IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
24. máj 2011

@dadam88 ahoj. Mna bolelo podbruško, ale bolo to o čosi neskor ako 5 dni po IUI. No ale vaječníky som cítila ešte asi týžden. Inak žiadne iné príznaky som nemala. Držím palce.

lea101
24. máj 2011

@fomarik juuuj kiezby.... dakujem zlatinko.... dam vediet rano... 🙂 skoda ze ja mam zleho obvodneho gyn. dr. tu v bb a nemozem tam ist ho poprosit len o krvny test. lebo do BA sa mi neda utekat... az v pondelok.Rozhodnem sa zajtra rano. Vcera som dosla odtial po 6 dnoch... ach jaj. Myslis fomarik, ze aj obdodny lekar... nie gynekolog by mohol urobit ten krvny testik ?

tinasc
24. máj 2011

@fomarik no takže volali mi zajtra napevno vklad, juj a potom to čakanie 😉

aby
24. máj 2011

@tinasc držím prsty moc 😉

tinasc
24. máj 2011

@aby ďakujem 🙂

zuzancek22
24. máj 2011

@tinasc juj tak to sa teším s tebou, no mne tiež dnes volali z centra, nakoľko som si myslela že moja žiadosť je už odoslaná ma rýchlo vyviedla z omylu, idu to este len odoslať, ale stihla som sa spýtať aký budem mať protokol., ževraj krátky, tak ak viete odkedy sa začína tak mi prosím dajte vedieť.

tinasc
24. máj 2011

@zuzancek22 krátky sa tuším začína od 2 dňa cyklu, ale môžem sa mýliť 🙂 komu chodíš v GF?

zuzancek22
24. máj 2011

@tinasc Behúnovej

hope2011
24. máj 2011

@fomarik ahojky mojinka, no ja som mala cely vikend svokru, tak som mala vcera taky oddychovy den, lebo som bola vycerpana poriadne 🙂 prisla som vas sem pozriet, ale dlho tiez nebudem, lebo mam toho vela....ako sa inak mas????? mate????

zuzancek22
24. máj 2011

@tinasc prečo sa pýtaš? že komu chodím?

tinasc
24. máj 2011

@zuzancek22 len tak som bola zvedavá... 😉

katy33
24. máj 2011

@tinasc Zlatino, paradička,su to velki bojovnici....zajtra na teba myslime a popros dr., nech to tam pekne-krasne nainštaluju tak ako treba 😉

katy33
24. máj 2011

@fomarik Tak aj vy tapetujete 😀 😀 😀 ...aaaaa, takže pomalinky-rychlo si priberate 😀 😉 , tak to ma byt 😉
boli sme v TN, chcela som nejake volnejšie gatuše, lebo ma akosi všetko tiska, najlepšie mi je v teplakoch a leginach 😎 Chceli sme ist do kina pozriet, no bolo v 3D a to by mi bolo z toho tak troška špatne, tak sme to neriskli 😀 😝 Bud.pondelok, ked pôjdeme z MT a všetko bude vporiadku, chceli by sme sa cestou zastavit v Turč.Tepl.okupkat sa, resp. mm - ja sa tej termalnej vody celkom bojim, aby som nejaku potvorku nechytila 😕 😉 Aj chodievavaš na prechadzky, ked je takto krasne?

katy33
24. máj 2011

@lea101 Mojenko, to je fantazia, ale klud-presne , ako dr.vravela, ja viem, že sa mi to hovori, preživala som to iste, nevedela som srdiečko spomalit, ked som uvidela //....cela som sa klepala, no fazulke urobi najlepšie, ked bude mat klud a pohodičku 😉 ...neviem, akej značky si si robila test, no ja nemam dobre skusenosti s rapiclearom, mala som 5 pozitivnych inych testov a rapiclear mi potom ukazal negativny vysledok, velmi dobry je mamatest a woman secret 😉 ...ale ty už budeš mat určite na každom jednom // 😉
A inak, myslim si, že i obv.dr. by ti mohol kludne urobit HCG test 😉

ursula5
24. máj 2011

@alibabaa ahoj, no neviem moja či to až takto siliť ale podľa mňa Ťa vezmú aj sobotu oni tam majú službu pre takéto prípady 😀DD záleží kde chodíš a či fungujú aj cez víkend. Ale ak nie tak budete musieť vydržať a v septembri ti výjde hádam .... 😀 držím palčeky ako koľvek ste sa rozhodli 🙂
My sme dnes boli na prevej konzultácií k IVF mám z toho strach ale ideme to skúsiť uvidíme ako to vystrelí takže teraz musím čakať kým mi budú volať že je schválená žiadosť.....

tinasc
24. máj 2011

@katy33 ďakujem, no uvidím ako bude doktor zhovorčitý a vlastne neviem kto bude mať práve službu 🙂

lea101
24. máj 2011

@katy33 jej zlatinko dakujem za krasny odkaziiik. Ja som si robila Gravitest ... prvykrat ale som si ho kupila iny nemali a rapid clear som si kupila do zasoby ale nerobila som ho. Uz sa dens neofvazim testovat.... bojim bojim... zajtra rano... az... Toto je daky svajciarsky ale uz som kukala na fore ze aj s nim su skusenosti ze ukaze :( ale nejdem so to vsimat... ja... to by bola strasne kruta nahoda... za cely zivot ani jeden test pozitivny .. ani jeden sto rozdielnych znaciek a terza tato nova znacka a bol by to klam.. 😢 juj... nuz... pojdem este vecer do teskovej lekarne a kupim si na rano mamtes a ine 🙂 z kazdeho jeden. a nie je to skoro mat pozitivny test na 9 den od IUI ? Ja som si ho len zato uorbila ze ma v tom podbrusku boli viac ako inokedy.. a prsia mi ide odtrhnut... 😠 😀 😲 ale to moze aj ten utrogestan robit. ach jaaaaaj 😅 🙂 🙂 🙂 keby tak.... stasticko aj k nam prislo uz... takto sa mi to zda velmi realne zrazu 🙂

lea101
24. máj 2011

@tinasc velmi velmi budem na teba mysliet zajtra. 🙂 🙂 🙂 🙂

tinasc
24. máj 2011

@lea101 ďakujem a nech je aj zajtra testík pozitívny 🙂

zambilka
24. máj 2011

@lea101 ahoj mojaaaa 😀 že či budem testovat? tomu ver 😉 ked tu čítam taketo super správy 😀 😀 nebudem ti gratulovat aby sme to nezakríkli 😉 😉

zambilka
24. máj 2011

@tinasc moja super 4 embrijka 🙂 nech sa pekne delia babetká tvoje 😀 😀 😀 zajtra držim palčeky 😉

lea101
24. máj 2011

@tinasc juj to si prajem najviac na svete... pre nas vsetky snazilky.🙂

lea101
24. máj 2011

@zambilka zlatunka si 😀 😀 ano tak .. ... aj ja to tak citim 😀 😀 😀 a kolky dnik mas teraz ty od ?

tinasc
24. máj 2011

@zambilka no dúfam... nech sa pekne delia v brušku 🙂

tinasc
24. máj 2011

@lea101 určite áno, chce to ešte viac úspechov v tejto téme 🙂

fomarik
24. máj 2011

@lea101 ja som kedysi byvala v BB, achodila som aj k dokymu aj k dokyne. V Sásovej a na CSA. Co sa týka toho odberu myslím, že by to mohol aj obvodný lekár. Ved aj mne brala krv moja obvodná na horm. profil na 3DC lebo moj gynek. vtedy nerobil. len som si za odber musela sama zaplatiť 7eur. Takže si myslím, že by to nemal byť problém. za opýtanie nič nedáš. Držím palce! 😉

zambilka
24. máj 2011

@lea101 moja ja som mala len v sobotu iui 😅 takže 3 den 😝 a včera ma všedko prestalo boliet tak neviem :- ty chodíš do roboty?

fomarik
24. máj 2011

@katy33 takže teplákova lady! Ja by som asi tu termálnu vodu neriskla, ale okupkat sa a očľapotať sa...juuuj...to by bolo. Práve sme sa vrátili zo záhrady a tam ma mirko oblieval záhr. hadicou...to ti bola paráda! 😀 😀 😀 😀 😀 A chodím aj vonku, jasné, ja si to užívam naplno! 😎

dadam88
24. máj 2011

@fomarik Ďakujem krásne za podporu 😵

fomarik
24. máj 2011

@tinasc tra-la-la-la 😀 😀 😀 😀 😀 ....takže vklad je potvrdený!!! Tra-la-la-la. No, tentokrát to musí vyjsť. Veľmi, nenormálne budem na teba a na cumlikátorov myslieť!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre