IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

rica1
12. máj 2013

@jonathana1 no pregnyl mi pichla preto aby sa mi z toho nevytvorili cysty, asi aby ovulacia prebehla a normalne dosli kramy a potom dalsi cyklus neviem ale pichli mi ho a povedala ze nemame sa snazit teraz ze je to rizikove ale ja to asi zajtra risknem 😔

rica1
12. máj 2013

@zelenagw a tiez si brala clostyl dva krat denne??

zelenagw
12. máj 2013

ano a mam len jedno a dva mensie no dufam ze o to bude to jedno kvalitnejsie 🙂

@rica1

viva13
12. máj 2013

ahoj, prosím poradíte mi ako to chodi v GF idem na IUI s darcovskými spermiami, skúmaju aj parntnera, aby mi vložili spermie také aby malo dieťa nejaké vlastnosti podobné mojmu manželovi? oči,vlasy,krvná skupina? prosím poradte niekto 😒

jonathana1
14. máj 2013

ahojte baby tak čo nové? @ zelenagw @ rica1

turzovka
14. máj 2013

@jonathana1 ano ano aj ja som zvedava, myslim na Vas 🙂 @zelenagw @rica1

rica1
14. máj 2013

@jonathana1 ahojky, no ja dokopy nic , ovulujem stymi 8mimi folikmi vcera sme posnazili dnes mozno este tiez ale nechce sa mi moc, som strasne unavena a potom budeme cakat a ked to tento mesiac nevyde buduci si dame pauzu a pojdeme potom na dovolenku a aktivne zacneme zas az po dovolenke

jonathana1
14. máj 2013

@rica1 držím palce...my sme tiž mali tento mesiac planovany styk a ....dnes mrcha klope na dvere ☹ ☹ uvidím čo nam povedia v heliose...ale mam aj ja sto chutí prestat s tymi hormonami aspon na chvílu..ja asi ešte do leta vydržím a ak nič tak cez leto pauza 😖

rica1
14. máj 2013

@jonathana1 a kolky cyklus beries clostyl alebo tak? ja teraz iba prvy krat... ale dalsi si nasadim ak nic tak az po tej dovolenke

jonathana1
14. máj 2013

@rica1 toto bol druhy...a mam dalsiu krabičku nachystanu--na tretí den MS

neznama99
15. máj 2013

@leonie777 IUI tojí 100 eur , či si platíš poistné alebo nie. Akrurát všetky lieky si bude musieť dotyčná doplatiť. Ale myslím, že aj info dostane priamo v centre, treba zavolať

neznama99
21. máj 2013

@zelenagw ako dopadlo teraz to Tvoje IUI - druhé že? ja idem 2x a aj posledný vo štvrtok a asi si to aj moje telo uvedomilo, lebo doteraz pri clostyl. som mala len 1-2 vaj. a teraz zrazu 3 velke a dalsie mensie... 😀

rica1
22. máj 2013

@zelenagw
@jonathana1
@turzovka Ahojte , včera som bola u gyna som 8DPO po tom clostyle a strašné bolesti som mala na vaječníkoch tak som si to dala pozrieť a že ich mám hodne zväčšené čo on nevidí ako dobré ☹ to ten clostyl tak blbo na mna zareagoval že som tam mala tých 8folikov , tuším až 10ks 20-22mm.. no a tým pádom nam nechceli spraviť ani IUI a nemali sme sa snažiť ani prirodzene ale to sme sa posnazili a teraz čakám čo ako a včera som volala do car že čo stými vajecníkmi a oni že to sa spraví ale dakujem pekné taká bolest☹ clostyl už brať nebude☹ teraz dávam mesiac pauzu od snaženia a potom možno IUI ale v prirodzenom cykle bez clostylu

turzovka
22. máj 2013

@rica1 ahoj, tak to ma mrzi tie bolesti...stale nerozumiem preco ti hned dali take davky clostilu, ale tak sama s tym skusenosti nemam. urcite ti ale pauza prospeje. My sme mali s mm vcera debatku, lebo toto iui sa mi zda cele zbytocne. som po 1.IUI teraz 5dni, zmeny ziadne, utrogestan ma len otravuje a ked si predstavim, ze by som to musela absolvovat este 2 x s pravdepodobnostou 5%....tak sme si povedali ze kasleme na to. dnes som nas objednala do reprofitu na konzultáciu a skúsili by sme to soft ivf. uvdimi co nam povedia. ako ste na tom baby?
@jonathana1
@zelenagw

rica1
22. máj 2013

@turzovka inak to ma zaújmalo či po tom IUI je ten utrogestan vždy nutný???

turzovka
22. máj 2013

@rica1 neni som sice mudr. ale vzhladom na to, ze je to progesteron, ktory ked ma zena z horm.profilu ok, podla mna nutny neni. ale asi ho treba predavat 🙂 ved vela zien otehotnie po iui aj spontanne a zazrak - aj bez utrogestanu. 😀 Nuz dobre sa nam o tom mudruje, ale kazdych 12 hodin si ho supneme az do vysledkov, ze?

rica1
22. máj 2013

@turzovka no lebo mňa napadlo že ja by som ho asi nebrala neviem☹ ale to hovorím teraz keď nemám za sebou npr ešte to IUI a nedajbože keby som mala a dopadlo by neuspešne tak asi by som už potom zas napchala do seba všetko ale ja skúsim IUI po dovolenke v prirodzenom cykle bez clostylu a potom keď by to nevyšlo tak s clostylom ale len jedna denne ale to už predbieham...

erin365
22. máj 2013

Ahojte, v pondelok idem do CAR na konzultáciu ohľadom IUI. To budem pred ms. Aká je šanca, že mi IUI urobia hneď na ďalší cyklus?

turzovka
22. máj 2013

@erin365 ahoj, myslim ze,uplne v pohode, teda ak mas za sebou uz aj laparo a vysledky su ok na iui

erin365
22. máj 2013

@turzovka ja som už 3x otehotnela ale vždy som potratila...máme všetky možné vyšetrenia ale laparku nemám a ani mi ju robiť nebudú asi. Či je to nutné? Chodím do GYN-FIV - ako ty.

turzovka
22. máj 2013

@erin365 my tiez zatial do gf. Ale laparo som musela podstupit. Neviem, mozno ked uz si bola tehu, tak to nepotrebuju, ked uz ides na konzultaciu ohladom iui. Takze buduci cyklus veselo do toho ;)

erin365
22. máj 2013

@turzovka verím že ďalší cyklus to dáme a zadarí sa na prvý šup! Od posledného potratu je to vyše roka...neviem prečo sa nedarí...aj predtým nám trvalo rok keď som po potrate otehotnela...

zelenagw
22. máj 2013

@neznama99 Ahoj uz 3x som bola v pondelok mam ist na krv ale kto vie kedy bude vysledok ci uz bude v utorok ci ako potom dam vediet no pozit.myslenie ma opustilo a rozmyslam co dalej... a ty kedy budes mat vysledky??

zelenagw
22. máj 2013

@rica1 fiiiha a ja aj sclostilom len jedno vajko a to som si dala o tab. viac zaujimave ako to tie nase tela funguju....

zelenagw
22. máj 2013

@turzovka tak tiez uz velmi rozmyslam na ivf a mozno ze bud mesiac skusim radsej to asi je to zbytocne.... chcu len zarobit v pondelok mam ist na krv tak uvidime....

jonathana1
22. máj 2013

@turzovka @zelenagw @rica1 baby ja som včera dobrala clostyl..tiež 2x denne...bolelo ma brucho včera tiež,ale dnes ok.v piatok ideme do car na sono,tak som zvedava,ale niečo na mna lezie 😠 musím byt fit na dalšie sanžilkovanie alebo IUI 😉

rica1
23. máj 2013

@jonathana1
@zelenagw no ja som dnes 9DPO a vajecníky má stále dosť bolia, to preto lebo ich mám zväčšné z toho clostylu ☹ neviem prečo som takto zareagovala s tolkými folikulmi... ale aj tak to naše snaženie asi nevyšlo, sranda že sme mali aj neodporučané snaženie a napriek tomu sme skúšali a aj tak mam pocit že to nevyšlo

turzovka
23. máj 2013

@zelenagw no my sme uz rozhodnuti, ideme do ivf, chceme podat ziadost do najskor. Toto iui mi cele pride total zbytocne a psychicky stresujuce. Idem sice na krv az 31.5. ale radsej nech uz mame termin. Ty si bola teraz uz 3x?

turzovka
23. máj 2013

@jonathana1 treba dat nejake vitaminky a drzat sa! Uz mas nejake iui za sebou? Budem drzat palce 🙂

jonathana1
23. máj 2013

@rica1 tak 10 folíkov tak velkých to je fakt šupa 😝 ty určite nepotrebuješ stimulovat clostylom a ked tak len jednu tab...ja som teraz zvedava na zajtra kolko ich budem mat..len ma naozaj skolila nejaka angína. 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre