IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
24. jan 2011

@apolenka6 ďakujem 🙂 no sledovala som vašu tému a teraz som sa odhodlala sem aj napísať, pretože všetky podstupujeme to isté... tiež by som si želala pozitívny výsledok, ale na to si asi ešte budem musieť počkať dlhšie... ale verím, že sa dočkám 🙂

katy33
24. jan 2011

@tinasc Jeeej, mojenko, si zlatunka, že si nas podporila, my tiež verime, že IUI nie je strata času a tiež nam pomôže k našmu batôžteku 😉 Gratulujem k 1.dietatku a držim palčeky, aby čoskoro pribudol surodenček 😉 Si spominala, že sa ti robili cysty - mysliš cysty zo stimulacie? Pretože prave taketo sa začali tvorit i mne a mam z toho hlavu v smutku, pretože už dlhšie sa nam nedari stimulacia ☹ Ked samôžem spytat, v akych časovych intervaloch ste podstupovali IUI 😕 Ešte raz sa chcem velmi podakovat za podporu 🙂

tinasc
24. jan 2011

@katy33 my sme najprv skúšali spontánny cyklus, folikuly sa vôbec nerobili, potom mi nasadili clostil, prebehlo IUI, za dva mesiace na sone videl cystu, tak celý mesiac potom padol, takže ja som mala také prestávky. Neviem či to bolo zo stimulácie, možno áno. Bolo to už dávno 🙂 Teraz chodíme do iného centra.

katy33
24. jan 2011

@apolenka6 My ešte pyšne kočikovat budeme, moja, nas to ešte len čaka 😎 ....a ty tam ,,identifikačne foto,, nemáš....a ja Kelišova som tradala na FB, že kuknem apolenočku a nič....to aby som mohla v meste na teba skočit, ked by som ta už konečne vedela spoznat.....ja pri mojom štasti a obrovskemu kontu trapasov, by som určite skočila ako bacil na niekoho ineho 😎 ...inak, videla som, že maš v priateloch Zuzku L.......jej mamina je krstnou maminkou môjmu mm...
Ja mam teraz fazu ,,izolovania,, sa od ludi, do mesta nechodim a v praci som radšej zašita v kuchyni pri mm 😝 Začinam mat strach z ludi, pretože velmi velakrat vedia tak hrozne ubližit slovami 😔

apolenka6
24. jan 2011

@katy33 pozri si moju nástenku mám tam fotky zo stretávky a som tam označená 😀 😀 no pozriem si Zuzku L neviem koho presne myslíš asi spolužiačka

katy33
24. jan 2011

@apolenka6 ☹ ...ukazuje mi tam, že su tam 4 fotky s tebou, no ukaže sa mi len ta karta-kalendar 😠 A ja sa neviem k tym fotečkam dopracovat...ja som asi antitalent 😎

tinasc
24. jan 2011

aj vy ste na facebooku? 🙂 🙂

apolenka6
24. jan 2011

@katy33 no ten kalendár mi tam pridala Zuzka L-spolužiačka a sa tam ,len zaučam som tam krátko a nejde ti pozrieť moju nástenku a chod dolu pozri aj staršie príspevky moc ich tam nie je

katy33
24. jan 2011

@apolenka6 Kuriatko moje, už som preluskala všetko, aj všetky prispevky, no nič som nenašla...nemva, vidime sa v MT, ty pôjdeš na IUI a ja na sono 😉

strelicia
24. jan 2011

@katy33 moja zlata, nie ste v tom sami. my uz mame 30 za sebou a tiez stale pocuvame jakto ze este nemame deti...ze co nechceme atd? v praci kolegovia si ma doberali ze nooo tik tak tik tak...biju ti hodiny atd. neviem ci vyzeram taka ze nechcem deti. clovek preglgne toho vela, ked nie je jeden z tych vyvolenych co sa im zadari prirodzene a niektorym aj hned na prvykrat. este ze je tato stranka, kde ma tolko ludi ten isty jeden jediny ale zato obrovsky problem...clovek ma pocit ze na tom svete s takymto problemom nie je sam a hned sa to vsetko lahsie nesie.

tinasc
24. jan 2011

@strelicia bohužiaľ tento problém nie je z tých, ktorý by bol na človeku vidieť... človeka niekedy fakt tak berú, že asi ani nechce deti ☹ fakt slovami vedia niekedy veľmi ublížiť... ale netreba vešať hlavu 😉

tinasc
24. jan 2011

a ja mám tiež už po tridsiatke 😀

strelicia
24. jan 2011

@little_miracle hehe to by bola sranda. 🙂)) no ved to sa vsetko uvidi uz pozajtra. urcite to sem hned dam.

strelicia
24. jan 2011

@tinasc ved to, mne ked toto zacnu, mne je hned do placu. hlavne ked vidim ako sa to kazdemu okolo mna dari len taky fukot. vlastne ani z blizkeho okolia nepoznam niekoho, kto by chcel deti a nedari sa im....kazdy ma hned po svadbe.

tinasc
24. jan 2011

@strelicia aj v mojom okolí to všetkým šlo hladko. čo už 😉

strelicia
24. jan 2011

@adikasala a to sa ti z coho mohlo stat prepanajana? chuda nase. ale ked sa to da laparkou, tak to ani nebudes vediet ze ti nieco robili. neboj sa nic. ty si teraz po IUI? uz nemam prehlad. tak co najskor zisti ci nie si tehu a potom rychlo na ten pruh nech uz to mas za sebou. jeden mesiac predsa nic neznamena, aj ked viem ze sa mi to lahko pise. aspon prides trosku zas na ine myslienky ked budes riesit operaciu, nebudes mat cas stresovat nad tehu a to ti moze jedine prospiet. a kedy ti planuju tu operaciu?

adikasala
24. jan 2011

@strelicia ahoj no ja somn po iui minuly pondelok som bola ete ma caka tyzden cakania.ani neviem ci si zelam aby vysla v mojich kondizizach,neviem ako sa mi to prihodilo asi som sa nejako natiahla prudko po volaco,sa mi rostrhli uzliny v podbrusku,zacalo ma to bolit po iui.gynekologicka povedala ze to nesuvisi s iui.este mi to musi ale ptvrdit chirurg.zajtra sa idem objednat, tak je to este na dlho. pocitam ze v marci,aprili budem ok a bude 3 iui a uspesnaaaaaa 😲 😲 😲 😲

apolenka6
25. jan 2011

@strelicia odratávam s tebou už zajtra ideš 😵 😵 😵 musí to byť!!!!potrebujeme dalšiu tehulku na tehu vírusy a aj psychickú podporu ktorú treba každej ako soľ! tfuj,tfuj,tfuj

fomarik
25. jan 2011

@tinasc dakujem za všetky dievčatá v tejto téme, že si napísala také povzbudivé správičky! taj aj vy ste mali strastiplnú cestu za vaším šťastíčkom.... A kolko má dcérka ročkov?

strelicia
25. jan 2011

@apolenka6 dakujem moja zlata, dufam ze seba ani vas nesklamem. 🙂 no neviem....bolesti co som mala uz su davno prec, nemam ziadne ale absolutne ziadne priznaky, takze sa fakt obavam ci ta dvojtyzdnova pn nebola zbytocna. :(

apolenka6
25. jan 2011

Ved ani ja som ich už po tom necítla,len sa nevzdávaj!!!a tiež som vôbec nečakala úspech neboj je to na dobrej ceste nič nie je stratené 😉

kaaaty
25. jan 2011

Ahojte je tu niekto kto bol teraz niekedy prvý krat na IUI? Včera mi dr oznamila ze prirodzenou cestou to nepojde mam hormonalnu poruch, priatel je ok....takže to vyzera na inseminaciu alebo umele...

strelicia
25. jan 2011

@kaaaty ahoj, urcite su holky ktorym to vyslo na prvykrat, ale my stalice co tu piseme to nie sme. podla mna IUI sanca sa zvysuje s poctom absolvovanych IUI. zober si kolkym zdravym parom sa prirodzenou cestou podari tehu po prvom nechranenom sexe. je tu fomarik ktorej to vyslo na treti krat, apolenke sa to tiez podarilo tusim na druhykrat, len to nakoniec nejak nevyslo, ale urcite vyjde na treti. ja som teraz po druhom IUI a zajtra idem na krv. najdolezitejsie je spravne to cele nacasovat. ja si myslim, ze neuspech prveho bol preto, ze ked som bola na tom zakroku uz bolo neskoro, ze ovulka prebehla este v piatok vecer a robili mi ho az v pondelok.

katy33
25. jan 2011

@strelicia Srdienko, neviem, či sa sem dnes ešte dostanem, tak len tak narychlo, ti chcem popriat na zajtra obrovske štastičko a vysokanske hcg 😉 Budeme na teba mysliet, držat palčeky a očakavat tvoju štastnu spravičku spolu s tehuvirusikmi....verim, že nas zajtra všetky velmi potešiš 😲

mirus11
25. jan 2011

@kaaaty aj ja som mala hormonalnu poruchu a tiez som bola 12.12.10 na prve iui a bolo uspesne.len treba verit,ze to vyjde,i ked ja som vobec nedufala,ze sa to na prvy krat podari.a vydis,uz sme v 8tt.

strelicia
25. jan 2011

@katy33 dakujem ti moja zlata. moooooc chcem.

zuzancek22
25. jan 2011

@strelicia ahojček moja zajtra budem na teba moc myslieť, a budem netrpezlivo čakať na výsledok.

tinasc
25. jan 2011

@fomarik dcérka má už 5 rokov, už len s úsmevom spomínam ako sme sa na ňu tešili a báli sme sa o ňu, keď ešte bola v brušku 🙂 🙂 🙂 teraz je z nej už riadna temperamentná dračica 😀

kaaaty
25. jan 2011

@strelicia drzim ti palceky to cakanie musi byt nekonecne... ale už zajtra 🙂 🙂 🙂 , verim ze sa podarilo

tinasc
25. jan 2011

@strelicia aj ja držím palce, nech to zajtra pozitívne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre