IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

jovanka81
8. sep 2011

@zabka60 ja som vcera skoro isla na pohotovost s bolestami vajecnika ☹ a to vsetko z tych hnusnych hormonov....vsak utros je tiez pekne svinstvo 😒 ale co, nenavyberame si 😎

zabka60
8. sep 2011

@jovanka81 vsak prave,ze take svinstva a zevraj to ma pomoct no neviem....

zuzanka7834
9. sep 2011

@zambilka v pondelok 😵

hope2011
9. sep 2011

@zuzana151 🙂 tak je to sila s tymito nasimi laskami, ako si robia co chcu...ten moja malicky zas nema vobec zaidny rezim..teda aspon zatial..ten si zakopka kedy sa mu chce, pripadne sa pomrvi, ale nama to vobec ziadnu pravidelnost...vsak uvidime, mozno na nejaky system nabehne...no a s tymi vecami, tak to iste si hovorim aj ja...ale da sa ti odolat??? no vobec nie....tento mesiac vsak budem musiet zainvestovat ja sama do seba, lebo chodim do prace a pomaly nemam co na seba...aj my mame tych veci az. az...uvidime, kolko z toho ponosi....laska nasa 🙂 tak vas krasne pozdravujeme a piste ako sa mate 🙂

zuzancek22
9. sep 2011

@walta ahojček, potrebujem infošku, kolko si mala vajok na prvej kontrole, lebo ja som mala dnes 7 a povedali že toje málo tak mi zvyšujú dávku.

zambilka
9. sep 2011

@zuzanka7834 moja strašne ti držím palčeky aj na nohách 😉

zubrienocka
9. sep 2011

@ketere Ahoj poklad, prepac, dlho som tu nebola. Na USG sme boli 2.9. a aj na zakladnych vysetreniach. Dnes sme konecne dostali aj tehu knizku,takze sa vytesujem. Vysledky este nemame vsetky,ale zatial je vsetko OK. Len zelezo mam trosku nizsie, tak mi ho predpisal. Brusko mi uz vidno. Narastlo mi doslova z vecera do rana. Pribrala som uz 2 kg a clovek uz ma problem nieco si obliect 🙂. Vy sa mate ako? Rastiete? 😵

zubrienocka
9. sep 2011

@zambilka Ahoj moja, ako sa mas? Uz po dovolenke? Ako bolo, oddychnuta?

majca55
9. sep 2011

Babuľky zajtra mi držte palečky moje prvé IUI 😲

ketere
9. sep 2011

@zubrienocka ahooooj, bála som sa, že čo sa stalo ☹ ale veľmi som sa potešila, tej správičke 🙂 hej rastieme, aj krpec, aj bruško🙂 chystám sa na budúci týždeň na nákupy, potrebujem nejaké nohavice, mám jedny jediné rifle, ktoré ako tak zapnem a inak neoblečiem nič... 😒 ale nevadí, len nech rastieme, nie? 😀 😀 nech sú to pekní valibuci 😀 my sme boli na usg predvčerom, máme 7 cm, všetko v poriadku, teraz sa máme ozvať v 16tt - čiže koncom septembra, aby mi urobil znova usg a krvné testy - kvôli Downovmu syndrómu... Kedy idete znova na usg? Asi tak nejako ako ja..... 😖

zabka60
9. sep 2011

@majca55 jee ahoooj,zajtra myslime a silno drzime palceky do modra a fialova 😉 a hlavne,aby si vydrzala dva tyzdne netestovat 😅

hope2011
10. sep 2011

@zuzana151 ahojky, chcela som sa ty spytat, stalo sa ti niekedy pocas tehu, ale myslim az v druhomm trimestri, ze by si si nasla krv na papieri? mne sa to dnes rano stalo, trosicka krvy uplne jasno cervenej, tak som v poriadnom strese, ze co sa deje...dufam, ze jej uz viac nebude...verim, ze s tym skusenost nemas, ale ci si nahodou necitala, nepocula, ze by to niekto mal a co to znamenalo. jasne, ze ak by som to mala opat, hned popjdeme do nemocnice...ale som z toho riadne nesvoja....dakujem za odpoved

zambilka
10. sep 2011

@zubrienocka ahoj moja super bolo 😉 už pekne pracujem 😝 a v oktobri skusime zas iui 🙂 dufam že už posledne a uspešné 😕 baby vám to letí že už 14 tt 🙂

majca55
10. sep 2011

@zabka60 díky moc tak to máme za sebou celkom sa dalo trošku zabolelo 😎 nie povedali sme si že vydržíme netestnúť pekne pôjdeme 26.9.na krv 🙂 len neviem či Ja vydržím...

cmelica
10. sep 2011

@majca55 DRZIIIIIIIM PALCEKY!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

majca55
10. sep 2011

@cmelica Ďakujeme moc 😲 😲 😲

zabka60
10. sep 2011

@majca55 ooo gratulujeem a moc bolelo??ja som citila alen stipkanie....sranda ze v kazdom centre maju ine veci ako sa staraju,ja napriklad ked budem negativna na krv nemam chodit ale na 10dc foliky a znova iui.....neviem mam pocit,ze pojdeme na dalsie,ale tebe moc drzim palceky...a ako sa citis???mna bolela aj pokozka na hlave 😀

adikasala
10. sep 2011

@hope2011 ja jdufam ze to nebude nic...myslim na teba,skoc pre istotu k dokymu 🙂

majca55
10. sep 2011

@zabka60 takže nafuknutá a len trošku pravá strana ma pichá tam som mala 2folíky tak si myslím že preto 😉 no mne povedali že aj ked sa testnem a budem mať negatívny test tak na krv mám určite prísť a povedia čo daľej.tiež som pripravená ísť aj na druhé 😎 a ty sa ako cíťiš?

zabka60
10. sep 2011

@majca55 ja idem 19 na kontrolu ale k svojmu dokimu nie do car,tak ci tak ho poprosim,aby mi vzal krvicku a ked to nevyjde budem moc smutna,ale dufat,ze druhe bude uspesne..nevviem silny tuchac mam,ze to nevyslo....uvidime,citim sa pod psa,som podrazdena,stale ma boli brucho na mrchu a to zevraj vsetko robi utros hnusny a mm uz chyta depky,ze som stale podrazdena,ja som teraz anjradsej sama domka a pokoj od kazdeho vies ☹

majca55
10. sep 2011

@zabka60 to poznám ja som tiež podráždená a myslím si že je to aj z clostíku ☹ a taká precitlivená moc som 😕 no čo už my žienky sme silné zvládneme všetko 🙂 ešte nič nie je stratené ved to si sa skoro testla...

cmelica
10. sep 2011

@majca55
@zabka60 joj kocky tak ja by som vam vedela povedat o podrazdenosti...dnes som robila ranajky,mm trosku zarypkal,no bolo poranajkach...musel si dorobit sam...hehe 😀

zabka60
10. sep 2011

@majca55
@cmelica no musime zvladnut vsetko,ale tiez nemozeme byt stale silne,ci ano?,?ved aj my potrebujeme oddych a nie vsetko mat dokonale...a ja viem,ze to bolo skoro,ale taky vnutorny pocit mam,to zena pozna,uvidime,nejdem sa roozcarovavat,a s tymi podrazdenostami to je strasne,ale mm to tiez niekedy nechape a lezie mu to na nervy neviem mu vysvetlit,ze to s tych hormonov co ich mam na kilaa a este k tomu moja stitka 😠

majca55
10. sep 2011

@zabka60
@cmelica viete čo mna od včera rozčúli každá negatívna reakcia a mám pocit že už hoci čo ☹ ja sa niekedy až hanbím za svoju reakciu ale ked to sa nedá dusiť v sebe.kvoli testu sme sa tiež chytili ja chcem robiť on nie 😒 viete čo toto by máloktorý chlap zvládol čo mi 🙂

cmelica
10. sep 2011

@majca55
@zabka60 pokial sa to netyka samotnych chlapov,teraz myslim tabletky,zakrok a tak,inac sa ich to tyka az moc....nikdy nepochopia 😲 mal by si kazdy chlap vyskusat byt aspon 1 den zenou...ci nie??

majca55
10. sep 2011

@cmelica presne moja a jesť tie hormony a vkladať si utros brrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😒

zabka60
10. sep 2011

@cmelica
@majca55 tak to by nevydrzali ani jeden den,co musime zvladnut my,byt chlapom je super,maju nas,gazdinky co im navaria,operu,nachystaju vsetucko co treba,oni idu na pivko,vylozia nohy a je pokoj a my???mozme sa aj zblaznit!!!jooj a utros????mm mal zili zadkovu minule 😀 10dni mal cipky do zadku a uz vrieskal,ake je to neprijemne,ale vydrzal 😖 koceny uz ench je to za nami

majca55
10. sep 2011

@zabka60 hlavne na testíkoch // a budeme aj my v pohodičke že 🙂 idem si pospať 😔 zatím pekný dník

cmelica
10. sep 2011

@zabka60 mna sa kazdi pyta na co mi je vlasten dieta ked mam mm...co viac k tomu dodat???budem mat deticky dve 😀 😀

zabka60
10. sep 2011

@majca55 samozrejme hlavne su //ciarky a nastane pokoj 😉 kolko mas utrosu????sladke sny oddychni si veru idem aj ja,kym je pokoj 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre