IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

hope2011
9. aug 2011

@tinasc dakujem 🙂 no vies, nazivo aj tak vsetko vyzera trosku inak 🙂 ale pre predstavu to staci....a ked k tomu pride este plavacka a doplnky, tak to zase uplne inak ukaze 🙂

dzuli08
9. aug 2011

@hope2011 Veď tooooo. Krásna kuchynka, už len chuť do varenia :D

tinasc
9. aug 2011

@hope2011 v takej je radosť variť 🙂

katy33
9. aug 2011

@hope2011 No, mojenko, bambulka bude sme preštastni - je zdravučka a to je najdôležitejšie, i ked najštastnejši budeme až s malinkou v naruči 😉 Mojenko, nie, 4D nerobili, teraz nas čaka ešte len 3D a to sa robi medzi 25.-28.tt...juuuj, ved aj vy budete o chvilonku vediet, ake prekvapenie sa skryva v brušku 😀 ...jeeej, aj ja by som chcela vidiet brušinko, ale, kde je foto? 😕 ☹

hope2011
9. aug 2011

@dzuli08 @tinasc jeeej, dakujem, to potesi, ked sa paci 🙂 ale inak ja sa musim priznat, ja velmi rada varim 🙂 a mam nastastie takeho vdacneho manzela, ze ten co navarim, tak vzdy pochvali a to ma este viac motivuje do varenia....a po svadbe, teda uz dva roky ma velmi chytilo aj pecenie...takze mnamky, mnam, tesim sa na prve menu v nasej kuchyni 🙂

tinasc
9. aug 2011

@hope2011 juuuj to bude určite dobré 🙂

hope2011
9. aug 2011

@katy33 no zlaticko, to mas uplnu pravdu, najdolezitejsie je zdravucke babatko....🙂 ale malinku ste videli a to ta uricte ukludnilo, si ju videla a uricte si spokojnucka teraz. my sme museli ist v nedelu na pohotovost lebo som mala velke bolesti krizov aj v podbrusku a trvalo mi to 4 dni, tak uz ked moc zabolelo, tak sme radsej isli....tiez som malicke videla na sone po dlhom mesiaci, ale som sa sla roztopit od lasky, ked som drobciatko videla...hlavne ze je v poriadku, laska nasa...klop, klop, klop 🙂

katy33
9. aug 2011

@sijust No veru,mojenko, bude to tatinkova princeznička, už teraz sa boji chytit bruško, ved je tam dievčatko 😀 ...ti chlapy su experti 😀 ....mm vybral Dominiku, tak asi pri nej zostaneme, skušam aj ine mena, či bambulka neda kopančekom najavo, že to sa jej pači, ale zatial nič 😝 😅
@tinasc 😉 😉 😉
@zambilka 😀 ...taaaak, ty si to vedela a nepovedala 😀

katy33
9. aug 2011

@hope2011 Joj, som sa zlakla, ono nemohlo bruško a križe boliet z toho, ako sa to tam všecičko natahuje, a tak? 😕 ...ved predsa, si to tam ti naši chrustici upratuju, ako potrebuju 😀 ...veru, viem, čo mysliš, aká laska ta zaplavi, ked drobčiatko vidiš na utz, nas už čaka len nejake 3 utz a až mi je to luto, že ju nebudeme tak dlho vidiet 😔 🙂 ..ale potom si to vynahradimee a už si ju nedame za nič na svete, ja sa bojim, že ju samou laskou rozpučim 🙂 😲 😲

hope2011
9. aug 2011

@katy33 no presne viem, co prezivas...ja som bola uplne roztopena od lasky, ked som tu tvaricku videla, prstiky a to mi robil dr sono len tak narychlo....ale aj tak....tiez si niekedy objimem brusinko, ze laska nasa je tam....🙂 no vies, tie bolesti boli uz dost intenzivne a co ma najviac prelaklo bolo to, ze ked som vstala zo sedu tak akoby mi brusko spadlo uplne dole a tak esilne bolesti som dostala ako pri menzes, tak som sa to snazila rozchodit, ale bolelo a bolelo a ked ma manzel videl, tak hned, ze podme....aju dr povedal, ze je lepsie prist, lebo nikdy nevies...ale kloop, klop, klop vsetko bolo ok....sam nevedel ze z coho to tak mohlo byt....urcite aj natahovanie vela robi....to je jasne...aj som citala o tom velmi...ale potom v ten den som mala aj taky vytok a to ked si poskladas, tak sme radsej isli.....a mohli sme pokojne ist domov 🙂

zubrienocka
9. aug 2011

@alibabaa Drzim Ti palceky. Ja som od prvej sekundy po IUI verila, ze to vyjde. Dokonca som volala sestre, ze som uz 10 minut tehulka 😀 😀 😀

majca55
9. aug 2011

@alibabaa tak držím palce to je dobre znamenie že tam bol tvoj lekár 😲

zuzana151
10. aug 2011

@fomarik teraz ked si prilozim ruky na brusko tak normalne citim ked malinke kopne, je to take krasne 😅 No ja hovorim, ze my budeme velki ako Livinka a pritom ja mam len 165 cm a vyzera o tak, ze to bude malinky valibuk 😀
hehe ja odpadnem, ze mas pocit ako keby isla mala vypadnut 😀 neboj, uz to urcite kazdu chvilku pride , tentokrat ta intuicia nesklame 😉

alibabaa
10. aug 2011

@tinasc jeeeej sme sa tam mozno aj videliiiii 😀 bola som tam este pred 7,00 a cakala az do 8,40... kedy si tam bola? hoci je pravda, ze som citala knizku tak som si moc ludi okolo seba nevsimala... 😖
ano 1x som sa dostala k nemu. tak dufam, ze tentokrat to uz bude uspesne 🙂

tinasc
10. aug 2011

@alibabaa no možno, ja si tiež veľmi nevšímam, ja som tam prišla tak tesne pred koncom odberov, lebo na ceste boli riadne zápchy, tak som bola rada, že som to ešte stihla a nemusela prísť znova 🙂 ...

alibabaa
10. aug 2011

@tinasc nooo tak to som bola plne zahlbena do knizky alebo do solitaire v telefone 😀

si31si
10. aug 2011

ahojte
brali ste niektorá estrimex? dnes mi ho doki predpísal na sliznicu že je nízka 😒

sijust
10. aug 2011

@katy33 hmm...tatinkova dcerenka,to je vazne 🙂 ...jedina zena,ktoru bude tvoj manzel milovat tak ako teba bude Dominicka 🙂 tesim sa s vami a prajem vsetko dobre...dufam,ze sa dobre citis,ze ta nic neboli a netrapi...

zuzancek22
10. aug 2011

@walta a inak aj som zabudla sa spýtať, že ako pokračujes

walta
10. aug 2011

@zuzancek22 ako pokracujem? momentalne sa liecim, som ochorela, som nestastna z toho... snad ma to prejde a budem/budeme zdraví 😅

alibabaa
10. aug 2011

@walta a zaberaju aspon tie domace receptiky???

alibabaa
10. aug 2011

@si31si myslim ze @hope2011 predpisali nieco na nizku sliznicu ale ci to bol estrimex... to netusim.

walta
10. aug 2011

@alibabaa ahoj, vies co, ze zaberaju... uz mi je lepsie, len este stale to neni ono 😖

zuzancek22
10. aug 2011

@walta a už si bola aj na druhom hcg teste?

walta
10. aug 2011

@zuzancek22 nie, nebola... v pondelok idem na sono, a asi aj krv mi budu brat, neviem

alibabaa
10. aug 2011

@walta hlavne ze sa citis lepsie.. 🙂

walta
10. aug 2011

@alibabaa lepsie, lepsie, len mam teraz strasnu nadchu, kycham cely den, sople ani nehovorim.... takyto je stav... nic moc 😖

alibabaa
10. aug 2011

@walta aj ja som chytila strasnu nadchu... davas si vela C? vyplavi sa ti skor zapal z tela. ... ak ho teda mozes jest... 😕

walta
10. aug 2011

@alibabaa C papam v potravinach- citron, stava z kvasenej kapusty- vitaminova bomba

in131
11. aug 2011

Ahojte. Dnes som bola na sone. Na pravom vaječníku 24mm fotlikul a 21mm plus 27mm cysta. IUI máme zajtra lebo folikuly su už na prasknutie. Pregnyl mi bol pychnutý tak šup do 3IUI. Už ani nedufam. Sklamaní bolo dosť.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre