IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
1. sep 2011

@katy33 ano ano.. jasne ze dve... a dostanu prikazom tam vydrzat... aspon jedna :D tesim sa do prahy, potrebuje aj moj muz vypadnut.. lebo furt je v robote

pici
1. sep 2011

@noa_33 nie zlatko nie je to problem. vzdy u notara ci pred IUI alebo IVF vkladom podpisujete material ze je vas a ze tvoj partner priznava tymto padom otcovstvo... cize je uplne jedno ci ste partneri alebo manzelia

pici
1. sep 2011

@apolenka6 tak si uzi vyletik draha :D

apolenka6
1. sep 2011

@pici Dík verím,že užijeme :D

adikasala
1. sep 2011

@apolenka6
@katy33
@pici
@hope2011 kocky moje uz som bola aj na pohotovosti 😉 okolo obeda som mala velmi silne spinenie dost som sa naplasila tak ma tam mm hodil.zatial nam tam nic nebolo vidiet.p.doktorka ma ukludnila ze to sa moze stat!!!krcok mame pekne zatvoreny.sliznicku mame na 11mm takze tehula som len zatial sa nic nevidi zajtra mam ist na krv ako to vyzera s cisielkami.dufam ze nas nasa laska neopusti 😲

katy33
1. sep 2011

@noa_33 Ja nie moja, my sme do Iscaru nechodili...

pici
1. sep 2011

@adikasala urcite nie... drzime palce

katy33
1. sep 2011

@adikasala Mojenko, nič sa neboj, ja som mala toto krvacanie dvakrát- a som utekala k dr., že už sme o drobčeka prišli, ale bolo to spôsobene krčkom maternice, pretože vtedy sa ti začina prekrvovat a môže ti prasknut cievka 😉 o dva dni sa mi to zopakovalo znova, dr. mi vtedy povedala, že ked som na wc, nesmiem za žiadnu cenu tlačit 😕 ...to sa len fazulienka uhniezduje , aj vtedy sa krvaca 😉 🙂 ..určite je všetko vporiadku 🙂

adikasala
1. sep 2011

@katy33 jaj katka ty si poklad ako mi vies pomoct.snazim sa byt positivna.ze to bude dobre..musiiiiiiiiiiuz si nasu bublinku nedame.....az do maja 🙂

pici
1. sep 2011

@adikasala presne ako ti katy povedala. urcite je prdulka v poriadku...

cmelica
1. sep 2011

@majca55 Dakujeme!!!tak ma boli dnes hlava,na zblaznenie 😠 😠

cmelica
1. sep 2011

@tinasc Dakujem!!!!dufam,ze vsetko dobre dopadne 🙂

adikasala
1. sep 2011

kocky na krv mam ist na lacno???aj ked mi budu zistovat iba hormon tehu?

majca55
1. sep 2011

@cmelica aj mna bolí hrozne hlava a beriem aj clostík je mi zle ☹

apolenka6
1. sep 2011

@adikasala nie nemusíš ja som do helíka chodila najedená 😉 neboj všetko bude v poriadku,len sa nestresuj myslím na teba 😉 😉 😉 cez víkend tu nebudem zajtra ideme na výlet do Prahy ..potom ked prídeme budem hladať krásne číselko hcg 😕 😵

zambilka
1. sep 2011

@adikasala supeeer tak toto je pecka 😀 gratulujem zlatko pozitívne myslenie pomohloooo 😉

cmelica
1. sep 2011

@majca55 najhorsie na tom je,ze sa bojim si dat aj niaku tabletku pred zajtrajskom...nechcem nic riskovat...
to ti byva zle z klostiku???ja som rozmyslala ci to nieje z toho vcerajsieho pregnylu...

majca55
1. sep 2011

@cmelica mám pocit že ked ho teraz beriem 3x1 no ale musím vydržať 😒 len nech nám to vinde.ak ťa bolí moc tak si niečo daj ale možno to su už nervičky na zajtra či?ale chápem ja budem presne taká istá 🙂 po pregnyle ma nikdy nebolela..

tinasc
1. sep 2011

@adikasala moc a moc gratulujem, nech je všetko v poriadku, držím palce... 🙂

cmelica
1. sep 2011

@majca55 no tak to mas fakt dost velku davku...nebojis sa cysty???mne sa robia po clostile 😖
aj hej mam z toho nerva uz od rana,nechcem na to mysliet,ale neda sa...zatial si davam studene obklady a je to o nieco lepsie 🙂

cmelica
1. sep 2011

@adikasala drzim palceky,aby HCG bolo co najvyššie 😀 😀

majca55
1. sep 2011

@cmelica to poznám studené obklady 🙂 zatial nemám cystu chvala bohu ale je mi skor nejako čudne.predtým som brala 2x1 a teraz pred IUI mám brať 3x1.ale ja som vždy mala dobre folikuky neviem podla čoho to dávaju 😒 asi nebudem brať všetky dni toľko znížim si to ak mi bude zle ☹

cmelica
1. sep 2011

@majca55 tak to je super,ze nemas..si ta stastnejsia 😀 😀 a kolko si mavala folikov pri davke 2x1,ze ti dali teraz 3x1??myslim si ,ze by to nevadilo ked si ju znizis,hlavne ze ti zle nebude 🙂 🙂

majca55
1. sep 2011

@cmelica vždy som mala dva alebo tri 🙂 pekné veľké 😵 takže si ju znížim

cmelica
1. sep 2011

@majca55
ked som bola na sone v pondelok v Heliku,tak mi povedali ,ze ideal je tak 2...ak ti bude zle si ju zniz 🙂 pokial mali idealne mieri tak neni o com...hlavne je aby bola ovu a IUI vyslo na vybornu 😀 😀

majca55
1. sep 2011

@cmelica vieščo aj to urobím 😉 lebo dnes som bola totálne odrovnaná ☹ ja nechápem podľa čoho to dávajú 😒

cmelica
1. sep 2011

no to ani ja nechapem 😖 ved predsa len je to velka davka hormonov ☹ ja som brala po 2 no a tento cyklus som si dala len po 1 a foliky su krasne 🙂 aj Dr povedala,ze som dobre zareagovala na clostil 🙂 🙂 foto mam aj v albume...

majca55
1. sep 2011

@cmelica videla som krásne máš 😲 berem od zajtra len 2x1 a hotovo 🙂 prajem ti aby ti to zajtra dobre dopadlo a hlavne sa dobre vyspi 🙂

cmelica
1. sep 2011

@majca55 Dakujem!!!! 🙂 🙂 Zajtra dam vediet ako to dopadlo a hlavne ako to prebiehalo,,,ako to dopadlo budeme vediet az neskor ☹ skoda ze sa to neda zistit hned na 2 den... 🙂 🙂 aj Vam prajeme dobru nocku 😀

majca55
1. sep 2011

@cmelica dobrú aj tebe 😵 teším sa na správu až viem do čoho idem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre