IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
21. júl 2011

@aby 😀 😀 😀 nooo, len by nas tu čital, by sa mu fuziky zrulovali 😀 Ja som už aj mm oznamila, že ked budeme čakat druhe miminko, čo verim, že budeme, tak budeme znova chodit do MT na sono, ešte, že mu to nebolo divne 😕 😅 Mojenko a ty byvaš domka sama cez den 😕 A s tyn weknesom suhlasim, treba vypat, a ked bude oddychnute teličko, bude spravne nachystana aj postieločka pre mimi u maminky 😉

katy33
21. júl 2011

@si31si Mojenko, niektore babulky nič necitia už aj ked su tehu, ja som to tiež tak mala, až po potvrdeni tehu, som začala pocitovat tlaky v brušku ako pred ms 😉 Ver tomu, že sa to podarilo 😉

si31si
21. júl 2011

@katy33 v utorok mám ísť na sono a krv len neviem či najprv krv a potom sono alebo opačne či je to jedno?

aby
21. júl 2011

@katy33 jáj počky ešte som ho videla bez fúzov 😀 😀 😀 no ja si myslím, že aj číta 😉 mňo ja som skoro stále sama doma, teda aspoň 4nohé potvorky tu mám 😒
že welness super aj ja hovorím to má náš kamarát také súkromné to nieje také opatlané heh sa teším normalne na sauničku jahodovú, eukalyptovú a soľnú jaskyňu joj 😀 😀 😀

bahara
21. júl 2011

@walta Ahoj no bolo to ťažké..stále to behá po hlave podarí sa nepodarí..hrozné..preto som sa snažila veľa spať haha aby som aspoň trocha vypla od myšlienok 🙂 a si si aj test robila?ja som vydržala do tuším dvanásteho dňa a spravila si..a vyšiel ale len tak trošičku no ma to kúsok upokojilo že je to na dobrej ceste 😉 a na 15 mi to vyšlo aj v krvi.Docent je super taký troška roztržitý deduško z rozprávočky ten človek ma neskutočne upokojoval len debatou s ním..má niečo také v sebe 😀 bola som spokojná..sa tam chcem ešte zastaviť aj z drobcom sa pochváliť a osobne ešte raz za všetko poďakovať 🙂 podla mňa si v dobrých rukách ,,najlepších,, 😉
Musíš veľmi chcieť a veriť..vôbec nie je pravda,že netreba na to myslieť lebo sa nepodarí..podarí..a hotovo..ja som sa aj z malou od prvého dňa IVF rozprávala stále si hladkala bruško možno je to blbosť ale nech ja tomu verím že to počula 😀 😀 a dohovárala jej že ju maminka veľmi ľúbi a chce a aby sa riadne zavŕtala lebo sa jej neviem už dočkať 🙂 ha..síce som to robila pri každom tehu a vyšlo až toto ale nech.Ozaj mi sme si dali aj pred implantačnú genetiku spraviť som chcela mať istotu,že je ozaj zdravá vy ako?A neboj nič podarí sa..ďakujeme za pochvalu je ozaj peknučká a neuveriteľne dobré bábätko od narodenia 🙂 no veď ani sa nenazdáme a budeme obdivovať tvoje drobátko 😉

bahara
21. júl 2011

@ludinka Ježíš toto si pamätám som to nenávidela vždy keď u našich bola nejaká väčšia oslava som sa bála kedy kto začne zo sprostými otázkami typu kedy už a čo ty?? nechceš ešte?? už máš čas!! bože..a ja ledva zadržiavala slzy a modlila sa nech niekto začne inú tému.. 😒 úplne ta chápem..a u nás to dopadlo presne tak že otehotnela švagriná aj moja sestra a ja tiež až na to že som o bábätko prišla a oni dve nie ☹ strašná šupa do brucha to bola..musíš sa obrniť nič iné ti poradiť neviem..alebo jednoducho povedz keď príde čas tak bude aj vnúča 🙂 a snaž sa hneď prejsť na tému a čo vy?zdravie slúži? blabla..😀 ja som z tým skoro vždy uspela.. 😉 držím palce.

bahara
21. júl 2011

Baby bojujte !!!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

fomarik
21. júl 2011

@si31si ahojkaj! Mojka, to nemusíš cítiť absolutne nič. Ja som tiež nič necítila...nikdy. Až po potvrdení tehu a to bolo asi 4 týždne od IUI. Ja som vždy najskor chodila na krv a potom sono, ale ono je to v podstate jedno. Tak nech ti to vyjde 😉 😉 😉 😉

fomarik
21. júl 2011

dievčatá, odchádzam do "vzdychárne"....tak to volám teraz u rodičov. Dojdem až zajtra poobede, bo nás starý otec ešte vezie na pasy do LC. A možno sa stretneme so Zuzankou7834 😉

zambilka
21. júl 2011

ahojte baby moje tak na zajtra mi držte palce 🙂 ale neviem kedy dojdeme z BA asi až okolo 17 tej potom vam hned dám vediet 🙂 🙂

adikasala
21. júl 2011

@walta ahoj ty si nitrancanka???' 😉 😉 😉 aj ja pochadzam od nitry 😉 😉 😉 ale zijem v it!uz sa neviem dockat za 2 tyzdne budem v nitre na dovce!!!! 🙂 🙂 🙂

alibabaa
21. júl 2011

@si31si ahoj, nooo ja som citila a mala snad vsetky pocity i nevolnosti.. a nic z toho. pripisujem to utrogestanu. ale mozes citit pichanie v podbrusku, unavu, citlive prsia... ja som dokonca intenzivnejsie citila a nemohla pit kavu...
drzim ti strasne moc palceky 🙂

zubrienocka
21. júl 2011

@zambilka Ahoj, zajtra na Teba budem moc mysliet. Drzkaj sa 🙂

ketere
21. júl 2011

@zambilka držkaj sa nám!!! A len a len dobré správičky, chceme čítať🙂)

walta
21. júl 2011

@aby veriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, veriiiiiim.... vydrzim nejako do toho hcg 😀

walta
21. júl 2011

@katy33 jaaaj, tak sa utesujem s tym, co si mi napisala.... ked to fakt clovek nevie, co je v nom, a k tomu to pobolievanie brucha ako pred mrchou. To pobolievanie moze znacit uhniezdovanie? Kolko sa to embryjko uhniezduje, kolko dni? To su otazky, co???? 🙂

gombicka
21. júl 2011

ahojte zienky, ostalo mi asi 29 ovulacnych testov (testovacie pruzky). nekupite niekto?

walta
21. júl 2011

@bahara ahojky moja.... vdaka za pekne slova od teba, a ano, docent je kapacita a ja som s nim max spokojna. My sme si predinplant.genetiku nedali robit, docent povedal, ze nie je dovod. Docent je svojsky, a to sa mi paci, ze neokolkuje a vsetko povie na rovinu... aj s IUI to tak bolo, povedal, aby sme to raz vyskusali a ked to nepojde tak, uz aby sme to ani neskusali, skoda nasich penazi, ze by sme tam chodili ako na klavir. A ma pravdu. Vidis, mimo mojho tela sa oplodnenie podarilo, len teraz je otazne, ci sa embryjkam bude u mna pacit. Verim, ze ano. Manzel mi hned po ET povedal, ze aby som sa netestla, ze mam vydrzat az na krv, len ja asi nevydrziiiiim... ja ti neviem, aaaach jaj 😒 😒 😒

walta
21. júl 2011

@adikasala hehe, nooo, veru, som od NR, resp. som sa sem vydala. A v Taliansku kde zijes? Tu destinaciu mam rada, uz par x som tam bola na dovolenke 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂

walta
21. júl 2011

@fomarik tak krasne snicky a zajtra drzim palce 🙂 🙂 🙂

walta
21. júl 2011

@zambilka ahojky a dzim samozrejme palce a zajtra sa ozvi 🙂

alibabaa
21. júl 2011

@zambilka drzim strasne moc palceky!

adikasala
22. júl 2011

@walta ahoj zijem nedaleko milana...uz 10 rokov osud ma sem zavial 🙂 🙂 🙂 vies ze som dnes rano na teba myslela...ze sa ti to cakanie pomalicky krati,,,,drzim velmi palce aby to tam bolo!!!

walta
22. júl 2011

@adikasala jeeeej, Milano, super.... tak tam som este nebola. Tvoj partner je asi talian, vsak? 🙂

walta
22. júl 2011

@adikasala dakujem, si mila... uz sa mi to krati, no.... som tak v strede- skoro, no 😀 😀 😀 😀

adikasala
22. júl 2011

@walta no jasne...talian ako by to bolo 🙂 🙂 🙂 zoznamili sme sa v nitre na silvestrovskej discoteke 😀 😀 😀 pred 10 rokmi.a 5 rokov sme aj svoji 🙂 🙂 🙂

adikasala
22. júl 2011

@walta no mohla by si my v auguste odovzdat stafetu tehu testika 😀 😀 😀

ludinka
22. júl 2011

ahojte baby po kolkych dnoch ako ste vysadili utros vam dosla mrcha?? mne minule za dva dni, teraz to vyzera na dlhsie.......... 😠

walta
22. júl 2011

@adikasala to je krasne.... len nech vam to spolu klape ako ma.... a rada by som ti odovzdala stafetu tehu testika, a este ako rada... drz palce 😉 😉 😉

walta
22. júl 2011

@ludinka ahoj, no mne dosla mrcha na 3. den po vysadeni.

podla mna je to individualne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre