IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzancek22
26. sep 2011

@alibabaa doktor mi vraví, že ta výška vypadá vážne na 2 detičky, lebo takúto hladinu mavajú babenky tak cca 13-14 den

sijust
26. sep 2011

@zuzanka7834 @walta @pici dievcata,nepraskali vam foliky pocas stimulky?no mne zjavne praskol...zrazu mokro a nepocikala som sa 😒

zabka60
26. sep 2011

@cmelica noo uz piatok,dufam,ze to bude vsetko v poradku...vy ako pokracujete??
@majca55 no to bolo asi psychikou teeda,kedze sa hned na prvy sup uhniezdilo,vyyborne 😉 musite mat domka veliku radost

cmelica
26. sep 2011

@zabka60 my idemem v piatok na tu konzultaciu a potom sa uvidi ako dalej 🙂

majca55
26. sep 2011

@zabka60 hrozne veľku a mm ani nehovorím 🙂 🙂 už nič nesmiem vraj robiť 🙂

zabka60
26. sep 2011

@cmelica no to budeme piatok na seba mysliet 😉
@majca55 to verim,ze musite mat obrovsku radost a jasne,ze nic nerob,naco,az potom neskor,ked uz bude poriadne uchytene a v bezpeci 😉

cmelica
26. sep 2011

@zabka60 to si pis 🙂 to by si eventualne mohla ist uz v stredu na IUI,nie??? drzkam palceky,aby bolo vsetko O.k a hlavne aby bolo uspesne...a nezabudni testujeme az na 14 den 🙂))

majca55
26. sep 2011

@zabka60 presne tak a vpiatok vám babulky držím palce teda päste 😉 😉
@cmelica 😲 😲 😲
@zabka60 😲 😲 😲

cmelica
26. sep 2011

@majca55 Dakujem moooc!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 tesim sa no zarovan aj trosku bojiiim 🙂

majca55
26. sep 2011

@cmelica neboj oni vedia čo robia 🙂 🙂 jasne že sa bojíš ja som sa tiež vždy bála a teraz budem ešte viac 😲 😵

cmelica
26. sep 2011

@majca55 zbytocne ti hovorit neboj sa 🙂 je to uplne prirodzene,ale veriim tomu,ze to pekne dotiahnes az do krasneho konca 😲

zabka60
26. sep 2011

@cmelica neviem ako to bude minule som mala stredu sono a sobota bola nasa,tak neviema ko teraz,ved uvidime....mojka musime byt uspesne 😉

cmelica
26. sep 2011

@zabka60 musime!! v prvom rade chceme a verime ze to tak bude...ine si ani nepripustam 🙂 🙂 🙂

majca55
26. sep 2011

@cmelica dakujem zlatino 😲 😲

cmelica
26. sep 2011

@majca55 nieje zaco!!!prajem ti to a hotovo 😀 😀 😀

zuzanka7834
26. sep 2011

@apolenka6 takze srdiecko moje, 10 rokov od zaciatku chodenia znamena tento rok jedine... ze sa Ti v brusku objavi drobcek, na ktoreho cakate uz tak dlho 😵 😵 😵

@zuzana151 jeeej Zuzanka, mas nadherne brusko. Kolegovia podla mna hrali Tvoju hru, lebo neverim, ze by niekto uveril, ze toto nie je krasne tehu brusko 😉

@zuzancek22 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Zuzulienka ja sa taaaak tesiiim!!! Potichucky, potajomky, ale veeeelmi!!! A Hcg krasne rastie 🙂

@sijust no ja som udajne mala az 19 folikulov a to sa doky cudoval, ze v nich iba 9 vajok. Tak ale vidis, stacili 😉 Ono ked uz vacsina folikov dorastla do dostacujucej velkosti by asi nemalo zmysel stopat ma dalej hormonmi... Drzim palce a hned sa ozvi 🙂 A hlavne nezabudaj, aj jedno jedine niekedy staci na krasne babatko 😵

@adikasala nahody neexistuju, to iste som napisala aj Magdalenke 🙂

@majca55 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@tinasc mna okrem casovej tiesni k IVF presvedcila nasa walticka. Teda, skor jej drobuliatko 😵 Velmi ma to povzbudilo aby sme sa do toho dali bez obav. A fakt sa mi zda, ze to ma nieco do seba, ja som bola v kontakte s 3 babami, co sme to podstupovali naraz a vsetky 4 sme dostali krasnu spravu 😵

zuzanka7834
26. sep 2011

@sijust fiha, a si si ista, ze si si necikla? 😉 Ja som si stale myslela, ze ked praskne folik, tak ta tekutinka ostava v maternici a nevytecie tak, aby bolo mokro... Aspon mne sa to nikdy nestalo. Neskusila si zavolat do CARu?

zambilka
26. sep 2011

@fomarik ahoj no pekne ešte aj mrcha sa umudrila 😀 počkaj neskor bude aj surodenec pre slečnu a prirodzene 😉 😀

zambilka
26. sep 2011

baby moja doktorka ma 2týždne dovolenku a ja už beriem clostil pred iui zastupuje ju dr maršík trochu mám strach že aký bude 😒 nepoznate ho niekto?

apolenka6
26. sep 2011

@zuzancek22 Zlatinko moje tak sa teším 😵 😵 😵 srdečne ti to prajem!!!!! júúúj normálne aj mňa nabádaš aby som to i ja skúsila ..tfuj,tfuj,tfuj..pre šťastie 😉

apolenka6
26. sep 2011

@majca55 No inú správičku som ani nečakala,hned ked som prišla z práce tak som letela na MK čo je vo veci 😉 😉 😉 a krajšiu správičku som ani sa nemohla dočítať 🙂

apolenka6
26. sep 2011

@zuzanka7834 ááá 😨 😨 😨 tak to znamená ,že plodný rok je 10 😀 😀 😀 tak to inak ani nemôže byť ,som sa potešila 😅

hope2011
26. sep 2011

@zuzancek22 to je naaaaaaaadhera, ja sa fakt tam moc z toho tesim...dalsia tehulkaaaaaa, jupiiiiiiiiii 🙂 len to najlepsie prajeme 🙂

pici
26. sep 2011

@sijust zlatik. tak mne asi nie... teda nic take som nebadala...

pici
26. sep 2011

@majca55 urcite ano... drzim moc palce

hope2011
26. sep 2011

@sijust mojinka zlata...no je mi tak striedavo-oblacno, raz lepsie, potom horsie....teraz ma trapi aj krvny tlak...raz ho mam strasne nizky, dnes napriklad velmi vysoky...tak budem musiet to odkonzultovat s dr, co si o tom mysli..hlavne mi to nerobi dobre, citim sa taka o nicom...ale nejdem sa stazovat, ja pre moje malicke vsetko vydrzim....tesim sa co mi napises zajtra...ty moja coskoro buduca tehulka 🙂

pici
26. sep 2011

@zuzanka7834 kedy letite zuzik? ozaj a rodit planujes tam , ci tu?

hope2011
26. sep 2011

@majca55 aj ja sa priprajam ku gratulacii....velmi sa tesim, ze dnes som sa dozvedela o dvoch dalsich nasich tehulkach....moc, moc vam to vsetkym prajem a prajem hlavne nech je vsetko len a len dobre 🙂

sijust
26. sep 2011

@zuzanka7834 necikla som siiiii 😠 😀 ja neviem,co sa stalo....nevolala som do H.ved rano tam idem,uvidim,ale uz by mi mohol povedat,ze dost...este si mi zlatik zabudla napisat,ze kedy ste mali pohovor s embr.kujeem 😉
@hope2011 mojinecka,tak sa mi liec...dufam,ze to bude ok,aby si si mohla uzivat tehulkovanie,raz chrbat,potom dutiny,teraz tlak...moje uz je toho akurat dost....myslim na teba,zajtra dam vediet... 🙂
@pici dufala som,ze ty mi poradis....ved ty si tu taka nasa doktorecka 🙂 neviem co to mohlo byt,som rada,ze zajtra idem na sono...

hope2011
26. sep 2011

@zuzancek22 a este som sa chcela opytat, vy ste mali vklad dvoch embrijok??? ked pises, ze hcg vyzera na dve babatka? to je ale kraaaasne ak budu dve🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre