IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alexslovakia
13. jan 2016

@zus_ke
@hranoska o tom ananasovom dzuse mi tiež vravela kamarátka ktorá má za sebou tri umelé že jej to kazali.treba piť piť a piť. Vysvetlovala mi to a s papierom.. Keď je suchý neprilepi sa na okno a keď je mokrý tak drží... Takto mi to povedala....ja som si ho už kúpila keďže zajtra mam iui

butterfly333
13. jan 2016

@alexslovakia tak držím palce aby sa IUI podarilo,

hranoska
13. jan 2016

@alexslovakia tak to je super prirovnanie 🙂 my sme si kúpili čerstvý ananás,snáď to pomôže aj v takej forme...inak ty si taká prvá januárová lastovička z nás 🙂 ako sa citis? Či to nijak zvlastne nepreživas?

kvetinka125
13. jan 2016

ahojte, tak som po hysteroskopii, všetko ok, obidva priechodné 🙂 tento týždeň čakam ms (zajtra - pozajtra...), potom clostyl a dúfam, že to bude všetko dobre pokračovať...
Baby, keď folikulometria alebo IUI vyjde na sobotu nedeľu, tak potom to robia vtedy, že? ... lebo by mi to tak vychádzalo...
Čo to tu píšete o tom ananásovom džúse, ja už budem doma pomaly ako u babky bylinkárky 😀 celá kuchynská linka zaprataná - inofolic, alchemilkový čaj, urologický (kvôli tej hysteroskopii som si naordinovala, k tomu si dávam ešte také brusnicové vitamíny na močové cesty), ešte tam teda buchnem zopár ananásov... môj muž sa už len za hlavu chytá... 😀 , niekde som ešte čítala že aj grepový džús...

alexslovakia
13. jan 2016

@butterfly333 to dúfame prvé nevyšlo ale veríme naďalej

alexslovakia
13. jan 2016

@hranoska prežívala som to v decembri a nepodarilo sa....no tak teraz to nechávam na osud ale samozrejme veríme a dúfame, že to zajtra klapne. Len to čakanie je hrozne. Chcem aby nám to vyšlo každej jednej

zus_ke
13. jan 2016

@alexslovakia velmi velmi drzim palceky zajtra 🙂 budeme na teba mysliet 🙂

hranoska
13. jan 2016

@kvetinka125 ahoj 🙂 tak super,ze všetko v poriadku,nebolo to nič hrozne,však?🙂 a co sa týka tých víkendov,mne vychádza sono na tento víkend,mohla som si vybrať ktorý deň..tak idem v nedeľu ráno,takze bez problémov ti to spravia aj cez víkend ;)

zus_ke
13. jan 2016

@hranoska presne 🙂 podari sa to kazdej z nas 🙂 ved to uz spravodlivost by na tomto svete nebola ziadna potom 🙂 zajtra napisem ako som dopadla na sone 🙂

hranoska
13. jan 2016

@alexslovakia tak dnes chod pekne načas spať,nech si oddýchnutá ;) tebe sa to podarí a budeš taká naša pozitívna motivácia 🙂 držím palce..veľmi,veľmi 🙂

zus_ke
13. jan 2016

@alexslovakia
@hranoska suuuhlasim 🙂 ty to zacnes a my budeme pokracovat 🙂

zuzsat
13. jan 2016

sakra test negativny... tak kde je mrcha uz 36 dni???

illinka
13. jan 2016

@kvetinka125 a preco pri hysteroskopii urologicky caj? Ja sa chystam na nu.. Aj si mala bolesti po nej?

alexslovakia
13. jan 2016

@hranoska
@zuzsat ďakujem babulky a aj ja vám držím aj na nohách

zuzsat
13. jan 2016

no vsetko nasvedcuje tomu ze zajtra pride mrcha a teda druhe iui mi bude vychadzat 27.1 rovno na moje narodky. tak to uz fakt musi vyjst 😀

bad_delight
14. jan 2016

@alexslovakia
@zuzsat
tak ako ste na tom dievčata?

alexslovakia
14. jan 2016

@bad_delight no ja práve idem z iui dúfam že toto bude už úspešne. Teraz už len čakať

alexslovakia
14. jan 2016

@bad_delight a ty ako tehulkujes? Všetko v poriadku?

bad_delight
14. jan 2016

@alexslovakia urcote to dobre dopadne. drz sa, setrisa, vela lez a oddychuj. dostala si aj nejake lieky?

zus_ke
14. jan 2016

@alexslovakia mna caka iui zajtra .... akurat cakam v cakarni nech mi pichne lekar pregnyl a zajtra ideme na to 🙂 myslela som dnes na tebaaa 🙂 drzim silni palce

alexslovakia
14. jan 2016

@bad_delight samozrejme utrogestan ale už len 1-0-1 minule boli až dve.

bad_delight
14. jan 2016

@alexslovakia ja dnes 5+4 tt, bola som u lekara videl zltkovy vak a ze je to tam kde ma byt, ja som videla doslova bublinku, ale kedze je to moc skoro tak zaciatkom februara idem na sono kde by mali potvrdit sediečko a potom vystavit aj knižku atd tak este mesiac musim vydrzat v strachu ci v tej bublinke je vsetko, co byt ma. 🙂

bad_delight
14. jan 2016

@alexslovakia urcite ti pomoze 🙂 aj ja ho stale mam

alexslovakia
14. jan 2016

@zus_ke držím palčeky!!!! Takže budeš tu druhá v januári čo podstúpi iui. Prajem všetkým nech sa zadari

alexslovakia
14. jan 2016

@bad_delight neboj budete v poriadku.

hranoska
14. jan 2016

@zus_ke @alexslovakia ahojte baby..ten utrogestan sa dáva vždy po IUI? na čo je to dobré?

zuzsat
14. jan 2016

@hranoska myslim ze je to na udrzanie oplodneneho vajicka, preto hned po IUI vecer a nasledujuce az 3 mesiace myslim ak ostanes tehotna... ked IUI nevyjde a krvne testy budu negativne po 14 dnoch sestricka ked si volas o vysledky ti povie aby si ho vysadila... potom do 3 dni by si mala dostat mrchu atd...

@bad_delight no tak my sme mali ťuťu-muťu pred mrchou, 2.1, 4.1 som mala dostat mrchu a cakam az doteraz ze kde je... vcera som si robila test a bol negativny... prsia bolia, nafuknuta som, takze neviem, asi sa mi len omeskala lebo som zacala pit alchiemilkovy cajik :D

alexslovakia
14. jan 2016

@hranoska dáva sa na udržanie a lepšie uhniezdenie vajíčka dnes som sa to pýtala

zuzsat
14. jan 2016

@bad_delight vidis teba som sa chcela opytat utrogestan si vkladas alebo papas? lebo som citala ze sa moze aj zapijat, co by mi viac vyhovovalo

zus_ke
14. jan 2016

@alexslovakia dakujeeem! mne este o tom utrogestane nic nevraveli ale predpokladam,ze zajtra mi daju aj recept aj povedia 🙂 inak , to iui neboli ani nic? je to v pohode? siice aj kebyze bolelo tak to podstupim 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre