IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zubrienocka
20. júl 2011

@katy33 Ahoj moja, dakujem velmi pekne. Snazim sa nenamahat a nerozculovat. Este chodim do roboty,ale nejako sa nepretrham 😉 Ty sa ako citis? Dufam,ze pokracujes v rannom ritualy 😀 😀 😀

tinasc
20. júl 2011

@zubrienocka jaaaj keby sa tak dalo nerozčulovať.... teda aspoň mne... nejako mi to nejde 🙂 ale ty sa pekne šetri 🙂

zubrienocka
20. júl 2011

@tinara23 Vela stasticka prajem 🙂

jerryjanka
20. júl 2011

@fomarik no teda to sa ti blíži míľovými krokmi - aj ja cem babatko 😀

zubrienocka
20. júl 2011

@tinasc Ahoj moja, mne tiez povedali,ze som v 6 tt a nebolo pocut ani vidiet srdiecko,takze ty musis byt casovo trosku dalej 🙂

zubrienocka
20. júl 2011

@fomarik Ahoooooooooj, to je super. Tak to este nejako vydrzte tie 2 tyzdne. Uz ani take horucky nebudu 🙂

tinasc
20. júl 2011

@zubrienocka ja neviem ako to je, bábo má 22,6mm takže neviem presne akému týždňu to zodpovedá...

little_miracle
20. júl 2011

@alibabaa ja som bola "roztopena" uz tolko krat......no teraz uz nevladzem...........Uz mi nezostal v srdci ani kusok pre nejake cudzie dieta ☹ Viem ze je to krute takto to povedat - ale priznavam to bez mucenia. Uz nevladzem......uz sa nebudem pretvarovat ako velmi sa tesim..........jednoducho som prerusila vsetky kontakty so znamymi ktori maju male babatka alebo su tehu........ Posledne ktoremu som otvorila svoje srdce sa narodilo vlani v septembri nasim znamym........ale to je najmensie dieta ktoremu sa dokazem momentalne este prihovorit alebo ho popestovat. Vsetky ostatne plne ignorujem..............
Aj moja velmi dobra priatelka porodila pred 2 tyzdnami (den pred mojim OPU) - ale ked otehotnela, velmi si dala zalezat na tom ako mi to povie - a hlavne aby som sa to nedozvedela od niekoho ineho. Bola velmi ohladuplna a ja som jej za to velmi vdacna. Ale nedokazala som ju ist pozriet do nemocnice.......len som jej telefonovala a myslim ze este chvilu s nou budem v kontakte len cez telefon. Ale je to priatelka, ktora ma viac empatie ako vsetci moji pribuzni dokopy a viem, ze NIKDY mi to nebude vycitat....

zubrienocka
20. júl 2011

@tinasc Mne sa zda, ze som ovela viac precitlivela a impulzivna. .... a potom sa smejeme s muzom na akej blbosti som sa zas dokazala vytocit. Ale musime si davat pozor, to je jasne 😉

zubrienocka
20. júl 2011

@tinasc Tak moja bodka ma 2,8mm,takze podla mna Tvoje vypocty,ze si v 11 tt sa viac blizia ku pravde.... 🙂

tinasc
20. júl 2011

@zubrienocka no vidíš, tak neviem kde je pravda, ale raz sa jej dopátrame 🙂 ja som tiež precitlivelá a impulzívna mňa hned všetko vytočí ☹ tiež mi to nie je na osoh, ale čo už keď už jedno trápidlo mám doma 🙂 a ty si v ktorom tt?

zubrienocka
20. júl 2011

@tinasc v 6 tt 🙂 Zatial sa citim fajn, ziadne nevolanosti, nic 🙂

tinasc
20. júl 2011

@zubrienocka tak to je super 🙂

zambilka
20. júl 2011

@tinasc moja ked ma babo 22,6 mm tak nemožeš byt v 6 tt ten tvoj dr sa určite sekol 🙂 bude to ok neboj mojka 🙂 🙂

tinasc
20. júl 2011

@zambilka ja viem a verím, zajtra sa na to opýtam... však podľa správy z centra a všetkých tých papierov mi bude určovať termín pôrodu, takže potom sa to spresní 🙂

lujza2208
20. júl 2011

čaute babenky ked pojdem na iuibudem brat aj nejake hormonalne injekcie

zambilka
20. júl 2011

baby moje a ja mám od dnes hnedý vytok 😒 začalo ma parádne sekat v podbrušku takže som ako tak zmierená že baby to vzdalo piatok sa to potvrdí 😔 a potom ideme dalej dufam že nebudem musiet ist na kyret a pekne samo odkrváca 😢 v auguste dovolenka a v septembri 3 iui 🙂 snád už uspešné 😉

fomarik
20. júl 2011

@tinasc aj ja si myslím, že tvoj obv.dr, sa musel pomýliť. Zajtra budeš mudrejšia. Krvopotne budem čakať na tvoje správy. 😉

zubrienocka
20. júl 2011

@zambilka Mojko, ja stale verim,ze Ti Tvoja bodka da krasny darcek na narodeninky a udrzi sa..... 🙂

zambilka
20. júl 2011

@zubrienocka no už nech je piatok lebo najhoršie je ked človek nevie načom je 😅

zambilka
20. júl 2011

@lujza2208 ahoj ak reaguješ na clostilbegyt tak nie 🙂

tinasc
20. júl 2011

@fomarik ďakujem ti... dnes mám trošku viac bolesti v podbrušku, ako keby také ostré bolesti, dúfam, že je to v tehu normálne...

tinasc
20. júl 2011

@lujza2208 nie vždy sa pri iui berú injekcie, väčšinou tablety clostilbegyt, podľa toho ako na neho zareaguješ, ak by si na neho náhodou nereagovala a netvorili sa folikuly, tak doktor môže pristúpiť aj k injekciám, pár babeniek odtiaľto tuším pichalo aj pri iui 😉

tinasc
20. júl 2011

@zambilka dúfam, že v piatok sa nič nepotvrdí a bude to ok... držím palce, veru v situáciách ako je táto dni ubiehajú veľmi pomaly...

lujza2208
20. júl 2011

dakujem za radu babenky

zambilka
20. júl 2011

@tinasc veru a tieto stresi nepomahaju snažím sa mysliet pozitívne 🙂 ale nejak sa mi to nedarý 😕 nádej umiera posledná dokelu však toto sa mi už nemože zas p.... 😠

bahara
20. júl 2011

@bruskok Ahoj ja som také pocity mala po IVF keď otehotnieš máš sa cítiť ako pred menzes aj keď nepríde 🙂 aspoň Ja som sa cítila..no každá žena je iná ..veľa sa snaž spať 😉 ja som chodila do ISCAR v Ba k docentovi Válkymu a som veľmi spokojná a vďačná lebo nám sa IVF podarilo na prvý krát a už som šťastná maminka no ešte sem sem tam nakuknem lebo som si tiež snažilkovaním prešla a súcitím baby tak sa držte a prajem veľa odvahy a síl dobojovať do zdarného konca !!

tinasc
20. júl 2011

@zambilka ani mne sa nedarí stále rozčuľovať a stresovať... 🙂

zambilka
20. júl 2011

@tinasc 🙂 moj drahý mi dnes povedal že mám nejake kruhy pod očami 😅 no stupol mi tlak hlavne že on sa nestresuje a spinka ako batola 😠 a ja sa len prehadzujem 😅

tinasc
20. júl 2011

@zambilka no tak to tak bude vždy... chlap si pekne buvinká a nič ho netrápi, mne sa tiež zle spáva... aj keď bude bábo, tak si myslím, že ho nebude počuť 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre