IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adikasala
27. júl 2011

@zuzanka7834 ahojky no vidis mi sme doma vsetky take rozbehane po svete moju sestru osud zavial az do australie....tak si zije pekny zivot...ale ani ja sa nemozem stazovat 🙂 k tej dovolenke poznam aj ja travel.sk boli sme snimi predvlani na malorke len bol problem platit cezkreditnu kartu 2000eur museli sme to platit na 2 krat a boli stym opletacky tak teraz no nechavame na last minutku az z nitry,tu su ceny dost vyssie ale sa nam akokolvek oplati zo sk ked sme uz na slovensku.uz sme boli velakrat zo slovenskymi cestovkami 😎

adikasala
27. júl 2011

@aby jaj no kde si ty uz stihla behnut.... 😒 😒 😒 no dufam ze teraz ti uz bude lepsie a vsetko dotiahnes do konca ako sa patri 🙂 😲

aby
27. júl 2011

@adikasala ešte že to nemám ďaleko, no vidíš fakt mi bolo dosť zle mm hovoril, že som zelená bola. Mňo ja tiež musí mať všetko 😖 musím dotiahnuť keď už mi Galo povedal, že sa bude riešiť až po pôrode heh 😀 😀 😀
Je mrcha endometrická a nedala sa mu odsať lebo je dosť tuhá ta tekutina 😒
Ešte že sa uľavilo mňo hlava sa mi točí ale to už je nič 😉

fomarik
27. júl 2011

@sijust dakujeme veľmi pekne. Uvidíme, kedy to bude. Už som nedočkavá..je to des. 😉

fomarik
27. júl 2011

@aby fíha... mojenko, na teba si všetko sadne asi 😠 😠 😠 . To musí fakt bolieť. KOtuha tá cysta - ešte sa aj rozptýlila. A už ti je lepšie?

aby
27. júl 2011

@fomarik mňo však to 😒 ale som rada že len to lebo som sa bála aby som nemala nejaký zápal,po tramale mi to ako tak prešlo ešte mám ak tak algifen a zajtra mám volať. Vieš čo ani som si do auta nemohla sadnúť a čo sadnúť, ale vstať 😒 sa mi točí makovica asi hodím šlofa.
Inak medzi tým mi aj kamarátka volala čo sa jej to bábatko predčasne narodilo no krásavica pribrala má 2,1kg 😀
ale mamina musí chodiť 3x denne do nemocky chuďa ale že jej cievky v hlavičke popraskali tak museli na CTčko chodiť ale už je lepšie 😀
Inak aj druhej kamarátke sa 2 týždne dozadu narodilo bábatko a tiež dievčatko samé baby za chvíľu chlapov nebude 😒 😉

zambilka
27. júl 2011

@janula123 ja so bola u nej zatial 2 krát na iui z darcom 🙂 ja už mam za sebov 3 krát ivf z toho jeden potrat v 10tt dvojičky 😒 ale to sme boli v inom centre nie v iscare. teraz po 2 iui bola krv pozitívna ale hcg kleslo takže zas nič 😔 a v septembri nas čaka 3 iui 🙂

janula123
27. júl 2011

@zambilka To mi je ľúto.
Snáď to do tretice vyjde. 😉

zambilka
27. júl 2011

baby dnes som dostala od kamošky knihu MOC NášHO PODVEDOMIA od dr.jozef Murphy že vraj je dobrá na pozitívne myslenie 😎 ale až na dovolenke ju začnem čítat 🙂

zambilka
27. júl 2011

@janula123 no dufam že ano 🙂 ja sa len tak lahko nevzdám 😅

janula123
27. júl 2011

@zambilka Páči sa mi Tvoj prístup, správne. 😉

zambilka
27. júl 2011

@janula123 a ty ideš na iui? 🙂

janula123
27. júl 2011

@zambilka
No u mńa je to tak, že my sme boli len minulý utorok u nej 1x. Nasadila mi Clostil - zajtra s ním začínam a idem v piatok a budúci štvrtok na kontrolu a k by to bolo dobré, tak IUI.

adikasala
27. júl 2011

@zambilka svetova knizka stoji za to!!!!ja ju mam uz precitanu a citala som aj jej prve vydanie co sa vola tajomstvo!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 odporucam kazdej snazilke!!!!

adikasala
27. júl 2011

@zambilka moja sa vola sila tajomstva je to nieco podobne vlastne na tom istom zaklade,zacni ju citat pred dovolenkou....dozvies sa preco....

zambilka
27. júl 2011

@adikasala fakt? super tak sa už teším ked ju budem čítat 😉

zambilka
27. júl 2011

@janula123 tak držím palce nech clostil zaberie 😉 ja ho tiež papám pri iui 2 denne a mala som 2 vajká 🙂

zambilka
27. júl 2011

@adikasala no navnadila si ma tak ju začnem čítat 😀

janula123
27. júl 2011

@zambilka A aké máš dávkovanie? Jednu denne od 5. DC na 5 dní?

adikasala
27. júl 2011

@zambilka ja som tu prvu citala pred asi 3 rokmi a teraz som si kupila to druhe vydanie co je napisane takou lahsou recou tak sa mi to lahsie citalo a som pochopila vela veci.... 🙂 🙂 🙂 preco sa deju niektore veci v nasom zivote.ale nechcem rozoberat treba si ju precitat naozaj neolutujes 🙂 🙂 🙂

adikasala
27. júl 2011

@zambilka a mozno ti dovolenka prinesie darcek 😲

zambilka
27. júl 2011

@janula123 pri 1 iui som mala aj ja jednu denne a mala som jedno vajucho 🙂 a pri 2iui som papala 2 denne a dve vajuchá 😉 😀

zambilka
27. júl 2011

@janula123 ano od 5 dc 5 dni 🙂

adikasala
27. júl 2011

babenky idem musim varit veceru zajtra som tu jak na koni na nasom zlatom koniku 😀

janula123
27. júl 2011

@zambilka Aha.
A spermie ste mali dobré?

Ja akorád rozmýšľam, či to neodložím na september, bo ešte nemám výsledky z krvi, aby sme nešli naslepo. Možno, že dovtedy budú. Brali nám krv ak na protilátky. A tam výsledky trvju aj mesiac.

zambilka
27. júl 2011

@adikasala 😀 jaaaj chcem darček 😉

zambilka
27. júl 2011

@janula123 mi mame darcovské spermie 😉 moj mm ma katastrofu spermio a kedže mám už za sebov tie 3 ivf neuspešne tak sme sa rozhodli pre darcu 😉 a iui 🙂

katy33
27. júl 2011

Nobabulky moje, my máme dnes bengál 😠 Prišli majstri robit strop, lebo nám z neho kusisko odpadlo a to nechcite vidiet, čo je tu za bordel, až mi je z toho do plaču ☹ ...a vraj to budu robit ešte asi aj v piatok a to mi mala prist mamina 😢 ...už vidim, ako budem aj s nou pulirovat cely byt, cez okna , všetok nábytok, všetko, brrrrr, zastrelila by som ich, ratatata...
@zambilka Mojenko, pekne si ju len čitkaj, ja som si tak pozrela film tajomstvo, bola som z neho taka nadšena a plna optimizmu a šup dalši cyklus som zostala tehu, prikladam tomu určitý význam, pretože mi fakt pomohol na psychiku 😉 Takže čitkaj a uvolni sa 😉
@fomarik Takže vy ste si dnes dali takto rande-vouz 😀 ...dufam, že si Zuzinku pekne-krasne popluvala, kao sa patrí 😀 😝 ...ja som sa dnes tak tešila na Magdušku, mali sme sa cez obed stretnut, tiež ju chcem ešte pred dovolenkou vystiskat a popluvat, ako sa patrí, no musela som čučat doma a medzitým som ešte musela utekat narychlo do mesta na socialku a na dan.urad...no dnes den blbec...
Ale, Livinka, je krasnunka bambulka, vaha ako modelka, počkaj ešte tie miery 😀 😉 Ja už našmu stvoreniu v brušku, vravim Dávidko, tak snad, ked to bude nahodou babulka, ma potom nevyhreši 😀 😎 Dnes , ako som sedela v aute, mi uštedril take dobre dva kopance, až ma vystrelo, nemá rad, ked mu obmedzim priestor zapnutymi rifličkami, to už mam odsledovany, sa rado roztahuje 😀 😀 😀
A nepovedali ti v nemocnici, ako to vidia s tou sekciou, al. to nechaju na norm.pôrod?

katy33
27. júl 2011

@aby Ach ty moje , slniečko ubolene, mne je to tak hrozne luto, že musiš mat taketo bôlky 😔 ...neviem si to ani len predstavit, ved ja som mala najväčšiu 5,5cm a myslela som, že umriem, ani sadnut, chodila som len v ohnutom stave...kiež by sa aspon čo-to scvrkla, svinucha jedna hnusna 😠 Zlatinko, len si oddycni, pospinkaj, nech sa ti polavi 😲

janula123
27. júl 2011

@zambilka Tak sná´d Vám to už vyjde.
😵
Ja som si povedal, že ešte tento rok to vyjde.
🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre