IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zubrienocka
21. okt 2011

@ketere Praveze na chlapca nemame ani jedno 😀 😀 😀. Mne sa celkom paci Oliver, ale to dala sesternica synovi, takze sme na bode mrazu. A co sa tyka zenskych, tak sa mi pacia Nela, Emma, Stela, Ester.... to si asi nebudem vediet vybrat. Jakubko a Riško je pekne veru. No budeme mat este dilemu...ale taku prijemnu 😉

majca55
21. okt 2011

@pici moja to si ešte skoro testla uvidíš,že všetko bude ako má byť 😵 😵 tfuj tfuj // na testíku

pici
21. okt 2011

@majca55 kiezby

dasaa
21. okt 2011

@majca55 ahij ja chodim do Martina 🙂 mohli sme chodit do kosic je to od nas len 30 minut cesty.Ale sme sa rozhodli pre Martin.A ty kde chodis ?

si31si
21. okt 2011

ahojte
baby načo sa bere ta provera pri IVF?

apolenka6
21. okt 2011

@pici ej,ej,ej!!! 😠 😠 čo pokúšaš ..ved ešte je skoro testovať 😉 neboj bude to tam 🙂

apolenka6
21. okt 2011

@katy33 šukulka naša !krásne vecičky si uplietla ,len čubrním na to 😨 😨 🙂 potom aj mne upletieš ak budeš mať čas ? 😕 samozrejme pre moje ,ked bude na ceste 😀 😉

apolenka6
21. okt 2011

@sijust veru prirodzenou cestou je to príjemnejšie 😀 no neviem,neviem či to bolo znamenie ,ale počkám ešte ...a ked sme sa tam nedostali 😕 snád sa vyskytne niečo ,čo nečakáme 😕 ako pokazené auto 😝 a o tom svrbení bradaviek v tehu som čítala ,,,tak je t o na dobrej ceste 😉

apolenka6
21. okt 2011

@tinasc nemaj obavu prosím...podarí sa vám aj 2 IVF 🙂

cmelica
21. okt 2011

@apolenka6 ahooj!!!a uz mate auticko v poriadku??teraz asi neriesis nic,vsak...juj prajem ti to ,aby to bolo znamenie a otehu prirodzene 😀 😀 😀

cmelica
21. okt 2011

@pici a ty uz testujes?? 🙂 ty si asi taka ako ja...ja tiez nevidrzim asi po IUI netestovat...mm povedal,ze mi tie testy schova a vytiahne az na 14 den po 🙂 este bolo skoro...tak na 14 den na testiku prajem // 😀

apolenka6
21. okt 2011

@cmelica nie ho nemáme opravené 😖 mm kamoš má toho viacej tak nestíha 😠 sa jedujem,bez auta je to o ničom nákupy atd.... nie teraz nič neriešim ,ved aj tak som v tomto bezmocná a všetko má svoj čas 😅

pici
21. okt 2011

@cmelica ano lebo som svacnuta...

cmelica
21. okt 2011

@pici to nie len zvedava a nedockava ako kazda zena 🙂 😀

cmelica
21. okt 2011

@apolenka6 viem o com hovoris...my sme mali burane a 3 tyzde sa opravovalo...to boli nervy ci svagor pozicia auto,ked bolo treba ist do Martina... veru tak vsetko ma svoj cas,len do kedy to mi vydrzime 😲

pici
21. okt 2011

@cmelica potom mam zbytocny stres... aj ked ... aspon vies pravdu skor...

alibabaa
21. okt 2011

@pici šišina.. nevadi. zamestnaj sa niecim inym.. kupelna vyšurovana, ked chces prid ku nam kupelnu vyšurovat... 😀 😀 ale nie. zlatko nerozmyslaj nad tym.. viem lahko sa mi hovori, ked ani ja som ani pri iui nevydrzala testovat 😅 ale teraz sa budem mega snazit..

a ozaj.. tak zaciname uz tak naozaaaj 🙂 v pondelok prve sono 🙂
dnes ma od rana boli brucho po inj. a k tomu sa este pridala este aj ta hnusna ALE POSLEDNA mrcha.. ale ked ma byt posledna na najblizsich 9 mesiacov. prosim, nech si robi co chce 😝

cmelica
21. okt 2011

@pici hej skor,no ty si chcela vediet prilis skoro 🙂 kedy ides na krv?

pici
21. okt 2011

@cmelica v utorok :D
@alibabaa zajtra budem surovat asi byt :D alebo neviem.. nieco vymyslim. dneska sa mi chce cely den spat. idem trosku na vzduch.. no super.. pekjne pokracujes... a mrche daj papa

sijust
21. okt 2011

@mirka2010 @pici @katy33 @apolenka6 @alibabaa @ursula5 @cmelica @adikasala @majca55 dievcata,ja som to dnes predsa len nevydrzala,hlavne ze som pici nadavala,ze co uz robi testy.... 😒 mna neskutocne nafukuje,prsia ma bolia,bradavky svrbia a ked mi poobede prislo akosi zle...tak som si ho urobila,najskor total biele....reku toto poznam uz dva roky,uz som ho chcela tresknut na zem a v tom,ze druha caarka,neni uplne tuha,ale je ju pekne vidiet...tak neviem...uvidime v pondelok... 🙂

pici
21. okt 2011

@sijust ja som vedela ze nevydrzis rovnako ako som vedela ze tehu si urcite.. velmi sa tesim:D

alibabaa
21. okt 2011

@sijust šišiny ste obe! ale tesim sa ze tam bola 🙂 drzim palceky!
@pici nie ze budes znova testovat! aaaa mozes prist k nam šurovat!!!!!! 😀 😀 😀 keby si nevedela kam z konopy 😉

sijust
21. okt 2011

@pici aj som si myslela,ze vydrzim...lebo pri IUI som vydrzala az do krvi,ale vtedy som zacala spinit a potom krvacat aj napriek utrogestanu,takze to bolo jasne...teraz...som sa bala nieco si mysliet....len uz to bola dost velka zataz na psychiku...tak sme si povedali,ze nech je to ako chce,ale spravime ho,nech sa s tym nejako vysporiadame... 😔

sijust
21. okt 2011

@alibabaa tak nam vkladali blastocystu...ta sa zahniezduje skor....a dakujem...snad to bude dobre 🙂

majca55
21. okt 2011

@sijust jej moja aj ten duch niečo znamená ja som ho tiež mala a bola som tehu 😵 tfuj tfuj tehulka 😲 😵

cmelica
21. okt 2011

@sijust potichucky gratulujem 🙂 🙂 drzkaj sa!!!

cmelica
21. okt 2011

kocky tak ja od rana spinim co som rada 😀 ,ale teraz vecer uz bola na toaletaku aj krv...tak teraz neviem ci to mam pocitat ako 1 den alebo az od zajtra ked sa to poriadne rozbehne...na papieri co mi dal Krajko je napisane ze 1 DC sa pocita az upne rozbehnutie mrchy...juj tak teraz kedy zacat brat clostyk???

sijust
21. okt 2011

@majca55 jeej moja,dufam,ze to bude ok...ved uvidime v pondelok...ciarocka je slabo ruzova,ale pekne viditelna aj v tme 😀 snad budes mat pravdu...clovek si nemoze byt nikdy isty... 😕

sijust
21. okt 2011

@cmelica este radsej nie moja...az po krvicke,ked to bude fajn....ale si zlata 🙂

cmelica
21. okt 2011

@sijust jasne ze bude fajn 🙂 🙂 🙂 drzkam palceky aby HCG bolo krasne vysoke

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre