IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

in131
24. júl 2011

@majca55 presne ako aj vám ani nám nechceli spraviť ani prvé IUI - ale trvala som na nom - nepodarilo sa a už sme boli aj na druhom - na výsledok čakáme.

pici
24. júl 2011

@in131 preco nechceli spravit iui?

pici
24. júl 2011

@zambilka zlatko to mi je moc luto

zambilka
24. júl 2011

@pici no čo už 😒 dufam že nabuduce to už dotiahnem do konca 😉 ty sa kedy chystáš na ket? 🙂

pici
24. júl 2011

@zambilka ani neviem moja. september, oktober? uvidime. budem ti drzat palce

zambilka
24. júl 2011

@pici aj ja tebe 🙂

majca55
24. júl 2011

@in131 ja som si povedala dosť už mám depky ideme nato spomocou a je mi jedno čo kto vraví.čakať sa mi už nechce. 😉 tak a kolko je kotrola krvičky alebo sona?tak to už bude isto dobrá správička držím palce 😲

walta
24. júl 2011

dievcence, dnes je tu nejako pusto 😢

in131
24. júl 2011

@majca55 Na krvičku ideme v piatok - už sa nemôžem dočkať. Ale mám uplne iné pocity ako pri prvom IUI. Bolia ma prsia a stále citim maternicu - hlavne ked niečo viac porobim tak mám pocit hned si lahnuť. Ale aj sa to bojím vysloviť - sklamaní už bolo dosť. ☹
Trvaj si na svojom chceš isť hned do iUI tak nech ti ho spravia - a hlavne so stimuláciou - ja som brala clostylbelgit.

in131
24. júl 2011

@walta ahoj - ved aj mne sa zdá - sama prázdnota

majca55
24. júl 2011

@in131 ajja zatial sme ho mali na plánovaný styk ale to ma už nebaví a trvá to dlho aj som potratila a to je hrozné ☹ ideme na dovolenku vo štvrtok máme mesiac pauzu potom clostík a IUI 🙂 dúfam že úspešné

in131
24. júl 2011

@majca55 určite to bude uspech - neboj. Ja som plánovaný styk mala minulý rok a bolo to hrozné - bolelo to a aj tak sa nič nepodarilo. Uvidíme aký bude výsledok z druhého IUI - ideme na krv v piatok.

majca55
24. júl 2011

@in131 presne tak je to priam otrasné a ked príde ta mrchá to je na porášku ☹ takže koncom augusta nám to dúfam vinde.takže v piatok budeš určite rada už tie pocity sú tehulkovské 😲

in131
24. júl 2011

@majca55 ved ak sa ani nám to teraz nepodarí tak v auguste skusime ešte 3IUI a ak ani to tak v septembri pojdeme na IVF.

majca55
24. júl 2011

@in131 ja presne tak isto uvažujem chcem hned po prvom podať žiadost ak nevinde,ale nechápem prečo to nejde ked sme obaja zdraví ☹

in131
24. júl 2011

@majca55 Tuto isto otázku si často dávam prečo? Ale chcem to zmeniť na takto a takto to víde IUI, iVF - a bude tu vytúžene ....... joj to bude radosti

majca55
24. júl 2011

@in131 tak to aj u nás 😲 potom si tu budeme dávať rady ako tehulky 🙂

dzuli08
24. júl 2011

@tinka9075 Opravujem ťa drahá @fomarik :D Ja som som mala 3xIUI neuspešne a potom po odoslaní žiadosti IVF nám to nejak prirodzene vyšlo. Máme podobný osud ako @katy33 :D Neva trošku sa to pletie, je nás tu veľa :D

dzuli08
24. júl 2011

@zuzanka7834 Áno moje, bez IUI. Tie boli neúspešné. Dobrú máš hlavičku :D

dzuli08
24. júl 2011

@fomarik No my sme si boli s drahým troška oddýchnuť v Prievidzi. Boli sme u známych. Drahý má veľa roboty, tak nám takýto víkendík dobre padol. Bábuške sme kúpili nový cumlíček :D

bibi11
24. júl 2011

Ahojte kočky. Pred časom som sem písala, mali sme po prvom IUI, to nedopadlo dobre....V piatok minulý týždeň nám ale volali z centra, že máme schválenú žiadosť na ivf, tak aspoň niečo pozitívne 🙂 Neviete mi povedať či genetické testy sú povinné k postúpeniu ivf...?? Ďakujem pekne.

zuzanka7834
24. júl 2011

Caute kocane moje 🙂 Som si dala zavazok, ze sem musim nakuknut aspon raz za 2 dni, lebo potom som uuuplne mimo, tak teda som tu 🙂

@fomarik srdienko vidim, ze si pripominas vesele detstvo, ja tiez v poslednej dobe zacinam vikend rozpravkami 🙂 Gumkaci, rychla rota a kacerovo, to je nieco 😉 A pri tom cvicim mojzisovu, aby som pri tom aj daco robila 😀, ktovie ci Apolenocka este cvici, ma namotivovala

@gombicka mm prijali na postgradual na qmul, tak idem za hlasom srdca 😉 😉 😉 Ako dlho si uz v uk?

@walta Tebe sa to uz kraaaati raketovou rychlostoooou!!! Budes testovat? Aby sme nemuseli cakat do toho prveho 😉

@zambilka no my sme vtedy do Helika isli vlastne s tym, ze ja uz som vedela, ze to nie je dobre (ako vravim, davala som si brat krv na vlastnu past), takze som sa na to psychicky pripravovala skoro vyse tyzdna a cakala som uz iba na verdikt, teda ci to bude zle, alebo este horsie (bala som sa, ze je to bud mimomaternicove, alebo ze budem musiet podstupit kyret, nastastie ani jedno z toho sa nepotvrdilo, fazulienka odisla sama a usetrila ma☹ Drahy nam pobalil plavky a rovno z Helika sme sli na jednu noc do rajeckych, vyvetrat hlavy a povzbudit mrchu v teplej vode. Takze v piatok rano som este mala utros a ms prisla hned v sobotu vecer. Myslim, ze ta termalna voda pomohla... Ms bola silnejsia a aj bolestiva, ak si dobre pamatam... Teraz vidim, ze si si tymto peklom uz raz presla, v kolkom tt to bolo po prvykrat? 😔 Drzim Vam palce, aby ste dlho necakali na svoj zazracik... 😔

@aby drz sa nam zajtra a potom daj vediet 🙂 Tfuj tfuj tfuj!!!

tinasc
24. júl 2011

babulky moje zlaté, všetky, ktoré ste tu, ktoré ste mi držali palce a tešili ste sa so mnou...
naša cesta za bábätkom sa skončila... vo štvrtok na kontrole pán doktor, ešte aj po konzultácii s kolegyňou bohužiaľ konštatoval, že bábätko sa prestalo vyvíjať a od 8tt mu už nebije srdiečko...mala som byť v 11tt, ale vývoj sa zastavil v 8tt... hneď ma aj poslal do nemocnice, hneď ma aj prijali, záver potvrdili, v piatok mi urobili kyretáž, včera ma pustili, ale bola som u mamy, aby som sa sama doma nezožierala myšlienkami... ďakujem vám, že ste na mňa mysleli a držali mi palce... veľmi ma to bolí, neviem čo bude ďalej...

walta
24. júl 2011

@zuzanka7834 ahojky zuzi.... tyzden mam za sebou , ale dalsi tyzden predo mnou. A testnut sa? no, neviem, ci naberiem odvahu

zuzanka7834
24. júl 2011

@in131 drzim palce aby ste mali len same dobre spravy 😵 😵 😵

@pici ahoooj moja, ako sa mame? 😉

@dzuli08 zázraky sa pamätajú 😉 Ako sa cítiš, maminka? Bruško je už velké?

@bibi11 nám nerobili genetické testy, do akého centra chodíte?

zuzanka7834
24. júl 2011

@walta este nie teraz, ale o par dni urcite testniiii 😵 Ta budem povzbudzovat ako Katarinku a u nej to nakoniec boli kolajnice, ja som bosorka, ver mi 😉

walta
24. júl 2011

@tinasc ahoj kuriatko... boze, je mi to tak strasne luto, ze neviem, co na utechu napisat... ty sama vies, ako sa s tym najlepsie vyrovnat, nebudem ti tu pisat blaboty, drz sa a bud silna. Ahojky

walta
24. júl 2011

@zuzanka7834 jeeejda, no ja neviem.... asi pockam do krvicky 🙂 🙂 🙂

bibi11
24. júl 2011

@zuzanka7834 my chodíme do gynfiv-u. Ja sa na tú genetiku pýtam preto, lebo som si všimla že viaceré baby na rôznych fórach píšu že podstúpili tie testy.

tinasc
24. júl 2011

@walta na útechu asi nič, zbytočne by som sa tu len ľutovala a rumázgala... čo už narobím, stalo sa a neodstane sa... musím ísť ďalej... čo je najhoršie, deň predtým som bola u obvodného a ten debil mi napísal do knižky že srdiečko bije... a pritom nebilo od 8tt... som na neho riadne nasr...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre