IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

hope2011
16. apr 2011

@tinasc urcite to teraz vyjde...jasne ze je lepsie byt pripravena aj na to najhorsie...ale to len mat tak uplne nikde vzadu v kutiku duse....a treba proste verit, ze sa to podari...ivf ma vysoke percenta uspesnosti...takze vyjde to....o chvilu zacnes pichat a ani sa nenazdas a uz budes tehu-mamicka🙂

pici
16. apr 2011

@hope2011 asi skusim na velkonocny pondelok den pred krvou , alebo prelustrujem kedy si robili baby :D

pici
16. apr 2011

@tinasc nemyslim na to ale realita je taka ze je to stale pade na pade :D xixix idem si trosku oddychnut a idem asi trosku do kina

hope2011
16. apr 2011

@pici takze az tak dlho budeme cakat????? ja teda neviem vobec kedy by sa mal test robit.....nuz, tak pockame...ale ja si skor myslim, ze to budes urcite citit, nejaku zmenu na sebe...tak to mozno uz budes tusit aj skor...a na co chces ist do kina???? my sme boli minuly tyzden na ,, skus ma rozosmiat,, no to je tak uzaaaasaaaa komedia, velmi dobre!!!!

tinasc
16. apr 2011

@pici ale aspoň je tam vyššia úspešnosť 🙂 a uži si kino 🙂

pici
16. apr 2011

@hope2011 my ideme hlavne nezavazne ci tak nejako :D neviem ten test moze byt zmatocny... a nechcem smutit dopredu :D uvidim... ci vydrzim....
@tinasc ano to ano... dakujem

walta
16. apr 2011

ahojte dievcata.... podavam spravu- ziadost na IVF neschvalena, resp. mi este nikto z centra nevolal, a uz to budu v utorok 4 tyzdne... a ked pojdem do BA, na rovinu sa dr. opytam, ako je to s tym preplacanim od poistovne na IVF, ci je to pravda, o com sme tu minule debatovali.... mam normalne pochybnosti 😒 😒 😒

zuzana151
16. apr 2011

@fomarik nie necitim stale nic ☹ zacinam mat strach, uz by som mala byt v 5 tt a nic necitim ziadne zmeny ani zle mi nie je...vsak to by nebolo zle keby to tak hladko prebiehalo celych 9 mesiacov ale neviem no nezda sa mi to...ty si kedy zacinala nieco citit pohyby alebo nejake nevolnosti?? 27 marca idem na sono uz som objednana dufam ze je vsetko tak ako ma byt

aby
16. apr 2011

@pici mňo pjekne hladkaj brušinko nech sa im dobre ustiela 😀 😀 😀
vieš čo ja som to kukala no babám už 6ty deň ukazovalo slabé // ja som robila 9ty to už by malo byť vidno dosť 😉

@walta neboj počkaj si nám ju hádam schvaľovali dlhšie lebo to bolo cez vianoce no a inak to trvá do 5 týždňov 😉

katy33
16. apr 2011

@aby ...achoooj cica 😀 ..že aka kočenka 😉 ...tak predsa foto prešla 😉 😝

Inak, krasny vikendik vam prajem babulky 😉

@walta Zlatičko, žiaden stres, ja som čakala na schvaleni takmer 7 tyždnov, takže je to ešte v ramci normy 🙂 😉

aby
16. apr 2011

@katy33 no fšak konečne som sa jej dočkala heh 😀 😀 😀
aj tebe krásny , dneska bolo super teplúčko 😉

tinasc
16. apr 2011

@walta neboj, každý má svoje tempo, tak ešte chvíľočku vydrž, za chvíľku ju budeš mať určite schválenú 🙂

tinasc
16. apr 2011

@zuzana151 ty sa zbytočne nestresuj, sú ženy, ktoré vracajú do 5 mesiaca, niektoré nevracali ani raz...a nič im nebolo... neboj sa nič, počkaj na sono a určite to bude v pohode 🙂

tinasc
16. apr 2011

@katy33 pekný víkend aj tebe... u nás bolo pekne, slnečno 🙂

@aby naozaj pekná fotočka 🙂

hope2011
16. apr 2011

@pici jasne, ja ta chapem....ale nebudes smutna, nebojkaj...krpci su v brusku a tam im je uplne nadherne.....pekne ich aj za mna pohladkaj, dobre??? a boli ste v tom kine???

hope2011
16. apr 2011

@zuzana151 ahojky, dlho som cakala,kym nieco napises....hlavne sa nestresuj, vsetko je urcite tak ako ma byt....ani troska nepochybuj, urcite je malicke pekne uhniezdene a caka uz len na to, kedy ho uvidis🙂

aby
16. apr 2011

@tinasc ďakovala to je moja malá potvorka je nemá , keď bola maličká tak ju v igelitke vyhodilli s idúceho auta 😖

hope2011
16. apr 2011

@walta ahoj, myslim ze schvalenie IVF trva urcite dlhsie ako 4 tyzdne, tak sa nebojkaj, ak ti to neoznamili, tak este nie je nic iste....to ti zavolaju z centra urcite...a na druhej strane, preco by ti ju nemali schvalit???

kavaapalma
16. apr 2011

ahojte,konecne krasny teply den,nechala som si priehrat brusko na slniecku 😉
som pocula ze je dobre pit caj z alchemilky,posilnuje maternicu a predchadza potratom...

zlatanka30
16. apr 2011

@hope2011 ahoj.ano na druhe.teraz sme v iscare v mt.

zuzana151
16. apr 2011

@hope2011 😅 dakujem ja viem ze som s tym stresovanim asi pekne trapna ale nemozem zato 😔
Mojko je mi luto ze vam to prve IUI nevyslo ☹ ☹ a co teda dalej? Idete este na jedno alebo chces uz IVF?

zuzana151
16. apr 2011

@tinasc keby som patrila do tej skupiny kde sa nevracia a nie su priznaky tak to by bolo super 😉
ale samozrejme ze zvladnem vsetky priznaky pre to malicke 😲

zuzanka7834
16. apr 2011

Pekny vecer prajem 🙂 Na chvilku som Vas prisla kuknut, tabulku som rano narychlo doplnila, este aj teraz vecer som tam cosi podotukala, ale este nie je v albume, lebo nevladzem mat oci otvorene. Babulky, aj preto sa Vas chcem opytat, neuspava Vas Utrogestan? Ja som vcera prisla domov z prace, co-to porobila a o siedmej som na gauci zaspala. Ale tak tvrdo, ze ma drahy zobudil o 22:00, presmochtala som sa do spalne a spala do osmej rano ako v bavlnke. A to iste dnes, len som nemohla zaspat, lebo sme boli u svokrovcov, teraz sme pred chvilkou prisli, tak si idem rychlo lahnut, len som bola zvedava, ci aj Vas ten liek tak berie. Lebo toto nie je ako jarna unava... spim aj postojacky 😕 😕 😕

@fomarik milacik Ty si v tabulke ako prva, lebo v tej povodnej co som robila uz davno sme boli len my dve 😀 Ty si nas vzor predsa 🙂 🙂 🙂 🙂 Posli davku T-virusikov, potrebujeeeeem!!! 😉

@hope2011 si velmi zlata 🙂 Ja myslim pozitivne, ale trochu sa bojim aj tej svojej viery v to, ze sa to podarilo, lebo ak sa nahodou nepodarilo, tak ma to asi velmi zlomi. Bojim sa, ze viac ako naposledy ☹ Uz som zabudla dokonca aj na zdravy rozum a kupila som si test 😨 A pritom sama Vas tu vsetky presviedcam, ze naposledy bol negativny aj den pred odberom ked som tehu bola... nuz co, tieto posledne dni budu najtazsie... 😔

Srdienko, este Ta nemam v tabulke, mimochodom 😉

@kaaaty tabulka je v mojom albume 😉

@alibabaa necitam vsetko dozadu, lebo ste toho nejako vela popisali pocas mojej absencie, tak neviem, ci ms dosla alebo nie. Uracilo sa jej? Dufam, ze nie, lebo si myslim to iste co sjust, ze mozes byt tehu😉 Ja testujem v stredu, juuuj, uz sa neviem dockat, mam v sebe vela zmiesanych pocitov, aj sa tesim aj hrozne bojim, nech uz viem na com som konecne! Dnes som pre istotu nesla ani na korcule, co ak...

zuzanka7834
16. apr 2011

@pici srdienko ako sa citis?

zuzanka7834
16. apr 2011

@adikasala zlatinko o dva tyzdne Ti prajem same dobre spravy🙂 Alebo staci aj jedna sprava, ale ta ovplyvni cely Vas zivot 😀 😀 😀 😀

pici
16. apr 2011

@hope2011 no boli sme v kine... a bolo super... chvile s mojimi kamoskami mam moc rada

pici
16. apr 2011

@zuzanka7834 ahooooooooj citim sa fajn... dnes ma trochu pichalo v lavom vajecniku, uz si pripadam jak sialenec ze furt sa mi nieco nezda :D ale inak fajn.spravila som si pekny den s kamaratkami :D

pici
16. apr 2011

@zuzanka7834 ty ho vkladas alebo zapijas?

alibabaa
16. apr 2011

@zuzanka7834 joooj neprisla mrcha mrchata.. ale na popud som si urobila predsa len test... a /.... takze stale v ocakavani mrchy, ale teraz uz veselsie, mozem ist na iui, prehupla som sa do tyzdna po sviatkoch 🙂 som sa bala ze mi to vyjde skor a nebudem moct ist na krv, lebo su tam 4 dni volna.. ale 11.dc bude najskor v stredu tak sa vytesujem 🙂

walta
17. apr 2011

@aby ahoj, ahoj.... ine nam ani nezostava... sme cakatelia, aj s manzelom 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre