IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zabka60
3. sep 2011

@cmelica avoooj drzim palce,aby ste mali vytuzeny vysledok 😉 boli sme v iscare v martine,no a vyumyvali ma niecim zospodu a nasrobovali nejaky nastroj a potom mi 2 x vpichol docentik spermijky...a polezala som 15minut a isli sme domkov a mam aj utrogestan,to urcite aj ty...no a nic ma nebolelo,az ked sme prisli domov,tak chrbat,krize a vajecniky som isla normalne kuk,ci mrcha nieje 😅 taka bolest ako mrcha az som sa zlakla,no a ja tez lezim,ale sem tam som aj akoze poupratovala,ale len tak,aby sa nepovedalo....a vy ako?,

zuzanka7834
3. sep 2011

@adikasala potichucku ale zo ♥ veeeelmi gratulujem!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Ja som to vedelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! Ja som to vravelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! Bojim sa aby Malta nemala buduci rok boom dovolenkarov! 😀 😀 😀

cmelica
3. sep 2011

aj Vam prajeme aby vsetko prebehlo tak ako ma a za 14 dni boli na testiku // 😀 😀
my podobne,len sa mi nemohol dostat cez krcok,tak mi ho posunul trosku nizsie a bolo to...my sme si to vcera este s mm poriadne vecer uzili,aby sme si to utvrdili 🙂 🙂 🙂
utrogestan som si mal nasadit az od dnes rana a 2x2 tabletecky...

jovanka81
3. sep 2011

@zabka60 mna nic nebolelo po IUI od 2dne po IUI ma boli podbrusko
picha a sem tam pobolieva a dnes zacinam citi ze mam aj prsia
sme 8 dnipo a tak este tyzden cakame 🙂

tinara23
3. sep 2011

@jovanka81 ešte netestuj 8DPO je naozaj skoro, mne ukázalo na 10DPO a nie každému ukáže takto skoro. Ale aspoň vieš, že už nemáš v sebe pregnyl. A ak môžem poradiť, mne sa osvedčili testy mamatest10, rapiclear10 mi ukázal síce čiaročku, ale nedala sa odfotiť a o hodinku mamatest na 10DPO celkom peknú odfotitelnú. Držím palce 🙂

zabka60
3. sep 2011

@cmelica dakujemeeee 😉 my sme nemali ziaden problem ani s krckom ani s nicim..a foliky si mala ake??,ja na oboch vajkach 😅 no a utro mam dnes len dve a od zajtra mam 2x2 gulky

zabka60
3. sep 2011

@jovanka81 a kde ste boli???mna boli cele podbrusko,ked sedimvobec nic a ked sa postavim lupnu ma krize a vajka...istoo budete mat kolajnicyyyy ako treba 😉

jovanka81
3. sep 2011

@tinara23 ved ja viem, ze som chaosacka a netrpezliva, xixixale, ved si tym presla, je to vsetko o nervoch
dnes ma akosi popichava v prsnikoch 😒 neviem, co sa deje.... 😕

jovanka81
3. sep 2011

@zabka60 my sme boli v Iscare Martin, ono vajka ta boli, vsak prebehla ovulacia a ked si mala2 vajka, tak ovulka na oboch stranach a ta je dost citelna.....krize bezne bolia pri ovulacii... a s akou dignozou vam odporucili IUI?

cmelica
3. sep 2011

@zabka60 aj ja som mala na oboch..no peknejsie boli v lavo...bolo ich dost 3 🙂 dva z nich mam aj v albume 😀

zabka60
3. sep 2011

@jovanka81 aha no to som netusila,bo toto je moja prva ovulka 😅 my mame pco vajecniky,sme bez ovulacie 😠 a tak sme podstupili iui,inak nieje problema...aj my sme v mt iscare..vy mate aku diagnozu 😀

zabka60
3. sep 2011

@cmelica aale idem kuknut a ja soom mala aj na lavom aj na pravom a tak nas upozornil na dvojjicky 😅 ale riskli sme to bez najmensom premyslani,ci do toho ideme...co sa ma stat stane sa a ked bude duo,tak bude aj duo radost aj starost taky uz zivot je

cmelica
3. sep 2011

@zabka60 presne tak hlavne aby vsetko dobre dopadlo a boli sme zdravi 😀 😀

zabka60
3. sep 2011

@cmelica jasnacka to je hlavne ked budeme zdravi budeme aj stastny 😉 a to si si fotila na mobil????skoda,ze aj mna to nenapadlo,bo mne docent ukazal aj ked vstrekol spermije a take to bolo pekne biele gulicky a jedna za druhou pekne pochodovali 😀

cmelica
3. sep 2011

@zabka60 nie to mi dala DR fotecky 😀 😀 ja som nevidela ako to tam vstrekuje...mala som oci zatvorene koli tomu krcku 😒 ale su tam a to je podstatne 😀

zabka60
3. sep 2011

@cmelica tebe to robila dr??mne docent tomas....a fotocky mi nedal ☹ ...no a ja som kukala bo ma to nebolelo a anoooooo mame ich tam budme stastne bo urcite sa zadarilo 😉

zuzana151
3. sep 2011

@hope2011 ahoj mojenko teba som tu uy davno nevidela 😉 chcem sa spytat vy platite za to sono v centre??ja by som sa normalne objednala aj tam len ked uz sa mi zda ze paltim velmi vela za vsetky tie vysetrenia...inac ja som tiez bola presne na moje narodky u nej a opat klasika otoceny monitor aby som nic nevidela..no uuplne teliatko 🙂 uz som si zvykla...no robim 12 hod. lebo robim v obchodnom centre v banke takze od 9-21 ,ale nie kazdy den, ale napr. teraz robim uz 5.den po sebe bez prestavky 😖 neviem ci to nie je protizakonne hehe 😉 a vy uz mate vybrane meno pre vase chlapciatko??

cmelica
4. sep 2011

@zabka60 mne to robili v Heliose,,,a fotecky mam od svojho DR....neboj urcite sa zadarilo 😀 😀 😀 budem drzat palceky kazdej z nas co boli na zakroku,alebo sa len chystaju!!!!! 😀

hope2011
4. sep 2011

@tinka9075 presne tak, ale vidis aj docent rozmysla uz dopredu tak, aby vsetko spravili preto, aby babatko vydrzalo...a to ze pojdes na PN, to je uplne jasne...budes si krasne uzivat tehulkovanie domka a v klude 🙂

hope2011
4. sep 2011

@zuzana151 ahojky zlaticko....no tak k tym sonam,....tym, ze sme vlastne u nich ako pacienti tak sono neplaltime...nemaju tam vsak 3D, tak na to pojdeme inam, aby sme malickeho aspon raz mali tak ako naozaj vyzera 🙂 inak, ja si myslim, ze v kazdom centre ti radi urobia sono..aj ked sa samozrejme za to plati... je este jeden taky vychyteny doktor, ktory ma vymakane sono v MT, tam u neho som pocula ze sa plati okolo 25 euro za sono, ale zevraj to stoji za to...inak uplne ta chapem s tou tvojou dr, lebo ja mam presne to iste...ja to nechapem, vsak vedia, ze sme prvorodicky, mnohe z nas aj take, co sme neskutocne dlho cakali a aj napriek tomu toto robia...je to proste sila....a ci uz mame meno???? no nejake zvazujeme, ale este nie su uplne konecne 🙂 ked budu dam vediet...a vasa mala sa ako bude volat?
krasny dnik prajeme

katy33
4. sep 2011

@zuzana151 Mojenko, aj my chodime na sono stale do centra, klasicke sono platime 16,-+za každe foto a teraz , čo ideme na 3D, tak sa plati 50,- ak sa nemylim-su v tom foto aj cd....my sme sa s mm už davno rozpravali, že ak sa nam aj druhe podari a nahodou bez pomoci centra, tak i tak znova by sme chodili na všetky sona tam od začiatku tehu - platiš si to u nich, tak im je to jedno....stoji to dost peniažkov, no ten pocit je neopisatelny a nezaplatitelny, ved je to možno len raz v živote a ja chcem mat tie najkrajšie spomienky 😉

katy33
4. sep 2011

@hope2011
@zuzana151 Bambulky naše, a ako sa vám darí s priberanim, nám to doteraz nešlo, no, ako pozeram na váhu, už sa nám to začína rozbiehat 😀 ...zatial sme nabrali 6kg 😕 😎 ...sa čudujem, že to nie je ovela viac, lebo ja hlcem všetko doradu a stale...som sa pytala mojej maminy a ona, že pribrala 25kg 😕 😀 😝 Vidite, ma teraz napadlo, že dr. mi vravela, že pribudajucou vahou, tie klby a chbat bude ešte viac trpiet 😕 😖

zabka60
4. sep 2011

@cmelica a ako sa vam paci v heliose???fajn ze mas aj fotky,a urcite sa nam vsetkym zadari 😉

tinasc
4. sep 2011

@tinka9075 určite raz príde bábo za to čo si si všetko vytrpela, máš super postoj k životu, ja neviem ako by som to všetko zvládla, ale Ty si super, že sa k tomu takto staviaš... takže bábo ja teba určite niekde čaká, len čaká na tú správnu chvíľku aby prišlo 🙂 určite držím palce 🙂

zabka60
4. sep 2011

ahojte kocky,tak po vcerajsom lenoseni konecne dnes na vzduch,ideme do mirage na macicikyyy jeej tesim saaaa...a co vy???

walta
4. sep 2011

@sijust ahoj, ahoj.... no, nie som celkom fit, trapia ma tie bolesti zaludka, hlavne vecer, strasny pocit... vadia mi pachy, idem sa zblaznit, som naladova, moj muz je cil ohrozeny druh, chudak.... snad mi to prejde v kratkej dobe.... zajtra idem na kontrolu uz k mojej gyn., v BA ma uz nechcu 😀

cmelica
4. sep 2011

@zabka60 my sme spokojny!!!sice nase IUI sa zbehlo behom tyzdna,ale aj tak pristup lekarov je fain.aj nas vedeli povzbudit,aj rozosmiat aby sa trosku stres zo mna striasol 🙂 🙂 🙂

zabka60
4. sep 2011

@cmelica zbehol behom tyzdna???a to ako??my sme cakali vyse mesiaca,na mrchu,potom clostil a nakoniec konecne oplodnenie,dufam,ze sa zadarilo..dnes ma uz nic neboli,uz je asi po ovulke

cmelica
4. sep 2011

@zabka60 no hej behom tyzdna...po ms som sla k svojmu dr na kontrolu koli cyste...uz som brala clostil 1x1 tabl.ja mam vypisany navrh na liecenie,no sme sa s mm rozpravali,ze kym tam pojdem ci by sme neskusili IUI...som to tak povedala lekarovi a on ze aby som sa objednala,ze jasne ved problemy treba riesit...hned v ten piatok som tam volala a oni,ze mam prist hned na sono v pondelok na 10 DC...v stredu som bola u svojho DR na dalsie sono...som im tam zavolala ake velke su foliky-to mam aj to foto,hned v ten den som si dala pichnut pregnyl a v piatok na 9.00 nas objednali na zakrok...vsetko behom tyzdna 😀 😀

zabka60
4. sep 2011

@cmelica no supeer,narychlo je vsetko najlepsie a tak budette mat urcite stastie 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre