IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
7. júl 2011

@fomarik no tak to máte riadnu diskotéku 🙂

zuzana151
7. júl 2011

@fomarik Luci 19 augusta ideme do hlohovca na to 3 D a 4 D a na DVD 😅 sa strasne tesim, som pocula same chvaly na to, ale citala som aj jednu skusenost tu na koniku, ze im ten doktor porobil fotky video, vsetko bolo zevraj v poriadku oni sa tesili, a v porodnici sa im narodilo babo bez rucicky ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
to ma tak vystrasilo , ty mas Livinkine fotky zo vsetkych moznych stran?? ja sa teraz bojim uplne vsetkeho 😖

gombicka
7. júl 2011

@fomarik utrogestan neuzivam.na co to je?

fomarik
8. júl 2011

@gombicka to je hormon, ktorý sa užíva po IUI na udržanie plodu a výživu plodu. a pokiaľ ho berieš, ms nedostaneš ( vo väčšine prípadov). Tak preto som sa pýtala, lebo ms závisí viac menej pri IUI, kedy vysadíš utrogestan a nie kedy sa pichal pregnyl 😉
A ak by si bola tehu, ten utrogestan sa užíva až do 12tt, kým svoju funkciu nepreberie pupočná šnura s placentou.

ketere
8. júl 2011

@zambilka @kaaaty @zubrienocka @fomarik @tinasc.. a ostatné, na ktoré som zabudla... hcg 165... 😀

kaaaty
8. júl 2011

@ketere super 🙂 🙂 🙂 gratulujem

kaaaty
8. júl 2011

@ketere ja som videla našu malu bulinku je na spravnom mieste....ja krásna...a o dva týždne ju uvidim znovu 🙂

fomarik
8. júl 2011

@ketere Ješkove husličky...no blahoželáááám 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀...krásna hodnota. Ja som mala 138 😉 No vidíš, tak sa to podarilo. Tak pekne bojujte dalej, aby ste to dotiahli do uspešneho konca 😀 😀 😀 😀 😀 . A kedy máš ísť na sono??? Bože, ja som z toho taká vyklepaná...... držkaj sa nám aj s fazulkou, či fazulkami? 😉

zubrienocka
8. júl 2011

@ketere Gratulujem!!!!! Kedy ides na USG?

fomarik
8. júl 2011

@kaaaty no ja som asi totálne mimo, ale ty si tehulka tiež??? 😀 Páni, vrece sa s vami roztrhlo 😀 😀 😀 😀 !!! No, ja mám z toho guláš, ale hlavne že fazulka je tam kde má byť a o dva týždne ju zase uvidíš---juchúúúúú 😀 😀 😀 . No a ešte sa kvám musí pridať zvyšok dievčat, tak len tak dalej..nech to tu otehotnieva jedna radosť!!!! 😎 😎

zubrienocka
8. júl 2011

@kaaaty Jeeeeeeej, to ja krasne! Tesime sa s Tebou 🙂

fomarik
8. júl 2011

@zuzana151 tak idete na 3/4D sono??? Jéé..to budete mať fakt zážitok. No, stane sa hocičo, ale ja si zlé veci radšej nepripúšťam 😉 , bo by som sa asi zcvokla. Ale uvažovala som nad tým, či som Livinke videla všetky časti telíčka a napadlo ma, že ušká som nevidel...tak ale hádam to bude v poriadku. A už sa aj dozviete, čo to bude 😉 😉 Máš nejakú intuíciu?

ketere
8. júl 2011

@kaaaty Ďakujem 😀 😀 super, teším sa aj Tvojej nádhernej bublinke 😀 dnes je nádherný deň, hneď je svet krajší 🙂 🙂

ketere
8. júl 2011

@fomarik Ty si vyklepaná????? to si ešte nevidela mňa 😀 , normálne som z toho vedla.... až sa trasiem... a musím sa asi štipnuť, aby som uverila.... Ďakujem za gratuláciu.... Ty si mala 138?? Lebo mne povedali, že 165, ale že o týždeň kontrolný odber, či to stúpa, lebo že je to nejaké malé číslo... tak neviem 😒 😒 ..veď keby som nebola tehotná, tak by tam bola nula, nie??? ....vytešujem sa veľmi, veľmi 😀 😀

fomarik
8. júl 2011

@tinasc Tak dnes som sa pýtala na tie kontroly koncom tehu a povedali mi, že posledný julový a prvý augustový týžden maju dovolenku, takže preto až o 5 týždnov na dalšiu poradnu. No a ten posl. mesiac budem do porandne každý týžden chodiť do Lučenca ( tam budem rodiť)na odd. terminálnej gravidity , tam budu aj tie pasy a všetko ostatné. Tak som sa tomu aj potešila. len som zvedavá, ako to mm vyjde v práci, aby ma tam zaviezol...uvidíme. @zuzanka7834 to sa stretnem konečne aj s tebou 😉 😉 😉

ketere
8. júl 2011

@zubrienocka mici a Ty už máš za sebou krvičku??? dúfam, že si im tiež dala tú dobrú 😀 😀

ketere
8. júl 2011

@zubrienocka @fomarik ..na usg zatiaľ nejdem, idem len na kontrolnú krvičku o týždeň.. usg budeme riešiť až prvý augustový týždeň, lebo lekár má celý jul dovolenku.... tak neviem... nebude to už neskoro??

zubrienocka
8. júl 2011

@ketere Joj, moja, najlepsiu... uz je len na nich, ci z nej vycitaju to, co maju. V pondelok po 10 h mam zavolat.

fomarik
8. júl 2011

@ketere jasné, že si tehulka a ešte aká!!!! Tie jhodnoty závisia od parametrov daného labáku. Mne ked z centra volal doktro ohladom hladiny hcg tak povedal, že mi može gratulovať, bo je to vysoko pozitívne. Neboj nič, kontroln ý odber bude ojojojoj........vysokýýýý. len teraz pekne musíš byť v klude, veľa, veľa piť, nič ťažké nerobiť...ale ved to sama dobre vieš. Tak sa teší aj drahý, že?

zubrienocka
8. júl 2011

@ketere v tomto Ti neporadim... neviem kedy uz vidno, ci je vsetko OK. Ale snad tehulky poradia 🙂

zubrienocka
8. júl 2011

@fomarik To sa chodi aj na kontrolny odber? 😕

ketere
8. júl 2011

@fomarik tak si ma trošku ukludnila 😀 😀 Jasnéééé, teškáme sa všetci🙂 a dúfam, že bude budúci týždeň výsledok obrovitánsky!!! 🙂

fomarik
8. júl 2011

@ketere nie nebude neskoro, ba práve naopak...aká budeš šťčastná, ked budeš vidiť bublinku velku ako svet. Mne bolo malu bodečku vidieť až 27 DPO a srdiečko až vo 8tt.

ketere
8. júl 2011

@zubrienocka mne kázali, tak neviem... dúfam, že aj Ty budeš mať v pondelok minimálne tých 165!!!!! 😉

ketere
8. júl 2011

@fomarik no super... ale tak takéto mi dal lekár inštrukcie, keď odchádzal na dovču - povedal čo mám robiť v prípade negat výsledku a čo v prípade pozit výsledku /zvýšiť dávku utrošu - na 2-2-2/ a ozvať sa prvý augustový týždeň... tak asi to bude v pohode 😀 😀 😀 ...jéééj, aká som šťastná🙂 🙂

fomarik
8. júl 2011

@zubrienocka áno, aj na kontrolný po týždni. Ja som prvý mala na 14DPO a hodnota bola 38 a na 21DPO bola hodnota 138 noa na dalši týžden už bolo videť bodečku. 😉 😉

fomarik
8. júl 2011

@ketere takže utroš pekne zvyšuj..bo ten je zárukou, že všetko sa dobre vyvinie..papaj kyselinu listovu ešte 😉 J a som utroš síce brala len 2X2, ale aspon budeš mať vacsiu istotu, že všetko bude tak ako má byť 😉

aby
8. júl 2011

@tinasc to vieš musím mať furt to čo nechcem 😒

katy33
8. júl 2011

@ketere No, čo to tu čitam, gratulujeeeeeem, je to užasneeee 🙂 Ta hodnota HCG je uplne krasna a vôbec nie mala, to je hlupost, ja som mala tiež 1.HCG 194 a to mohol byt nejaky 16.DPO, všetko je v najlepšom poriadku a tak to aj nadalej bude 😉 Opatrujte sa a oddycchujte, ako sa vam len bude dat 🙂 🙂 😲

katy33
8. júl 2011

@aby Ach jaj, ty mojenko ubolene, čo ani nebudeš mat pokoj od tych cyst hnusnych 😠 Ak som to pochopila, tak je na mieste, kde nemaš vaječnik? 😕 Ak ano, ako je to možne, že sa tam urobila? nebojkaj sa, cysta pekne-krasne odide s mrchou 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre