IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alibabaa
27. máj 2012

@zuzanka7834 @adikasala jeeeej dnes tu mame den batoliat 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
tesim sa ze ste obe ok a mimi su zdrave 🙂

uz mi ku stastiu chyba len ta moja mrcha a sup na KET 😀 😎

adikasala
27. máj 2012

@alibabaa prave som na teba myslela ze si uz na rade...teraz to uz musi vyjst zasluzis si to!!! 🙂

alibabaa
27. máj 2012

@adikasala joooooj snazim sa robit pre to vsetko aby to vyslo. snazim si porobit robotu tak aby som potom uz robila len normalnym tempom, ziadne ponocovanie. upratujem si postupne kancel, doma budem mat na to cas celych 9 mesiacov 🙂
sice sa to tu na mna vali, ale nevadi, zvladnem.
vlastne aj @zuzancek22 dnes pisala, ze uz ma chlapcurikov v naruci 🙂 🙂 🙂
teraz sa tu skerim na monitor a este ze ma nik nevidi 😀 😀 😀

sijust
27. máj 2012

@zuzanka7834 zlatinko,prekrasny chlapcek...jemine,uplne uzasny....baby nerobte mi chute...uz aj ja chceeeeem 😅

mariankach
27. máj 2012

caute bambulky, posielam vam objatie stromceka...🙂

mariankach
27. máj 2012

@alibabaa jeeej ahoj, velmi drzim palec, ta moja kamaratka uz je 22tt, tusim ako Cmelica. A cakaju chlapceka. Uz je pekna gulkata 😅 .

cmelica
27. máj 2012

@zuzancek22 Gratulujem moooc !! chlapcom prajeme vela zdravicka a maminke s tatinom nech robia iba radost 🙂 🙂 🙂

mariankach
27. máj 2012

@zuzancek22 jeeej, gratulujem k babenkam a prajem ti vela sil k ich opatere. A ak sa odhodlas kojit, vela sil...mam bratov chlapcov - dvojicky, o 7 rokov mladsich, takze som si ich naplno uzila tiez 😅. Ale je to nadherna dvojnasobna radost 🙂.

cmelica
27. máj 2012

@adikasala to je krasna princeznicka 🙂 🙂 este raz velika gratulka a posielame veliky cmuk 🤐 🤐 🤐

cmelica
27. máj 2012

@zuzanka7834 este raz moc gratulujeme a Andrejko je krasny 🙂 🙂 🙂 CMUK 🤐


dnes je uzstny den ! tolko krasnych babatiek 🙂 🙂 Deturencom prajeme velaaaaaaaaaa zdravicka 😵 😵 😵 😵

cmelica
27. máj 2012

@sijust ahoj! moja a co tie tvoje mnotiliky?????uz presli?? ako sa mate??

zuzancek22
27. máj 2012

tak toto sú tie moje slniečka

cmelica
27. máj 2012

@zuzancek22 Ty su krasny 🙂 a sa mi zda,ze je kazdy iny vsak? CMUK

mariankach
27. máj 2012

@cmelica krasna je teraz tato tema, ja dufam, ze sa vsetkym babenkam tuna podari mat babetecko 😵 .

mariankach
27. máj 2012

@zuzancek22 kraasni 😵 .

cmelica
27. máj 2012

@mariankach no dnes je radost sem nakuknut 🙂 🙂 verim,ze urcite ano a zo srdiecka im to prajeme 😵 😵 😵 😵
ako sa mate???

mariankach
27. máj 2012

fajne, dnes sme boli v parku pol dna, zacvicila som si jogu..no uuzasneeee.... 🙂

mariankach
27. máj 2012

@cmelica kukni na ta3, je tam o ockovaniach...aktualne

cmelica
27. máj 2012

@mariankach to muselo byt super na cersvom vzduchu 🙂 uz som to nestihla 😝 a co aj hovorili ci doporucuju tu tetanovku??

mariankach
27. máj 2012

@cmelica skor bolo o ockovaniach pre babetka 🙂, ja som vystudovana klinicka mikrobiologicka, takze zaujimave aj pre mna...ale brrr, som sa normalne striasla, mi ten profak pripomenul mojho profaka z mediny - Ferencika, brrr, som sa normalne zlakala 😀.

cmelica
27. máj 2012

@mariankach 😀 😀 a ty co hovoris na ockovanie deticiek proti TBC??predsa su tam len nejake rizika ,ci???

apolenka6
27. máj 2012

@zuzanka7834 Zuzka akurát som ťa spomínala,že by si sa mohla ozvať a ahaa?!? 😅 Andrejko 😵 😵 😵 slniečko krásne 🙂 Prajem veľa ,veľa zdravia a nech Vám anjelik robí veľkú radosť 🙂 a sa mi zdá,že sa podobá na ocina?? 😕
😉

apolenka6
27. máj 2012

Jééé dnes tu máme "predstavenie bábätiek" 😵 😵 😵 paráda ,aká motivácia 😝
@zuzancek22 Zuzanka sú krásavci ,držkajte sa 😉

fomarik
27. máj 2012

@zuzanka7834 jaj Zuzka, som rada že ste v poriadku . veru dobre, že ťa nenechali dlhšie trápiť. Andrejko je skutočne orzkošný, noštek má asi po ockovi, ale viacej sami podobá a teba 😉 . Ale časom sa to bude meniť. Dufam, že aj tebe je lepšie po cisárovi abruško nerobí problémy. A vstredu už príde aj hrdý ocinko!!! Parááda!!!! rodinka pekne spolu pokope. Držkajte sa a posielam pusu tebe aj Andrejkovi 😲

fomarik
27. máj 2012

@zuzancek22 jééj, tí sú ale rozkošní!!! A naozaj aké su rovnakí 😀 😀 😀 ....však sa mi to nezdá? A naozaj chlapi ako sa patrí. ZUzka,a ty si v poriadku? Dokedy budete v nemocke?Domka je len domka, pekne krásne aj s ockom. Držkajte sa mojkovia!!!!! 😲 😲 😲 😲

tinasc
27. máj 2012

@adikasala juj Valentínka je nádherná, neboj čoskoro si spravíte režim a budete si to len a len užívať 🙂

tinasc
27. máj 2012

@zuzanka7834 nádherný, zlatučký... tak si to pekne užívajte 🙂

tinasc
27. máj 2012

@zuzancek22 jeeej ďalšie nádherné bábätká 🙂

ursula5
27. máj 2012

@zuzancek22 krááááááásni junáci 🙂 🙂 ako keby som sa v čase vrátila bolo to úžasné obdobie mať takýchto dvoch krpčekov 😉 prajem veľa síl 🙂

ursula5
27. máj 2012

@zuzanka7834 Andrejko je prenádherný, prajeme veľa šťastných dní celej rodinke 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre