IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alibabaa
22. aug 2011

@si31si ja nemam ani tie mrchovske bolesti... ☹ ☹ ☹ ☹

katy33
22. aug 2011

@alibabaa Mojenko, ak by si nahodou robila testik, hned nam daj vediet....krvička to i tak isti 😉

alibabaa
22. aug 2011

@si31si @katy33 @zuzanka7834 ☹ ☹
tak nic kocky... zajtra idem teda na tu krv a musel by to byt zazrak keby bola pozitivna... zajtra tu uz ale po 14,00 nebudem, tak vam to napisem az vo stvrtok ze ci ano alebo nie... 😒 😒

a zajtra si hned dohodnem konzultaciu a mozno dame este 1 iui a potom hned ivf... uvidime ako sa doktor vyjadri... a este bude zaujimave, kedy sa mi podari vobec dostat termin.. mohol by mi predpisat aspon clostyl ... a tie hnusne utrosske tobolky....

franina
22. aug 2011

@alibabaa neboj sa mozno ze krvicka bude pozitivna, nadej umiera posledna 🤐

franina
22. aug 2011

@si31si aj mna bolia prsia, ale tak menej, pocity nemam ziadne a na krv asi pojdem vo stvrtok, do piatka asi nevydrzim ..

si31si
22. aug 2011

@alibabaa a toto si mala kolke iui? ja mam teraz druhé a tiež myslím že nic treba to brat pozitívne že nás to zas o kusok posunie dalej ale je to ťažké mne doki navrhol ešte 3 iui a potom ivf žiadosť som už podpísala.

alibabaa
22. aug 2011

@si31si toto bolo nase 3 iui... doktor povedal, ze kludne aj 4x. a potom ak budeme chciet tak uz potom to ivf... ale taaak sa mi donho velmi nechce... my uz mame od maja podpisanu ziadost.. takze teraz dohodnut konzultaciu s doktorom a sup sup...

tinasc
22. aug 2011

@alibabaa moc držím palce, aby sa podarilo... tak čo, urobila si testík? ja by som nevydržala...

alibabaa
22. aug 2011

@tinasc jasne ze urobila.. a bol negativny.... ☹ este su mi asi neni sudenie tie // ..

tinasc
22. aug 2011

@alibabaa dve paličky na teste ešte nič neznamenajú... viď mňa...

alibabaa
22. aug 2011

@tinasc ved ja viem.... ale aj tak vies aky je to slahnuty psychologicky moment...

zuzana151
22. aug 2011

@katy33 moja ja tak isto som uz na 2.kolaji, teraz vsetko len pre Oliviu , v noci ma budi nech na nej nespim a netlacim ju , stahuje jej rozpravky po anglicky no hrozne 🙂 boze ale ked sme boli na tom 3 D tak doktor sa pytal ze co si myslime ze to bude a on ze skrikol ze chlapec takk som sa bala ze je sklamany z dievcatka ,ale nastastie nie uz nam jej 3D foto visi na stanu:D no uz sa jej nevieme dockat. Takze vy budete mat Vikinku?

tinasc
22. aug 2011

@alibabaa verím... však sme to každá zažili aspoň niekoľkokrát to sklamanie ak bol test čistý... ale raz tam budú určite, verím...

apolenka6
22. aug 2011

@alibabaa Aj ja zajtra držím palce!!...nemyslím,že test je 100% ja ked som mala po IUI potvrdenú krv 99hcg a test v ten deň mi neukázal // 😕 😉 😉

apolenka6
22. aug 2011

@walta snád ti to neublíži ,ale s čajíkmi by som moc nexperimetovala ...to asi patrí k tehulkovaniu 😉 😉 rada by som aj ja mala takéto stavy 😝

apolenka6
22. aug 2011

No čo baby bude tu babinec!!! samé dievčatá 😀 😀 😀

alibabaa
22. aug 2011

@apolenka6 uz teraz sedim na ihlach... dufat stale dufam,... 🙂

si31si
23. aug 2011

ahojte
tak som nevydržala a tesla som a je to negatívne biele ako stena ach jaj ☹

katy33
23. aug 2011

@zuzana151 Presne viem o čom pišeš 😀 ....ja už ked mam dlhšie ruku na brušku, už doo mna husti, prečo ju tlačim, či si neviem, že jej to určite vadi, lebo jej stiesnujem priestor....no chlap 🙄 😀 Ja som mala tiež take iste obavy, že sa nebude tolko tešit, tiež dr. povedal, že to bude chlap a potom sa mu dr. bal povedat, že je to kočka 😀 Ale behom hodinky sa zaklimatizoval a teraz mam pocit, že sa niekdy teši viac ako ja-samozrejme, že nie, no sme velmi štastní...aj nas čaka 3D a velmi sa tešime, nevieme sa dočkat 🙂 Olivia, krasne meno, veru my sme zostali pri Vikinke 🙂 😉 My budeme mat vianočne darčeky možno narovnako 😀 😀 😀 A teraz vas kedy čaka sono?

katy33
23. aug 2011

@alibabaa Zlatinko, nevšaj hlavu, ja budem čakat, čo nam napišeš vo štvrtok, už som to x-krat pisala, že ja testom na 100% neverim, aj mna sklamali....myslim na teba

alibabaa
23. aug 2011

@katy33 dakujem si zlata.. ty si tu medzi nami take slniecko a maly zazrak zaroven 🙂 a kedy idete na 3D? Viktoria je tiez pekne meno 🙂

krv zobrata a uz len cakat na vysledok.. cakanie nebude take dlhe, lebo na 10,45 idem do GF na konzultaciu co dalej ak nahodou .... ani to radsej nebudem pisat, nech to nezakriknem.

alibabaa
23. aug 2011

@si31si este nebud sklamana.. ktory to bol den vcera? aj tinasc testovala pred krvou 13 dc a krv bola pozitivna. takze tym testom na 100% netreba verit. aj ja este stale dufam, ze ked po 14,00 zavolam, ze bude pozitivna 😝

si31si
23. aug 2011

@alibabaa dnes je 11dpo ešte skoro ja viem ale duch by tam už bol asi ☹

sijust
23. aug 2011

@alibabaa zlaticko testovanie pred krvou je na dve veci...len si pekne pockaj a uvidis...myslim na teba...som sem dnes prisla kvoli tebe,bola som zvedava,ci uz nieco vies....drzim palce,posielam objatie na dialku 🙂

sijust
23. aug 2011

@walta chudatko moje,ale ta to tvoje mimi riadne trapi...tak mu trosku dohovor,ze nech sa trosku kroti 😉 opatruj sa...bude dobre...este vydrz 🙂 co by som ja dala za take stavy,len keby som vedela,ze je uz v brusku... 🙂

sijust
23. aug 2011

@aby strasne ma mrzi, cim vsetkym si si musela prejst...si velmi silna...a prajem ti vsetko len to najlepsie,dufam,ze ta vsetko zle uz stretlo a ze ta cakaju uz len same pekne veci...ja som si vcera bola pre lieky na ivfko...tiez chodim do Heliosu,ked som si tvoj prispevok precitala,mam dost strach...dufam,ze to bude dobre...ja som zatial s nimi spokojna...tak uvidime...opatruj sa 🙂

zuzana151
23. aug 2011

@katy33 no nas caka teraz v utorok ta cukrovka fuj je mi zle ked si na to pomyslim. Dufam ze to zvladnem. A hadam spravi aj sono ja by som sa na malu dokazala stale pozerat je taka chutnucka :D

alibabaa
23. aug 2011

no kocky neviem co mam urobit a ako sa rozhodnut...... keby som chcela tak zajtra mozme zacat pichat na IVF. recepty mam v ruke...samozrejme za predpokladu ze bude krv negativna...

si31si
23. aug 2011

@alibabaa ano to už zajtra a nemusíš čakať na mrchu?

alibabaa
23. aug 2011

@si31si nie nemusim ... mam dlhy protokol

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre