IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zubrienocka
13. júl 2011

Baby moje, som tehu 2 dni aj s cestou, ale mam take brucho, ako v 3 mesiaci. Kazde rano dilema, co si idem obliect, aby nikto nic nezistil.... predsa je este skoro. Nemam pocit, ze sa prejedam. Neviem, ci to ten utros robi, alebo si tam moja zubrienocka robi miesto a preto ho mam take velke..... 😀 😀 😀

zambilka
13. júl 2011

@zubrienocka dakujem mojka 🙂 no ja ked som bola na pn tak už na 4 den som mala kontrolu 😒 takže nebudem ryskovat 😠

zambilka
13. júl 2011

@zubrienocka mojka ja mam tiež riadny kotol 😀 to aj utroš zadržiava vodu v tele 😝

zubrienocka
13. júl 2011

@zambilka To su marhy hnusne...ako keby zo svojho davali....

zubrienocka
13. júl 2011

@zambilka no hrozny je ten utros... nekazali Ti zvysit davku? ja stale berem 2x2

zubrienocka
13. júl 2011

@fomarik ahoj mojko, ako prezivas tieto otrasne horucavy? Hadam len nohy v lavore.... 😀

zambilka
13. júl 2011

@zubrienocka ja beriem 3 x 2 od začiatku a dnes si dám ešte plus dve 😅 pred spaním snád to krvácanie prestane 😒 zatial je to len také slabé ked idem pišat tak radšej nechodím na wc 😀 len ked už veeelmy musím 😅

zubrienocka
13. júl 2011

@zambilka Urcite bude vsetko v najlepsom poriadku. Mne mozes verit. Ved som predsa aj "vyvestila",ze nam to vsetkym trom vyjde 😀 😀 😀

zambilka
13. júl 2011

@zubrienocka nie si ty veštica anabela? 😀 😀 😀

adikasala
13. júl 2011

@zambilka
@zubrienocka babenky gratulujem!!!tesim sa svami,som tu po menej byvala som tu castejsie ked som absolvovala iui.som po 3 neuspesnych ale bojujeme dalej teraz mame pauzu v septembri sa uvidi 🙂 🙂 🙂 a mozno nebude treba nic riesit!!!! 😀 😀 😀

adikasala
13. júl 2011

@ketere aj tebe gratulujem 🙂 🙂 🙂

zubrienocka
13. júl 2011

@adikasala Ahoj, velmi Ti drzime palce a dakujeme 🙂

zubrienocka
13. júl 2011

@zambilka Hej, to som ja....Ta z telky 😀 😀 😀

tinasc
13. júl 2011

@zubrienocka no ale čo narobím... ale aj tak som ešte len na začiatku, do 12tt ešte môže byť všeličo... ale je to už o týždeň, takže to už vydržím 🙂

tinasc
13. júl 2011

@zambilka no to teda majú... už ten prcek musí len preto vydržať, lebo mama je taká trpezlivá 🙂

tinasc
13. júl 2011

@adikasala určite nebude treba nič riešiť! užiješ si krásne leto, nebudeš na to myslieť a ono to príde 🙂

ketere
13. júl 2011

@zambilka veľmi sa teším 😀 😀

ketere
13. júl 2011

@adikasala ďakujem 🙂

ketere
13. júl 2011

@zambilka aj ja si platím to dobrovoľné 😀 😀

@zambilka @zubrienocka Kočky moje, my sme dobré bosorky 😀 😀 😀 Ako nám to super vyšlo 🙂 Teším sa veľmi veľmi veľmi 😀 😀 😀

ketere
13. júl 2011

@tinasc Chúďa moje 😒 a čo už sú ozaj všetci idioti?????

ketere
13. júl 2011

@zubrienocka @zambilka ..ten utroš potvrdzujem.. je otrasný... a otravný!!!! 2-2-2 proste stále ☹

tinasc
13. júl 2011

@ketere áno sú 😀
a ten utroš... hrúza... už sa teším kedy ho nebude treba...

zubrienocka
13. júl 2011

@ketere @zambilka hmmmm.... to iba ja mam 2x2. Musim sa na to opytat

adikasala
13. júl 2011

@tinasc ahoj verim tomu aj ja!!!! aty cakas stale len cakas 🙂 🙂 🙂 drzim palce aby bolo vsetucko v poriadku a ty si ochvilu vydychnes, abudes si iba uzivat tehulko ako sa patri!!!! 🙂 🙂 🙂 ps daj bostek odomna tvojej malej dracici 🙂 🙂 🙂

tinasc
13. júl 2011

@adikasala ďakujem 🙂však aj tak do 12tt je to tak, že buď všetko alebo nič... ale ja pevne verím, že všetko je v poriadku... 🙂 asi to bolo naozaj ešte skoro... pusu odovzdám 🙂

tinasc
13. júl 2011

@zubrienocka ja som po iui mala tiež 2x2 teraz po ivf mám 3x2...

walta
13. júl 2011

@tinasc ahoj... vies, ako ma boôi podbrusko? mam take tlaky, ako keby ma prist mrcha a uz v nedelu , a aj dnes , som si nasla hlien na papiery. Ja ti neviem, ci uz to neprasklo a nebude neskoro v piatok, uz nic mozno nenajdu, ziadne vajka... mam strach

walta
13. júl 2011

@ketere ahoj, veru, mam asi konsku davku 🙂 🙂 🙂 , dnes bola posledna, teraz o 22:00 idem pichat ovitrelle a v piatok rano na odber oocytov... teda snad tam nieco bude, bo nasla som si uz v nedelu a aj dnes hlien... tak neviem ☹

walta
13. júl 2011

@fomarik ahoj moja.... no, neviem, mam take tlaky v podbrusku, ako keby ma prist mrcha a aj hlien som si nasla... co ked z to popraskalo???? bojim, bojim

dzuli08
13. júl 2011

@zambilka Gratulujem aj tretej tehulke. Neboj sa kontroly, ja som na pn od začiatku, teda asi od 7tt a kontrolu som nemala ani raz. A vychádzky vôbec nedodržiavam. klop klop klop

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre