IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
14. máj 2012

@majca55 Stellinka dakuje za pohladkanie,teraz si kopka...je hore... 🙂 no mame sa celkom fajn...bolave klby uz ani neriesim,som si zvykla...ja len dufam,ze ju budem moct vytlacit...lebo tie divne polohy na boku(to vobec neviem preco sa tak tlaci na zaciatku-ani si to neviem predstavit 😔 ) a ta ze chytit si nohy a tak tlacit,no uz teraz som sa zlahka orosila,ked som si to predstavila...ale co narobim?! 😨 ale teraz cakam na spravu od teba a nechcem si precitat nic ine len to,ze je bambulka na ceste 🙂 moc na vas myslim 🙂

icipxe
14. máj 2012

@tinasc a kde mas v pase ze si tehulka, ha? odkial mam vediet taketo super spravickx?

icipxe
14. máj 2012

@mirka2010 ako so zeleznym lizatkom v hube :D

icipxe
14. máj 2012

@ursula5 tak to bolo sikovne ked sa mu u teba zapacilo.. paradicka :D
@walta krasna pisulka veru :D
@alibabaa dakujem

ursula5
14. máj 2012

@icipxe asi bolo veľmo šikovné, krásne sa nám rozmrazilo a povedala som si, že teraz to vyjde a hotovo a vyšlo ešte máme jedného mraziačika 🙂 ale už asi ostaneme len pri tomto 🙂

icipxe
14. máj 2012

@ursula5 tak to je paradicka... silny prdules :D

mirka2010
14. máj 2012

@icipxe hmmmm, tak potom super, je to tak ako ma byt....o kolkej budes vediet krvicku? a vlozili ste 2 babulky?

mirka2010
14. máj 2012

@majca55 aj my mooooooooooooooc myslime!!!!!

majca55
14. máj 2012

@sijust dakujem moja dufam,že to tak bude už sa neviem dočkať 😵

majca55
14. máj 2012

@mirka2010 zlatko ja viem ved vy ste moji zlatušíkovia vidieť vašu fotečku hned mi je lepšie 😵

mirka2010
14. máj 2012

@majca55 moja zlatucka...no a kedy to budeme teda naozaj vediet????

majca55
14. máj 2012

@mirka2010 presne o týžden idem na krv 😵 ufuf 😝

2609
14. máj 2012

@macko1121 my sa snazime viac ako rok a isli sme kvoli tomu ze muz ma velmi lenive spermie zly spermiogram mal tak uvidim co bude pred prvym iui som mala folikul 18 tak mozno niaka ta nadej je

icipxe
14. máj 2012

je to tam :D hcg 279

mirka2010
14. máj 2012

@majca55 tak to rychlo prejde...uvidis...a ides aj testovat, alebo to nechas len na krvicku???

mirka2010
14. máj 2012

@icipxe supeeeeeeer, takze gratulujeme, neskutocne moc sa s tebou tesime...prajeme fazulke aby sa jej krasne u maminky darilo...juuuj, je to nadherne, ze sa to podarilo...neskutocne sa tesim 🙂

majca55
14. máj 2012

@icipxe gratulujem moc moc pekne HCG 😵 takže ja sa pridam o týžden 😵 dnes je taky super den teším sa moc stebou 😲

majca55
14. máj 2012

@mirka2010 asi ano moja neviem či vydržím dam vedieť 😵

ursula5
14. máj 2012

@icipxe supííííííííííííííš teším s Tebou 😀 😀 😀 😀 😀 tak teraz sa držte,pozdravujeme fazuľku 😉
koľko ste vkladali?

cmelica
14. máj 2012

@icipxe parada!!!!!tesim sa s tebou a Gratulujem!!!!!! krasne HCG mas 🙂 🙂 🙂 🙂

mirka2010
14. máj 2012

@majca55 to je jasne...ja by som tiez nevydrzala...mojinka, tak moc ti drzime palce...urcite je fazulke u teba dobrucko...a krasne sa tam zahniezdila 🙂 budeme netrpezlivo cakat 🙂

zuzancek22
14. máj 2012

@icipxe gratulujem, teraz uz len aby krásne hcg rástlo

sijust
14. máj 2012

@icipxe gratulujem moja,ani nevies,aku mam radost... 🙂

tinasc
14. máj 2012

@walta malinká je nádherná 🙂

tinasc
14. máj 2012

@sijust zatiaľ sa cítim dobre, len občas pobolievanie a pichanie v podbrušku... a neviem, či si nenamýšľam, ale možno hej, asi sú to črevá, ale pri pupku cítim také jemné štuchanie 😉

tinasc
14. máj 2012

@icipxe no tak to si tu naozaj 100 rokov nebola... nemala som ťa ja po starom v priateľoch? no nič, mám to vo fotoblogu, aj fotky, ale len pre priateľov, tak ak budeš chcieť popozerať, daj vedieť 🙂 hcg máš na 14 deň 279? ja som mala na 14 deň od transferu 239, takže gratulujeeeeeem 🙂

tinasc
14. máj 2012

@icipxe áno práve som pozerala, takže mala som ťa v priateľoch... 😉

alibabaa
14. máj 2012

@icipxe gratulujeeeeeeeeeeeeeeem moc .. tesim sa strasne... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

icipxe
14. máj 2012

dakujem moc .. vsetkym... som jasnym prikladom, ze netreba sa naozaj nikdy vzdat... lebo az vtedy je naozaj koniec, ked presteneme verit, ze sa babatka dockame :D

buba13
14. máj 2012

@cmelica ahojcek, neboj sa. vsetko je ok. o chvilku budes citit pohyby a budes si istejsia. ved idete uz aj na morfologicky ultrazvuk, ze? ja som to nase nevidela asi 7tyzdnov. no bolo to strasne. vzdy som sa bala ci je ok a ci rastie. my sme dnes boli na glukozovom teste a aj na poradni. maly si tam zase hoviel 😀 lavu ruku za hlavou, pravu mal polozenu na brusku a pekne spal 😀 vraj uz vazi 790g a meria 35cm a kopka riadne. strasne neznasa, ked som na nieco nahnevana. on to asi citi... ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre