IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zambilka
12. júl 2011

dobré ránko baby tak dnes idem na tu 2 krv a zajtra sa dozviem ako som na tom 😅 som z toho nervozna jak hovado 😝 dufam že to hcg poriadne stuplo 😒

ludinka
12. júl 2011

@fomarik jeeej dakujem takze u vas je IUI celkom uspesne - v tejto teme
to aby som tu zostala 😀

ludinka
12. júl 2011

@zambilka tak drzim palec a mysli len pozitivne !!! 😉

apolenka6
12. júl 2011

@zambilka
@ketere
@zubrienocka dievčatá gratulujem 😉 a že to IUI nejde?!? 😕 2,3 IUI je úspešnejšie
@ludinka a ty sa k nim tiež pripojíš 🙂

apolenka6
12. júl 2011

@fomarik tak bruško klesá 😕 jéé už príde na svet maličká Livinka a ja budem asi zrovna na dovolenke ,nevadí bude ma doma čakať prekvapko 😵 no to ti verím,že sa ti zle hýbe a horúčavy ti k tomu nepridávajú ...ja som bola v sob.a nedel. na kupku sa trošku ovlažiť a konečne aj opiecť ved vždy cez víkend bolo škaredo a cez týždeň sa mi vôbec nedá ked som od rána do večera zatvorená v obchode 😉

tinasc
12. júl 2011

@zubrienocka až na budúci týždeň idem ale do centra... dúfam, že u obvodného sa mi podarí vybaviť niečo skôr...a ďakujem 🙂

ludinka
12. júl 2011

@apolenka6 no bodaj by si mala pravdu 😅

kaaaty
12. júl 2011

@zubrienocka super gratulujem veľmi, pekne sa to tu rozrastá tehuľkami 🙂 🙂 🙂 ...
len tak ďalej baby 🙂

zubrienocka
12. júl 2011

@tinasc Moc budem na Teba mysliet, nech je vsetko tak ako ma byt 🙂

zubrienocka
12. júl 2011

@zambilka Ahoj, bude dobre, nie je o com 🙂. Vysledok budes vediet az zajtra, vsak? Ja dnes zavolam lekarovi a opytam sa ho na tu moju hodnotu. My sme sa ani na kontrolnom HCG nedohodli 😖

zubrienocka
12. júl 2011

@zambilka @ketere Baby, idete na PN, ci budete chodit do prace?

tinasc
12. júl 2011

@zubrienocka ďakujem, dúfam, že bude... teda nie, ja viem že všetko bude v poriadku 🙂

zambilka
12. júl 2011

@zubrienocka ahoj mojka tak krvička zobratá 🙂 ráno testík pozitívny a zajtra budem mat okolo 13 tej vysledok krvy 😝 sestrička ma dost povzbudila že ked mám pozit testíky tak to bude určite ok len sa babetko neskor uhniezdilo 🙂 tak dufam že bude mat pravdu 😉 🙂 mojka ja budem od augusta pn na rizikovom pravdepodobne ,ale nie preto že som bola na IUI ale zato že čakám už na toto babetko 8 rokov 😅 tak nebudem ryskovat 🙂

tinasc
12. júl 2011

@zambilka tak veeeeľmi držím palce, keď testy sú pozitívne, tak to musí byť 🙂

ketere
12. júl 2011

@zubrienocka si nie, asi budem chodiť do práce.. neviem, čo povie lekár.. príde do práce až 1 augusta, tak dovtedy nebudem vedieť nič 😒

ketere
12. júl 2011

@zambilka @tinasc @zubrienocka @kaaaty @ludinka @fomarik @dzuli08 @apolenka06 ...ak som na niekoho zabudla, tak sa ospravedlňujem.... tak dnes bol kontrolný odber krvičky... som 18-ty deň po IUI... a hcg je 843 😀 😀 😀

ludinka
12. júl 2011

@ketere jeeeej super 😵 😵
a ty si bola predtym prvy krat kedy na krv po IUI? ja mam ist 14 den
som nevedela ze sa chodi tak skoro potom 😅

ketere
12. júl 2011

@ludinka bola som 14-ty deň - bolo hcg 165, a teraz 18-ty a bolo 843.. mala som ísť až za týždeň, čiže 21.deň, ale musela som sa prispôsobiť dovolenkám a voľnám, či už z mojej strany, alebo zo strany sestričky a lekára..

tinasc
12. júl 2011

@ketere super, to je krásne číslo 🙂

fomarik
12. júl 2011

@tinasc @dzuli08 no asi tak ako píšeš mojka, chceli sme ju mať skor a bude to tak. Uvidíme. ale včera som sa zľakla. Išla som spať, pred tým na wcko a až mi zle prišlo. Srdce začalo robiť neskutočné BUCH-BUCH...zobudila som muža, ten si myslel, že s amu sníva. No ale radšej sme šli, aby som si nič nemusela vyčítať, že sme niečo podcenili. Takže od 36tt chodím na pasy a v 37 alebo 38tt sa plánuje sekcia. Mne je to v podstate jedno, ako budem rodiť, len nech všetko dobre prebehne. Dakujem dievčatá, že ste to večer prežívali somnou. Inak ja som aj mala také tušenie...písalla som, že s ami zdalo, že bruško kleslo, od predvčera mi nenoprmálne vyteká kolostrum ( dobreže nie aj na päty 😖 ) a celý den mi bolo fakt blbje včera..... bolelo ma podbruško a kríže.

tinasc
12. júl 2011

@fomarik aj ja by som sa bála, to je normálne... teraz sa hlavne veľa šetri, aby sa Livinka aspoň ešte tri týždne u Teba cítila dobre no a potom už môžeš aj rodiť 🙂 a budeš mať babulku pri sebe skôr a budete sa z nej tešiť 🙂

fomarik
12. júl 2011

@dzuli08 zlatko moje, ja som tam nakoniec nevolala, bo monitor dychu budeme mať. Moj braček mi kupil..teda malej. Ale dakujem za tip. Noa čo sa týka topho ošetrovného, ked som bola zaniesť papiere na materskú - to bolo v piatok - tak tam nebola tá moja kamoška pod ktorú patrím, aby mi to vysvetlila . A jej kolegyna je tak "ohromne ochotná" 😠 , že som sa radšej zvrtla a odišla...asi jej bolo veľmi teplo. Ale aj ja si to chcem zistiť, určite ti dám vedieť, dobre?

fomarik
12. júl 2011

@tinasc jaj veru, nejdem už ani nikde chodiť sama už vobec nie, už sa na to necítim. Iddem dnes k tomu mojmu dokymu ešte a toť vše. Ešteže bol včera doma manžel. Dnes je zase v prácia príde až zajtra. No ale hovorím, som pokojnejšia, dnes už nekrvácam, toaleťáčik čistý......takže fajn a malá kopká. Je otočená hlavičkou dole, a to som si mylsela, že nie je, ked ju cítim všade ešte aj na bokoch.

fomarik
12. júl 2011

@ketere to je super číslo!!!!!! teším sa s tebou!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

tinasc
12. júl 2011

@fomarik a teda bude to sekcia?

fomarik
12. júl 2011

@apolenka6 tak, tak bruško nám kloeslo. Ved včera v noci sme maliv eselo.. kuk..príspevky vyššie, alebo kuk do mojho fotoblogu "krátke správy"...nebolo mi všetko jedno 😉
Ach, okúpkať sa ...to by bolo...ani nevieš ako ma to ťahá na kuipalisko...ale nemožem už. Tak si u maminky na teráske močím labky v lavóriku 😀 😀 😀 😀 ...ked neprší aspon kvapká. Joj, a v robote ti musí byť teraz straašne teplo, či máte klímu? JA momentálne fungujem pri ventilátore, inak si to neviem predstaviť. No možno malá bude na svete ešte pred odchodom na dovolenku 😉 Hned by som šla s vami..... aspon na chvíločku sa ocitnuť niekde, kde je príjemne..s vodiškou 😵

fomarik
12. júl 2011

@tinasc ževraj áno...ani neviem prečo.... žeby preto, že je dosť veľká? Ja neviem. 20-teho idem ešte do centra na merania a prietoky, tak budem mudrejšia. Ale inak tam mi už tiež hovorili, že to bude asi sekcia. To len tento moj "bulo"- doky hovoril že nevidí problém v prirodzenom porode.

fomarik
12. júl 2011

@zambilka tak na výsledok nám čakáš až do zajtra? To su nervy...ti poviem...ale bue to dobré...ked je tolko testíkov pozitívnych 😀 Držím palce!

fomarik
12. júl 2011

@walta ale tri vajká je
dobrá bilancia a ešte určite podrastu...aspon trošku a aj to je uspech. ja s merionalom skusenosti nemám, tak ti veľmi neporadím. Možem mti napísať len tolko, že budem na teba myslieť a držať palce....a samozrejme budem čakať na tvoje správy, ktoré budu určite eňo-ňuňo-tip-top! 😎 😎 😎

tinasc
12. júl 2011

@fomarik no tak o to lepšie, ak je veľká, tak sa aspoň nebudeš trápiť a bude všetko ok 🙂 ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre