IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzancek22
27. júl 2011

@walta dik, idem už spinkať

fomarik
27. júl 2011

@tinasc Nahnevaná som, pretože n ič nové som s anedozvedela. Tieto dni su strašné. Takže až o týžden..snád budemem mudrejší. Tak tebe predpokladali, že princezná bude mať 3500 a mala 4100? Ty kokso...to je dobrý rozdiel.
A a ko sa cítiš mojenko? Ešte ta boľká?

tinasc
27. júl 2011

@fomarik ja som si robila testy po iui vždy na 10 deň a nikdy ma nesklamali 😉

majca55
27. júl 2011

@tinasc no vieščo aj by sme mali 🙂

fomarik
27. júl 2011

@zuzancek22 Takže ovu test bol dnes ukážkový??? 😀 😀 😀 Tak nech tie motyky strieľaju o sto šesť!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

majca55
27. júl 2011

@zuzancek22 do Zadaru a ty?

fomarik
27. júl 2011

@tinasc hej? To si už na 10 den mala pozitívny?

tinasc
27. júl 2011

@fomarik hej ešte ma bolí ☹ no ale prejde to... hej naša princezná mala skoro 4100, bola to riadna fuška ju vytlačiť 🙂 a povedali mi, že na utz je to len orientačné, že podľa toho sa nedá orientovať... ale snáď u vás sa nemýlili 🙂 a keď bude väčšia, tak sa ju aspoň nebudeš báť chytiť 🙂 ja som našu ani do perinky nedávala, lebo sa mi tam už za chvíľu nezmestila 😀

tinasc
27. júl 2011

@fomarik po iui som vždy mala negatívne a bola to pravda, po ivf som mala slabo pozitívny 🙂 až na 12 deň to bolo úplne jasné 🙂

tinasc
27. júl 2011

@majca55 my sme boli min. rok pri Zadare, blízko, bolo tam krásne 🙂

zuzancek22
27. júl 2011

@majca55 crikvenica, alebo niekde tam , uvidíme čo najdeme

apolenka6
27. júl 2011

NO konečne som vás dočítala ,teda dnes ste toho napísali 😝 😝

majca55
27. júl 2011

@tinasc tam som ešte nikdy nebola ja mám rada ostrov Krk mesto Krk je prekrásne.ale teším sa ešte viac ked si mi napísala že je tam pekne.ideme sa pripravovať na IUI 😲

tinasc
27. júl 2011

@majca55 no tak sa pekne pripravujte 😉 a bude určite dobre... len dúfam, že bude počasie dobré, lebo na zajtra hlásili pre zadar 23 stupňov... takže želám aj krásne počasie 🙂

apolenka6
27. júl 2011

@fomarik jéé jo tak ste sa stretli so Zuzankou 😵 paráda tak už nás poznáš na živo 2 koníčkarky 😀 a ešte sa to určite nie je koniec! 😉 😉 😉

majca55
27. júl 2011

@zuzancek22 počula som že je tam pekne 🙂 tak nech dovolenka dobre dopadne.potom popíšeme ako sme sa mali 🙂 prajem pohodičku a klídeček a všetko čo ktomu patrí 😉

majca55
27. júl 2011

@tinasc dakujem pekne hlavne nech odtialto vypadnem.bude mi chýbať koníček,ale napíšem ako bolo 😉 musím sa trochu pozviechať stých pokusov a sklamaní o bábätko ☹ a potom šupšup na IUI. 😲

fomarik
27. júl 2011

@apolenka6 áno, stretli sme sa.... bolo to také milé od nej, že sa unuvala prisť za mnou. No, už vás osobne poznám dve. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinasc
27. júl 2011

@apolenka6 no tak to chvíľku vydržíš 🙂 potom to dobehneš... však dovolenka ubehne, ani nebudeš vedieť ako... to dobré vždy prejde veľmi rýchlo... no po tých sklamaniach treba od toho vypnúť...

apolenka6
27. júl 2011

@ursula5 áno myslela som si na teba 🙂 požiadala som o to vrátenie preplatku z DNPO a mi vrátili 72 eur 😉 si mi to ty poradila ako odborníčka vo fachu 😀 Dakujem!
No ja teraz pauzujem nič neriešim mám oddych ..neviem dokedy, čakám ked ma to znovu chytí ...aj ja idem na dovolenku konečne zahodiť starosti za hlavu 😵 😵 😵 a na jeseň sa uvidí
Tak si užite dovolenku a naberte síl do IVF budete to potrebovať 🙂

apolenka6
27. júl 2011

@fomarik ved prečo by neprišla 😕 🙂 🙂 🙂 to si nemohla nechať újsť sa nestretnúť 😎
@tinasc presne! to dobré vždy rýchlo prejde ...hm

apolenka6
27. júl 2011

@adikasala 😕 😕 áno mala som ju už kúpiť ,ale ja som v tomto taká.....spomalená 😀 😀 korytnačka -to ma vystihuje

apolenka6
27. júl 2011

@aby ty si také naše chúdatko ubolené musíš asi mať všetko.. 😒
no verím,že ťa za to Boh odmení dieťatkom 😉

apolenka6
27. júl 2011

@katy33 Katka len sa ty ponáhlaj pomaly !!!dávaj si pozor! vôbec sa mi nepáči ako si sa dnes naháňala 😕 no,no,no!Dávidko je potom šokovaný 😀 no to som zvedavá čo vlastne budete mať 😕 😕 😕 tak sa teším,že ma prieš nakaziť,popluť vírusmi ...budem čakať!

apolenka6
27. júl 2011

Dievčatá dobrú noc vám prajem,dnes som KO 😝 idem spať !
@zuzancek22 aj my čakáme čo bude myslím dovolenku a šup sa pobaliť a ísť 😵

apolenka6
27. júl 2011

@adikasala ešte som zabudla:zbalená nie som ,no veci popraté sa sušia , dnes som večer ešte 2 pračky stihla oprať ...aj ja som myslou na dovolenke ako ty ,len neviem kde ..no to som zvedavá?! 😕 😵

vtacatko2
27. júl 2011

dakujem vam velmi pekne za odpovede 🙂

tinasc
27. júl 2011

no dobre, idem aj ja dobrú noc 🙂

zuzancek22
28. júl 2011

@majca55 podobne aj tebe

petuska123
28. júl 2011

@zuzancek22 ahoj vy mate co nove??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre