bolo lepsie prist, lebo mame absolvovat este nejaky pohovor s koordinatorkou. Budeme mat myslim ze dlhy protokol a to sa vraj picha od 16DC, teda to vypada tak, ze to stihame hned v najblizsom cykle, babulky ja sa uz tak tesim 🙂 Len moj sef sa asi zblazni, ked mu na mesiac odidem na PN, uz tuto rychlu dovolenku ledva rozdychal (ale nastastie s humorom). Dnes som tusim nejaky 24-25DC, posledny cyklus vsak trval dlho predlho, takze si myslim, ze mrchu skor ako koncom juna nemozem cakat. Ak dobre ratam, tak za predpokladu, ze by som mrchu dostala nejakeho napr. 30. juna, pichat by som zacala 16.7. a potom transfer by bol az v auguste? Boze, to je strasne neskoro, neviem, preco som ratala s júlom... Kocky co ste to uz absolvovali, pomozte mi, dobre ratam? A odkedy odporucuju PN? Od prveho dna pichania alebo az od punkcie?

Ale dost bolo o mne 🙂 Dajte mi vediet, co mate nove, kolko novych tehuliek pribudlo a kolkym teraz drzime palce ;) Velmi som zvedava 🙂

petuska123
22. jún 2011

@zuzanka7834 vitak tak je fajn ze si zrelaxovana. pacilo sa vam ??pocasie bolo pekne??tak teraz sup do ivf 😉

zuzanka7834
22. jún 2011

@petuska123 jeej srdiecko, Teba som zabudla dat do zoznamu, ale nie naschval 😉 Na dovolenke bolo bajecne, ved ako na dovolenke 😀 Pocasie skvele, more vyborne, hotel bezkonkurencny, strava gurmanska, no co este clovek moze chciet? A bola to moja prva dovolenka trvajuca 12 dni, este nikdy som z prace nechybala dlhsie ako tyzden, okrem PN, ale to je rozdiel, ked clovek nemoze vystrcit paty z domu 🙂

Petka ako ste na tom Vy? Idete do toho ivf? Dobre si pamatam, ze? Ci tomu davate volny priebeh pocas leta a potom na jesen sa na to vrhnete?

fomarik
22. jún 2011

@zuzanka7834 No sevas fešanda !!! 😀 😀 😀 😀 Huráááá...ty si sem prišla aj nakukknúť. Tak vy ste si vyvaľovali faldičky v Turecku..... 😅 😅 😅 😅 , dúfam, že si sa nenakazila Onurom Sehinou 😀 😀 😀 . Takže s balením a rozhodovaním o dovče ste mali fofríky.. no ale určite to stálo za to. 😉 . Zrelaxovali ste, oddýchli, vypli, poľuľkali, poťuťkali - ved počkaj, čo z toho bude!!!! 😲 😲 😲 😲 😲 Aby to náhodou nedopadlo u katy33, ked čakala na merional a opne už tehulkovala. Ale veeeeľmi ti to prajem.. kiežby to tak vyšlo. No ale aj keby nie, tak žiadosť máte schválenu, čo je super...4 týždne je celkom fajn čakacia doba, nie? Zuzanka, podarí sa! Raz sa to skoro podarilo, tak teraz to bude 100%!!!!!! Len aby si dobre reagovala na stimulku a hlavne aby si mala veeeľa vajok, aspon ako petuska123 😉 .
Inak my sa máme fajn, bruško rastie ( i ked dnes osm si merala pás a mám o 2cm menej ako pred dvomi týždnami 😕 ), Livinka je už zariadená, už nám len ona chýba medzi nás. Ale čoskoro, čoskoro.... 😕 m,ožno už koncom jula, zač. augusta, bo nám rastie ako z vody a je o dva týždne väčšia ako by mala byť. 🙂

fomarik
22. jún 2011

@petuska123 zlatko naša, 10 folíkov je super počet!!!!!!!!!!!!!!!! teším sa s tebou. Tak nám len pekne stimuluj dalej!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

mirus11
22. jún 2011

@petuska123 ty mas ze 10 folikov?my sme mali len jeden,to je rozdiel,tak dufam,ze sa vam zadari

fomarik
22. jún 2011

@katy33 tak vidíš babulka, konečne si pokojnejšia. Asi nie si prvá a ani posledná s problémom štít.žľ. v tehu. Mne Galo tiež povedal, že babatko je akokeby votrelec a berie si toho tolko , kolko potrebuje. NMo a čo by si neobetovala pre svojho hlístíka, všaqk? Čo tam nejaký hormon 3TSH ( či ako )...... liečikmi sa nadopuješ a bude dobre. Mne takto malá berie železo...a hovorím si, ale ved nech si len berie, ja ho nejako nahradím... dvojnásobnou dávkou FerrouFolgamou 😉 Tak už teraz sa len pekne vytešuj z babuliatka riťuľkového a pozdravuj ho ( myslíš, že to bude chlapček? 😕 ) od tety Lucky a jeho kamarátky Livky 😎 😎 😎 😎 😎

mirus11
22. jún 2011

@fomarik ale nam to moja uteka tie tyzdne,ze?

mirus11
22. jún 2011

@kaaaty moja ja som mala test negativny a krvicku pozitivnu,tak o com su potom tie testy?

zuzanka7834
22. jún 2011

@fomarik Szia zlatusik 🙂 Tak som minule rozmyslala, ci ma Ty prides pozriet do LC este pred porodom, alebo iba ja pridem nakuknut cez sklo na porodnicu 🙂 Srdiecko a nemozes mat mensie brusko lebo sa mala mechri? To je super, ze je starsia, ako si mysleli, aspon sa nebudes lakat, ked sa vypyta na svet skor ako doktori predpovedali 😉 Boze, Luci, Ty uz budes mat svoju princeznicku v naruci a ja som stale iba na zaciatku cesty (to potichu dufam, ze sme uz konecne na zaciatku). Ale to s tou stretavkou som myslela vazne, nechodia tehulky pred porodom na prehliadku porodnice? 😵

@petuska123 teraz vidim, ze uz stimulujes, fiha, 10 to je super. Ake injekcie pichas? A kedy by mala byt punkcia? Drzim velke velke palce 😉

zambilka
22. jún 2011

@wodanka ahoj chodíme do iscare v ba 🙂

zubrienocka
22. jún 2011

@zuzanka7834 Ahooooooooooooooj Zuzanka, sme radi, že si oddýchnutá, plná síl a optimizmu. Hovorí sa,že veľa žien otehotnie na dovolenke...zo srdca Ti prajem, aby sa vám zadarilo a nemusela si nič postupovať. Ja idem zajtra na prvé IUI a tiež sa z toho veľmi teším. Som prekvapená, že nestresujem, nemám strach, ale práve naopak som plná pozitívnych emócii. Takže tehotenské vírusy sem a nech nám to výjde 😀

fomarik
22. jún 2011

@mirus11 Uteká, uteká. Ale poslednú dobu sa mi akosi zdá, že sa to začína poriadne vliecť. Tieto mesiace utiekli ako voda, ale teraz sa to bude asi ťahať. No nič, musím byť trpezlivá 😉

fomarik
22. jún 2011

@zubrienocka jééj 😀 , tak zajtra prvé IUI? 😉 Juj, nech to dobre dopadne...tak najsamlepšie. Nech je nás tu čím viac tehuliek. Nakazíme jedna druhú, tak posielam tehu vírusíky TTTTTTT a cumlikátorov 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

petuska123
22. jún 2011

@zuzanka7834 picham menopur a este jeden liek boze ako sa vola 😖 cetrotid ci tak dako 😀

petuska123
22. jún 2011

@mirus11 joj ale ja stimulujem inekciami na ivf a nie na iui 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre